رفتن به مطلب

از معلم تا آموزگار ...

Ganz

ارسال های توصیه شده

امیدوارم همیشه موفق باشید.

پس تخصص آمارگیری ندارید که میگید من خودم آمار گرفتم . اتفاقا همین آماری که گرفتید , باعث شده اینجوری برداشت کنید که کار معلم رو با مقام انسانی او قاطی پاتی کردی و اینجوری حرص میخوری . بنظرم باید از اول رو موضوع فکر کنید . یعنی ارزش کاری یک نفر با ارزش شخصیتی او یکی نیست. عوامل زیادی ممکنه تو اون مسئله دخیل باشن.

من عرض نکردم آمار گرفتم

گفتم آمارش رو دارم

شما هم فکر نکنم تخصصی در تحلیل آمار داشته باشید که آمار من رو به چالش میکشید

چرا اتفاقا وجدان (که وجدان کاری هم شاملش هست) کل شاکله انسانی رو اگر نگیم قسمت مهمی از اون رو تشکیل میده

شخصی که وجدان نداشته باشه میشه دزد (دزد جان، دزد مال، دزد سواد)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نكته همين‌جاست.

معلم رقص هم به خودي خود مقدس نيست، مگر اينكه در تعريفي كه از معلمي ارائه كرديم بگنجه تا مقدس بشه.

بعلاوه تنها اينكه باوجدان كلاسش رو برگزار كنه،‌ نمي‌تونه به تنهايي براي مقدس شدنش كافي باشه. بلكه چيزي كه آموزش ميده هم مهمه.

شايد باوجدان بودنش رو بتونيم تحت عنوان "مسئوليت پذيري" بياريم.

حالا اگر بحث شما مسئوليت پذير نبودن معلمين ايران هست، انشاالله فردا در اين‌باره بيشتر صحبت مي‌كنيم. وقت شما هم خوش :icon_gol::w16:

چیزی که آموزش میده مهمه؟ خب یک مثالی عرض کنم

کسی که شاگردی یک قصاب رو میکنه هم دانش آموز هست؟ قطعا بله چون داره یک علم رو یاد میگیره

اما آموزگارش معلم نیست و قصابه ولی کار معلمی انجام میده در حق اون شخص

حالا این رو تعمیم بدید به معلمی که کارش و وظیفش آموزش همه جانبه یک فرد هست (به طور کل معلمین سنین پایه)

مسئولیت پذیری از وجدان شخص میاد

و این قسمت عظیم از شخصیت در قشر عظیمی از معلمین مرده

• Like 1
لینک به دیدگاه
عضو جدید که مطمئنم عضو جدید نیستید بلکه ار کاربران قدیمی اینجا بودید!

اول با نام کاربری اصلی تون وارد بشید بعد اظهار فضل کنید.

جانم؟ چند چندی مهندس جان؟

لینک به دیدگاه

سلام برهمه مهندسین روز معلم مبارک:ws3:

آموزگار-معلم- کسانی که کارشون آموزش وتعلیم است تا جای توان دارند بدون کم کاری البته درازای زحمت خب پول هم میگیرند،خب این می توان گفت درحالت ایدآل ولی درحالت غیرایدآل که منظوراست کم کاران هستندمعلمانی که اسم معلمی را خراب می کنند (با خودمون روراست باشیم این افراد فقط به خاطر پول میان نه یاددادن)

شما درگستی گفتی "شخصی که وجدان نداشته باشه میشه دزد (دزد جان، دزد مال، دزد سواد)"

دزد- ظاهرا کلمه مناسبی نیست وهمه خیال می کنند منظور ازدیواربالارفتنه- ولی اگریکم فکرکنیم درجاهای درسته-مثلا خیرسرمون دوستی داشتیم کارمند میامدسرکارولی همش پیش من بود رفتارشم مثل ریس ها دست به سیاسفیدنمیزدیه چیزی علاف ترازما همش هم ازسیاستو حرفای بوق حرف میزد......... نمی دونم صحبت چی بودیهوکشید به زمانوکارمندواینا منم بی رودرواسی گفتم مثل خودت توهم نوعی دزدی اینوکه گفتم انگاری بازم بگذریم ولی منطور من دزد زمان بود ، دزد اون کارفرمای بدبخت که خیال کرده همه دارن کارمی کنند........

یه پیشنهاد ازاین کلمه استفاده نکن حتی درمورددزد خونه! یا اگه خواستی یه صفحه براش دفاعیه بنویس!

منهم موافقم نظام آموزشی مشکل داره وکجادرسته؟!

شما مطمن باش اونی که علاقه به این کارداره واقعا کارمی کنه اونی هم که برای پوله که :sigh:

اموزگار - معلم فقط درمدرسه یادر دانشگاه که به گفته ولش کن -نیست ، تو همین نواندیشان هم هست ، همین فکور ،قاصدک یا.....یا همین بوتیوب ! یا انجمنهای دیگه که نمی تونم اسم بگم اینها پول نمی گیرن ولی برای من بعضی از مواقع ارزشی فوق تصوردارند.

بوتیوب رابخاطر رقص گفتم یادتونه ویدیو ممنوع بود ......ویدیو بد نبود ونیست فیلم نمایشیش می تونه خوب یابدباشه .یوتیوب هم اینجور . رقص هم اینطور چرا هم میگن گناه داره اینجوری اونجوریه ولی کسی نمیگه چه انعطافی ، چه هنری ، چه استایلی ، لذت بردیم ...... بعدزیبا هم هست .

این نوع معلم حداقل از گدای بیکاره بهتره.

چقدرشد، شدشاهنامه

• Like 2
لینک به دیدگاه
مطمئن باشید آمارگیری انجام دادم که دارم صحبتش و میکنم

اندیشه نو همیشه خوب نیست، مثلا وسط یه صحبت جدی پخ بزنیم زیر خنده تمسخرآمیز:icon_gol:

داری میگی آمارگیری انجام دادم . پس دروغ نگو. نگفتی آمارش رو دارم . گفتی آمارگیری انجام دادم .

• Like 1
لینک به دیدگاه
داری میگی آمارگیری انجام دادم . پس دروغ نگو. نگفتی آمارش رو دارم . گفتی آمارگیری انجام دادم .

عزیز من شما عشق سفسطه داری انگار

پیشنهاد میدم مغزت رو یه کارواش ببری

گرفتن و کسب آمار از مرجع معتبرش منافاتی با داشتن آمار داره؟ بهتره سفسطه رو ببرید توی همون مباحث ارگونومی به کار برید اگر ارگونومی اینارو به شما یاد داده

آماری که من دارم میگه میزان مفید و بازدهی یک معلم فقط در حدود 27 دقیقه هست (26 دقیقه و 50 ثانیه) حتی کمتر از نیم ساعت شما از ارگونومی آ»اری جز این دارید خواهش میکنم ارائه بدید

تهمت دروغگویی هم زیبنده یک آدم فکور نیست جناب :icon_gol:

لینک به دیدگاه

خنده داره!!!:ws28:

حداقل شما یکی که حرفاتون پر از تهمت و افترا به جامعه فرهنگی است .دیگران را متهم به تهمت و دروغگویی نکنید.

تهمت های شما در زیر:به سبک خودتون قرمز کردم

-خود این قشر زحمتکش یا مشغول بازی با گوشی یا به نوعی سرگرمیهای دیگر هستند

-یک معلم معمولی با خانواده مهمان جیب من و شما با خانواده یا گروه همکاران به اردوهای زیارتی و سیاحتی مهمان است.

-چون در جامعه معلمین عرف شده به اصطلاح موشمردگی و کسی حتی حق دخالت در حیطه آنها را ندارد و با کوچکترین اتفاقی جلوی در مجلس تحصن میکنند

-هدف من نقد معلمین ایرانیه

که به ضعم من یکی از کم فروش ترین انسانها هستند

-قشری از معلمان رو بی ارزش دونستم

-مطمئن باشید آمارگیری انجام دادم که دارم صحبتش و میکنم(درغگویی به خودتون)

-معلمی که علنا 4 ماه در سال حقوق مفت میگیره حقوقی که حق خیلیهای دیگه هست

-معلمین سرزمین من نه تنها مقدس نیستند به نظر من به جز تعدادی که وجدان سالمی دارند انسانهایی به واقع بی ارزش هستند یعنی اکثریت این قشر لایق حتی 50% حقوقی که میگیرند حتی به اسم هم نیستند

-من هم این افراد رو بی ارزش میدونم

-آیا میدونستید 15% معلمین فعلی مدرک دیبلمشون رو از نهضت سواد آموزی گرفتند و 60% هم مدارک دانشگاهیشون رو از آموزشگاههای عالی فرهنگیان؟ این یعنی یک چرخه معیوب که خود گویی و خود خندی میشه

- این قسمت عظیم از شخصیت در قشر عظیمی از معلمین مرده

-آماری که من دارم میگه میزان مفید و بازدهی یک معلم فقط در حدود 27 دقیقه هست (26 دقیقه و 50 ثانیه) حتی کمتر از نیم ساعت

بهترین پاسخ با افکار مسموم شما را جناب فکور دادند

""ممکنه کار یک انسانی ارزش گذاری بشه ولی کسی حق نداره شخص یک انسان رو ارزش گذاری کنه. یعنی منطقی و عقلائی نیست"".

پاسخ مناسب برای گفتار شما وجود دارد ولی از آنجا که دنبال منطق نیستید و مثل همیشه میخای بگی اون چیزی که شما فکر می کنید درسته بحث با شما بیهوده است.

ولی واقعیت جامعه فرهنگی با اونچه شما در تاپیک نصیب شان کردید خیلی متفاوت است شما فقط ظاهر را نگاه کردی و از درون کاملا بی خبرید.

شما معلم نبودید و مطمئنم توان ادراه یک کلاس 30 نفر را هم ندارید

• Like 1
لینک به دیدگاه

گرفتن و کسب آمار از مرجع معتبرش منافاتی با داشتن آمار داره؟ بهتره سفسطه رو ببرید توی همون مباحث ارگونومی به کار برید اگر ارگونومی اینارو به شما یاد داده

آماری که من دارم میگه میزان مفید و بازدهی یک معلم فقط در حدود 27 دقیقه هست (26 دقیقه و 50 ثانیه) حتی کمتر از نیم ساعت شما از ارگونومی آ»اری جز این دارید خواهش میکنم ارائه بدید

سلام

میترسم شوخی شوخی جدی بشه . خواهشا یکم آرومتربحث کنید همسایها خوابند:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

حداقل شما یکی که حرفاتون پر از تهمت و افترا به جامعه فرهنگی است .دیگران را متهم به تهمت و دروغگویی نکنید.

-یک معلم معمولی با خانواده مهمان جیب من و شما با خانواده یا گروه همکاران به اردوهای زیارتی و سیاحتی مهمان است.

-چون در جامعه معلمین عرف شده به اصطلاح موشمردگی و کسی حتی حق دخالت در حیطه آنها را ندارد و با کوچکترین اتفاقی جلوی در مجلس تحصن میکنند

-معلمین سرزمین من نه تنها مقدس نیستند به نظر من به جز تعدادی که وجدان سالمی دارند انسانهایی به واقع بی ارزش هستند یعنی اکثریت این قشر لایق حتی 50% حقوقی که میگیرند حتی به اسم هم نیستند

-آیا میدونستید 15% معلمین فعلی مدرک دیبلمشون رو از نهضت سواد آموزی گرفتند و 60% هم مدارک دانشگاهیشون رو از آموزشگاههای عالی فرهنگیان؟ این یعنی یک چرخه معیوب که خود گویی و خود خندی میشه

-آماری که من دارم میگه میزان مفید و بازدهی یک معلم فقط در حدود 27 دقیقه هست (26 دقیقه و 50 ثانیه) حتی کمتر از نیم ساعت

""ممکنه کار یک انسانی ارزش گذاری بشه ولی کسی حق نداره شخص یک انسان رو ارزش گذاری کنه. یعنی منطقی و عقلائی نیست"".

پاسخ مناسب برای گفتار شما وجود دارد ولی از آنجا که دنبال منطق نیستید و مثل همیشه میخای بگی اون چیزی که شما فکر می کنید درسته بحث با شما بیهوده است.

ولی واقعیت جامعه فرهنگی با اونچه شما در تاپیک نصیب شان کردید خیلی متفاوت است شما فقط ظاهر را نگاه کردی و از درون کاملا بی خبرید.

از شما تشکر میکنم.دقیقا همینا رو میخواستم بگم که شما به زیبائی و عین منطق بیان فرمودید.مرسی

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگه راست میگی سند اون آمار رو بذار اینجا ، ما هم ببینیم.

لینک به دیدگاه

بفرمائید کجای حرفم بی منطق بود تا جواب بدم

دروغ میگم 4 ماه حقوق مفت میگیرن؟ چرا من پیمانی به اندازه ساعت کارم باید حقوق بگیرم یا اون کارمند فلان اداره 12 ماه سال باید بره سر کار اما یه معلم 4 ماه تعطیلات با حقوق داره؟

شما بهتره دیگران رو با متر خودتون نسنجید اگر توان کاری رو ندارید :icon_gol:

دروغگویی خصلت مردمانیه که مثل شما از اول گارد میگیرید و تهمت کس دیگر بودن میزنید

بهتره خودتون رو به نزدیکترین کارواش برسونید تا کلا چند بار بشورنتون

لینک به دیدگاه
اگه راست میگی سند اون آمار رو بذار اینجا ، ما هم ببینیم.

شما تخصصی در تحلیل آمار دارید که به شما ارائه بدم؟؟؟

این برای بار چندم که پرسیدم

درخواستی هم ندادم که تشریف بیارید و پاسخ بدید اگر معتقدید دروغ میگم که ناشی از فکر نازیباتون هست که این چیزهایی که من خوندم از شما فکر میکنم ناشی از مشکلات شخصیتی باید باشه

• Like 1
لینک به دیدگاه

با تشکر از بحث خوبتون دوستان و به دوست جدیدمون خیر مقدم عرض میکنم

ببینید دوستان کلی گویی و نشانه رفتن به سمت قشر خاص و همه را به اصطلاح به یک چوب زدن نازیباست

و مقدس مابی کردن هم همینطور چون به تعداد نفرات و تفکرات و عملکردشون در هر قشر انسان داریم که باهم جمع ناپذیرند و هرکس با وجدان در هر لباسی که کارگر چه دکتر چه معلم انسان زیبایی هستش

مثال چه دکترانی که در هر وضعیتی با توجه به شرایط مالی مریض اونو درمان میکنند و چه دکترایی که بخیه رو از فک کودکی میکنند ... پس نمیشه گفت دکترا درین قشر باوجدان و بی وجدان قرار میگیرند

معلمی و کلا اموزش و مخصوصا پرورش یکی از مهرهای اساسی جامعه هستش مهم نیست چند ساعت از روز یا چند دقیقه روی ذهن و روح بچه ها کار می کنند مهم تاثیر گذاری روی بچه هاست که مهمه

اما قیاس کارگر با معلم هم میشه کرد یکی در چرخیدن چرخهای کار جامعه و دیگری بالا بردن اگاهی کودک در هردو قشر وکلا اقشار جامعه مهمترین مسئله داشتن وجدان هستش که این ارزشمنده فرا از دسته یا گروه و دسته بندی

امیدوارم همه ما در هرقشری که باشیم وجدان را فراموش نکنیم :icon_gol:

ادامه دارد

• Like 3
لینک به دیدگاه

درخواستی هم ندادم که تشریف بیارید و پاسخ بدید اگر معتقدید دروغ میگم که ناشی از فکر نازیباتون هست که این چیزهایی که من خوندم از شما فکر میکنم ناشی از مشکلات شخصیتی باید باشه

اشتباه فکر میکنی , اینجا بحث ارزش کاری هست , بحث شخصیت نیست. اتفاقا این مشکل شماست که هر رفتاری رو بدون سنجش به شخصیت ربط میدی . در مورد معلمان هم همین اشتباه رو مرتکب میشی. قوانین انجمن میگه , هر حرفی که میزنیم ( در مورد آمار ها و سوابق و این نوع چیزا و یا حق و حقوق دیگران ) باید با سند و منبع باشه . اگه نه , حق نداریم بزنیم. شما اگه راست میگی , منبع اون آمار و یا تصویر سندش رو نشون بده .

• Like 1
لینک به دیدگاه
پس
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مراجعه بفرمائید

بفرمائید کجای حرفم بی منطق بود تا جواب بدم

دروغ میگم 4 ماه حقوق مفت میگیرن؟ چرا من پیمانی به اندازه ساعت کارم باید حقوق بگیرم یا اون کارمند فلان اداره 12 ماه سال باید بره سر کار اما یه معلم 4 ماه تعطیلات با حقوق داره؟

شما بهتره دیگران رو با متر خودتون نسنجید اگر توان کاری رو ندارید :icon_gol:

دروغگویی خصلت مردمانیه که مثل شما از اول گارد میگیرید و تهمت کس دیگر بودن میزنید

بهتره خودتون رو به نزدیکترین کارواش برسونید تا کلا چند بار بشورنتون

فعلا بدون شرح.

میخوام عرض کنم که ما صبور تر از آنیم که از این حرفا ناراحت بشیم. من بشما انقدر فرصت خواهم داد و کمک خواهم کرد که بتونید نیمه پر لیوان رو ببینید. اون روزای اول رو یادت هست. همه ما مثه الان شما بودیم. به همه چیز اعتراض میکردیم. ( یادت هست که ؟ ) ولی صبوری و سعه صدر دوستان کمک کرد تا حالمون خوب شد. الان هم وظیفه ماست که آنقدر صبوری کنیم که شما فرصت داشته باشی که ببینی با کدام عینک جهان رو و جهانیان رو میبینی . :icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
فعلا بدون شرح.

میخوام عرض کنم که ما صبور تر از آنیم که از این حرفا ناراحت بشیم. من بشما انقدر فرصت خواهم داد و کمک خواهم کرد که بتونید نیمه پر لیوان رو ببینید. اون روزای اول رو یادت هست. همه ما مثه الان شما بودیم. به همه چیز اعتراض میکردیم. ( یادت هست که ؟ ) ولی صبوری و سعه صدر دوستان کمک کرد تا حالمون خوب شد. الان هم وظیفه ماست که آنقدر صبوری کنیم که شما فرصت داشته باشی که ببینی با کدام عینک جهان رو و جهانیان رو میبینی . :icon_gol:

خوشحالم که من رو با قوانین انجمن آشنا کردید.

قانون شماره 8) در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

http://www.noandishaan.com/forums/misc.php?do=showrules

خوشحالم طبق مواد 12 و 13 عمل میکنید!

قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از بکار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين انجمن محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد.

قانون شماره 13) لطفاً در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک بحث عمومي باز کنيد.

همچنین افکار پلید خودتون و کارهایی که خودتون انجام میدید به بقیه نسبت ندید، اگر مدرک یا دلیلی دارید که من چند نام کاربری دارم به مدیران گزارش فرمائید. جو رو مغشوش نکنید.

قانون شماره 10) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در انجمن جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت بسته خواهند شد.

لینک به دیدگاه
اشتباه فکر میکنی , اینجا بحث ارزش کاری هست , بحث شخصیت نیست. اتفاقا این مشکل شماست که هر رفتاری رو بدون سنجش به شخصیت ربط میدی . در مورد معلمان هم همین اشتباه رو مرتکب میشی. قوانین انجمن میگه , هر حرفی که میزنیم ( در مورد آمار ها و سوابق و این نوع چیزا و یا حق و حقوق دیگران ) باید با سند و منبع باشه . اگه نه , حق نداریم بزنیم. شما اگه راست میگی , منبع اون آمار و یا تصویر سندش رو نشون بده .

منبع این ادعاتون لطفا

ممنونم با قوانین اینجا به صورت صحیح آشنا شدم اونم توسط شما!

اشتباه شما اینه که یه جامعه رو جدا از شخصیت های تشکیل دهندش میدونی

لینک به دیدگاه
منبع این ادعاتون لطفا

ممنونم با قوانین اینجا به صورت صحیح آشنا شدم اونم توسط شما!

اشتباه شما اینه که یه جامعه رو جدا از شخصیت های تشکیل دهندش میدونی

هنوز هم منبع اون آماری رو که ادعاشو داشتی ، ارائه ندادی،

لینک به دیدگاه
هنوز هم منبع اون آماری رو که ادعاشو داشتی ، ارائه ندادی،

شما در طول دو سال عضویت در انجمن هنوز قوانین اینجا رو به نفع و عقیده خودت تفسیر میکنی

ارائه آماری خارج از این حیطه رو صلاح نمیدونم به شما نشون بدم، چون اولا شما صلاحیت تفسیرش رو نداری و دوما یه مسئله داخلی هست و شاید تا حدودی هم محرمانه وگرنه خودشون منتشرش میکردن

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...