رفتن به مطلب

نقش قیافه ظاهری تو ازدواج

fakur1

ارسال های توصیه شده

رفتار بله ایستا نیست ولی شخصیت ثابت هست . بهتره دیگران رو نه بر اساس رفتار در لحظه ی خاص که براساس شخصیتشون ارزیابی کنیم.

این درست نیست که هر آنچه در نگاه اول درمی یابیم، عاملی برای نتیجه گیری از برداشتمان باشد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جسارت نباشه ولی خیلی سطحی نگر هستید، خیلی،

برداشت های زودهنگام، ایراد نظرهای فوری و عمومی کردن آن، نتیجه گیری از بیان افراد با یک نگاه و ….

اشتباه بزرگ اینجاست که نتیجه گیری شما فقط در عرض چند ثانیه و یا دقیقه صورت می گیرد. بدون هیچ توجهی به حالات و موقعیت؛

لینک به دیدگاه
این درست نیست که هر آنچه در نگاه اول درمی یابیم، عاملی برای نتیجه گیری از برداشتمان باشد.

حرف منم همینه، اونچه که در نگاه اول میبینیم رفتار هست که نمیتونه نشان دهنده ی شخصیت واقعی باشه، چه بسا یکی داره تمارض میکنه یا نقش بازی میکنه

برای شناخت شخصیت زمان لازمه ، از مجموع رفتارها میشه نتیجه گیری کرد نه یک رفتار خاص ...

لینک به دیدگاه
برداشت های زودهنگام، ایراد نظرهای فوری و عمومی کردن آن، نتیجه گیری از بیان افراد با یک نگاه و ….

اشتباه بزرگ اینجاست که نتیجه گیری شما فقط در عرض چند ثانیه و یا دقیقه صورت می گیرد. بدون هیچ توجهی به حالات و موقعیت؛

این حرف من از روی رفتار در لحظه ی شما نبود، بعد از بررسی مجموع رفتارهای شما به این نتیجه رسیدم، به نظر من شما از ترور شخصیت دیگران خوشحال میشید

البته این نظر منه و ممکنه درست نباشه ، قصد جسارت نداشتم و ندارم .

• Like 2
لینک به دیدگاه
این حرف من از روی رفتار در لحظه ی شما نبود، بعد از بررسی مجموع رفتارهای شما به این نتیجه رسیدم، به نظر من شما از ترور شخصیت دیگران خوشحال میشید

البته این نظر منه و ممکنه درست نباشه ، قصد جسارت نداشتم و ندارم .

یه نمونه شو عینا بیار تا بینم قصه چی.

هر کسی که شکمی چاق داشت و یا فربه بود یعنی خیلی مال دیگران را خورده؟

خوبه که چن تا کتاب هم خوندی و عملا داری منو ترور شخصیت میکنی و آخرشم میگی قصد جسارت نداری . رفتار غلط همین شما هاست که هیچکس نمیخواد با روانشناس مشورت کنه. همه فعالیت شما شده کپی پیست کردن مطالب. دو کلمه هم که میخوای نظر بدی , همش اتهام میزنی و وصله های مضخرف روانشناسانه می چسبونی.

لینک به دیدگاه
یه نمونه شو عینا بیار تا بینم قصه چی.

هر کسی که شکمی چاق داشت و یا فربه بود یعنی خیلی مال دیگران را خورده؟

خوبه که چن تا کتاب هم خوندی و عملا داری منو ترور شخصیت میکنی و آخرشم میگی قصد جسارت نداری . رفتار غلط همین شما هاست که هیچکس نمیخواد با روانشناس مشورت کنه. همه فعالیت شما شده کپی پیست کردن مطالب. دو کلمه هم که میخوای نظر بدی , همش اتهام میزنی و وصله های مضخرف روانشناسانه می چسبونی.

نه ولی هرکس زیبا بود سرشار از انسانیت هست !!! چرا حرف خودتون رو نقض میکنید؟

این استراتژی بزن زیرش جواب نمیده ، اوکی من فعالیتم کپی پیست هست ولی حداقل مطالب به درد بخور رو کپی پیست میکنم.

شما هم تا میتونید تاپیک بزنید و انتظار دارید که همه نظراتشون موافق با شما باشه و تا کسی مخالفت کرد بچسبید به مسایل فرعی و انگ بی سوادی بزنید.

شما با تمام کسانی که نظراتشون برخلاف شماست لحنتون تحقیر آمیزه . اوکی من بی سوادم ولی شما هم خودتون رو خیلی دست بالا نگیرید شمام یه ادم عادی هستید مثل همه ، شما هم کپی پیست میکنید، سوگند میخورم همه ی کپی پیستهاتون رو همین جا خواهم گذاشت.

گفتم که این ها نظرات منه و آزادم تا وقتی که در چهارچوب قوانین هست بیان کنم. دقیقا همین کاری که شما میکنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
نه ولی هرکس زیبا بود سرشار از انسانیت هست !!! چرا حرف خودتون رو نقض میکنید؟

این استراتژی بزن زیرش جواب نمیده ، اوکی من فعالیتم کپی پیست هست ولی حداقل مطالب به درد بخور رو کپی پیست میکنم.

شما هم تا میتونید تاپیک بزنید و انتظار دارید که همه نظراتشون موافق با شما باشه و تا کسی مخالفت کرد بچسبید به مسایل فرعی و انگ بی سوادی بزنید.

شما با تمام کسانی که نظراتشون برخلاف شماست لحنتون تحقیر آمیزه . اوکی من بی سوادم ولی شما هم خودتون رو خیلی دست بالا نگیرید شمام یه ادم عادی هستید مثل همه ، شما هم کپی پیست میکنید، سوگند میخورم همه ی کپی پیستهاتون رو همین جا خواهم گذاشت.

گفتم که این ها نظرات منه و آزادم تا وقتی که در چهارچوب قوانین هست بیان کنم. دقیقا همین کاری که شما میکنید.

بله . منم کپی پیست میکنم تا در موردش حرف زده بشه. نه اینکه فقط مطلب رو بیارم و منتظر بشم که ازم تشکر کنن یا مثلا بخوام آمار فعالیتم بالاتر بره تا بهم عنوان بدهند. ( عین شما که هدفی جز کسب عنوان نداری )

در ضمن قوانین به شما نگفته که بیای به من انگ ترور کننده شخصیت و یا سطحی نگری بزنی. این کار شما هم توهینه و هم اتهام.

لینک به دیدگاه
بله . منم کپی پیست میکنم تا در موردش حرف زده بشه. نه اینکه فقط مطلب رو بیارم و منتظر بشم که ازم تشکر کنن یا مثلا بخوام آمار فعالیتم بالاتر بره تا بهم عنوان بدهند. ( عین شما که هدفی جز کسب عنوان نداری )

در ضمن قوانین به شما نگفته که بیای به من انگ ترور کننده شخصیت و یا سطحی نگری بزنی. این کار شما هم توهینه و هم اتهام.

خب برفرض من بخوام بهم عنوان بدن، چه اشکالی داره ؟؟؟ خب اینکارتون دخالت نیست؟ شما رسما دارین فعالیت منو بی ارزش جلوه میدین !!

شما خودتون کم به دیگران اتهام نمیزنید فقط فرقش اینه غیر مستقیم اینکارو میکنین !

در ضمن اتهام نبود نظر بود، اونوقت منم میتونم شاکی بشم شما مثل آب خوردن درس خوندن من رو زیر سوال بردین و به شخصیت من توهین کردین ....

• Like 1
لینک به دیدگاه
لطفا فقط در مورد موضوع تاپیک گفتگو فرمائید. ( استاتر )

کم اوردیااااا...ی چیزی....بالا گفتی ادمارو در لحظه نباید نظر داد ک خوبن یا بد...

دوصفحه قبل چرا به من گفتی مشکل از نگرش توه و من درس میگم؟کلا خودتم نمیدونی چی مگی..چی میخوای..

اما خوشم اومد کم اوردی استارتر....

• Like 1
لینک به دیدگاه
کم اوردیااااا...ی چیزی....بالا گفتی ادمارو در لحظه نباید نظر داد ک خوبن یا بد...

دوصفحه قبل چرا به من گفتی مشکل از نگرش توه و من درس میگم؟کلا خودتم نمیدونی چی مگی..چی میخوای..

اما خوشم اومد کم اوردی استارتر....

بحث کم آوردن نیست. من ذاتا کمترینم . چون موضوع رو گزارش کردم , دیگه نخواستم ادامه بدم .

لینک به دیدگاه

خوب کاری کردی گزارش کردی

بذار ببینن چقدر راحت به دیگرون توهین میکنی..

و حرفای ضدونقیض میزنی بدون کمترین تفکری..

خوبه مسئولینم ببینن که همه با رفتارا و طرز صحبت کردن شما مشکل دارن..

کار خوبی کردی چون من قصدشو داشتم ک گزارش کنم

• Like 2
لینک به دیدگاه
خوب کاری کردی گزارش کردی

بذار ببینن چقدر راحت به دیگرون توهین میکنی..

و حرفای ضدونقیض میزنی بدون کمترین تفکری..

خوبه مسئولینم ببینن که همه با رفتارا و طرز صحبت کردن شما مشکل دارن..

کار خوبی کردی چون من قصدشو داشتم ک گزارش کنم

هینطوری نگو توهین. مدرک نشون بده.

در ضمن نظرات من بستگی به موضوع داره و شخصی است . قرار نیست نظر ندیم.

لینک به دیدگاه
هینطوری نگو توهین. مدرک نشون بده.

در ضمن نظرات من بستگی به موضوع داره و شخصی است . قرار نیست نظر ندیم.

نظر بده اما تحمل پذیرش انتقاد و نظر دیگرون رو داشته باش

وقتی میگی حرفی و حرکتیو دوس نداری پس نزن نه اینکه به سبب جا و مکان رنگ عوض کنی

پونزده سالت نیس میای میگی دوس دخترم خوشگله زبون درازیم میکنی و الفرار..

درس و با منطق و یکرنگ در همه جا صحبت کن احترام دیگرون هم نسبت به خودت بخر...

بزرگ شیم هممون..بچه‌بازی خیلی بده

• Like 2
لینک به دیدگاه
من حقی ندارم و نداشتم.

ولی من داشتم. شما از خیلی پست ها و حرف ها ممکنه خوشتون نیاد آزادانه هم میگین . منم این حقو دارم .

سطحی نگر بودن توهین نیست، اگر ادمین ها تشخیص دادن من توهین کردم میپذرم و بن کنن منو .

• Like 1
لینک به دیدگاه

من حرفامو زدم چون بااینکه خودم پراز ایرادم این ایرادا رو توی شماهم دیدم

و میبینم ک همه هم نظرشون اینه درمورد شما

پ مشکل من نیستم

حالا هم اونقدی که باید حرف زدم

دیگه خواه پند گیر خواه....

موفق باشی

• Like 2
لینک به دیدگاه
من حرفامو زدم چون بااینکه خودم پراز ایرادم این ایرادا رو توی شماهم دیدم

و میبینم ک همه هم نظرشون اینه درمورد شما

پ مشکل من نیستم

حالا هم اونقدی که باید حرف زدم

دیگه خواه پند گیر خواه....

موفق باشی

لطفا اسپم نکنید.

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...