رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای شماره 14: ShErViN

شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟

ارسال های توصیه شده

1. انقلاب يا اصلاحات بسته به شرایط جامعه داره . هر دو در جای خودش نیازه

2. در اطرافيان‌تان کسي کشته يا مجروح از جنگ هشت ساله هست؟ عموم شهید شده . هیچ وقت ندیدمش ولی خیلی دوسش دارم

3. آزادي مقدم بر عدالته يا عدالت بر آزادي؟ عدالت قطعا مقدم بر آزادیه ... خیلی وقتها برای اجرای عدالت باید آزادی افراد صلب بشه . مثلا زندانی کردن مجرم

4. يه بيت از مولانا... کز نیستان تا مرا ببریده اند ... از نفیرم مرد و زن نالیده اند .

5. اصل آدمي‌زاد بر بدي است يا خوبي؟ فرطت آدمی زاد خدایی است و پاک

6. آيا قدرت، آدم رو خراب مي كنه؟ جاه طلبی افراطی چرا ... اما قدرت لزوما نه

7. بزرگ‌ترين آرزوت فرج امام زمان و آزادی قدس شریف

خوب جواب میدم بابایی
:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 333
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

1- زندگی راتعریف کن . زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست

2- بگوتاچه حدعلاقه داری تو آسمون ستاره داشته باشی؟ راستش هیچ وقت از این رمانتیک بازی ها نکردم

3- برای کی اشک ریختی؟ اگه مراسم عزاداری ائمه معصومین رو بذاریم کنار برای مادربزرگم و خودم

4- تا حالا شده از خودت خیلی بدت بیاد چکار کردی؟ یه بار یه بنده خدایی رو اذیت کردم که خیلی بعدا دلم براش سوخت اما از خودم بدم نیومد ! فقط دلم برای طرف سوخت

5- به نظرت پاکی و نجابت دخترها تو چیه بیشتر؟ توی نگاه و راه رفتنشون

6- نظرت راجب اقایون بدچشم چیه؟ مثل سگ هار میمونند . ازشون به شدت پرهیز کنید

7- به روح اعتقاد داری یا نه؟ چقدر؟ از اون سوالها بودا ! :4chsmu1: آره کاملا اعتقاد دارم

8- فکر میکنی کی تو رو خیلی خیلی دوست داشته باشه؟ خیلی خیلی خیلی ؟ خدا

9- انتظار سخت تره یا برآورده کردن انتظار اطرافیانت ؟؟ واقعا انتظار سخت تره

10- از كدوم رفتار آدما خيلي بدت مياد؟ قبلا هم گفتم بی مسئولیتی

11- من چه جور دختری هستم ؟ هم انتقاد كن هم پيشنهاد ؟ من که خیلی نمیشناسم آخه که بخوام بگم چجور دختری هستی ! یه دختر مومن و نجیب :icon_gol: یه نصیحت میکنم که همسر مومن انتخاب کن حتما

12- اتحاد جماهیر شوروی سابق به چندتا کشور تقسیم شد؟ اگه اشتباه نکنم 15 کشور

13- سقف ارزوهات کجاست ؟ آرزوهای دور و دراز رو اصلا دوست ندارم

14- اگه میتونستی چیزی رو به دنیا اضافه کنی اون چی بود؟؟؟ عدالت واقعی

15- اگه میتونستی چیزی رو از دنیا کم کنی چی رو کم میکردی؟؟؟ احساس عدم امنیت

16- بدترین بلایی که میتونه سر آدم بیاد چیه؟؟؟ کسی که بهش وابسته است رو ناگهان از دست بده

17- احمق ترین کسی که تا حالا دیدی کی بوده؟ رییس جمهور سابق ایالات متحده

18- بدترین اخلاقی که ممکنه یه مرد داشته باشه چیه؟ لجبازی

19- فرض کن یک دیوار سفید جلوت قرار داره روش چی می نویسی ؟ آخــــی خراب میشه ها ! دلم نمیاد :icon_redface:

20- دوست داشتن از عشق برتره ؟ چرا ؟ به نظرم . چون دوست داشتن تثبیت شده فرآیند عشقه

21تعریف شما از موفقیت چیست؟ قدر زمان حال رو دونستن و در حال زندگی کردن

22-ایا خودتون رو فردموفقی می دونید ؟چرا؟موفقیت خودتون رو مرهون چه چیزی می دانید؟ هنوز خیلی مونده تا من به موفقیتی که خودم دوست دارم برسم . من هنوز اول راهم

23-ایا تا حالا شکست خوردید ؟چه احساسی داشتید ؟.و چه تصمیمی گرفتید؟ آره ... اولش یه کم سخته ولی باهاش کنار میام . معمولا یه راه دیگه رو امتحان میکنم .

خانم مدیر 20 تا 20 میپرسی ؟ طفلکی شدم که الان !
:hanghead:

• Like 8
لینک به دیدگاه

1. روز تولدت دوست داري کادو بگيري يا گل کافيه؟ گل برای چی ؟ شما خودت گلی !!! :wubpink: ( چه پر رو ام ! )

2. تو خونه حرف حرف کيه؟ تو خونه ما قوانین فدرال حاکمه ! دیکتاتوری نیست

3. آشپزيت در چه حديه در حد نيم رو؟!!! در حد سالاد کلم ! سمیرا میدونه ... :w16:

4. شيشليک چطوري درست ميشه؟! گفتم سالاد کلم بابا ! احتمالا با شیش تا لیک درست میشه ! البته بسته به تعداد مهمان ها داره !!!

5. دستور پخت کوبيده قاجاري چيه؟!! خانم مدیـــــــــــــــــــــر ؟ :hanghead:

دست پخت خودت چجوریه حالا ؟ :flowerysmile:

• Like 8
لینک به دیدگاه
1. دوست داری بازیگر شی؟ نه بابا هیچ وقت علاقه نداشتم

2. دوست داری بچت چی باشه؟دختر یا پسر؟ دوست دارم دخترم بچه باشه !!!

3. خدا کجای زندگیته؟ بگو کجای زندگیم نیست ؟

4.خدا چقد تا حالا کمکت کرده؟ ای بابا ! حسابی ما رو شرمنده کرده ... :wubpink:

5.با خدا قهر هم کردی؟ بعضی وقتها که پسر بدی میشم ! زود زود آشتی میکنما :rose:

6.دلیل زنده بودنت چیه؟به کجا میخوای برسی؟ دلیل زنده بودنم اکسیژن هوا باید باشه و گردش خون !!! الان که نشستم پشت سیستم جایی قرار نیست برم

7.تا حالا از دنیا سیر شدی؟ نه بابا مگه من چند سالمه !

8.غمگین ترین روز زندگیت کی بود؟ چه اتفاقی افتاد؟ روز فوت مادربزرگم ... 6 ماه خونه ما بستری بود بعد فوت کرد ... لحظه فوتش همه خانواده کنارش بودیم

خانم مدیر یه لیوان آب میاری ؟ :flowerysmile:

• Like 7
لینک به دیدگاه

به به ببین کی رو صندلی هست . دلم نیومد که ازت سوال نکنم . اومدم چندتا سوال خنک ازت بپرسم تا تو هم خنک khonal بشی .

خوب .

الان در چه وضعی هستی ؟

پشیمون نشدی که داوطلب شدی برای اتاق شیشه ای ؟

یک جمله ی زیبا ؟

نظرت در مورد پسرمشهدی ؟

قبل از اینکه منو توی قرار نمایشگاه ببینی فکر میکردی چه جور آدمی هستم ؟ :ws3:

دیگه چیزی به زهنم نرسید همه رو بقیه پرسیده بودن :banel_smiley_4:

• Like 6
لینک به دیدگاه
تا حالا مزاحم تلفنی داشتی که اعصابتو به هم بریزه!؟کی بود؟ چی کارش کردی؟ داشتم اما اعصابم رو به هم نریخته ! دو روز جوابش رو ندادم رفت پی کارش

تا به حال کسی رو دوستش داشتی که اون از تو اصلا خوشش نیاد؟ نه یادم نمیاد .

چه چیزو تو زندگی نمیتونی تحمل کنی؟ همون بی مسئولیتی و البته گرما !

تیکه کلامت؟ دیگه دیگه :ws2:

ایا خوشبختی؟ چه چیز باعث شده؟ این سوال رو قبلا نپرسیدی ؟ هنوز نمیتونم قاطعانه بگم خوشبختم یا نه

به چند زبان زنده دنیا میتونی حرف یزنی؟ فارسی ، تا حدودی ترکی و خیلی دست و پا شکسته انگلیسی

خانم مدیر خوب جواب میدم ؟ :dancegirl2:

• Like 7
لینک به دیدگاه
یک کیف پیدا می کنی درش رو باز می کنی می بینی پول کمی توشه مثلا10 میلیون تومن.....شماره و آدرسی هم تو کیف نیست هیچ کسی هم اونجا نیست که تو رو ببینه چی کار میکنی؟ آخه 10 میلیون هم شد پول ؟! میندازمش صندوق پست ! :w16:

کمترین نمره زندگیت چند بوده؟ تو دبیرستان یه بار یه امتحان خفن ریاضی ازمون گرفتند شدم 5.5 ! از 20 :hanghead:

اهل مهمونی رفتنی یا مهمون دعوت کردن!؟ مهمونی رفتن ! :62izy85:

تا حالا از خودت بدت اومده؟ چرا؟ این سوال رو هم قبلا پرسیده بودیا خانم مدیر !

با تنهایی حال میکنی؟ نه با اون عقبیا حال میکنم !!!

به نظر خودت نازنک نارنجی هستی ؟ کی ؟ من ؟ اتفاقا خیلی هم پوست کلفتم :ws53:

به نظرت میشه خدا رو حس کرد؟چه جوری؟ چشاتو ببند و توی کوهستان نفس عمیق بکش

خانم مدیر سوالات سخت بید !

• Like 7
لینک به دیدگاه
سه تا ارزوی بزرگتو بگو! فرج امام زمان ، آزادی قدس شریف ، اتحاد جهان اسلام :icon_gol:

محافظه کاری و محتاطی یا اهل ریسک؟؟ یه مواقعی خیلی محافظه کار و بعضی اوقات به شدت اهل ریسک ... ولی بیشتر محتاطم

تو زندگیت زیاد پشیمون شدی؟ زیاد یعنی چند تا ؟! :4chsmu1:

چه کارتون بچگی رو دوست داشتی؟ مورچه سیاه :w16:

دیگه سوال نپرسم؟ نه بابا شوخی کردم هرچی دوست داری بپرس :rose:

بازم بیایی ها خانم مدیـــر

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام بابایی خوبی؟:icon_pf (44):

چه خبرا؟:icon_gol:

کجایی؟ملت این همه سوال پرسیدن!:jawdrop:

سلام نوه گلم ... تو کجایی ملت این هم سوال پرسیدند از من ! :flowerysmile:

1.می دونستی من قبل از اینکه بابابزرگم بشی،بیشتر دوست داشتم؟:banel_smiley_4: جدی میگی ؟ نه نمیدونستم ... مگه نمیگفتی اون موقع لج در آر بودم ؟

2.فکر می کنی من تو بابابزرگام،تو رو بیشتر دوست دارم یا احسانو؟:ws3: اصلا احسان با من قابل مقایسه است ؟ :4chsmu1:

3.چرا اصول گرا؟ چرا که نه ؟

4.لیبرال بودن جرمه؟:ws52: تسامح و تساهل بیش از حد بعضی وقتها به هرج و مرج میکشه و اون جرمه

5.قدت چنده؟ باورت میشه من قد و وزنم رو دقیقا نمیدونم ؟ قدم حدود 180

6.وزنت چنده؟ وزنم حدود 75

7.شلوار لی می پوشی؟ نه شلوار پارچه ای میپوشم ... شلوار کتونی هم میپوشم برای کوهنوردی

8.رنگ اسمون خونتون چه رنگیه؟ تا امروز صبح که آبی بود !

9.چه غذایی دوست داری؟ مامانت پرسیده بودا ! کوبیده با ریحون و نون سنگک داغ

10.چه رنگی دوست داری؟ اینم مامانت پرسیده بود ... مشکی متالیک

پ.ن:اینجا هم نباید سوالا بیشتر از 10 تا بشه؟

پ.ن : ما که تا 23 تا هم جواب دادیم !

• Like 7
لینک به دیدگاه

اگه سوالا تکراری بود ببخشید

سوالای زیر رو لطفا با دلیل بگو تو یه خط،پیشاپیش متشکرم:icon_gol:

بپیچونی قهر می کنم باهات:ws46:

قهر نکنیا بابایی ... طاقت ندارم :wubpink:

1. چند شنبه رو دوست داری؟ 5 شنبه ! چون شبش با خیال راحت میخوابم
  2. از اشکال هندسی از کدوم خوشت میاد؟(مربع،دایره،ذوزنقه،متوازی الاضلاع،ششضلعی،...) از مثلث ... به نظرم نماد اقتدار و ثباته
  3. قاشق یا چنگال؟ قاشق ! برای سالاد چنگال
  4. انتگرال یا مشتق؟ مشتق ... همه توابع درست و حسابی مشتق دارند ولی همشون که انتگرال ندارند :hanghead:
  5. ضرب یا تقسیم؟ ضرب ... بعد که زیاد شد تقسیم میکنم بین همه
  6. هدست یا باند؟ من هدست دارم ! تعداد پریز های اطراف سیستم کافی نیست مجبورم هدست وصل کنم
  7. روز یا شب؟ شب ... آرامش شب خیلی رویاییه
  8. کوه یا دریا؟ کوه ... از آب و هوای کوهستانی بیشتر خوشم میاد تا شرجی دریا
  9. عمه یا خاله؟ خب من عمه هام رو بیشتر دوست دارم ... :wubpink:
  10. خواهر یا برادر؟ این رو دیگه نمیتونم با قاطعیت بگم ... هر دو

نپیچوندم که نه ؟

• Like 7
لینک به دیدگاه

1. نظرت در مورد دوست نوع مخالف؟ نمیگم بده اما باید کنترل شده باشه ... نه افسار گسیخته . اتفاقا برای تقویت روابط اجتماعی خوبه
  2. تعریفت از دوست دختر چیه؟ اصلا خوشم نمیاد به عنوان پز دادن با یه دختر برقرار کنم . مثل یه دوست دیگه ... مثل همه دوست ها
  3. تعریفت از دوست معمولی دختر چیه؟ دوست vip دختر هم داریم مگه ؟ :4chsmu1:
  4. ایا دوست دختر داشتن گناهه؟ ای بابا چی گیری دادی ! پدرت بهت چیزی گفته شیطون ؟
  5. ایا دوست معمولی دختر داشتن گناهه؟ ووووووی پریســــــــــا ! :banel_smiley_4: نه مستحبه !
  6. نظرت در مورد گشت ارشاد؟ امر به معروف هم که میخواد انجام بشه باید شرایطش فراهم باشه وگرنه نتیجه عکس میده
  7. وقتی گشت ارشاد جلو یه دخترو میگیره چه حسی بهت دست میده؟(فک کن اون دختر منم و منو دارن سوار ماشین می کنن) پس سوار ماشین گشت ارشاد هم شدی آره ؟ راستش تا حالا با این صحنه مواجه نشدم ! اما موقع سوار شدن اول با پای راست وارد ماشین شو ! مستحبه :dancegirl2:
  8. نظرت درمورد سیاست خارجی ما؟ تا حد زیادی موافقشم . واقعا از سیاست خارجی دوره اصلاحات بهتره
  9. نظرت در مورد من؟(رک و راست) شیطون بلا و احساساتی
  10. سوال دهم نیومد،من برم بخوابم....فهلا شب به خیر:icon_gol: خب خدا رو شکر ! شانس آوردم ... الان که ظهره ولی دیشبت بخیر :wubpink:

پریسا بچه ها رو خبر کردی اصلا ؟

• Like 7
لینک به دیدگاه
به به شروین جون ...

اونم تو اتاق شیشه ای ....دارم برات ...همچی بپیچونمت ...حاضر باش..:ws3:

سرووووووووووش ؟ من که این همه ازت تعریف کردم !

• Like 4
لینک به دیدگاه
شروینی آخرش نشستی رو صندلی داغ؟:ws37:

واسه ما که کلی ناز کردی انور عمرا نمی شینی

حالا وایسا یه سوالهای را واست طرح کنم .پریسا رو هم میارم..:a030:

ای بابا شما چرا انقدر تهدید میکنید ؟ خب همین کارا رو میکنید که اونجا رو صندلی نمیشینم دیگه !

• Like 3
لینک به دیدگاه

به به ببین اتاق شیشه ای سردار هستش........

:ws3:

اول از همه سلام سردار.......... :icon_pf (44):

بعدش هم گل واسه سردار گلم.......... :icon_gol:

27y0jmq.jpg

سردار شما خودت گلی نیازی نبود زحمت بکشی :icon_gol:

بعدش هم با اجازه سوالات:

بخش اول:

1- خوبی شروین جان؟....... :icon_gol:به این میگن سوال درست و حسابی ! یاد بگیرند بقیه

2- عرض شود که این قضیه پدر و فرزندی شما و بچه ها چیه؟ :ws52: توضیح کامل لطفاً........ :ws3:النکاح سنتی ... بله ! سمیرای بابا که مدیر بخش فلسفه اینجاست میشه دخمل من ... پریسا میشه دختر سمیرا و نوه من و آها ! سپیده هم نوه منه هاااااااااااااااا ... بقیه فامیل نمیدونم اینجا هستند یا نه !

3- شروین جان چرا به من و سروش میگی سردار؟ :ws3:من فقط به کسانی که به شدت ارادت دارم میگم سردار

4- چرا من اینقدر دوست دارم نقطه چین بزارم؟........... :ws3:آره والا ! الگوی مصرف رو رعایت نمیکنی ها

5- چطور شدش که اومدی نواندیشان؟.......... :w16:دیدم بچه ها میان گفتم بیام ببینم چجوریاس ! بعد هم که این چند روز فرهیختگان خراب بود اینجا حسابی بهم خوش گذشت !

6- یه دعای واسه خودت و همه بچه های نواندیشان........ :ws21:خدایا عاقبت همه فروم ها و اعضای آنها را ختم به خیر کند !

7- چرا مهندسی مکانیک؟...... :ws52:تازه اینکه چیزی نیست ! من از دوم دبیرستان میخواستم گرایش طراحی جامداتش رو بخونم !

8- نظرت در مورد من چیه........ :a030: ((یادت باشه که حق را بگو اگر چه تلخ باشد. حضرت علی (ع))) :w16:پس چی ! فکر کردی راستش رو نمیگم ! تا اونجایی که من میدونم یکی از سرداران رشید در امر جنبش نرم افزاری هستید

9- چرا سروش :icon_gol: و حاج مهدی (یاقوت سفید) :icon_gol: اینقدر خوب هستند؟........ :a030:حاج مهدی رو که تازه باهاش آشنا شدم و حسابی ارادت داریم خدمتشون . :icon_gol: سروش هم که اصلا وصفش در این مقال نمیگنجد :icon_gol:

10- چرا آبجی فرنازی :icon_redface::icon_gol: و آبجی عافا :icon_redface::icon_gol: آبجی های گل من هستند؟؟؟......... :icon_redface::icon_gol: :icon_gol: :icon_gol:آبجی های گل تو اند ، از من میپرسی !؟

سری دوم به زودی پاسخ داده میشود !

• Like 5
لینک به دیدگاه

بخش دوم:

سردار این بخش رو هر جور که حال میکنی جواب بده......... :w16:

اصلاً‌ اگه حال نمیکنی جواب نده........ :ws3:

شما سوال کنی و ما جواب ندیم ؟! جه جسارتا !

1- چه خبر از بنیاد سابان سنتر؟؟؟؟؟.......:167: :w00: دوباره توطئه جدید واسه ایران اسلامی ننوشتند؟؟؟!!!!! :w00: راستش دقیقا اسم بنیاد سابان سنتر رو نشنیدم ! مثل بنیاد سروسه ؟

2- راستی به نظرت اون بابا....... :167: با اون یارو صهیونیست جورج سورس :w00: چیکار داشت؟ :w00: :167: فکر کرده بود :w00: اینجا هم اکراین یا گرجستان هستش :ws28: که میخواست ........ :ws46: راه بندازه ........... :ws46: :w00: :167: اگه همچین فکری کرده باشه که خیلی از مرحله پرته ! کنترل و فرسایشی کردن این .... کاری بود که خیلی عالی توسط نظام انجام شد

3- چرا سایت وزارت خارجه اسرائیل :w00: برای اینکه بهتر خط و مشی بده به....... زبان فارسی رو اضافه کرده؟....... :w00: احتمالا میخواد پیام تبریک عید نخست وزیر رژیم صهیونیستی رو به مردم ایران بذاره ! :4chsmu1:

4- چرا من اینقدر دکتر حسن عباسی رو دوست دارم :icon_gol: :icon_gol: :icon_gol: و به جای MP3 معمولاً‌ سخنرانی های ایشون و استاد ازغدی رو گوش میکنم؟؟؟.......... :icon_gol: :icon_gol: :icon_gol: من هم از سخنرانی های دکتر عباسی لذت میبرم . خیلی دید بازی دارند ایشون ولی دیگه اینکه چرا شما لذت میبرید رو خب من نمیدونم !!!

5- چرا اینقدر بچه های ما از پروتکل یهود غافل هستند؟؟؟؟.......... :icon_pf (34):یکی کم کاری رسانه های ما در شناساندن صهیونیسم و دوم فعالیت رسانه های آنها در دور کردن افکار عمومی از ماهیت واقعی صهیونیسم

نکنه چون ما گروه ضد صهیون رو درست کردیم ولی هنوز چیزی به بچه ها نگفتیم؟؟؟.......... :icon_pf (34):فکر خوبیه که شما تو یه تاپیک این موضوع رو بذاری

6- به نظرت اگه شروع کنم به درج مطالب برای گروه ضد صهیون محمد ادمینی من رو اخراج میکنه؟؟؟........ :icon_pf (34): :banel_smiley_52:محمد جان خودش جزو گروه ضدصهیونیزم شده ها ! تازه هدف ما هم که خیره

7- آیا این جماعت صهیون و موسسه سابان سنتر آژاکس 3 رو میتونند درست کنند :167: :w00: یا نه قبل از اینکه کار به اونجا برسه ان شاء الله اسرائیل رو نابودش میکنیم............. :w16: انشالله که رژیم غاصب صهیونیستی مزمحل بشه ولی منظورت از آژاکس 3 معبد سلیمان بود ؟

8- این جزوه صهیونی چیست یاران طریقت بعد از این تکلیف ما؟ و مولفین اون رو باید باهاشون چیکار کرد؟....... :167: :w00: :banel_smiley_4: با کسانی که قصد ترویج صهیونیسم در ایران رو دارند باید همون برخوردی رو کرد که با برهم زنندگان امنیت اجتماعی میکنند

9- معنای آزادی:

کلمه آزادی یا همان لیبرالیسم جوامع انسانی را به جنگ علیه هر گونه زور و قدرتی بر می انگیزد.

حتی علیه خداوند و قوانین طبیعت

لذا زمانیکه ما (یهود و صهیونیزم) به سلطنت رسیدیم باید باید این واژه آزادی یا همان لیبرالیسم را از قاموس و فرهنگ زندگی حذف کنیم؛ زیرا این واژه مردم را به جانورانی خونخوار تبدیل می کند.

«پروتکل شیطانی صهیون - پروتکل شماره 3 - 1897 میلادی»

نظرت چیه؟ آزادی همون مفهومی است که تعریفش رو هم بالا گفتم :w00: ؛یا نه اون آزادگی که امام حسین (ع) فرمودند درسته...... :icon_gol: به طور کلی صهیونیسم برای هیچ کدام از ارزش های بشری ، خارج از قاعده صهیون کمترین ارزشی قائل نیست ! تعاریف آنها از مفاهیمی چون آزادی و مذهب کاملا ابزاری است

10- آیه قرآن کریم که «و قاتلوهم حتی لاتکون فتنه» رو یکمی توضیح میدی........:icon_gol:

دفاع از حقوق انسانيت حقى است مشروع و فطرى ، و فطرت استيفاى آن حق را براى انسان جايز مى داند . اگر منافعى كه در اثر ترك دفاع از دست مى دهد، مهم تر و حياتى تر از منافعى است كه در هنگام دفاع از دست ‍مى رود، در اين صورت تن به دفاع و تحمل زحمات و خسارات آن واجب عقلانی است .

از این سوالا داشتی بپرسیا ! :wubpink:

• Like 5
لینک به دیدگاه
دوست vip دختر هم داریم مگه

دوست vip نداریم منظورم دوست از جنس مخالف که باهاش صمیمی هستی ولی روابط عاطفی باهاش نداری در اصطلاح بهش میگنsocial friend

ای بابا چی گیری دادی ! پدرت بهت چیزی گفته شیطون ؟

بابام چیزی بهم نگفته دارم نظر یک شروین رو در مورد این گونه روابط می پرسم،می خوام بدونم شماها چه جوری فکر می کنین؟

پس سوار ماشین گشت ارشاد هم شدی آره ؟ راستش تا حالا با این صحنه مواجه نشدم ! اما موقع سوار شدن اول با پای راست وارد ماشین شو ! مستحبه

سوار ماشین گشت ارشاد نشدم،اما خودمو مثال زدم که اگه مثلا کسی رو که میشناسی و یکی از نوه هاته رو سوار کنن چه احساسی بهت دس میده،که شما هم کلا ما رو سر کار گذاشتی:icon_razz:

جدی میگی ؟ نه نمیدونستم ... مگه نمیگفتی اون موقع لج در آر بودم ؟

نه شوخی کردم،ولی الانم لجمو در میاری اما اونموقع می تونستم جوابتو بدم اما الان که بابابزرگمی نمی تونم احترام ریش سفیدتو نگه میدارم:ws3:

..............................................................................

بچه ها رو واسه چی خبر کنم تو که همه جوابارو می پیچونی:hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من سوالت رو نخوندم اگه تکراریه شرمنده:icon_gol:

سلام

سوسک؟

لاک پشت؟

حلزون؟

کبوتر؟

زرشک؟

اس ام اس سرکاری داشتی تاحالا؟(مزاحم)

از دانشگاه اخطار دریافت نمودی؟

دور از جونت بگن 4 روز دیگه میمیری؟

از کیا دلجویی میکنی/؟

دستپختت؟

لباس بلدی بشوری؟ با دست؟

چندتا بچه این؟

دپرس شدی؟تاحالا؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام باز اومدم53.gif17.gif

خوش اومدم صفا آوردم 53.gif88.gif

میدونمcoffee.gif

بهترین هدیه تولدت؟53.gif

فکر میکنی چقدر مفید بودی؟53.gif

شده بخوای خودت رو به کسی ثابت کنی؟53.gif

تا حالا بی پول موندی جایی( منظورم اینه که بری جایی بعد ببینی کیف پولتو نیاوردی)؟53.gif

سنگ صبور زندگیت کیه؟53.gif

مفید ترین کاری که واسه خودت کردی ؟53.gif

چه شعریا ترانه ای رو بیشتر با خودت زمزمه میکنی؟53.gif

آدمای دورو برت چه رنگین؟53.gif

چندتا ماهی تو رودخونه زندگیت هست؟53.gif

چندتا سنگ داری تو رودخونه؟53.gif

یه دختر ایرونی رو تعریف کن؟53.gif

در اولین برخورد فکر میکنی چه مشخصه ات برجسته تر باشه؟53.gif

با چه تیپی راحت تری؟53.gif

تو جمعی بیشتر یا تنهایی؟53.gif

چه مغازه ای نظرت رو جلب میکنه؟53.gif

اگر یه روزی زنت و بچه ات و برادرت رو بگیرن و تو تنها بتونی یکیشون رو نجات بدی

کدوم رو انتخاب میکنی؟53.gif

350986245_2e1345af5c.jpg

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...