رفتن به مطلب

چرا برای پسر ها جشن تکلیف گرفته نمیشه؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

تو این مملکت گویا هر تکلیفی هست برای خانمهاست. جنجال سر نحوه حجاب , عدم ورود به ورزشگاهها , اینکه تو خیلی از شغل ها نمیتونن استخدام بشن و جشن تکلیف . پسرا تکلیفی ندارن؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
منبع: ایسنا

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چه اهمیتی داره حالا گرفته بشه یا نشه

من که نمیگم باید گرفته بشه. دارم میگم چر اینا زورشون فقط به دخترا رسیده؟

من از این نوع چیزا تنفر دارم.

لینک به دیدگاه
من که نمیگم باید گرفته بشه. دارم میگم چر اینا زورشون فقط به دخترا رسیده؟

من از این نوع چیزا تنفر دارم.

این کمترین مورده ، چرا که از دیدگاه اسلام این زن هست منبع و منشأ فساد هست و می بایست زنان رو با مذهب کنترل کرد ، از طرف دیگه تربیت نسل به عهده زنان هست ، در این موضوع هم شکی نیست که زنان به مراتب مذهبی تر هستند حال اگه از کودکی با عقاید مورد نظر حکومت های تمامیت خواه ذهن و روان زنان بمباران بشه ادامه این عقاید در نسل های بعدی تضمین شده است.

لینک به دیدگاه

جشن گرفته میشه اما نه مثل دخترا چند تا علت هم داره چون یه پسر15 ساله ااصلا براش اهمیتی نداره جشنی باشه یا نباشه چون اصولا پسرا توی سن سرکشی به سر میبرند و اولیا مدرسه معمولا زیاد بهشون گیر نمیدن.بر خلاف دخترا که اولا سنشون خیلی کمه این جشن براشون جذابیت داره.به شدت ترسو هستن و مدیر و ناظم حکم حاکم براشون داره و دقیقا حس ففرمانبرداری از بچگی تو وجودشون شکل میگیره

من به عنوان مادری که هم دختر و هم پسر دارم و هر دوشون این مرحله رو گذروندن تجربمو گفتم

اما نکته جالبترش اینه با زور هیچ بچه ای متدین نمیشه اما مگه میفهمن?]

لینک به دیدگاه
این کمترین مورده ، چرا که از دیدگاه اسلام این زن هست منبع و منشأ فساد هست و می بایست زنان رو با مذهب کنترل کرد ، از طرف دیگه تربیت نسل به عهده زنان هست ، در این موضوع هم شکی نیست که زنان به مراتب مذهبی تر هستند حال اگه از کودکی با عقاید مورد نظر حکومت های تمامیت خواه ذهن و روان زنان بمباران بشه ادامه این عقاید در نسل های بعدی تضمین شده است.

دیدگاه اسلام اینجوری که میگی نیستش. اینا دیدگاه یه مشت آدمه که خودشونو به اسلام منسوب میکنن.

لینک به دیدگاه
دیدگاه اسلام اینجوری که میگی نیستش. اینا دیدگاه یه مشت آدمه که خودشونو به اسلام منسوب میکنن.

این دیدگاه قرآن هست و امام اول شیعه ، در قرآن این زن هست که فریبکار و اغوا گر معرفی شده و از دیدگاه امام اول شیعه زن عقل ایمان و بهره مندیش ناقص و کسی که زنی رو طرف مشاوره قرار بده ملعون شمرده شده.

پ ن: از تو بعیده از این مغالطه ساده استفاده کنی که این اسلام نیست و...

لینک به دیدگاه

متاسفم برای پدر و مادری که اجازه میدند یک آخوند به فرزندشون نزدیک بشه ! :icon_razz:

لینک به دیدگاه
تو این مملکت گویا هر تکلیفی هست برای خانمهاست. جنجال سر نحوه حجاب , عدم ورود به ورزشگاهها , اینکه تو خیلی از شغل ها نمیتونن استخدام بشن و جشن تکلیف . پسرا تکلیفی ندارن؟

منبع: ایسنا

اینم مثل همون ازدواج دانشجویی که بعدن خودشون میرن ..........می کنند:ws3:

می دانی چقدراشتغال زدایی داره؟مکان می خواد-فرش می خواد-جانمازکامل همرابامهروتسبیح می خواد-چادرمی خواد.عکاس می خواد-برق و..می خواد-ازهمه مهمترحاج آقاهم می خوادخب ایناهم حق زندگی دارندزندگی خرج داره تازه باعث شدن مغزخیلی هافعال بشه مثل شمااگراینااینکارانمی کردندتایپینگ میزدی من می نوشتم مغزمن فعالیت می کردو..نه:ws52:

لینک به دیدگاه
این دیدگاه قرآن هست و امام اول شیعه ، در قرآن این زن هست که فریبکار و اغوا گر معرفی شده و از دیدگاه امام اول شیعه زن عقل ایمان و بهره مندیش ناقص و کسی که زنی رو طرف مشاوره قرار بده ملعون شمرده شده.

پ ن: از تو بعیده از این مغالطه ساده استفاده کنی که این اسلام نیست و...

یه جاهایی یه کار هایی رو به انسان نسبت داده که اگه چنین بکنه چنین صفتی براش برازنده است. همه رو که نگفته. مرد ها رو هم به همین روال مثال زده.

لینک به دیدگاه

حالا یه بار به ما دخترا اهمیت دادن نمیتونید دووم بیارین

از این بعد اعلام میکنیم تو 15 سالگی برا پسرا جشن بگیرن دامن گل گلی تنشون کنند خوشحال شاد اینم جشن تکلیفشون

خوب شده:w000:

لینک به دیدگاه
حالا یه بار به ما دخترا اهمیت دادن نمیتونید دووم بیارین

از این بعد اعلام میکنیم تو 15 سالگی برا پسرا جشن بگیرن دامن گل گلی تنشون کنند خوشحال شاد اینم جشن تکلیفشون

خوب شده:w000:

اهمیت کجا بود؟ تو سن 9 سالگی بچه رو با گناه و انواع اون آشنا میکنند و ذهن بچه بجای اندیشیدن به چیز های خوب همش وسواس گناه رو بهش آلوده میشه.

لینک به دیدگاه
اهمیت کجا بود؟ تو سن 9 سالگی بچه رو با گناه و انواع اون آشنا میکنند و ذهن بچه بجای اندیشیدن به چیز های خوب همش وسواس گناه رو بهش آلوده میشه.

نه بابا :w58::w58::w58::w58::w58:

داداش جنایی نکن قضیه رو :vahidrk:

لینک به دیدگاه
خودم شاهد بودم که داشتند غسل رو به بچه یاد میدادند و شرح میدادند و دیگه بقیه ش بماند.

حالا شما توضیح بده چه جوری شاهد بودی؟:vahidrk:داشتی دید میزدی؟:vahidrk:

مچ گرفتم اساسی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
حالا شما توضیح بده چه جوری شاهد بودی؟:vahidrk:داشتی دید میزدی؟:vahidrk:

مچ گرفتم اساسی:icon_pf (34):

دختر خواهرم تو جشن شرکت کرده بود رفتم بیارمش خونه. اونجا دیدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...