رفتن به مطلب

خاطرات میتینگ نمایشگاه 94

masi eng

ارسال های توصیه شده

عکسم کجا بود

هی میگی لایک

یاد فیسبوک میفتم

عکس فامیل دور.......:icon_razz:.......بله.......لایک ک فقط برای فیسبوک نیست....برای تمام شبکه های اجتماعیه....صرفا جهت اطلاع......

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 255
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام داداش اولا تو که تا نمایشگاه اومدی چرا پیش ما نیومدی ؟:w000:

اکثرجمعه هامن بی کارم ولی این جمعه ازشانس بدمن کارداشتم دیگه نشدبیام ببخشیدخودمم الان ناراحتم.یه چیزی بگم نخندیدباراول بودبامحمدآقامی خواستم رودروشوم داشت روبروی متروقدم می زدم چندجوانهم اونجابودنداوناهم منتظردوست خودشون بودندیکوقتدوستش ازراه رسیدگفت محمدچطوری باخودم گفتم نکنه عارفه حالا نه من ایشون رامی شناسم نه اومن رادودل بودم که یکوقت دیدم محمدآقاداره بایه دختره(آخ این محمدمحمدعارف نبود)حرف می زنه ....پیش خودم گفتم یکزره دیگه صبرکنم بهترازاینه که بهم بخندن مخصوصااین دخترا!بلعخره محمدآمدجلوی همبودیم باموبایل داشتیم باهم حرف می زدیم ولی یکدیگراندیدیم تابلعخره بارنگ لباس همدیگراشناختیم بعدش انهمه اسمموگفتم گفت اسم کاربریت چیه گفتم iranpg گفت ایران پیجی شمایید اشتباه نکنم یه منظوری داشت حالانمی دونم چی:whistle:
ثانیا فک نکنم کسی عکس گرفته باشه:icon_redface:

:banel_smiley_4:

می خواستم بگم عکس بگیریمااااااا....:icon_pf (34):......روم نشد....:icon_redface:

خیال کردم من فقط روم نمیشه .

همینه دیگه وقتی من نباشم اینجوری میشه!

• Like 6
لینک به دیدگاه
عکس فامیل دور.......:icon_razz:.......بله.......لایک ک فقط برای فیسبوک نیست....برای تمام شبکه های اجتماعیه....صرفا جهت اطلاع......

اونو که من نذاشته بودم:ws28:

این جا سپاس است ...صرفا جهت اطلاع:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چرا انقد صوبت میکنید:w58:

خو یکی بیاد خاطراتو بخونه با یک مشت اسپم مواجه میشه:w000:

همه برین خونه هاتون:w000:

دهه:w000:

سلام....دوستم.......خوشحال باش....:hapydancsmil:.......چرا عصبانی میشی.....:icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
چرا انقد صوبت میکنید:w58:

خو یکی بیاد خاطراتو بخونه با یک مشت اسپم مواجه میشه:w000:

همه برین خونه هاتون:w000:

دهه:w000:

آله دلم آب شد گفتن لواشک خوردید

• Like 1
لینک به دیدگاه
من که اصن چیزی بهم نرسید

فقط نیگا کردم:sigh:

پس کی بود؟مگه کس دیگه ای هم غیر از من هست ؟:whistles:

شنیدم بچه ها میگفتند فقط حمید سی اف دی و علیرضا گشنه و تشنه موندند:sigh::sad0:

:ws28:

• Like 7
لینک به دیدگاه
درست شنیدی،با ابوذر:w16:خنده نداره،گریه داره:vahidrk::w000:

خیلی خوب حمید گورخیدم چرا میزنی من که گریه کردم اولش برات اون خنده برای شاد کردنت بود که خاطرات بد رو فراموش کنی:hanghead::w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
حالا حتما باید به نارنجی اشاره میکردید؟:banel_smiley_4:ماشالا حافظه ها:w000:

خو مردم چی فکر میکنن میگید نارجی پوشیده بود:ws3:

به زودی میام دوباره تعریف میکنم :ws3:

دوستان شایعه پشت ما بسیاره:banel_smiley_4:،گوش ندید شما...w000.gif

همه میدونن من و ابوذر یه ساندویچ رو سه قسمت کردیم آخرشم نتونستیم همه رو بخوریم :banel_smiley_4:

یه قسمت رو دادیم میلاد خوشفکر:banel_smiley_4:

ابوذر بیا بگو بهشون:banel_smiley_4:

شاهدین میان گواهی میدن حالا

:w58:شما بوديد؟

اصلا چيزي كه من در اينجا شناخت داشتم ازش با ديدنتون در نمايشگاه زمين تااسمون فرق داريد...

بيخيال.. :ws28:

اخي ببخشيد شرمنده نشناختمت انفاقا ميخواستم حالتو بگيرم يه روز ديدمت... كه شانس اوردي دوزاريم كج بود.. و متوجه اسم كاربريت نشدم..

هرچقدرم خوردي نوش جونت باشه..

شايعه چرا مگه كار اشتباهي كرديم.. اتفاقا خيلي هم خوش گذشت...

ولي هنوز من دارم به اين مسئله فكر ميكنم اين شما بوديد...:whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اتفاقا جاتو با بچه های برقی خالی کردیم و به یادت بودیم....

تعداد برقی بالا بود....پرچممون بالا بود:w02:

نه تعداد شما بالابود؟

يا تعداد بچه هاي كشاورزي و محيط زيست؟

سه نفر بوديداااا:ws3:

من هم از اشنايي با شما خوشبختم و خوشحال.. :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

ماشالا دوستان خیلی حرف داشتن هنوز 16 صفحه ظرف یکروز خوبه:ws52:فکر کنم باید وقت برنامه رو از این به بعد بیشتر کنیم:a030:

اول از همه لازم میدونم از دوست ورفیق بامرام خودم علیرضا که واقعا زحمت زیادی برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه داشت تشکر ویژه ای کنم. خسته نباشی داداش:icon_gol: روز خیلی خوبی بود هوا هم عالی بود از دیدار دوباره تعدادی از دوستان قدیمی خوشحال شدم دلمون تنگ شده بود. :w16: از اینکه با دوستان جدید هم آشنا شدم بسیار لذت بردم. فقط بعضی دوستان ببخشن منو که مدتی طول کشید تا این دوستان محیط زیستی رو از هم تشخیص بدم اینقدر که اشتباه میگرفتمشون از هم. :icon_redface: دوستان برقی هم که برای اولین بار در تاریخ میتینگهای نواندیشان حضور پرفروغی داشتن دمشون گرم:a030:راستی دوستانی که به دنبال عکس این برنامه هستن میتونن از خانوم خارج از انجمن که به جهت تکمیل پایان نامش از این میتینگ عکس میگرفت میتونن مراجعه کنن :whistle:

از همه دوستان بابت همراهی خوبی که در این برنامه داشتند تشکر میکنم دوستانی هم که نتونستن به هردلیلی در این برنامه شرکت کنن ایشالا بتونن در برنامه های آینده خدمتشون باشیم

موفق باشید:icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه
ماشالا دوستان خیلی حرف داشتن هنوز 16 صفحه ظرف یکروز خوبه:ws52:فکر کنم باید وقت برنامه رو از این به بعد بیشتر کنیم:a030:

اول از همه لازم میدونم از دوست ورفیق بامرام خودم علیرضا که واقعا زحمت زیادی برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه داشت تشکر ویژه ای کنم. خسته نباشی داداش:icon_gol: روز خیلی خوبی بود هوا هم عالی بود از دیدار دوباره تعدادی از دوستان قدیمی خوشحال شدم دلمون تنگ شده بود. :w16: از اینکه با دوستان جدید هم آشنا شدم بسیار لذت بردم. فقط بعضی دوستان ببخشن منو که مدتی طول کشید تا این دوستان محیط زیستی رو از هم تشخیص بدم اینقدر که اشتباه میگرفتمشون از هم. :icon_redface: دوستان برقی هم که برای اولین بار در تاریخ میتینگهای نواندیشان حضور پرفروغی داشتن دمشون گرم:a030:راستی دوستانی که به دنبال عکس این برنامه هستن میتونن از خانوم خارج از انجمن که به جهت تکمیل پایان نامش از این میتینگ عکس میگرفت میتونن مراجعه کنن :whistle:

از همه دوستان بابت همراهی خوبی که در این برنامه داشتند تشکر میکنم دوستانی هم که نتونستن به هردلیلی در این برنامه شرکت کنن ایشالا بتونن در برنامه های آینده خدمتشون باشیم

موفق باشید:icon_gol:

ببخشید شلام

یه سوال پیش میاد

لواشک از کی بگیریم اونوقت؟:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه

واقعا همه چیز عالی بود و بسیار خوش گذشت

از مدیران انجمن کمال تشکر رو دارم:icon_gol:

و از دیدن و آشنایی دوستانی که حضور داشتند خیلی خوشحال شدم:icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه
واقعا همه چیز عالی بود و بسیار خوش گذشت

از مدیران انجمن کمال تشکر رو دارم:icon_gol:

و از دیدن و آشنایی دوستانی که حضور داشتند خیلی خوشحال شدم:icon_redface:

مرسی.....من هم ب نوبه خودم همین طور......:w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خیلی خوب حمید گورخیدم چرا میزنی من که گریه کردم اولش برات اون خنده برای شاد کردنت بود که خاطرات بد رو فراموش کنی:hanghead::w02:

بخند باو همیشه بخند

ما خاطرات بد اصن نداریم

:w58:شما بوديد؟

اصلا چيزي كه من در اينجا شناخت داشتم ازش با ديدنتون در نمايشگاه زمين تااسمون فرق داريد...

بيخيال.. :ws28:

اخي ببخشيد شرمنده نشناختمت انفاقا ميخواستم حالتو بگيرم يه روز ديدمت... كه شانس اوردي دوزاريم كج بود.. و متوجه اسم كاربريت نشدم..

هرچقدرم خوردي نوش جونت باشه..

شايعه چرا مگه كار اشتباهي كرديم.. اتفاقا خيلي هم خوش گذشت...

ولي هنوز من دارم به اين مسئله فكر ميكنم اين شما بوديد...:whistle:

شما کیه؟ اگه من رو میگی که قبلا من رو دیده بودی

حال من رو بگیری؟استغفرالله...بقیشو پیام خصوصی بده ببینم داستان چیه چون من تا حالا برخوردی نداشتم باهاتون به اون صورت

نه کار بدی نبوده که اینا الکی شایعه درست میکنن

اون خانوم عکاس اگه با معرفت باسه عکس رو ارسال میکنه من بهش کارت نواندیشان رو دادم و گفتم بفرسته اما شماره محمد رو داره فکر نکنم بفرسته

چقدر تبلیغات سایت رو کردم 100 تا کارت پخش کردم آخرش یه سر رسید ندادن

پرچم همدانیا(همشهریای خودم) هم بالا بود

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...