رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای شماره 14: ShErViN

شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟

ارسال های توصیه شده

سلام بابایی خوبی؟:icon_pf (44):

چه خبرا؟:icon_gol:

کجایی؟ملت این همه سوال پرسیدن!:jawdrop:

1.می دونستی من قبل از اینکه بابابزرگم بشی،بیشتر دوست داشتم؟:banel_smiley_4:

2.فکر می کنی من تو بابابزرگام،تو رو بیشتر دوست دارم یا احسانو؟:ws3:

3.چرا اصول گرا؟

4.لیبرال بودن جرمه؟:ws52:

5.قدت چنده؟

6.وزنت چنده؟

7.شلوار لی می پوشی؟

8.رنگ اسمون خونتون چه رنگیه؟

9.چه غذایی دوست داری؟

10.چه رنگی دوست داری؟

پ.ن:اینجا هم نباید سوالا بیشتر از 10 تا بشه؟

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 333
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه سوالا تکراری بود ببخشید

سوالای زیر رو لطفا با دلیل بگو تو یه خط،پیشاپیش متشکرم:icon_gol:

بپیچونی قهر می کنم باهات:ws46:

1. چند شنبه رو دوست داری؟
  2. از اشکال هندسی از کدوم خوشت میاد؟(مربع،دایره،ذوزنقه،متوازی الاضلاع،ششضلعی،...)
  3. قاشق یا چنگال؟
  4. انتگرال یا مشتق؟
  5. ضرب یا تقسیم؟
  6. هدست یا باند؟
  7. روز یا شب؟
  8. کوه یا دریا؟
  9. عمه یا خاله؟
  10. خواهر یا برادر؟

• Like 6
لینک به دیدگاه

1. نظرت در مورد دوست نوع مخالف؟
  2. تعریفت از دوست دختر چیه؟
  3. تعریفت از دوست معمولی دختر چیه؟
  4. ایا دوست دختر داشتن گناهه؟
  5. ایا دوست معمولی دختر داشتن گناهه؟
  6. نظرت در مورد گشت ارشاد؟
  7. وقتی گشت ارشاد جلو یه دخترو میگیره چه حسی بهت دست میده؟(فک کن اون دختر منم و منو دارن سوار ماشین می کنن)
  8. نظرت درمورد سیاست خارجی ما؟
  9. نظرت در مورد من؟(رک و راست)
  10. سوال دهم نیومد،من برم بخوابم....فهلا شب به خیر:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

بابا چرا به من نمیگید !

یه زنگی تماسی چیزی ... نمیگید سکته میکنم میافتم ایتجوری میشم --->
:w02:
!!! نه اینجوری نه ! اینجوری میشم --->:obm: شکلک سکته پسرونه ندارید ؟!

آقا من در خدمتم که با تمام توان سوالات دوستان رو بپیچونم ! :62izy85:

• Like 9
لینک به دیدگاه
1- درود شروین عزیز

2- میدونستی خیلی مخلصیم؟ میدونستی ما بیشتر ؟

3- الان دونستی؟ بله قربان ! خیلی ممنون :w16:

4-آدم رکی هستی؟ گاهی اوقات ... اگه شرایط جور باشه

5- ایول خوبه...پس جواب بده جان ؟!

6-خودتو کامل کالبد شکافی کن....اسم ....سن ....محل تولد ....سکونت ...دانشگاه ....خلاصه یه بیوگرافی کامل ... یه کمش رو میپیچونم اشکال نداره که ! :4chsmu1:

شروین متولد تهران ساکن همونجا و اگه اشتباه نکنم 24 ساله ... بقیه اطلاعات یافت نشد !

7-محمدو چه جور آدمینی دیدی تا حالا؟ من از نزدیک دیدمش خب ... خیلی متواضع بودند . قدرش رو بدونید

8- فرهیختگان در دوجمله دو جمله !!! :jawdrop: ارزون حساب کن مشتری شیم ! انجمنی که باید خیلی بهتر از اینا باشه

9-نواندیشان در دو جمله انجمنی که قطعا خیلی بهتر از اینا میشه

10- مهندسان در دوجمله انجمنی که دیگه به حد بلوغش رسیده !

11-سهیل دردوجمله انجمنی که ... ها ؟ نه ... گل پسری که بهتر از این نمیشه !

فعلا اینارو داشته باش بازم میرسونم بت

ما در خدمتیم سردار

• Like 6
لینک به دیدگاه
اووووووووووووووه مباركه بابايي

من مي خواستم استارت رو بزنم كه سهيل پيش دستي كرد:pichak29:

اشكال نداره الان خدمت رسيدم.سئوال زياده و صبر من كم

پس شروع شد...

جیگرتو بابایی ... بی رحمانه سوال نپرسیا !

1-اول نظرت در مورد من...شروين راست و حسيني بگياااااااااااااا یه پسته خندان ... از اون آدمایی که از صحبت باهاش خسته نمیشی ... بعضی وقتها هم از کوره در میره البته

2-شاعر مورد علاقه ات؟ خواجه شیراز

3-چرا اينجا صندليت رو برگزار كردي؟ چون اینجا داغ نیست ... گفتند تهویه مطبوع هم داره !

4-جواب بچه ها رو چي دادي؟ من من کله گنده !

5- تو سالي که گذشت چه چيزه خوبي به دست اوردي؟ یه شغل خوب

6-فکر مي کني توي زندگي مشترک چقدر عشق مهمه؟ همونقدر که آب برای حیات ماهی مهمه

7-تا حالا عشق رو تجربه كردي؟ خب به اون صورت که موضوع زندگی مشترک پیش بیاد نه

8-محبوب ترين شبکه تلويزيوني؟ من ماهواره نمیبینما :4chsmu1: مستند رو خیلی دوست دارم . حالا هر شبکه ای باشه

9-

نظرت درباره مفاهيم زير چيه؟

1. خدا یک دوست خوب ... در واقع بهترین دوست

2. انسان بهترین و بدترین موجود عالم

3-مرگ یک پل ارتباطی

10-دوس داری توی صندلی داغ من شرکت کنی وچه سوالی ازم بپرسی؟ جواب این سوال رو یادت باشه آخر صندلی خودم بهت بگم !

هستيم حالا حالاها خدمتتون...:flowerysmile:

قربون دختر گلم بشم
:wubpink:

• Like 8
لینک به دیدگاه
1-اگه بهت این حق می دادن که برای خدا اسم انتخاب کنی چی انتخاب می کردی؟ اگه بهم این حق رو هم میدادند من این جسارت رو نمیکردم :icon_gol:

2-به نظرت انسان بهتر یا فرشته یا جن...........چرا قطعا انسان ... انسان از حداکثر ظرفیت بالایی برای رشد برخورداره که باقی موجودات نیستند

3-ميشه يه توضيح يا يه دليل براي داشتن نظر سياسيت به من بگي...

چيزي كه هيچ وقت در موردش باهام بحث نكردي... میدونی هروقت یکی این سوال رو ازم میپرسه چی میگم ؟ میگم به قانون اساسی احترام بگذارید. طبق اصل 23 قانون اساسی تفتیش عقاید ممنوع است . :ws2:

4-با کدوم از کاربرا صميمي‌تري؟ کجا ؟ اینجا یا تو فرهیختگان ؟ البته بیشتر با سروش ( جناب وکیل ) ... هفته ای یه بار سعی میکنم ببینمش

5-معنی حقیقت.......... راستش نمیدونم والا ... چهره مشخصی نداره که تعریف مشخصی داشته باشه

6-طرفدار حقوق زنی.........یعنی دوس داری زنان دارای حقوقی برابر با مردان در جامعه باشند........... تناسب حقوق زن و مرد رو ترجیح میدم

7-ازتاریخ خوشت نمی یاد؟ من عاشق تاریخم ... مخصوصا تاریخ معاصر جهان

9-مرد متعصبي هستي يا نه ...توضيح بده لطفا خب اگه به عقایدم اهانت بشه مطمئنا خوشحال نمیشم ... سعی میکنم تا اونجا که ممکنه منطقی باشم البته اگه طرف مقابل هم رعایت کنه

10-خوشبختي رو برام تعريف كن خوشبختی یعنی درس گرفن از گذشته زیستن در زمان حال و نگریستن به آینده

به كي ميگي خوشبخت...؟ با تعریف بالا فکر کنم جواب این سوالت رو گرفتی نه ؟

بازم بیا دیگه خب !
:hanghead:

• Like 6
لینک به دیدگاه
1-نظرت در مورد فیلم300 به بدترین شکل ممکن تاریخ رو تحریف کردند . طوری که حتی فکر کنم صدای هرودت هم دراومد !!!

2-نظرت در مورد فیلم اسکندر فیلم اسکندر رو تا حالا ندیدم

3-به فال اعتقاد داری.......... نه ... خیلی کم . فقط استخاره از قرآن

4-ورزش مورد علاقه ات چیه؟ شنا

5-مارک مورد علاقه اتw05.gifمارک ؟ مارک چه جنسی ؟

تموم شد سوالات ؟ :4chsmu1:

• Like 7
لینک به دیدگاه
1-تو مدرسه نیمکت چندم میشستی؟ من هم ردیف اول نشستم ، هم وسط و هم آخر !

2-تا حالا شده نه راه پس داشته باشی نه راه پیش؟ ها ؟ حضور ذهن ندارم ... یادم نمیاد

3- آخرین باری که کتاب خوندی؟ دیشب ! کتاب نبرد من هیتلر رو میخوندم

4-آخرين باري كه سالاد كلم درست كردي؟:62izy85: آخــــــــی ... یه ماه پیش بود ! تو چی ؟

5-سیگار می کشی؟ قلیون چی؟ در صورتی که جواب اینها مثبت بود، یه شفاف سازی کن که آیا اعتیاد به مواد مخدر داری یا نه؟! عمرا ! اگه کسی بهم تعارف کنه همچین حالش رو میگیرم که همونجا ترک کنه :167:

6-چرا اسم دست نوشته هاتو گذاشتي شروين ها؟:hanghead: نمادی از ابعاد گوناگون شخصیت یک انسان... اینو میگه ها -------->

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

7-با بچه های سایت راحتتری یا دوستان بیرون نت ؟؟ خیلی از بچه ها نت دوستان بیرون نت من هم هستند .

8-10 نفر از كسايي كه توي انجمن دوسشون داري رو نام ببر....:girl_in_dreams: بیشتر از 10 نفر هستند . میترسم اسم یکی رو نبرم ناراحت بشه . ولی خیالت راحت باشه . تو هم تو لیست 10 نفره ای ! :flowerysmile:

مجددا قربون یکی یه دونه بابا برم
:a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خوب مثل اینکه بچه ها هنوز خبردار نشدن از اتاق شیشه ایت.

من سوالامو شروع میکنم:

خبرررررررررررررررررررررردار ! خوش اومدید جناب مدیر ... قدم رنجه فرمودید :2rqfst4:

1- چطوری با نواندیشان آشنا شدی؟ مگه میشه تو فرهیختگان باشی و با نواندیشان آشنا نباشی ؟

2- چرا این کاربرای مکانیک تو همه جا هستن و البته تو تالار خودشونم زیاد نیستن :ws52: حواست بهشون باشه خیلی دوست دارند جای خود شما هم باشند ها ! :4chsmu1:

3- چی شد اینجا قبول کردی اتاق شیشه ایت برگزار بشه و داوطلب شدی؟ البته شاید پشیمون شدما :w58: ولی حس کردم اینجا آزادی بیشتری دارم

4- فکر میکنی پشیمون نمیشی که داوطلب شدی واسه اتاق شیشه ای؟ ( حالا اولشه :ws2: ) گفتم که تو سوال قبلی !

5- از کدوم قسمت انجمن بیشتر خوشت میاد و از چه مباحثی؟ نه که خودم تو فرهیختگان مدیر علوم دفاعی ام ... از تالار صنایع نظامی و دفاعی بیشتر خوشم میاد . اگه بدونی چقدر با امیر صحبت کردم که بیا برو سر تالارت !

6- نظرت درباره شروین؟ حرف نداره به خدا !

7- فکر میکنی بیشترین سوالا رو کی بپرسه ازت؟ فعلا که سمیرا مقام اول رو داره

8- فکر میکنی سخت ترین سوالا رو کی می پرسه؟ اون رو دیگه بیلمیرم ! ولی بعدا تلافیش رو سرش در میارم

9- تا حالا با کسی مشکلی پیدا کردی؟ ( حالا بیا الکی بگو نه :ws2: ) چیکار میکنی؟ الکی میگم نه ! :4chsmu1:

10- بهترین دوستت تو فضای مجازی؟ سروش ... البته با ایشون تو فضای واقعی هم زیاد سر و کار داریم :icon_gol:

حالا فعلاً این 10تا رو داشته باش تا بعد :a030:

قابل توجه: تو یه ربعی که من داشتم این 10تا سوالو مینوشتم + جواب دادن به دوتا پیغام دیدم الان 33 تا سوالو سمیرا پرسیده. :w58: چطوری انقدر سریع سوال میپرسن بعضیا. :ws52:

سمیرا دختر منه دیگه ... به باباش رفته !

• Like 7
لینک به دیدگاه

شروینی آخرش نشستی رو صندلی داغ؟:ws37:

واسه ما که کلی ناز کردی انور عمرا نمی شینی

حالا وایسا یه سوالهای را واست طرح کنم .پریسا رو هم میارم..:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
1-مدل گوشی شما؟ soni ericsson k800

2-نظرت در مورد اين افراد

-امير رضا خیلی پسر محجوبیه ... یه تیکه کلام باحالی هم داره . مثلا کسی که زیاد میخوابه میگه خواب خورش ملسه ! یا کسی که درس میخونه میگه درس خورش ملسه !!! :icon_pf (44):

-خودم تو هم گل دختر خودمی ... نظرم رو قبلا گفتم دیگه :dancegirl2:

-دنيز خیلی خانمه این دختر . میخواست از ترکیه بیاد ما رو ببینه بس که بامعرفته :hanghead::hanghead:

-سپيده ي من سپیده من هم هستااااااااااااااااااااااااااااا ... نوه منه هاااااااااااااااااااا :girl_in_dreams:

-پريسا از اون نوه های شیطون بلاست ! فدای نوه شیطونم :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

-فاطي کدوم ؟ لج در آر رو میگی ؟ دیگه همین کلمه توصیف کاملی است ! :brodkavelarg:

-سروش یک مرد واقعی و یک دوست با معرفت :ws53:

-احمد خیلی پسر مومنیه و از اینش خیلی خوشم میاد . زودم شاکی میشه ! :banel_smiley_90:

3-حالا اين افراد رو با يك شكلك نشون بده گرفتی ما رو سمیرا ! خیلی خب گذاشتم جلوی هر کدوم

4-به نظرت فقط این عاشقه که باید در راه معشوق خودشو فدا کنه یا معشوق هم در قبال عاشق وظایفی داره؟ معشوق همه ناز است و عاشق همه نیاز

5- سه اصل زندگي رو بيان كن؟ برای من : انعطاف پذیری ، پشتکار ، اقتدار

بابا این تهویه کی روشن میشه پس ؟!

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام سلام:flowerysmile:

شروين داداشي من

منو يادت مياد كيم ؟

همون خانمي كه تو فرهيختگان همش مزاحمت ميشه:ws3:

اختیار داری ستاره جون ... قربون تو برم . خوش اومدی خانم گل :wubpink:

1.رنگي كه از همه بيشتر دوست داري؟ مشکی متالیک

2.فعاليتتو از كدوم فروم اغاز كردي

وبه طور جدي بعدها دركجا؟

... به کمک داداشم
اونجا رو درست کردیم

3.چرا تو اينقدر خوبي؟ شایعه است ... تکذیب میکنم ! :w16:

چطوري اينقدر باهمه احساس راحتي ميكني؟:ws37: جدی میگی ؟ خب کلا اینجوریم دیگه ... ژنتیکیه . به پدرم رفتم

4. ابي يا قرمز؟ ولشون کن بابا ! فقط تراختور

5.اصالتا كجايي؟ ساوه

6.شروينو با اخلاقياتش توصيف كن؟ تشریف ببر اینجا خودت ببین !

:4chsmu1:

7.ستاره رو توصيف كن؟ واقعا مدیر روابط عمومی برازندشه ... خیلی پیگیر هستی

8.چي خيلي ناراحتت ميكنه؟ بی مسئولیتی

9.رشتت تو دبيرستان؟ ریاضی فیزیک ... بابا مهندسیما !

10.نظرت درمورد خانم ها؟ خوبه فقط مدتش رو بیشتر کنند ! :4chsmu1:

11.گل مورد علاقه؟ شمعدونی

12.غذاي مورد علاقه؟ کوبیده با ریحون و نون سنگک داغ

13.مدل گوشي؟:ws3: قبلا سمیرا پرسیده ها ستاره جونم

14.با كي خيلي راحت تري؟ با خدا :icon_gol:

15.فاميل ها رو هم مياري انجمن؟ فقط داداشم ... البته اون منو آورد خودش رفت !

16................. فکر خوبیه !

ميام ميگم بازم:w16:

6 تا سوال رو آزاد پرسیدی ها ! بعدا حساب میکنیم :flowerysmile:

• Like 8
لینک به دیدگاه

1. تاثیر گذارترین جمله ای که شنیدی چی بوده؟زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست

2. اسم بهترین کتابی که خوندی بگو؟ جزیره اسرارآمیز ژول ورن ... تو دوران تحصیل هر تابستون میخوندمش

3. ارزش یک انسان رو در چی میبینی؟در انسانیستش
  4. چرا همه از زندگی مینالن اما دو دستی بهش چسبیدن؟شاید بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کردند
  5. اتفاقی که خیلی ناراحتت کرده چی بوده؟خوشبختانه تا حالا روی سخت زندگی رو ندیدم ... فوت مادربزرگم تلخ ترین اتفاق عمرم بود
  6. به نظرت چه آدمی دوست داشتنیه؟آدمی که حداقل مغرور نباشه
  7. مکافات عمل کشیدی تا حالا؟ بدجور ! یه بار یه صبح تا عصر تو دریا بودم بعدش تا یه هفته پشتم به شدت میسوخت ! :hanghead:

8. چه غذایی دوست داری درست کنی؟سالاد کلم دیگه ! :icon_redface:
  9. افسوس خوردن با غصه خوردن چه فرقی داره؟ هر دو بیهوده است ... تفاوتش مهم نیست

وای چه دخمل مهربونی هی هوای باباش رو داره :flowerysmile:

• Like 6
لینک به دیدگاه

به به ببین اتاق شیشه ای سردار هستش........

:ws3:

اول از همه سلام سردار.......... :icon_pf (44):

بعدش هم گل واسه سردار گلم.......... :icon_gol:

27y0jmq.jpg

بعدش هم با اجازه سوالات:

بخش اول:

1- خوبی شروین جان؟....... :icon_gol:

2- عرض شود که این قضیه پدر و فرزندی شما و بچه ها چیه؟ :ws52: توضیح کامل لطفاً........ :ws3:

3- شروین جان چرا به من و سروش میگی سردار؟ :ws3:

4- چرا من اینقدر دوست دارم نقطه چین بزارم؟........... :ws3:

5- چطور شدش که اومدی نواندیشان؟.......... :w16:

6- یه دعای واسه خودت و همه بچه های نواندیشان........ :ws21:

7- چرا مهندسی مکانیک؟...... :ws52:

8- نظرت در مورد من چیه........ :a030: ((یادت باشه که حق را بگو اگر چه تلخ باشد. حضرت علی (ع))) :w16:

9- چرا سروش :icon_gol: و حاج مهدی (یاقوت سفید) :icon_gol: اینقدر خوب هستند؟........ :a030:

10- چرا آبجی فرنازی :icon_redface::icon_gol: و آبجی عافا :icon_redface::icon_gol: آبجی های گل من هستند؟؟؟......... :icon_redface::icon_gol: :icon_gol: :icon_gol:

بخش دوم:

سردار این بخش رو هر جور که حال میکنی جواب بده......... :w16:

اصلاً‌ اگه حال نمیکنی جواب نده........ :ws3:

1- چه خبر از بنیاد سابان سنتر؟؟؟؟؟.......:167: :w00: دوباره توطئه جدید واسه ایران اسلامی ننوشتند؟؟؟!!!!! :w00:

2- راستی به نظرت اون بابا....... :167: با اون یارو صهیونیست جورج سورس :w00: چیکار داشت؟ :w00: :167: فکر کرده بود :w00: اینجا هم اکراین یا گرجستان هستش :ws28: که میخواست ........ :ws46: راه بندازه ........... :ws46: :w00: :167:

3- چرا سایت وزارت خارجه اسرائیل :w00: برای اینکه بهتر خط و مشی بده به....... زبان فارسی رو اضافه کرده؟....... :w00:

4- چرا من اینقدر دکتر حسن عباسی رو دوست دارم :icon_gol: :icon_gol: :icon_gol: و به جای MP3 معمولاً‌ سخنرانی های ایشون و استاد ازغدی رو گوش میکنم؟؟؟.......... :icon_gol: :icon_gol: :icon_gol:

5- چرا اینقدر بچه های ما از پروتکل یهود غافل هستند؟؟؟؟.......... :icon_pf (34):

نکنه چون ما گروه ضد صهیون رو درست کردیم ولی هنوز چیزی به بچه ها نگفتیم؟؟؟.......... :icon_pf (34):

6- به نظرت اگه شروع کنم به درج مطالب برای گروه ضد صهیون محمد ادمینی من رو اخراج میکنه؟؟؟........ :icon_pf (34): :banel_smiley_52:

7- آیا این جماعت صهیون و موسسه سابان سنتر آژاکس 3 رو میتونند درست کنند :167: :w00: یا نه قبل از اینکه کار به اونجا برسه ان شاء الله اسرائیل رو نابودش میکنیم............. :w16:

8- این جزوه صهیونی چیست یاران طریقت بعد از این تکلیف ما؟ و مولفین اون رو باید باهاشون چیکار کرد؟....... :167: :w00: :banel_smiley_4:

9- معنای آزادی:

کلمه آزادی یا همان لیبرالیسم جوامع انسانی را به جنگ علیه هر گونه زور و قدرتی بر می انگیزد.

حتی علیه خداوند و قوانین طبیعت

لذا زمانیکه ما (یهود و صهیونیزم) به سلطنت رسیدیم باید باید این واژه آزادی یا همان لیبرالیسم را از قاموس و فرهنگ زندگی حذف کنیم؛ زیرا این واژه مردم را به جانورانی خونخوار تبدیل می کند.

«پروتکل شیطانی صهیون - پروتکل شماره 3 - 1897 میلادی»

نظرت چیه؟ آزادی همون مفهومی است که تعریفش رو هم بالا گفتم :w00: ؛یا نه اون آزادگی که امام حسین (ع) فرمودند درسته...... :icon_gol:

10- آیه قرآن کریم که «و قاتلوهم حتی لاتکون فتنه» رو یکمی توضیح میدی........:icon_gol:

بخش سوم:

1- سیستم عامل بر پایه Windows XP که توسط Microsoft به صورت تستی ارائه شدش و من هم اون رو خیلی دوست دارم؟.......

2- نرم افزاری ساده و با نامی معروف برای کپی CD به CD؟......

3- بخش سرویس های ویندوز رو چطور میشه اجرا کرد؟.........

4- با استفاده از کدوم گزینه در نرم افزار Windows Media Player میتونیم کاری کنیم که کلید Print Screen صفحه کلید پس از فشرده شدن از فیلم حین پخش توی نرم افزار عکس بگیره؟...........

5- یک سیستم داریم که موقع شروع شدن بوق میزنه و این صدای بوق کشیده هستش و به اندازه 1 ثانیه هم بین هر بوق فاصله زمانی هستش؛ مشکل سیستم چیه؟..........

6- مأوس سیستم کلاً دیگه کار نمیکنه و حالا بذای باز کردن منوها و گزینه ها چیکار باید کرد؟

نکته اینکه باید با صفحه کلید انجام بشه و پول هم ندارم مأوس بخریم و اگه هم داشته باشیم روز تعطیله و جایی باز نیست............

7- از نظر کارایی سیستم کدوم یک از موارد زیر بهتره؟.........

2 تا RAM 1GB با باس 1066

1 RAM 2GB با باس 800

8- معروف ترین نرم افزار پخش MP3 که همه کاره باشه؟.........

9- مشخصات سیستم خودت رو بگو........

Main

RAM

CPU

Monitor

H.D.D

VGA

DVD-RW

Modem

Keyboard

Mouse

Speaker

حالا اگه چیزی جا انداختم خودت بگو......... :ws3:

10- سیستم عامل مورد علاقه خودت رو بگو.. الان چی نصب هستش رو سیستمت؟

فعلاً اینها باشه تا بعد ........... :icon_gol::ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

1. دوست داشتی کی بیاد عضو انجمن بشه ولی تا الانی نیومده ؟ تو این انجمن ؟ دوست داشتم یاسر بیاد مدیریت بخش صنایع نظامی رو قبول کنه
  2. اگه بچه دار نشين(به هر علتي)،حاضري يه بچه از پرورشگاه بياري؟ بهش فکر نکردم . هرچی خدا بخواد
  3. به چی فکر کردی که روی این صندلی حاضر شدی بیای بشینی؟ اینجا که صندلی نیست ! اتاق شیشه ایه :4chsmu1:
  4. مهمترین دلگرمیت توی این سایت به چه چیزی و یا کسیست؟ اول به دوستان و دوم به فعالیت علمی
  5. خود رو چقدر دوست داری؟ خودم رو ؟ خب خیلی :wubpink: ( این برای خودم ! )
  6. زندگی رو به چه شکل میبینی؟ مشکی متالیک :ws2:
  7. چقدر به دیگران کمک میکنی؟ واقعا در مواردی که از دستم بربیاد کوتاهی نمیکنم ... البته خب بستگی داره به شخصش

خسته نباشی بابایی !

• Like 5
لینک به دیدگاه

1. آخرين دسته گلی كه به آب دادي چی بود؟ تو شرکت یکی از بچه ها غذاش رو داد براش گرم کنم منم سوزوندمش :hanghead:
  2. در روز چند بار دروغ ميگی؟ چند بار در روز !!!؟ بیخیال بابا ! :w58:

3. تا حالا پيش فالگير رفتی؟به فال اعتقاد داری اصلا؟ گفتم که نه ... اعتقاد ندارم

4. حسادت يعنی چي؟یعنی آرزوی نابودی نعمت دیگران رو کردن حتی اگه سودی برای حسود نداشته باشه .
  5. انتقادپذير هستی يا نه؟ از لحن صحبت طرف میفهمم انتقادش سازنده است یا مخرب و بر حسب اون قبول یا ردش میکنم .

آخــــــــیش ... یه نسیم خنکی اومد :mpr:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام منم مرتضی :w16:Mikhail_Tal

1- خدا چندتاست و چرا ؟

2- چرا اسلام؟

3- چرا شیعه

4- درباره دین و مذهبت چقدر تحقیق کردی ؟

5- چرا شیعه ها انقدر کم هستند ؟

6- اگه یه روز بفهمی که دین و مذهبت اشتباه بوده چکار می کنی ؟

7- دنیای مجازی فایده هم داره ؟ اگه داره 5 تا فایده ش رو بگو

8- چقدر به آدم های توی دنیای مجازی می شه اعتماد کرد ؟ چرا ؟

فعلا همینا رو بگو ببینیم چه کاره ای...

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام سلام من اومدم

خوب خوب

شروع می کنیم

سلام سمیرا جان ... ا ! شمایی آبجی ؟ خوبی ؟ فکر کردم هنوز سمیرا است :4chsmu1:

1 - تاریخ تولدت رو به صورت کامل بگو 7 آذر 64

2 - کجا به دنیا اومدی ؟ تهران ... جنوب شرق تهران

3 - اولین چیزی که از زندگیت یادته چیه؟ مادرم که برام شیر خشک درست میکرد

4 - بزرگترین کار بدی که کردی چی بوده ؟ به این بزرگی که شما گفتی هنوز هیچی !

5 - در مورد سوال بالا حقیقت رو گفتی ؟ آره به جان خودم ! من بچه خوبیم خب :hanghead:

6 - دوست داری چند سال عمر کنی ؟ دوست دارم از عمرم لذت ببرم ... حالا هرچند سال که شد

7 - قهرمانت تو زندگی کیه ؟ شخص خاصی رو به اون صورت مدنظر ندارم ...

8 - واسه ازادیه واقعی تا چه حد حاضری تلاش کنی ؟ تا حدی که آزادی دیگران به خطر نیافته

9 - دوست داری راجع به چیزایی که مطمئنی درستن فک کنی ؟ مگه اشکالی داره آدم راجع به چیزایی که درستند فکر کنه ؟

10 - چند تا دوست صمیمی داری ؟ بستگی به شدت صمیمیت داره .

خوشحالم کردی خانم مدیر
:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...