رفتن به مطلب

نقش قیافه ظاهری تو ازدواج

fakur1

ارسال های توصیه شده

اتفاقا یادتون بیاد.....خیلی بده آدم در مورد چیزی صحبت کنه که خودش شخصا به اون عمل نمیکنه....:a030:

این بد نیس که شما از قیافه دوس دخترون حرف میزنید اونم با آب و تاب؟؟؟

این خیلی بدتر از آرایش غلیظه

این تاپیک موضوعش همینه. من که نرفتم تو بخش های دیگه این حرف رو بزنم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زن خوب زنیه که کاری به کار شوهرش نداشته باشه !:whistle:

زیادم حرف نزنه :ws3:

موضوع تاپیک اینه دوست من : نقش قیافه ظاهری تو ازدواج

لینک به دیدگاه
این تاپیک موضوعش همینه. من که نرفتم تو بخش های دیگه این حرف رو بزنم.

خیلی جالبه واقعا......

موضوعی رو طرح نکنید که مجبور شین از دوس دخترتون مایع بذارین

درثانی موضوع بحث کلیه..دوس دختر با همراه زندگی متفاوته..اینو بدونید..تازشم

سوال نکردین که دوس دخترون خوشگله یا زشت که شما مطرح کردینش...

کلا از اول با طرز فکرتون مشکل داشتم...و دارم اتفاقا..:ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خیلی جالبه واقعا......

موضوعی رو طرح نکنید که مجبور شین از دوس دخترتون مایع بذارین

درثانی موضوع بحث کلیه..دوس دختر با همراه زندگی متفاوته..اینو بدونید..تازشم

سوال نکردین که دوس دخترون خوشگله یا زشت که شما مطرح کردینش...

کلا از اول با طرز فکرتون مشکل داشتم...و دارم اتفاقا..:ws37:

مهم نیست. وقتی نمیخوای قبول کنی من حرفی ندارم. مشکل شما مربوط به نگرش خودتونه نه رفتار من.

به هر حال دوست دختر من خوشگله. خیلی هم خوشگله. و این برام تو ازدواج مهم هست. اگه بیای تو عروسیم خواهی دید که من حقیقت رو گفتم. :ws28:

لینک به دیدگاه
مهم نیست. وقتی نمیخوای قبول کنی من حرفی ندارم. مشکل شما مربوط به نگرش خودتونه نه رفتار من.

به هر حال دوست دختر من خوشگله. خیلی هم خوشگله. و این برام تو ازدواج مهم هست. اگه بیای تو عروسیم خواهی دید که من حقیقت رو گفتم. :ws28:

شما دوس دخترت خوشگله من خودم...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

از خودت مایع بذار داداش

بعدشم اول بگیرش بعد بیا حرمت ازدواجو بیار پایین..

نمیدونم چرا هیچ کس حرفای شمارو قبول نمیکنه همیشه هم احساس میکنی حرف حقو میزنی....

قطع به یقین مشکل از شماست:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما دوس دخترت خوشگله من خودم...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

از خودت مایع بذار داداش

بعدشم اول بگیرش بعد بیا حرمت ازدواجو بیار پایین..

نمیدونم چرا هیچ کس حرفای شمارو قبول نمیکنه همیشه هم احساس میکنی حرف حقو میزنی....

قطع به یقین مشکل از شماست:ws28:

کسی که حرفای منو قبول نکنه میشه گفت انسان صادقی ست. این از این. در ثانی من حرفامو برای رد یا قبول کسی نمیزنم. من نظرم هر چی باشه همونو میگم. این که میگم من بحق میگم معنیش اینه که چیزی که از نظر خودم حقیقت محض باشه همونو میگم. نه مثه بعضی ها که یکی به نعل میزنن یکی به میخ.

در ضمن موضوع تاپیک فراموش نشه. از شرکت صمیمانه شما هم ممنونم. لطفا ادامه بحث رو پی بگیر که من یه چائی بخورم.

لینک به دیدگاه

با ظاهر گرایی مخالفم.....ادمهایی رو ک محو زیبایی ظاهری میشن رو سطحی نگر میدونم....

کمالات و شخصیت وجود رو میسازه.....ن چهره.....ن موقعیت اجتماعی.....ن پول.....و هرچیز وابسته ب ماده....انسانیت و شرافت مهمه ....ن چهره ظاهری.....

چهره زیبای همسر رو مایه افتخار و سربلندی نمیدونم......چون افتخار اصلی رو فهم و درک و شخصیت عالی ک رقم میزنه

بله اکثر اقایون چهره براشون اهمیت بسزایی داره.....

• Like 1
لینک به دیدگاه
با ظاهر گرایی مخالفم.....ادمهایی رو ک محو زیبایی ظاهری میشن رو سطحی نگر میدونم....

کمالات و شخصیت وجود رو میسازه.....ن چهره.....ن موقعیت اجتماعی.....ن پول.....و هرچیز وابسته ب ماده....انسانیت و شرافت مهمه ....ن چهره ظاهری.....

چهره زیبای همسر رو مایه افتخار و سربلندی نمیدونم......چون افتخار اصلی رو فهم و درک و شخصیت عالی ک رقم میزنه

بله اکثر اقایون چهره براشون اهمیت بسزایی داره.....

خب هر کسی یه نظری داره. شما هم لابد نظرتون ایناست ( البته اگه کپی پیست نباشه )

در ضمن اونایی که چهره زیبا دارن , انسانیت و شرفشونم بالاست . اگه نبود خدا اونا رو زیبا خلق نمیکرد. طوری حرف میزنی که انگار خوبرویان جز زیبائی هیچی ندارن. واقعا که .

لینک به دیدگاه
موضوع تاپیک اینه دوست من : نقش قیافه ظاهری تو ازدواج

خیلی جالبه

یه روز به همه گیر میدی چرا نوشته های عاشقانه تونو تو یه بخش عمومی میگید

چرا از زیبایی ها و ... طرف مقابلتون میگید

یه بار گی میدی چرا اخبار اینجوری میذاری و چرا اخبار اونجوری میذارید.

در جواب تمامی کارهات همون نوشته خودت که اونها هم به موضوع تاپیک ارتباط داشت و جنابعالی ازشون ایراد گرفتی

دوم اینکه قرار نیست همه بر اساس سلیقه شما یا هر کس دیگه ای زندگی کننه هر کسی برای زندگیش مختاره چطور تصمیم بگیره

• Like 2
لینک به دیدگاه

اوج تکبر و خود برتر بینی(اون قسمتی که بلد و رنگشو قرمز کردم)

به نظرم بهتره خودتو به یه روانشناس نشون بدی.

راه برات باز باشه ادعای پیغمبری و حتی خدایی هم میکردی هیچ وقت هیچ کسی خالی از اشتباه نیست و اینکه خودت رو همه چی تمام بدونی از دو حالت خارج نیست یا خیلی خوتو بزرگ میبینی یا چیزی از دنیا و واقعیت هاش نمیفهمی.

• Like 2
لینک به دیدگاه

راه برات باز باشه ادعای پیغمبری و حتی خدایی هم میکردی هیچ وقت هیچ کسی خالی از اشتباه نیست و اینکه خودت رو همه چی تمام بدونی از دو حالت خارج نیست یا خیلی خوتو بزرگ میبینی یا چیزی از دنیا و واقعیت هاش نمیفهمی.

محور اندیشه های من بر اساس حقیقت یابی است نه قوم گرائی .

لینک به دیدگاه
مح اندیش های من بر اساس حقیقت یابی است نه قوم گرائی .

حقیقت شناسیتو بذار جلو آینه دوتا بشه

توکسیو ندیدی چطور میتونی بشناسیش..خخخ

واقعا خنده بر لب میاره رفتارت

قشنگه هااااا موجبات خنده رو فراهم میکنی

• Like 2
لینک به دیدگاه
حقیقت شناسیتو بذار جلو آینه دوتا بشه

توکسیو ندیدی چطور میتونی بشناسیش..خخخ

واقعا خنده بر لب میاره رفتارت

قشنگه هااااا موجبات خنده رو فراهم میکنی

خنده خوبه.

از این بایت خوشحالم که شادی میارم تو جمع :ws28:

لینک به دیدگاه

برم پیش روانشناس خواهد گفت : فکور جان ناراحت نشو . با ارسطو و افلاطون هم تو دوره زندگیشون همین طوری رفتار میکردن. :ws28:

لینک به دیدگاه

برخلاف برداشت یکی دو نفر , مخالف بودن در ابراز نظرات گیر دادن نیست. معنیش اینه که طرف نظر مخالف داره. طبیعی هم هست که آنکس که خربوزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه. یعنی یه عده ای هم که باهاش هم نظر نیستند میان و باهاش بحث میکنن. درست ترین کار اینه که بر سر موضوع بحث بشه نه شخصیت طرف.

یعنی اینکه بر سر نوع نگرش و روی موضوع بحث بشه نتیجه عالی میشه.

لینک به دیدگاه
خب هر کسی یه نظری داره. شما هم لابد نظرتون ایناست ( البته اگه کپی پیست نباشه )

در ضمن اونایی که چهره زیبا دارن , انسانیت و شرفشونم بالاست . اگه نبود خدا اونا رو زیبا خلق نمیکرد. طوری حرف میزنی که انگار خوبرویان جز زیبائی هیچی ندارن. واقعا که .

جسارت نباشه ولی خیلی سطحی نگر هستید، خیلی، با این استدلال شما پس کسایی که نازیبا هستن بویی از انسانیت و شرف نبردن وگرنه خدا زیبا خلقشون میکرد !!

به نظر من زیبایی و جذابیت جرقه اول ایجاد علاقه رو میزنه، به هرحال در نگاه اول وقتی هیچ آشنایی با خصوصیات طرف مقابل نداریم این ظاهره که باعث میشه تمایل به آشنایی بیشتر شکل بگیره،

ولی زیبایی همه چیز نیست ، که اگر اینطور بود زیبارویان تو زندگی عاطفیشون نباید شکست بخورن ولی میخورن، چون اون چیزی که باعث ادامه دادن مسیر میشه علاوه بر زیبایی شخصیت هست.

البته علایق متفاوته برای یکی صرفا زیبایی ملاک هست و اینجور ادم ها معمولا تا شریکشون از زیباییش کاسته میشه میرن سراغ یکی دیگه ، برای بعضی ها شخصیت مهمه در واقع عشقی که از ظاهر منشا گرفته بود جایگزین عشق بادوام تری میشه و عاشق شخصیت طرفشون میشن اینجور آدم ها کسایی نیستن که تا زیبایی طرف از دست رفت بی وفایی کنن.

• Like 2
لینک به دیدگاه
جسارت نباشه ولی خیلی سطحی نگر هستید، خیلی، با این استدلال شما پس کسایی که نازیبا هستن بویی از انسانیت و شرف نبردن وگرنه خدا زیبا خلقشون میکرد !!

به نظر من زیبایی و جذابیت جرقه اول ایجاد علاقه رو میزنه، به هرحال در نگاه اول وقتی هیچ آشنایی با خصوصیات طرف مقابل نداریم این ظاهره که باعث میشه تمایل به آشنایی بیشتر شکل بگیره،

ولی زیبایی همه چیز نیست ، که اگر اینطور بود زیبارویان تو زندگی عاطفیشون نباید شکست بخورن ولی میخورن، چون اون چیزی که باعث ادامه دادن مسیر میشه علاوه بر زیبایی شخصیت هست.

البته علایق متفاوته برای یکی صرفا زیبایی ملاک هست و اینجور ادم ها معمولا تا شریکشون از زیباییش کاسته میشه میرن سراغ یکی دیگه ، برای بعضی ها شخصیت مهمه در واقع عشقی که از ظاهر منشا گرفته بود جایگزین عشق بادوام تری میشه و عاشق شخصیت طرفشون میشن اینجور آدم ها کسایی نیستن که تا زیبایی طرف از دست رفت بی وفایی کنن.

for warm up

رفتار یک پدیده استاتیک نیست بلکه دائما در حال تغییر است. خوب است قبل از برداشت، به سابقه افراد کمی بنگریم.

لینک به دیدگاه
for warm up

رفتار یک پدیده استاتیک نیست بلکه دائما در حال تغییر است. خوب است قبل از برداشت، به سابقه افراد کمی بنگریم.

رفتار بله ایستا نیست ولی شخصیت ثابت هست . بهتره دیگران رو نه بر اساس رفتار در لحظه ی خاص که براساس شخصیتشون ارزیابی کنیم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...