رفتن به مطلب

تاپیک پروژه های avr + عکس + فیلم

ارسال های توصیه شده

من پایه هستم چون اون موقع که تاپیک شروع شد بلد نبودم ولی الان خداروشکر رفتم کلاس یاد گرفتم و اینجا میتونم تقویت کنم یادگرفته هامو

عالیه استفاده میکنیم از تجربیاتتون:a030:

خودم زیاد بیکارم نبودم دارم کارمیکنم الان رو یه ماژول وایرلس کارمیکنم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 241
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

داشتم صفحه های قبل رو نگاه میکردم تجدید خاطره شد بیشتر کسایی که فعالیت کردن تو تاپیک الان میشه گفت کلا نمیان انجمن چه برسه به این تاپیک:sigh: بسی افسوس خوردم

لینک به دیدگاه
درود

کوروش عزیز استارت مجدد رو بزنی میان مطمئنا

من یه سوال داشتم

آرم تا چه حد به آردوینو شبیه؟

درود مهندس

عرض بشود خدمتت که اردوینو خودش یه برد اماده اس که هسته اون میتونه هم بر پایه avr باشه که هشت بیتی اند هم بر پایه arm باشه که 32بیتی هستن

فلسفه اردوینو این بود که اومدن بردی رو طراحی کردن که سخت افزارش اماده اس یعنی میکرو و قطعاتی که برای راه اندازیش نیازه رو برد هست با USB هم وصل میشه به pc و راحت برنامه اتو پروگرم میکنی و نیاز نیس پروگرمر جداگونه داشته باشی

محیط برنامه نویسیش هم طوری طراحی کردن که برای کسایی که تازه میخوان میکرو کارکنن دستورات راحت تری داره نسبت به زبان سی و اسمبلی اما اونجور هم نیست که فقط برای مبتدی ها باشه حتی برای حرفه ای ها هم انعطاف داره و استفاده میشه

من خودم کارنکردم حقیقتش ولی یکم درباره اش خوندم اینور و اونور

اینم دونمونه اردوینو با هسته های avr و arm

hgv9qtz51g6f8rq7ifpy.jpg

dza19m62momix5gyodhx.jpg

لینک به دیدگاه
داشتم صفحه های قبل رو نگاه میکردم تجدید خاطره شد بیشتر کسایی که فعالیت کردن تو تاپیک الان میشه گفت کلا نمیان انجمن چه برسه به این تاپیک:sigh: بسی افسوس خوردم

من خودم 5 نفرم :w000:شما شروع کن هر شب یه پروژه استارت بزنید تا آخر هفته بتونیم انجام بدیم برام مرور شه :ws3:

لینک به دیدگاه
من خودم 5 نفرم :w000:شما شروع کن هر شب یه پروژه استارت بزنید تا آخر هفته بتونیم انجام بدیم برام مرور شه :ws3:

اوه اوه خعلیم عالی

چقدر کارکردی؟ من تازگیا زبان سی رو استارت زدم تو قالب کارایی که میکنم دستورات رو یادمیگیرم تئوری پیش نمیرم

از چی شروع کنیم :ws38:

لینک به دیدگاه
اوه اوه خعلیم عالی

چقدر کارکردی؟ من تازگیا زبان سی رو استارت زدم تو قالب کارایی که میکنم دستورات رو یادمیگیرم تئوری پیش نمیرم

از چی شروع کنیم :ws38:

من با زبان c کار کردم البته تو کدویژن برنامه نوشتم ولی متاسفانه پروژه هارو وسایلشو نگرفتم اجرا کنم چون تمرکزم رو ربات بود بعد یه 10 جلسه arm رفتم فقط نصب نرم افزار و توضیحات نرم افزار گفتن بقیش مونده بعدا برم...آردینو هم 1 سال قبل یکم کار کردم uno دارم ولی زیاد باهاش ارتباط برقرار نکردم

لینک به دیدگاه
من با زبان c کار کردم البته تو کدویژن برنامه نوشتم ولی متاسفانه پروژه هارو وسایلشو نگرفتم اجرا کنم چون تمرکزم رو ربات بود بعد یه 10 جلسه arm رفتم فقط نصب نرم افزار و توضیحات نرم افزار گفتن بقیش مونده بعدا برم...آردینو هم 1 سال قبل یکم کار کردم uno دارم ولی زیاد باهاش ارتباط برقرار نکردم

اهان خوبه پس الان وسایل داری برای تست کردن؟ چون من تاکیدم بر تست عملیه برنامه اس شعارمه:whistle:

لینک به دیدگاه
لیست بدید ببینم کدومارو دارم:w16:

حالا فعلا همون قطعات مورد نیاز اولیه برای شروع

بعدش اگه ماژولی چیزی خواستیم راه بندازیم دیگه باید بریم تهیه کنیم

:a030:

لینک به دیدگاه
حالا فعلا همون قطعات مورد نیاز اولیه برای شروع

بعدش اگه ماژولی چیزی خواستیم راه بندازیم دیگه باید بریم تهیه کنیم

:a030:

اوکی من هستم

لینک به دیدگاه
خب واسه استارت چه برنامه کار کنیم :ws38:

من نخوندم دقیق چی ها کار کردید...چیز خاصی مدنظرتون هست؟فقط وسایلش ساده باشه من 5شنبه میتونم برم وسایل بخرم

لینک به دیدگاه
من نخوندم دقیق چی ها کار کردید...چیز خاصی مدنظرتون هست؟فقط وسایلش ساده باشه من 5شنبه میتونم برم وسایل بخرم

چیزایی که گذاشته بودم بسکام بود بچه ها زبان سی هم گذاشته بودن چن تایی

خب وسایلتو ببین چیا داری الان شاید نیاز نباشه چیزی بخری هنوز

پرورگرمر روکه داری ؟برد برد؟ میکرو؟

لینک به دیدگاه
چیزایی که گذاشته بودم بسکام بود بچه ها زبان سی هم گذاشته بودن چن تایی

خب وسایلتو ببین چیا داری الان شاید نیاز نباشه چیزی بخری هنوز

پرورگرمر روکه داری ؟برد برد؟ میکرو؟

متاسفانه بسکام بلد نیستم پروگرمرم دسته دوستمه ميگم بياره ميکروم سوخت بايد بگيرم برد بورد دارم خداروشکر:ws3:
لینک به دیدگاه
متاسفانه بسکام بلد نیستم پروگرمرم دسته دوستمه ميگم بياره ميکروم سوخت بايد بگيرم برد بورد دارم خداروشکر:ws3:

خودت سالمی؟ :ws3:

بسکام کارنمیکنیم دیگه

قطعات دیگه چی داری

لینک به دیدگاه
خودت سالمی؟ :ws3:

بسکام کارنمیکنیم دیگه

قطعات دیگه چی داری

خودمم داشتم لحيم ميزدم مقاومت smd رو 10تا انگشتم 3000بار سوخت انقد با اين smdها مشکل دارم:4564:

قطعات ريز زياد دارم خب بگيد کدوم پروژه من وسایلشو جور کنم

لینک به دیدگاه
خودمم داشتم لحيم ميزدم مقاومت smd رو 10تا انگشتم 3000بار سوخت انقد با اين smdها مشکل دارم:4564:

قطعات ريز زياد دارم خب بگيد کدوم پروژه من وسایلشو جور کنم

پنس استفاده کن جایی که راه میده

هویه هیتری باشه کار راحت تره

نمیدونم از چی شروع کنیم ساده هم نباشه زیاد

لینک به دیدگاه
پنس استفاده کن جایی که راه میده

هویه هیتری باشه کار راحت تره

نمیدونم از چی شروع کنیم ساده هم نباشه زیاد

پنس نداشتم که الان سوختگى 100%داشتم حواسم نبود چن بار هويه اشنباهى از سمت داغش برداشتم:sigh:

خب ميشه راه اندازى موتور کار کرد ؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...