رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اینو امروز یکی بهم گفت!!!!:banel_smiley_4:

مهندسی شیمی: تلاش برای پول درآوردن از کارهایی که شیمی دانان آلی، معدنی و تجزیه صرفا برای تفریح انجام میدن.

اینی که گفتی رو کی گفته و چطوری؟

هر کاری دردسر خودش رو داره، مگر اینکه با علاقه به رشته و محل کارت، بتونی کار رو انجام بدی که بشه تفریح

مثلن برای من، مهندس طراح شدن، یک تفریح محسوب می‌شه و ازش لذت می‌برم، هرچند درآمد خیلی خوبی هم داره !

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دعای خیلی خوبی بود...

بعید می دونم بتونم دووم بیارم توش:icon_redface:

چرا، دووم میاری، هر وقت وارد زندگی کارمندی شدی، به اندازه 30 سال از همون روز، عقب می‌فتی، و از همون زمان، شروع می‌کنی به پیری زود رس، آلزامیر گرفتن، و غیره ه ه ه ( خیلی چیزا رو که نمی‌شه گفت )

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها ،

اول از همه بیاین بگین واسه مهندسی شیمی دانشگاه تبریز چطوره ؟

اسی مهندسی شیمی تبریز خیلی خوبه، ولی به این نکته باید توجه کنی که رشته ها بومی شدن، یعنی اگر اهل تبریز باشی میتونی اونجا قبول بشی

لینک به دیدگاه
سلام اسی...

میخوای مهندسی شیمی بخونی؟

سلام کتایون ، آره ، شایدم مهندسی مکانیک ، تصمیم قطعی نگرفتم :ws52:

اسی مهندسی شیمی تبریز خیلی خوبه، ولی به این نکته باید توجه کنی که رشته ها بومی شدن، یعنی اگر اهل تبریز باشی میتونی اونجا قبول بشی

من اهل مراغه ، از شهر های آذربایجان شرقی هستم ، احتمال قبولی ام خیلی زیاده ، فقط رفتم سایت دانشگاه تبریز ، نوشته بود مهندسی شیمی دانشگاه به اندازه مهندسی برق و مکانیک قوی نیست متاسفانه ! فک کنم مهندسی شیمی کشوری گزینش میشه !

دانشگاه صنعتی اصفهان چطور ؟

لینک به دیدگاه
نه فقط مهندسی شیمی هست تو دفترچه ، دقیق نمی دونم :ws52:

یه مدت میخواستن گرایشا رو بردارن واسه کارشناسی خیلی بهتره این جوری...

خوبه بیا هم رشته میشیم...:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام کتایون ، آره ، شایدم مهندسی مکانیک ، تصمیم قطعی نگرفتم :ws52:

من اهل مراغه ، از شهر های آذربایجان شرقی هستم ، احتمال قبولی ام خیلی زیاده ، فقط رفتم سایت دانشگاه تبریز ، نوشته بود مهندسی شیمی دانشگاه به اندازه مهندسی برق و مکانیک قوی نیست متاسفانه ! فک کنم مهندسی شیمی کشوری گزینش میشه !

دانشگاه صنعتی اصفهان چطور ؟

اینطوری که بدرد نمیخوره هر دفعه یه شهر رو انتخاب کنی!!

ببین چی بهت می گم، الان پذیرش دانشجو بومی شده، یعنی اینکه شهر دیگه بزنی احتمال قبول شدنت خیلی پایین می یاد، سعی کن یه رشته ی خوب تو دانشگاه تبریز تو مقطع روزانه انتخاب کنی، مهندسی مکانیک هم خیلی خوبه، یعنی نسبت به مهندسی شیمی خیلی بهتره، مهندسی شیمی فقط میتونه تو پالایشگاه کار کنه و فرصت شغلی براش خیلی کمه، در صورتی که مهندسی مکانیک فرصت شغلی زیاد داره، و هر جا که کارخانه باشه میتونی استخدام بشی، خدا رو شکر تو منطقه شما هم کارخانه که زیاد است

نه فقط مهندسی شیمی هست تو دفترچه ، دقیق نمی دونم :ws52:

اسی، تو دفترچه مهندسی شیمی چه گرایش هایی است؟

لینک به دیدگاه
اینطوری که بدرد نمیخوره هر دفعه یه شهر رو انتخاب کنی!!

ببین چی بهت می گم، الان پذیرش دانشجو بومی شده، یعنی اینکه شهر دیگه بزنی احتمال قبول شدنت خیلی پایین می یاد، سعی کن یه رشته ی خوب تو دانشگاه تبریز تو مقطع روزانه انتخاب کنی، مهندسی مکانیک هم خیلی خوبه، یعنی نسبت به مهندسی شیمی خیلی بهتره، مهندسی شیمی فقط میتونه تو پالایشگاه کار کنه و فرصت شغلی براش خیلی کمه، در صورتی که مهندسی مکانیک فرصت شغلی زیاد داره، و هر جا که کارخانه باشه میتونی استخدام بشی، خدا رو شکر تو منطقه شما هم کارخانه که زیاد است

اسی، تو دفترچه مهندسی شیمی چه گرایش هایی است؟

ممنون از راهنماییت ، آخه مشکلی که من دارم اینه که خود سایت دانشگاه تبریز نوشته مهندسی شیمی دانشگاه نسبت مهندسی برق و مکانیک قوی نیست !

به نظرم تو مهندسی شیمی اصفهان بهتر باشه ، و با توجه به رتبه ام هم قبول می شم ، چون مهندسی شیمی کشوری پذیرش می کنه ، یعنی فرقی نمی کنه چه ناحیه ای باشی !

تو دفترچه مهندسی شیمی ، گرایش هاشو ننوشته ، یا من ندیدم ، ولی چند سایتی که من رفتم گاز ، نفت ، پتروشیمی ، پلیمر و چند گرایش دیگه بود که من میخوام گرایش پلیمر رو بردارم !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...