رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

عمویی رشته تو عوض کن..:ws3:

نه عمو من اومدم به تو سر بزنم و تو رو زیر نظر داشته باشم که باکیا نشت و بر خواست داری چی کار میکنی الان که بابات داره داماد میشه تو خدایی نکرده دست از پا خطا نکنی و...:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همه دوستان

نماز روزه هاتون قبول

آقای اسی من خودم دانشگاه اصفهان درس خوندم. گرایش لیسانس دانشگاه ما طراحی فرآینده. اما دانشگاه صنعتی چندتا گرایش داره که فکر کنم ترم 4 به بعد، براساس معدلتون حق انتخاب گرایش هاشو داشته باشین

لینک به دیدگاه
اینی که گفتی رو کی گفته و چطوری؟

هر کاری دردسر خودش رو داره، مگر اینکه با علاقه به رشته و محل کارت، بتونی کار رو انجام بدی که بشه تفریح

مثلن برای من، مهندس طراح شدن، یک تفریح محسوب می‌شه و ازش لذت می‌برم، هرچند درآمد خیلی خوبی هم داره !

اگه بگم میشناسیش؟؟!:ws3:

میدونم فقط شوخی بی مزه کرد!:icon_razz:

سلام من اومدم.

کار خوبی کردی عزیزم.بعضی موقع ها لازمه.

:icon_pf (44)::w16:

سلام عجیجم.....:icon_redface::icon_gol:

سلام من هم اومدم خوبین؟

سلام.....رشته جدید مبارک:banel_smiley_4::ws3:

سلام به همه دوستان

نماز روزه هاتون قبول

آقای اسی من خودم دانشگاه اصفهان درس خوندم. گرایش لیسانس دانشگاه ما طراحی فرآینده. اما دانشگاه صنعتی چندتا گرایش داره که فکر کنم ترم 4 به بعد، براساس معدلتون حق انتخاب گرایش هاشو داشته باشین

سلام

ممنونم گلم....به همچنین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان

نماز روزه هاتون قبول

من تصمیم گرفتم ، اگه مهندسی مکانیک تبریز قبول نشم ، مهندسی شیمی صنعتی سهند یا صنعتی اصفهان میرم :w16:

لینک به دیدگاه
زمان ما صنعتی اصفهان زیر 2800 می خواست. نمی دونم حالا اوضاش چطوره:ws52:

الان با حدود 3000 میشه قبول شد که رتبه من حتما می رسه :w16:

لینک به دیدگاه
به مبارکی و میمنت ایشالله خیر این رشته رو ببینی...:w16:

ولی من مکانیک تبریز و مهندسی شیمی صنعتی سهند تبریز رو قبل از صنعتی اصفهان زدم !

با توجه به تحقیقاتم ، مهندسی شیمی سهند از مهندسی شیمی صنعتی اصفهان بهتره ، اگه مکانیک تبریز هم قبول شم که عالیه !

لینک به دیدگاه
ولی من مکانیک تبریز و مهندسی شیمی صنعتی سهند تبریز رو قبل از صنعتی اصفهان زدم !

با توجه به تحقیقاتم ، مهندسی شیمی سهند از مهندسی شیمی صنعتی اصفهان بهتره ، اگه مکانیک تبریز هم قبول شم که عالیه !

امیدوارم هر چی که قبول میشی توش موفق باشی...

محیط دانشگاه و ادماش خیلی می تونن روی کیفیت درس خوندنت تاثیر داشته باشن..

لینک به دیدگاه
تاپیک جدیدمو به اسم علاقه مندان به شیمی فیزیک شروع میکنم اگر دوستای خوبم مشکلی در درس شیرین شیمی فیزیک :jawdrop:که همه ازش وحشت دارن داشتن در خدمت هست:icon_gol:

كجا تاپيكو زدي؟؟؟؟:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز - روزانه

می تونم بگم اوج بد شانسی بود ، اما بازم خوبه ، بد نیست !!!!

به مکانیک تبریز امید زیادی داشتم ، 90% قبول بودم ولی اون 10% کار خودشو کرد !

ما هم اومدیم تو جمع شما ها ؛ البته با توجه به بورسیه خارج و هدف من برای ادامه تحصیل در خارج ، خیلی دوست داشتم مهندسی شیمی هم قبول شم .

نمی دونم کار درستی کردم که مهندسی شیمی دانشگاه تبریز و صنعتی اصفهان که به احتمال فوق العاده زیاد قبول بودم رو بعد از سهند قرار دادم یا نه ؛

اما می دونم مهندسی شیمی سهند تو ایران خیلی قوی هست حتی قوی تر از صنعتی اصفهان !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...