رفتن به مطلب

مرجع: نیروگاه

ارسال های توصیه شده

• 1 سال بعد...
  • پاسخ 85
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

رفرنس این درس نیروگاه تو دانشگاه چیه؟

به نظرتون بردارم خوبه؟

درآمد یه مهندس مکانیک تو نیروگاه چقدره؟(در آمد متوسط)

برای ما نیروگاههای حرارتی الوکیل بود.

نیروگاه با گرفتن نیروی خانم مشکل داره و اینکه مطالبی که در درس نیروگاه گفته میشه آشنایی با تجهیزات و سیکلهای مورد استفاده نیروگاه است که آشنایی با آنها برای یک مهندس مکانیک مفید است.

لینک به دیدگاه
این تبعیض جنسیتی است :4564:

پیشنهاد میکنم کارآموزی برید یه نیروگاه تا با فضاش آشنا بشید!

مهندس شیفت اگر منظورتون باشه زیاد مناسب خانمها نیست. مهندسین شیفت در 3 شیفت گردشی کار میکنن. یکبار 6 صبح تا 2 بعد از ظهر یکبار 2 بعد از ظهر تا 10 شب و یکبار 10 شب تا 6 صبح. ساعت خواب عملا بهم خواهد ریخت با این شرایط.

ولی در قسمت اداری نیروگاه نیروی خانم استخدام میشه ولی فکر کنم آشنا لازم داشته باشه. تو رده های شغلی که نیاز دارن اگر بگردید فکر کنم پیدا بکنید. استخدامهای نیروگاه های دولتی فکر کنم هنوز از طریق وزارت نیرو انجام میشه در مورد نیروگاه های خصوصی فکر کنم خودشون فراخوان بدن.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
رفرنس این درس نیروگاه تو دانشگاه چیه؟

به نظرتون بردارم خوبه؟

درآمد یه مهندس مکانیک تو نیروگاه چقدره؟(در آمد متوسط)

کلا آدم های بزرگی از نظر علمی تو خود نیروگاه ها مشغول به کار نیستن

با شرکت هایی که با نیروگاه ها و پالایشگاه ها سروکار دارند ارتباط برقرار کنید حقوقشونم خوبه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...