رفتن به مطلب

نقش قیافه ظاهری تو ازدواج

fakur1

ارسال های توصیه شده

ولی من داشتم. شما از خیلی پست ها و حرف ها ممکنه خوشتون نیاد آزادانه هم میگین . منم این حقو دارم .

سطحی نگر بودن توهین نیست، اگر ادمین ها تشخیص دادن من توهین کردم میپذرم و بن کنن منو .

مگه به من نگفتی ترور کننده شخصیت ؟ نکنه اونا رو هم مثه اون توهینتون تو تاپیک دارالمجانین فورا ویرایششون کردی ؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مگه به من نگفتی ترور کننده شخصیت ؟ نکنه اونا رو هم مثه اون توهینتون تو تاپیک دارالمجانین فورا ویرایششون کردی ؟

حقیقته ، بازم میگم شما از ترور شخصیت دیگران خوشتون میاد، خوشتون میاد ( خودمو مثال میزنم ) به من بگین بی سواد که چیزی بارش نیست، این ترور شخصیت نیست پس چیه؟ هم تو این تاپیک هم تو تاپیک دیگر، از نظر شما دیگران نظراتشون مال خودشون نیست از جایی دیگه کپی میکنن، این ترور شخصیت نیست؟ مگه ترور شخصیتت یکی فقط فحش دادنه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
برخلاف برداشت یکی دو نفر , مخالف بودن در ابراز نظرات گیر دادن نیست. معنیش اینه که طرف نظر مخالف داره. طبیعی هم هست که آنکس که خربوزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه. یعنی یه عده ای هم که باهاش هم نظر نیستند میان و باهاش بحث میکنن. درست ترین کار اینه که بر سر موضوع بحث بشه نه شخصیت طرف.

یعنی اینکه بر سر نوع نگرش و روی موضوع بحث بشه نتیجه عالی میشه.

اصلا قصد نداشتم تو این بحث و جدل شرکت کنم و به هیچ عنوان قصد ندارم تخریبتون کنم

اما این پستتون بد منو درگیر خودش کرد...وقتی کسی با نظر شما مخالفت میکنه میدونی بهش چی میگی؟اینا نمیفهمن اینا عادتشونه اینا چیزی حالیشون نیست اینا اینجوری بار اومدن

• Like 4
لینک به دیدگاه
بله . منم کپی پیست میکنم تا در موردش حرف زده بشه. نه اینکه فقط مطلب رو بیارم و منتظر بشم که ازم تشکر کنن یا مثلا بخوام آمار فعالیتم بالاتر بره تا بهم عنوان بدهند. ( عین شما که هدفی جز کسب عنوان نداری )

در ضمن قوانین به شما نگفته که بیای به من انگ ترور کننده شخصیت و یا سطحی نگری بزنی. این کار شما هم توهینه و هم اتهام.

در جواب این پستت بگم:

کافر همه را به کیش خود پندارد.:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه

دوستان چون تاپیک از موضوع خارج شده و تعدد پیامهای نامربوط زیاد بودند تاپیک بسته میشه

حرمت کلام و دوستی ارزشش بالاتر از غرور و خودبرتر ببینیست

موفق باشیم

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...