رفتن به مطلب

خاطرات میتینگ نمایشگاه 94

masi eng

ارسال های توصیه شده

بله خب، از وجناتتون کاملا مشخصه که شمام مثه ما خوراکی دیگه ای ندید:banel_smiley_4:

ندیدم به خدا،صبر کردن ما بریم کتاب بخریم بعد خوراکیاشونو رو کردن:whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 255
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

شما خوراکی ندید عایاااااااااااا:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چی میگییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58: شما همشهری هستی؟؟؟؟؟؟؟ پس چرا نگفتی زودتر؟؟؟؟؟

چون شما نیم خیز رفتن بودی دیگه نشد

یه ی تمنم یه ی تمنه ...خخخ

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان عزیز:icon_gol:

ماشالا چقدر حرف و داشتیدااااااااا

میتینگ خیلی خوبی بود، با اینکه اولین بار بود دوستان رو ملاقات میکردم اما با همه احساس صمیمیت داشتم. خیلی خوشحالم که تونستم دوستان رو از نزدیک ملاقات کنم و درکنار جمع گرم و صمیمیشون باشم:ws37:

البته بماند که ما از همدان کوبیدیم و رفتیم و جز لواشک خوراکی دیگه ایه ندیدیم:sigh: بستنی و ناهار رو هم دوستان نوش جان نمودند:banel_smiley_4:

همشهری خوراکی دادن مگه؟

کجا؟کی؟

• Like 6
لینک به دیدگاه

خوووووراکی....شایعست....:w16:.....بشنو و باور نکن.....:w02: ......:ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:icon_razz::icon_razz::icon_razz:

شما خوراکی ندید عایاااااااااااا:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

نه بابا یه تیکه نون گرد به من رسید بهش میگفتن همبرگر ولی هیچی توش نبود:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
همشهری خوراکی دادن مگه؟

کجا؟کی؟

2 ساعت نسشته بودیم نگفتی همشهری هستی ،2 دقیقه که نیم خیز شدیم نیت کردی بگی:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

خوبه میدانی همدان شهره منه، بعدش یه تمنم ی تمنه:a030::a030:

میدونم به شمام خوراکی نرسیده همشهری، کلا همدانیا مظلوم واقع شدن:4564::4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه
2 ساعت نسشته بودیم نگفتی همشهری هستی ،2 دقیقه که نیم خیز شدیم نیت کردی بگی:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

خوبه میدانی همدان شهره منه، بعدش یه تمنم ی تمنه:a030::a030:

میدونم به شمام خوراکی نرسیده همشهری، کلا همدانیا مظلوم واقع شدن:4564::4564:

احسنتتتتتت

خو صدات در نمیومد من چه کنم همشهری

دیگه از این به بعد هواتو دارم

درود بر غیرتت

مگه تو منو درک کنی

• Like 3
لینک به دیدگاه
احسنتتتتتت

خو صدات در نمیومد من چه کنم همشهری

دیگا از این به بعد هواتو دارم

درود بر غیرتت

مگه تو منو درک کنی

بابا 10 بار اعلام کردن که من از همدان اومدم:icon_redface:

ممنون همشهری:a030::a030:

خیالت راحت من اطمینان کامل دارم که تو اصن چن تا ساندویچ و بستنی نخوردی:w58::w58:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوستان:ws3:

با توجه به اینکه تو یک روز رفقا و دوستان 20 صفحه حرف داشتن هنوز بعد از یک میتینگ 5 ساعته من از مدیران ارشد درخواست دارم که برنامه میتینگ سال آیندرو یه جوری بچینن که از 2 3 ساعت قبل ازافتتاحیه بچه ها تو نمایشگاه مستقر بشن تا اختتامیه تازه میتونیم چادر مسافرتی کیسه خوابم ببریم :ws3::hapydancsmil:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوستانیکه در مورد من نوشته بودید

لطف دارید

نیازی به تشکر نبود

از مدتها پیش تصمیم به یک استراحت 3 2 روزه و دوری از خانه داشتم و دیگه قسمت شد که توی این برهه اتفاق بیفته و به جمع شما هم ملحق بشم ! (حالا تهرانو چه به استراحت؟/مزخرفتر از مشهد تهران84eb3ampc0vsywihe0i.gif)

اگرچه اگر دوستی بهم پیشنهاد اومدنو نمیداد نمیومدم !

+

شدیدا حس ششم ام بهم میگه که آقای روزبه (و شاید هم خانم مهناز هم همینطور) از یوزرای قدیمی تر بودن منتها نخواستن شناخته بشن بخاطر این یوزر جدید زدن که با یک هویت دیگه خودشونو معرفی کنند بگن بعله ما یه همچین آدمای مخوفی ایم! :w58: (حدسم از روزبه هم Nazanin.ad هستش! :texc5lhcbtrocnmvtp8)

+

دوستانی رو هم مشتاق دیدارشون بودم که مدتیست این برا هم کم پیدایند. اما متاسفانه حضور نداشتند که امیدوارم هر جا هستند موفق باشند.

• Like 6
لینک به دیدگاه

لطف دارید

نیازی به تشکر نبود

از مدتها پیش تصمیم به یک استراحت 3 2 روزه و دوری از خانه داشتم و دیگه قسمت شد که توی این برهه اتفاق بیفته و به جمع شما هم ملحق بشم ! (حالا تهرانو چه به استراحت؟/مزخرفتر از مشهد تهران84eb3ampc0vsywihe0i.gif)

+

شدیدا حس ششم ام بهم میگه که آقای روزبه (و شاید هم خانم مهناز هم همینطور) از یوزرای قدیمی تر بودن منتها نخواستن شناخته بشن بخاطر این یوزر جدید زدن که با یک هویت دیگه خودشونو معرفی کنند بگن بعله ما یه همچین آدمای مخوفی ایم! :w58: (حدسم از روزبه هم Nazanin.ad هستش! :texc5lhcbtrocnmvtp8)

+

دوستانی رو هم مشتاق دیدارشون بودم که مدتیست این برا هم کم پیدایند. اما متاسفانه حضور نداشتند که امیدوارم هر جا هستند موفق باشند.

خدایش من امروز روز 5مه عضویتم ه...:hanghead:....اخه شما به انجمن نگاه کنید مخابرات میدان اصلا نداشتن ک حالا بخواد با 2تا یوزر باشه.....:w02:....بله......:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

لطف دارید

نیازی به تشکر نبود

+

+

:w58::w58:فرهاد من نازنینم؟؟:w58:من مولتی یوزرم؟:w58:؟Nazanin.ad بیا از خودت دفاع کن :ws52:.منم خوشحال شدم دیدمت هر چند تهران جای خوبی برای استراحت نیست ولی امیدوارم اذیت نشده باشی و خوش گذشته باشه بهت رفیق.:ws3:.به من و مهنازم انگ مولتی یوزری نچسبون داداش ما بچه های زود جوش و خون گرمی هستیم بعضی وقتا خون داغم میشیم:ws3:.الان مهناز خانومم میاد از خودش دفاع میکنه:vahidrk:،

امیدوارم بیشتر ببینمت اگه امام رضا طلبید حتما مزاحمت میشم:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خدایش من امروز روز 5مه عضویتم ه...:hanghead:....اخه شما به انجمن نگاه کنید مخابرات میدان اصلا نداشتن ک حالا بخواد با 2تا یوزر باشه.....:w02:....بله......:w16:

مثکه زود تر از من اومدی از خودت دفاع کردی:ws52:،خو از منم دفاع میکردی:4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:w58::w58:فرهاد من نازنینم؟؟:w58:من مولتی یوزرم؟:w58:؟Nazanin.ad بیا از خودت دفاع کن :ws52:.منم خوشحال شدم دیدمت هر چند تهران جای خوبی برای استراحت نیست ولی امیدوارم اذیت نشده باشی و خوش گذشته باشه بهت رفیق.:ws3:.به من و مهنازم انگ مولتی یوزری نچسبون داداش ما بچه های زود جوش و خون گرمی هستیم بعضی وقتا خون داغم میشیم:ws3:.الان مهناز خانومم میاد از خودش دفاع میکنه:vahidrk:،

امیدوارم بیشتر ببینمت اگه امام رضا طلبید حتما مزاحمت میشم:icon_gol:

مرسی خیلی روزبه جان.....:hapydancsmil:....مولتی یوزر...:w000:.....اخه خدایش....:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مثکه زود تر از من اومدی از خودت دفاع کردی:ws52:،خو از منم دفاع میکردی:4564:

دفاع کردن ک کار آقایون و مرد مرداست.... :w02:........مثله مهندس روزبه خودمون......:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...