رفتن به مطلب

نقش قیافه ظاهری تو ازدواج

fakur1

ارسال های توصیه شده

اولی : قيافه ظاهري شرط لازم براي احساس خو شايند داشتن هست اما شرط كافي براي ارتباط نيست

.

دومی : من فكر ميكنم قيافه آقايون بعد از ازدواج براي خانوم ها عادي ميشه نه قيافه خانومها براي آقايون.

سومی : ظاهر و قيافه افراد و جذابيتهاشون نزد افراد مختلف متفاوته و اگر آقا يا خانم الف به نظر بنده الهه زيباپي هستند ممكنه به نظر شما اينطور نباشند همينطور عكسش .

چهارمی : ظاهر مهمه اما فقط این نکته شرطه که به حرف دیگران گوش نکنی!

پنجمی : شك و ترديدها و اينجور سوالات از قبيل اينكه فلاني دلم رو از خوشگلي نمي لرزونه يا اينكه شك دارم دوسش دارم يا ندارم چون قيافش رو نمي دونم خوشم مياد يا نمياد و ... و نظير اينجور سوالات 80/٪ مربوط به دختر خانمها يا آقا پسرهاپيه كه به واقع هنوز وقت ازدواجشون نيست .

ششمی : اگه یکی چهره زیبای داشته باشه طوریکه همه را مات خودش کنه ولی نتونه با تو کنار بیاد و یه اخلاق بر عکس اخلاق خودت داشته باشه میتونی باهاش زندگی کنی ؟

و برعکس شخصی با یه چهره معمولی و بسیار خوش اخلاق و خوش رفتار طوریکه حرف هم و بفهمید و بتونید هم ودرک کنید. کدومش بهتر ؟

نظر دوستان چیه ؟ من ؟ من میگم خوشگل باشه بقیه ش مهم نیست.

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام شماره شش!

قیافه ظاهری مهمه ولی نه به اندازه سیرت درونی شخص چون آگه بد باشه کل زندگی رو به آتیش می کشه و نابود می کنه!

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

• Like 3
لینک به دیدگاه
فقط قیافه برا آقایون مهه و بس ....انقدم کتمان نکنن:w000:
برا من اره. یه دوست دختر خیلی خیلی خوشگل دارم که با اینهمه سرزبون داشتن وقتی نیگاش میکنم هنگ میکنم.
  • Like 1
لینک به دیدگاه
برا من اره. یه دوست دختر خیلی خیلی خوشگل دارم که با اینهمه سرزبون داشتن وقتی نیگاش میکنم هنگ میکنم.

یاشا کی دوزوین ددین...:w02:

ترجمه: یاشا که درستشو گفتی:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
یاشا کی دوزوین ددین...:w02:

ترجمه: یاشا که درستشو گفتی:w02:

مردی مورچه ای را دید که خاکهای پای کوه را جابجا می کند، به او گفت چه میکنی؟

مورچه گفت معشوقه ام گفته اگر کوه را جابجا کنی به وصال تو در خواهم آمد

مرد نگاهی کرد و گفت حتی اگر عمر نوح هم داشته باشی این کار امکان پذیر نیست

مورچه گفت خودم هم می دانم اما برای عشقم تمام سعی خود را خواهم کرد

مرد که بسیار تحت تاثیر قرار گرفته بود مورچه را له کرد و گفت:

پس بمیر بدبخت زن ذلیل!!!

• Like 1
لینک به دیدگاه
مردی مورچه ای را دید که خاکهای پای کوه را جابجا می کند، به او گفت چه میکنی؟

مورچه گفت معشوقه ام گفته اگر کوه را جابجا کنی به وصال تو در خواهم آمد

مرد نگاهی کرد و گفت حتی اگر عمر نوح هم داشته باشی این کار امکان پذیر نیست

مورچه گفت خودم هم می دانم اما برای عشقم تمام سعی خود را خواهم کرد

مرد که بسیار تحت تاثیر قرار گرفته بود مورچه را له کرد و گفت:

پس بمیر بدبخت زن ذلیل!!!

هووووووووووووووووووومممممممممممممممم؟نمنه اولدی؟:w58::w58::w58::w58:

ترجمه: هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووومممممم؟چه شده؟:w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58:

• Like 1
لینک به دیدگاه
هووووووووووووووووووومممممممممممممممم؟نمنه اولدی؟:w58::w58::w58::w58:

ترجمه: هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووومممممم؟چه شده؟:w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58:

بیر شی اومادی .

زن ذلیل بودن عیب است وقتی کتمانش کنی و هنر است وقتی که ابرازش کنی . پس زن ذلیلی هیچ عیبی ندارد . هر عیب که هست تو رتبه بندی کتمان و ابراز نهفته است. شیخ فکور

• Like 1
لینک به دیدگاه

هم قیافه مهمه،هم خلاق،هم چیزای دیگه مثل مادیات!

ولی نسبتاش تو افراد مختلفه.و علف باید به دهن بزی شیرین بیاد

قیافه باید به دل آدم بشینه.

برا من درک و شعور طرف از زندگی و فهمیدن حرف هم خیلی با ارزشه.انتخابیم ک کردم بر همین اساس بوده.

ولی خب در کنارش اون علفه هم از خیلی جهات شیرین اومده .

پسری ک خوش قیافه باشه،24 ساعته حرفای رمانتیک بزن و قربون صدقه م بره ولی حرف منو نفهمه ،شخصیت اجتماعی کاملی نداشته باشه بنظر من ب درد جرز لای دیوارم نمیخوره.چه برسه ک بخواد شوهر من بشه!!!

وقتی کسی رو برا زندگی ایندمون انتخاب میکنیم باید طوری پیش خودمون سبک سنگینش کنیم که حتی اگه عیبی هم داشته باشه به چشم ما نیاد.نه اینکه عیبش رو نبینم،ببینیم ولی بر اساس معیارای انتخابمون جلو بریم.:a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه

زیبای به نظرمن خیلی خوبه ومی تواندیکی عاملی باشدبرای دوست داشتن وافتخارواینکه باعث می شودتوزندگی احساس آرامش کنی واززندگی لذت ببری .

به نظرمن شایدهم اشتباه است چون خودشون دستشون نمی رسه می گن زیبایی برای مامهم نیست ولی فکرکنم دروغه به نظرم دوست داشتن زیبایی هادروجودهمه هست.

ولی اینهاظاهراست وخوب . اماباطن هرفردمثل ظاهراونیست که بشودسریع تشخیص داد.مثلا اگرزنهابتوانندبیشتردراجتماع فعالیت کنندخب به نظرتشخیص برای مردهابهترمی شود!

مثلابعضی هارادیدی یه انرژی دارندآدم می خوادگریه کنه واقعا اون مورچه ه حق داره.حالابماندبقیشو منقلب شدم فکورم باین موضوعاتش .

• Like 6
لینک به دیدگاه

البته اینم بگم نظری ک من دادم معیارای خودم بود.

نظری ک دوستان تو این تاپیک میدن تا حدیم بسته به جنسیتشون داره.

نباید ذات و غریزه و احساساتی ک جنسیت زن و مرد به زندگی داره رو روبروی هم گذاشت.

بلکه کنار هم باشن قشنگ ترن.

مثلا مردا قیافه رو بیشتر دوس دارن.و زن ها عاشق زیبایی و رسیدن به خودشون و تعریف و تمجید شدن توسط دیگران هستن.

خب این تو زندگی مشترک مفهوم بهتری پیدا میکنه اگه مردی ظاهر و قیافه همسرش براش اهمیت نداشته باشه.زن هم انگیزه کافی برا زیباتر بنظر رسیدن خودش نداره.

یجورایی مکما همدیگه هستن.

• Like 5
لینک به دیدگاه

انسان خوشگل همه چیزش خوشگله. عصبانیتش , نادونیاش , بی خیالیاش , قهر و آشتی هاش. این وسط باید دید هر کسی به چی میگه خوشگل. تیپ , قیافه , صدا , اندام , اخلاق , ثروت , شخصیت و خیلی صفات دیگه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

در درجه ی اول برای هر دو جنس قیافه مهمه یعنی ناخوداگاه تاثیر خودشو میذاره دختر و پسرهم نداره.....من زیاد میبینم این موضوع رو از جانب دخترا اول جذب قیافه میشن بدون اینکه بشناسن و من اصلا اینو دوس ندارم و دوری میکنم از اینور آدما...و خوب طبیعتا بین پسرا هم این کاملا وجود داره و اصلا قابل انکار نیست ....اما این تاثیر همیشگی نیست و و خیلی خیلی زود از بین میره....یکی از خانومای درجه یک فامیلمون به مامانم گفته بود وقتی شوهرم خوبه مودبه اخلاقش درسته فکر میکنم زیبا ترین آدم روی زمین هست و وقتی عصبی میشه یا بدی میکنه حس میکنم کسی زشت تر از این تو دنیا پیدا نمیشه و مادرم در قالب نصیحت اینو به من گفت تا آویزه گوشم کنم

تعریف خوشگلی از دیدگاه افراد کاملا متفاوت هست امکان داره من چیزی رو بپسندم که دیگری نپسنده اصلا....توجه به زیبایی چهره کاملا سحی نگری هست و من به شدت بدم میاد از این موضوع و برا همین از آدمایی که به چهره ام یا تیپم توجه میکنن دوری میکنم به خاطر اینکه اگر روزی آدم اینارو از دست بده برا اینجور آدما جایگاه خودشم از دست خواهد داد....

انسان تو زندگی فقط به زیبایی احتیاج نداره اخلاق و درستی ذات انسان خیلی مهمه آدمای خوشگل و زیبا بدون داشت اخلاق خوب اصلا خوب به نظر نمیرسن و بالعکس اتفاق میفته خیلی خیلی نامردی هست انسانهارو به دو دسته ی زیبا و زشت جدا کنیم انسان با نوع حرف زدنش با اعماق صداقت چشماش و با اخلاقش زیبا به نظر میرسه...تا حالا به عمق چشم افراد دور برتون که خیلی نزدیک هستن دقت کردید؟

آدمی برای زیبا بودن به چهره ی زیبا نیاز نداره

• Like 6
لینک به دیدگاه

شما هم دوس دختر داری..پ چرا انقد ادعا داری تو این موارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا چند چندی با خودت داداش؟؟؟؟=

====

واس اینکه از بحث جدا نشیم منم نظرمو بگم(اما عصبی ام)

خوشگلی که نسبیه :دی

اما من اگه کسی خوشگل نباشه شخصا اجازه مرحله بعدی که صحبت باشه رو بهش نمیدم :دی

خیلی خوبم من :دی

• Like 7
لینک به دیدگاه
شما هم دوس دختر داری..پ چرا انقد ادعا داری تو این موارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا چند چندی با خودت داداش؟؟؟؟=

یادم نمیاد جائی گفته باشم که دوست بده. حالا چه دختر باشه چه پسر.

من با آرایش غلیظ و بیان جملات عشغولانه تو منظر عموم مخالفت کردم.

لینک به دیدگاه
یادم نمیاد جائی گفته باشم که دوست بده. حالا چه دختر باشه چه پسر.

من با آرایش غلیظ و بیان جملات عشغولانه تو منظر عموم مخالفت کردم.

اتفاقا یادتون بیاد.....خیلی بده آدم در مورد چیزی صحبت کنه که خودش شخصا به اون عمل نمیکنه....:a030:

این بد نیس که شما از قیافه دوس دخترون حرف میزنید اونم با آب و تاب؟؟؟

این خیلی بدتر از آرایش غلیظه

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...