رفتن به مطلب

نظرتوندر مورد دود چیه ؟

sigari

ارسال های توصیه شده

سلام

دیدن دیگه الان تو جامعه یه مدت شده که کشیدن سیگار تو هر فضا و هر مکانی مخصوصا توسط خانمها به یه نوعی براشون یه چیز جدید محسوب میشه.

نظر شما چیه ؟ آخه قدیما ها سیگار هم انگاری قاچاق بودو ما که رومون نمیشد جلویبزرگتر یا تو یه جمع و فضای عمومی بکشیم. اما الان ...

<a href=lb8rq63sb5kezf5q1pa_thumb.jpg' alt='lb8r

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابا ریشه ای تر در مورد این مسئله مهم باید نظر داد؟؟؟

اصلا میدونین تو مبحث مالی چه حجم مبادلات پولی تو این مسئله میشه؟

میدونستین شرلوک هلمز به دو چیز اعتیاد داشت یکی دود و یکی مرفین و بریا رسیدن به ای ندو تا بود که همیشه مسائل جنایی رو حل میکرد ؟؟

تا حالا دقت کرده بودین که چرا موقع نفریح همه میرن قلیون نمیرن باشگاه ؟؟؟

اصلا تا حالا شنیدین یه مسئله مهم بدون کشیدن سیگار حل بشه ؟؟؟؟

خیلی بحث سنگین شد من میرم یه دودی بر بدن بزنم بیام....

لینک به دیدگاه

در مورد دودی شدن خانوم ها که باید بگم متاسفانه زیاد شدن که واقعا تاثیر بدی در آینده خودشون و بچه ای که میخوان بعدها به دنیا بیارن داره:whistle:

چند ساله پیش یه استاد داشتیم از فرانسه اومده بود و خانوم بود ایشون سیگار میکشید و تو خیابون یا تو ماشین همیشه یه سیگار میذاشت گوشه لبش. یه روز نیرو انتظامی گرفتش بهش گفتن اینجا یه زن حق نداره سیگار بکشه حرامه و بد آموزی داره و ...

جریمه هم شده بود:icon_pf (34):

بماند که بهمون میگفت آخه این مملکته دارید و اینکه از اون به بعد تو خیابون هر سربازی میدید سریع سیگارشو خاموش میکرد:ws28:.

در مورد قلیان که متاسفانه یه اپیدمی شده و همه مخصوصا نوجون ها بیشتر میرن طرف و اثرات سو ء این مورد رو چند ساله دیگه به وضوح میتونیم ببینیم.

اما در مورد سیگار و دودی بودن :sigh:

لامصب گاهی بدجوری به آدم حال میده مخصوصا وقتی تنهایی و فکر و خیال داره خوردت میکنه . نمیخوام بگم خوبه و اینکه ترویج کنم من همیشه گفتم آدمی که دودی نیست بهتر از آدمیه که دودیه. ولی یه زمانی دود رو که میدی تو شش هات و بعد بیرون میدی انگار همه ی اون افکار رو با خودش بیرون میریزه.

یه شراب کونیاک و یه پاکت سیگار وینستون یا ماربرو غم دنیا رو از یادت میبره.

ولی این رو هم بگم که مقطعیه اون اوایل اینجوریه اما بعدش دیگه معتادش میشی و دیگه خودش باعثه غم میشه هر وقت سیگار رو تو دستت میبینی حس میکنی غم داری

لینک به دیدگاه

مخالفم حتی اگر اکسیر جوانی باشد

کلا مخالفم من با هر چیزی که تابو باشه / هر چیزی که یک عده بشن مافیاش ، الان یک عده دارند ازش میلیاردی سود میبرن و صرفا هم سایرین را خر فرض کردن ....

بدتر از همه مُد بشه ، دیگه بیخ بیخا مخالفم :ws3:

آخ آخ آخ من مد گریزم در حد مرگ

از لحاظ بیوشیمی : ترکیبات خطرناکی داره !

لینک به دیدگاه
مخالفم حتی اگر اکسیر جوانی باشد

کلا مخالفم من با هر چیزی که تابو باشه / هر چیزی که یک عده بشن مافیاش ، الان یک عده دارند ازش میلیاردی سود میبرن و صرفا هم سایرین را خر فرض کردن ....

بدتر از همه مُد بشه ، دیگه بیخ بیخا مخالفم :ws3:

آخ آخ آخ من مد گریزم در حد مرگ

از لحاظ بیوشیمی : ترکیبات خطرناکی داره !

:w58:

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی مخالفمممممممممممم:icon_razz:

خداروشکر تا حالا به سرمم نزده برم سمتش.

هرجا هم سیگار بکشن من فضا رو ترک میکنم و اعلام ناراحتی میکنم دیگه همه میدونن تو خونه ی ما کسی حق سیگار کشیدن نداره.

آخه وقتی اینقدر عوامل مختلف برای ناراحت کردن جسم و روح آدم تو این دنیا هست چرا باید خودمم یه عامل دیگه اضافه کنم؟

برای خانوما خیلی بدتر میدونم چون کسایی که دیدم این کارو میکنن اون رفتار متینشون هم گرفته شده اون لحظه و خوشم نمیاد از این حالت.

همچنین یه زن یا دختر باید بدونه مسئول سلامتی یه فرد دیگه هم هست.مادر بودن همونقدر که لذت داره مسئولیت و سختی هم داره.به هیچ وجه حاضر نیستم کوچکترین کاری انجام بدم که در آینده روی بچه های خوشگلم تاثیر بدی بذاره.

لینک به دیدگاه

دود اونم سیگار نمی تونم نظر بدم کلا ضررش بیشتر از نفعشه

زندگی شاید گیراندن سیگاری باشد در........

نمی دونم عادت اونم به چیزهای مضرر خوب نیست

ولی تفریحی یکی دو پاکت بد نیس:whistle:ت

اصلا این چه تاپیکی هستش زدین :w000:

ببندمش !!!!!؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سیگار و قلیون.....

یه چیز جالبی ک وجود داره اینه ک سیگاریا قلیونیارو منع میکنن.....قلیونیا سیگاریارو........:ws52:......مگر اونایی ک از هردوش استفاده میکنن........:icon_pf (34):

بطور کلی اون چیزی هایی ک باعث عادت و اعتیاد میشه........خوب نیست......حتی همین انجمن.........چ برسه ب مواردی ک درمقابل سلامتی قرار دارند.....مثل دخانیات....البته جدای از بحث مافیای نقدیش.....

البته جدای از بحث سلامت جسمی....تاثیری ک در افراد از لحاظ ذهنی بوجود میاره هم وجود داره.......ک تا عصبانیت یا ناراحتی بوجود میاد.....فرد ب اون تمایل پیدا میکنه.......ک سیگار شاید تو بعضی مواقع بیشتر کمک کننده باشه تا مضر.....

یکی از همکلاسی های دانشگام بعد از هرکلاس باید سیگار بکشه..........وقتی ازش میپرسم چرا.......میگه تو نمیدونی....متوجه نیستی...:w58:.....ارامش دهندس و سه تا نقطه......وقتی ام بهش میگم خوب بده منم بکشم تا بفهمم......میگه دستت ب سیگار بخوره میزنم 880تیکت میکنم....:banel_smiley_4::w58:

البته چندبار سر یه سری مسائل اومدم برم سراغش.......اما تا الان نرفتم سمتش.....:w16:

انسان تو شرایط زندگی میکنه....نمیشه یکطرفه ب موضوع نگاه کرد.....شاید من نوعی ک سیگار رو نفی میکنم........اگر تو شرایط اون فرد قرار بگیرم.....مثل اون باشم.....

لینک به دیدگاه
سیگار و قلیون.....

یه چیز جالبی ک وجود داره اینه ک سیگاریا قلیونیارو منع میکنن.....قلیونیا سیگاریارو........:ws52:......مگر اونایی ک از هردوش استفاده میکنن........:icon_pf (34):

بطور کلی اون چیزی هایی ک باعث عادت و اعتیاد میشه........خوب نیست......حتی همین انجمن.........چ برسه ب مواردی ک درمقابل سلامتی قرار دارند.....مثل دخانیات....البته جدای از بحث مافیای نقدیش.....

البته جدای از بحث سلامت جسمی....تاثیری ک در افراد از لحاظ ذهنی بوجود میاره هم وجود داره.......ک تا عصبانیت یا ناراحتی بوجود میاد.....فرد ب اون تمایل پیدا میکنه.......ک سیگار شاید تو بعضی مواقع بیشتر کمک کننده باشه تا مضر.....

یکی از همکلاسی های دانشگام بعد از هرکلاس باید سیگار بکشه..........وقتی ازش میپرسم چرا.......میگه تو نمیدونی....متوجه نیستی...:w58:.....ارامش دهندس و سه تا نقطه......وقتی ام بهش میگم خوب بده منم بکشم تا بفهمم......میگه دستت ب سیگار بخوره میزنم 880تیکت میکنم....:banel_smiley_4::w58:

البته چندبار سر یه سری مسائل اومدم برم سراغش.......اما تا الان نرفتم سمتش.....:w16:

انسان تو شرایط زندگی میکنه....نمیشه یکطرفه ب موضوع نگاه کرد.....شاید من نوعی ک سیگار رو نفی میکنم........اگر تو شرایط اون فرد قرار بگیرم.....مثل اون باشم.....

نکته ست ها ...

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

میدونین جالبیش چیه؟؟؟ اینکه تو همه اونهایی که دارن بحث میکنن یه تمایلی به معتاد شدن دارن

ام حالا به هر دلیلی یا میرن یا رفتن سمتش

کلا یه سری بهانه داریم همیشه برای تعریف کردن ازش یا متنفر شدن ازش

اما من میگم حرف دلتون چیه؟ من به شخصه سیگار میکشم چون دوس دارم, همین

قلیون هم خیلی دوس دارم

فقط برای اینکه دوس دارم میکشم نه عادت, به قول یکی تو ماشین میشینین تو هوای سرد شیشه ها رو پایین ندین چون حیف دود بیرون بره] هوا هم سرد میشه بیشتر میچسبه

لینک به دیدگاه

از دود به شدت بدم میاد حالم از بوش بهم میخوره اگه غم و فشار زندگی کمرمو خم کنه میرم کوه تنها میرم تاا قله فریادی که میزنم بهترین مسکن هست اصلا تا چند ماه شارژم میکنه اساسی برای وجودم خیلی ارزش قائلم :whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...