رفتن به مطلب

خاطرات میتینگ نمایشگاه 94

masi eng

ارسال های توصیه شده

شما که صنایع غذایی و کشاورزی و محیط زیست و منابع طبیعی بودین....بعدشم از نظر تعداد فک کنم مساوی بودیم با اینکه رشته هاتون مختلف بود:w02:

اکثر اعضای محیط زیست شرکت کرده بودن:w16:

نسبت تناسب بگیری ما بیشتر بودیم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 255
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چه خوب شد،می خواستم خودم ازتمام اعضاکه بودندوسعادت نداشتن منوزیارت کنند:ws3:عذرخواهی کنم امدم(بخاطراحترام به محمدآقاواعضا) ولی چون نتوانستم بمانم ،رفتم خیلی ناراحت شدم ازاینکه سعادت آشنای با مهندسBINAM، مهندس مهدی،استادسلامت،مهندس Tamana73و...راازدست دادم.

خواهش می کنم یکوقت فکرنکنیدمن بی ادبم یافقط بخواطرتقویم امدم.نه اینطورنیستراستشوبخوایین غیرازاین که کارداشتم من زیادآدم اجتماعی نیستم برعکس اینکه توانجمن زیادحرف میزنم توی جمع به پته پته می افتم وسرخ می شم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 درکل زیاداجتماعی نیستم امیدوارم من رادرک کرده همچنین پوزش وعدرخواهی من رابپذیرید.

*******دوست دارتمام دوستان عزیز- IRANPG *******

تمنا که نبود

همه خجالتی بودن

فقط علیرضا و عارفین و میلاد حرف میزدن:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اکثر اعضای محیط زیست شرکت کرده بودن:w16:

نسبت تناسب بگیری ما بیشتر بودیم:ws3:

آره خدایی دمتون گرم..... انصافا ایول دارین....دفعه اول بود که بچه های محیط زیست با این تعداد میومدن....:w16:

راستی خیلی خوشحال شدم از دیدنتون....:icon_gol: کلا از دیدار بچه های محیط زیست....بخصوص محیط زیست ایران که از همدان اومده بود....

• Like 4
لینک به دیدگاه
آره خدایی دمتون گرم..... انصافا ایول دارین....دفعه اول بود که بچه های محیط زیست با این تعداد میومدن....:w16: راستی خیلی خوشحال شدم از دیدنتون....:icon_gol: کلا از دیدار بچه های محیط زیست....بخصوص محیط زیست ایران که از همدان اومده بود....
ما نیز هم، خوشحال شدیم
  • Like 3
لینک به دیدگاه
آخه من لفته بودم مذاکرات ژنو نشد بیام نمیشه یه باله دیگه بیایین؟:hanghead:

خو تو اگه میرفتی واسه مذاکرات که با این حرف زدنت چند سال پیش تحریم ها که لغو شده بود که هیچ الان امتیاز جنرال موتورز امریکا هم مال ایران بود:ws28::ws3::hapydancsmil::icon_gol::w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه
بابا ادلیستو که دیگه از دیتابیس نمی پرونیم، بنده خدا خود ما :ws3:

سابقه پروندن تشکرا و مدالا و کل پیغامای پروفایل و حذف شدن چندتا کاربرا بوده :ws3: ولی ادلیست نبوده :ws3:

حقش بود جز سوتی های انجمن بازگو میکردم تا سوابق انجمن کاملتر بشه :banel_smiley_4:واس ما بود:w02:

چقدر طول کشید از دوباره درخواست دادیم:whistles::ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...