رفتن به مطلب

از معلم تا آموزگار ...

Ganz

ارسال های توصیه شده

شما در طول دو سال عضویت در انجمن هنوز قوانین اینجا رو به نفع و عقیده خودت تفسیر میکنی

ارائه آماری خارج از این حیطه رو صلاح نمیدونم به شما نشون بدم، چون اولا شما صلاحیت تفسیرش رو نداری و دوما یه مسئله داخلی هست و شاید تا حدودی هم محرمانه وگرنه خودشون منتشرش میکردن

این نشون میده که شما مولتی یوزر هستی والا سابقه منو از کجا میدونی که چنین رفتاری داشتم؟

در ضمن تسلط شما در کارکردن با نرم افزار انجمن ثابت میکنه که با اسم اصلی خودت نیومدی،

در ضمن ما آمار اداره کل رو نخواستیم . همون آماری که میگفتی گرفتی رو میخوایم که ببینیم این ادعای شما تا چه حد صحت داره.اگه نمیتونی اونوقت باید به من حق بدی که به آمارت شک بکنم.چون نبوده و ظاهرا نیست.

در ضمن اینهمه تلاش کردی ، نتونستی حتی یک نفر رو هم با خودت هم عقیده کنی،پس اگه ممکنه به باور هات شک کن نه به مقام معلم.:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این نشون میده که شما مولتی یوزر هستی والا سابقه منو از کجا میدونی که چنین رفتاری داشتم؟

در ضمن تسلط شما در کارکردن با نرم افزار انجمن ثابت میکنه که با اسم اصلی خودت نیومدی،

در ضمن ما آمار اداره کل رو نخواستیم . همون آماری که میگفتی گرفتی رو میخوایم که ببینیم این ادعای شما تا چه حد صحت داره.اگه نمیتونی اونوقت باید به من حق بدی که به آمارت شک بکنم.چون نبوده و ظاهرا نیست.

در ضمن اینهمه تلاش کردی ، نتونستی حتی یک نفر رو هم با خودت هم عقیده کنی،پس اگه ممکنه به باور هات شک کن نه به مقام معلم.:w16:

نه کلا من اشتباه کردم

ببخشید

شما کلا فکرت آکبنده انگار و من بیخود حرف میزنم

زیر عکست رو نگاه کنی میبینی که تاریخ عضویتت رو زده

این پست شما هم گزارش میشه برای اینکه تهمت میزنی

من گفتم آمار رو دارم و نگفتم آمار کجاست

جایی حرفی از اداره کل زدم؟

شما هم باید رو شخصیت خودت یه تفکری انجام بدی

معلم مقامی نداره

حقوق میگیره و وظیفش رو انجام میده

یک کارمند معمولی

این بدبختی امثال شماست از بقیه بت میسازید.

کسی که وظیفش رو انجام میده باید قدردانش بود ولی تقدیس و بت سازی نه!

لینک به دیدگاه
نه کلا من اشتباه کردم

ببخشید

معلم مقامی نداره

یک کارمند معمولی

حالا کسی بت نساخته بود،همه داشتن کار خودشونو میکردن،تقدیر و تشکر کردن برخلاف نظر شما بدبختی نیست ، نهایت ادب و احترامه ،:sigh:

• Like 1
لینک به دیدگاه
خنده داره!!!:ws28:

حداقل شما یکی که حرفاتون پر از تهمت و افترا به جامعه فرهنگی است .دیگران را متهم به تهمت و دروغگویی نکنید.

تهمت های شما در زیر:به سبک خودتون قرمز کردم

-خود این قشر زحمتکش یا مشغول بازی با گوشی یا به نوعی سرگرمیهای دیگر هستند

-یک معلم معمولی با خانواده مهمان جیب من و شما با خانواده یا گروه همکاران به اردوهای زیارتی و سیاحتی مهمان است.

-چون در جامعه معلمین عرف شده به اصطلاح موشمردگی و کسی حتی حق دخالت در حیطه آنها را ندارد و با کوچکترین اتفاقی جلوی در مجلس تحصن میکنند

-هدف من نقد معلمین ایرانیه

که به ضعم من یکی از کم فروش ترین انسانها هستند

-قشری از معلمان رو بی ارزش دونستم

-مطمئن باشید آمارگیری انجام دادم که دارم صحبتش و میکنم(درغگویی به خودتون)

-معلمی که علنا 4 ماه در سال حقوق مفت میگیره حقوقی که حق خیلیهای دیگه هست

-معلمین سرزمین من نه تنها مقدس نیستند به نظر من به جز تعدادی که وجدان سالمی دارند انسانهایی به واقع بی ارزش هستند یعنی اکثریت این قشر لایق حتی 50% حقوقی که میگیرند حتی به اسم هم نیستند

-من هم این افراد رو بی ارزش میدونم

-آیا میدونستید 15% معلمین فعلی مدرک دیبلمشون رو از نهضت سواد آموزی گرفتند و 60% هم مدارک دانشگاهیشون رو از آموزشگاههای عالی فرهنگیان؟ این یعنی یک چرخه معیوب که خود گویی و خود خندی میشه

- این قسمت عظیم از شخصیت در قشر عظیمی از معلمین مرده

-آماری که من دارم میگه میزان مفید و بازدهی یک معلم فقط در حدود 27 دقیقه هست (26 دقیقه و 50 ثانیه) حتی کمتر از نیم ساعت

بهترین پاسخ با افکار مسموم شما را جناب فکور دادند

""ممکنه کار یک انسانی ارزش گذاری بشه ولی کسی حق نداره شخص یک انسان رو ارزش گذاری کنه. یعنی منطقی و عقلائی نیست"".

پاسخ مناسب برای گفتار شما وجود دارد ولی از آنجا که دنبال منطق نیستید و مثل همیشه میخای بگی اون چیزی که شما فکر می کنید درسته بحث با شما بیهوده است.

ولی واقعیت جامعه فرهنگی با اونچه شما در تاپیک نصیب شان کردید خیلی متفاوت است شما فقط ظاهر را نگاه کردی و از درون کاملا بی خبرید.

شما معلم نبودید و مطمئنم توان ادراه یک کلاس 30 نفر را هم ندارید

معلمی شغل انبایست.ایشون این نکته رو ظاهرا تا حالا نشنیده.:a030:

همش توهین میکنه ولی قدرت شنیدن نظرات دیگران رو نداره،این بحث ها اگه با ترور شخصیت دیگران توام نشه ، میشه نتایج قابل استفاده ای داشته باشه ولی استاتر این چیزا رو بهش اهمیت نمیده ، برا همین کار سخت میشه و نتیجه گیری صحیح ، غیر ممکن.:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
حالا کسی بت نساخته بود،همه داشتن کار خودشونو میکردن،تقدیر و تشکر کردن برخلاف نظر شما بدبختی نیست ، نهایت ادب و احترامه ،:sigh:

اتفاقا همه بت ساختیم

شما در خواب هستی و نمیبینی دلیل نبودش نیست

مقایسه کنید کرور کرور کادوهایی که همین دانش آموزا برای معلم میگیرن و کادوهایی که برای پدرشون میگیرن

• Like 1
لینک به دیدگاه
معلمی شغل انبایست.ایشون این نکته رو ظاهرا تا حالا نشنیده.:a030:

همش توهین میکنه ولی قدرت شنیدن نظرات دیگران رو نداره،این بحث ها اگه با ترور شخصیت دیگران توام نشه ، میشه نتایج قابل استفاده ای داشته باشه ولی استاتر این چیزا رو بهش اهمیت نمیده ، برا همین کار سخت میشه و نتیجه گیری صحیح ، غیر ممکن.:icon_gol:

سرچشمه جهل همینجاست

بحثی ندارم دیگه با شما

روز خوش

• Like 1
لینک به دیدگاه
سرچشمه جهل همینجاست

بحثی ندارم دیگه با شما

روز خوش

شما ثابت کردی که تحمل انتقاد صحیح رو هم نداری . پس شایسته نیست که از کار دیگران انتقاد کنی. انتقاد کننده باید انتقاد پذیر هم باشه تا بتونه واقعیت ها را با منیّت ها قاطی نکنه.

سرچشمه جهل اونی که گفتی نیست . جهل واقعی جای دیگه است. :icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
شما در طول دو سال عضویت در انجمن هنوز قوانین اینجا رو به نفع و عقیده خودت تفسیر میکنی

ارائه آماری خارج از این حیطه رو صلاح نمیدونم به شما نشون بدم، چون اولا شما صلاحیت تفسیرش رو نداری و دوما یه مسئله داخلی هست و شاید تا حدودی هم محرمانه وگرنه خودشون منتشرش میکردن

:w58:این چه آمارمحرمانه ای هست که فقط شما بهش دسترسی داری ما زیز 18 سال نیستیم!:w58:

بفرمائید کجای حرفم بی منطق بود تا جواب بدم

دروغ میگم 4 ماه حقوق مفت میگیرن؟ چرا من پیمانی به اندازه ساعت کارم باید حقوق بگیرم یا اون کارمند فلان اداره 12 ماه سال باید بره سر کار اما یه معلم 4 ماه تعطیلات با حقوق داره؟

شما بهتره دیگران رو با متر خودتون نسنجید اگر توان کاری رو ندارید :icon_gol:

دروغگویی خصلت مردمانیه که مثل شما از اول گارد میگیرید و تهمت کس دیگر بودن میزنید

بهتره خودتون رو به نزدیکترین کارواش برسونید تا کلا چند بار بشورنتون

تناقض در کلام شما : اول گفتید معلم هستید حالا شدید پیمانی فلان اداره ؟!؟!

"گواهی بنده معلمی هنر عکاسی در همین آموزش و برورش هست ."

"چرا من پیمانی به اندازه ساعت کارم باید حقوق بگیرم یا اون کارمند فلان اداره 12 ماه سال باید بره سر کار اما یه معلم 4 ماه تعطیلات با حقوق داره؟"

این شما هستید که متر دستت گرفتی و داری به بقیه برچسب میزنی و قضاوت می کنی

شما از همون پست اول نتیجه گیری ت را انجام داده بودی گفتم بحث با شما آب در هاون کوبیدن است.

به توهین ت پاسخ نمیدم چون توهین را نشانه ضعف و حقارت میدونم

نه کلا من اشتباه کردم

ببخشید

معلم مقامی نداره

یک کارمند معمولی

سخنان شما باز نشان دهنده بی اطلاعی شما از جامعه فرهنگیان کشور است.

اتفاقا یکی از خواسته های فرهنگیان در تجمعات ارتقا منزلت و شان آسیب دیده معلمان و رفع تبعیض است.

شما از کدام تقدس و بت حرف میزنید؟

اگرمعلم در جامعه فعلی تقدسی داشت که شما این چنین گستاخانه انها را مورد اهانت قرار نمی دادید!

خجالت نمی کشی از اون الفبای که بهت یاد دادن!

خجالت نمی کشی از اون ضرب و تقسیم و جمع و تفریق که بهت یاد دادن!

شما هیچ وقت نمیتونی در مورد معلم ها نظری بدی چون معلم نبودی چون در فضای مدرسه و آموزش وکلاس و دانش آموز نبودی.

چرا معلم را با کارگر معدن مقایسه می کنی! و با یک نفر شاغل در بانک و پتروشیمی و... مقایسه نمی کنی .اونا شق القمر می کنن؟!؟

شما اول خودت باش الکی پست عکاسی ارسال نکن. بعد بیا بت شکنی کن!

• Like 1
لینک به دیدگاه
:w58:این چه آمارمحرمانه ای هست که فقط شما بهش دسترسی داری ما زیز 18 سال نیستیم!:w58:

تناقض در کلام شما : اول گفتید معلم هستید حالا شدید پیمانی فلان اداره ؟!؟!

"گواهی بنده معلمی هنر عکاسی در همین آموزش و برورش هست ."

"چرا من پیمانی به اندازه ساعت کارم باید حقوق بگیرم یا اون کارمند فلان اداره 12 ماه سال باید بره سر کار اما یه معلم 4 ماه تعطیلات با حقوق داره؟"

این شما هستید که متر دستت گرفتی و داری به بقیه برچسب میزنی و قضاوت می کنی

شما از همون پست اول نتیجه گیری ت را انجام داده بودی گفتم بحث با شما آب در هاون کوبیدن است.

به توهین ت پاسخ نمیدم چون توهین را نشانه ضعف و حقارت میدونم

سخنان شما باز نشان دهنده بی اطلاعی شما از جامعه فرهنگیان کشور است.

اتفاقا یکی از خواسته های فرهنگیان در تجمعات ارتقا منزلت و شان آسیب دیده معلمان و رفع تبعیض است.

شما از کدام تقدس و بت حرف میزنید؟

اگرمعلم در جامعه فعلی تقدسی داشت که شما این چنین گستاخانه انها را مورد اهانت قرار نمی دادید!

خجالت نمی کشی از اون الفبای که بهت یاد دادن!

خجالت نمی کشی از اون ضرب و تقسیم و جمع و تفریق که بهت یاد دادن!

شما هیچ وقت نمیتونی در مورد معلم ها نظری بدی چون معلم نبودی چون در فضای مدرسه و آموزش وکلاس و دانش آموز نبودی.

چرا معلم را با کارگر معدن مقایسه می کنی! و با یک نفر شاغل در بانک و پتروشیمی و... مقایسه نمی کنی .اونا شق القمر می کنن؟!؟

شما اول خودت باش الکی پست عکاسی ارسال نکن. بعد بیا بت شکنی کن!

قسمت اول: در هر محیطی مطالبی که از بازرسی های داخلی به دست میاد جوابش منحصر به اون محیطه و معمولا به خارج ارائه نمیدن و این خودش نوعی محرمانگیه

من هم نظامی نیستم که اینرو تفسیر کنم براتون، اگر خودشون بخواهند اون رو ارائه میدن به عام

قسمت دوم: تناقضی میبینید با معلم بودن و پیمانی بودن در آموزش و پرورش؟ یا هنوز به این حد از درکش نرسیدید

کارمند فلان اداره هم من نیستم، عرض کردم من و کارمند فلان اداره

چشمان بیناتون اون "واو" رو نمیبینه؟

کارواش رفتن توهینه یا دروغگو خطاب کردن مردم؟

قسمت سوم: شما خجالت بکشی بسه عزیز

اینهایی که یاد دادن وظیفشون بوده و صدها برابرش که یاد ندادن کم کاری و قصور

الفبایی که زمان ما با کتک یاد میدادن و زمان حال با فلان آموزشگاه حقوقش حرومه

یک معلم همتراز با یک کارمند جزء هست

یک معاون مدرسه همتراز با با معاون و یکی مدیر با مدیر

بهتره این رو درک کنید بعد مقایسه انجام بدید

یک کارمند بانک هم اگر وجدان داشته باشه حقوقش نوش جونش

یکی از اقوام من کارمند بانک قوامین هستش (بانک خصوصی مثال زدم که حقوقی که میدن با وسواس تر هست) اتفاقا معاون شعبه هم هستن، از استرس اینکه حقی رو ناحق نکنن یا کم و کسری نشه ریشش دچار کچلی شده، چنتا از ناخناش افتاده اینه وجدان کاری، ولی یک معلم اگه عین 20 دانش آموزش هم رد بشن براش فرقی نداره تازه تشکر هم میکنن که به به چقدر سخت گیری

کارمندای دیگه هم حداقل از ساعت 7.30 تا 14.30 به صورت فیزیکی حضور دارن ولی معلمها همونم دریغ میکنن

به شما مربوط نیست فعالیت های شخصی من

شما به کار کرده و نکرده خودت غم بخور

لینک به دیدگاه

قسمت اول: آماری ندارید چون ما هم جدا از بدنه آموزش و پرورش نیستیم .امروز از بالا تا پایین مملکت دارن به سخت کوشی و تامین معیشت فرهنگیان تاکید می کنن

قسمت دوم:تناقض مشهوده. شما داری میگی من پیمانی باید به اندازه ساعت کارم حقوق بگیرم ولی معلم ها این طور نیستن.

حرف معلم هم همینه مثل کارمند جزء بقیه ادارات از امتیاز ها و مزایای حقوقی بهره‌مند بشه چرا کارمندان جزء این همه مزایا داشته باشن ولی معلم ها نه!این یعنی تبعیض!

کارمندانی که بارها بطور رسمی اعلام شده بازده و کارایی به نسبت ساعت کاریشون ندارن.

مدیران و معاونان بقیه ادارات از بابت مزایای حقوقی که دیگه قابل مقایسه با آموزش و پرورش نیست.

بعد از بازنشستگی انواع پا درد دیسک کمرو... بیماریهای رایج معلمان است

درست نیست چون سیستم اداری کارآمد نیست ما بیایم اینجا به شخصیت افراد توهین کنیم!

کاش بهت دسترسی داشتم تا ازصبح تا ظهر با هم میرفتیم سر یه کلاس تا سختی ها را نزدیک می دیدی

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

• Like 1
لینک به دیدگاه
اتفاقا همه بت ساختیم

شما در خواب هستی و نمیبینی دلیل نبودش نیست

مقایسه کنید کرور کرور کادوهایی که همین دانش آموزا برای معلم میگیرن و کادوهایی که برای پدرشون میگیرن

بله درست میگی ، شما در خواب هستی و تو خواب میبینی دلیل نبودش نیست،

کادو دادن به بزرگترا نشانه تشکر از اوناست و خیلی رسم خوشایندیست ،البته مابین انسانها،شما ممکنه نتونی این موضوع رو هضم کنی، اون کادو هایی هم که برای پدرانشون میگیرن هم خیلی عالیه و جزو رسوم کهن انسانهاست که البته ممکنه شما برات خوشایند نباشه،

من تو حیرتم شما که همه دنیا و مافیها رو سیاه و کبود میبینی ، اونوقت موضع عکاسی و عکس هاتو چی انتخاب میکنی؟حتما روی تصاویر برزخ و سیاه چاله و دریای سیاه و این نوع سوژه ها کار میکنی ،نه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
بله درست میگی ، شما در خواب هستی و تو خواب میبینی دلیل نبودش نیست،

کادو دادن به بزرگترا نشانه تشکر از اوناست و خیلی رسم خوشایندیست ،البته مابین انسانها،شما ممکنه نتونی این موضوع رو هضم کنی، اون کادو هایی هم که برای پدرانشون میگیرن هم خیلی عالیه و جزو رسوم کهن انسانهاست که البته ممکنه شما برات خوشایند نباشه،

من تو حیرتم شما که همه دنیا و مافیها رو سیاه و کبود میبینی ، اونوقت موضع عکاسی و عکس هاتو چی انتخاب میکنی؟حتما روی تصاویر برزخ و سیاه چاله و دریای سیاه و این نوع سوژه ها کار میکنی ،نه؟

مسائل شخصی بنده به شما مرتبط نیست

بهتره به "ارگونومی" خودتون برسید

من نگفتم بده

جایی بدی گفتم؟ عرض هم کردم با شما بحثی ندارم

شما عشق سفسطه و مغلطه داری و منم حوصله اینجور جنگولک بازیها رو ندارم

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...