رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سریال های خارجی

ارسال های توصیه شده

گل گفتی اقا مهدی

واقعا جز اینکه رو روحیه افراد تاثیرات منفی ومخرب بزاره هیچی نداره وتماما یا بد اموزی دارن یا وقت تلف کنی ان ویه سری موضوعات عوام فریب دارن ولی چون موضوعات نسبتا جدیدی ان انقد گل کردن

واقعا حیف وقت ومغز و احساسی که یه عده رو این فیلم ها میزارن:w16::banel_smiley_4:

من خودم به شخصه فیلم های دوبله شده تلویزیون رو بیشتر دوست دارم حداقل ادم با ارامش خیال داستان رو دنبال میکنه (البته درسته که خیلی جاها حذف میشه وگاهی داستان فیلم کلا عوض میشه)

بنظر شما فیلمای دوبله شده ای که خودتون هم میگید کل داستان فیلم رو عوض میکنن و کلا یه فیلم دیگه میشه ارزش داره دیدنش؟ صرفا بخاطر آرامش خیال؟

چون خیلی وقتا تلوزیون فیلمای به قول خودتون مخرب و بد آموز رو هم خیلی شیک با سانسور پخش میکنه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
گل گفتی اقا مهدی

واقعا جز اینکه رو روحیه افراد تاثیرات منفی ومخرب بزاره هیچی نداره وتماما یا بد اموزی دارن یا وقت تلف کنی ان ویه سری موضوعات عوام فریب دارن ولی چون موضوعات نسبتا جدیدی ان انقد گل کردن

واقعا حیف وقت ومغز و احساسی که یه عده رو این فیلم ها میزارن:w16::banel_smiley_4:

من خودم به شخصه فیلم های دوبله شده تلویزیون رو بیشتر دوست دارم حداقل ادم با ارامش خیال داستان رو دنبال میکنه (البته درسته که خیلی جاها حذف میشه وگاهی داستان فیلم کلا عوض میشه)

اون چیزی که مهدی گفت...مسلماً مزاح بوده:ws3:...ولی در مورد نظر خودتون...

ذهن انسان نیاز به خیال پردازی داره تا بتونه تصوراتی نسبت به آینده بدست بیاره و نوعی تمرین در زندگی انجام بده و تجربیات لازم رو با کمترین هزینه یاد بگیره...سانسور و جلوگیری از جریان آزاد اطلاعات پدیده ایه که سالهاست گریبان رسانه جمهوری اسلامی رو گرفته.

اگر محتوای سینمای آمریکا بده،پس چرا چهارشنبه سوری برای میخکوب کردن جماعت برای اینکه نرن بیرون از صبح تا شب فیلمای تازه دوبله شده پخش میکنن؟:ws3:

اگر خوبه پس چرا سانسور میکنن و اینهمه انتقاد میکنن از سینمای غرب...

دیدن آفلاین سریالا باعث میشه رو زمانتون مدیریت بهتری داشته باشید تا اینکه تو ساعاتی که سریال یا فیلم پخش میشه و شما کار مهمی هم دارید بشینید پای تلویزیون!

بهترین روش هم برای دیدن یک سریال اینه که قسمتهایی که دوست ندارید ببینید رو بزنید جلو تا اصل ماجرای سریال رو دنبال کنید...مثل اینکه کنترل تلویزیون دستتونه و وقتی از یک کانالی خوشتون نمیاد کانال رو عوض میکنید.

برای شروع شما بگید از چه ژانری خوشتون میاد تا من در همون زمینه بهتون سریال معرفی کنم...:w16:

سلام کسی میدونه چرا سریال انقلاب کنسل شد .. خیلی خوب بود که ...

images?q=tbn:ANd9GcQTIjiS_3YiPJmTBRKu_5nIpPRlpxYJS0jaPqliYfvp3imOLH5Y

نه بابا...فصل 2ش تازگیا تموم شده...در حال ساخته! :icon_redface:

لینک به دیدگاه
اون چیزی که مهدی گفت...مسلماً مزاح بوده:ws3:...ولی در مورد نظر خودتون...

ذهن انسان نیاز به خیال پردازی داره تا بتونه تصوراتی نسبت به آینده بدست بیاره و نوعی تمرین در زندگی انجام بده و تجربیات لازم رو با کمترین هزینه یاد بگیره...سانسور و جلوگیری از جریان آزاد اطلاعات پدیده ایه که سالهاست گریبان رسانه جمهوری اسلامی رو گرفته.

اگر محتوای سینمای آمریکا بده،پس چرا چهارشنبه سوری برای میخکوب کردن جماعت برای اینکه نرن بیرون از صبح تا شب فیلمای تازه دوبله شده پخش میکنن؟:ws3:

اگر خوبه پس چرا سانسور میکنن و اینهمه انتقاد میکنن از سینمای غرب...

دیدن آفلاین سریالا باعث میشه رو زمانتون مدیریت بهتری داشته باشید تا اینکه تو ساعاتی که سریال یا فیلم پخش میشه و شما کار مهمی هم دارید بشینید پای تلویزیون!

بهترین روش هم برای دیدن یک سریال اینه که قسمتهایی که دوست ندارید ببینید رو بزنید جلو تا اصل ماجرای سریال رو دنبال کنید...مثل اینکه کنترل تلویزیون دستتونه و وقتی از یک کانالی خوشتون نمیاد کانال رو عوض میکنید.

برای شروع شما بگید از چه ژانری خوشتون میاد تا من در همون زمینه بهتون سریال معرفی کنم...:w16:

نه بابا...فصل 2ش تازگیا تموم شده...در حال ساخته! :icon_redface:

پلیسی جنایی یا همچنین طنز

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
پلیسی جنایی یا همچنین طنز

من زیاد زمینه پلیسی جنایی نیگا نکردم ولی بین آرایی که بین سریالا تو سایت IMDB هستش سریالای Breaking bad و 24 و در نهایت دو سریالی که جدیداً شروع شدن (و شروع خوبی هم داشتن) به اسمای Scorpion و Gotham رو معرفی میکنم که در حال ساخت هم هستن...اگر قدری تخیلی هم برات قابل قبول باشه سریال Fringe رو معرفی میکنم که واقعاً شاهکاره و تا حدودی مرتبط با رشتت هم هست...البته 5فصله و تموم شده.:4564:

پیشنهاد میکنم از هرکدوم قسمت اولش رو دانلود کن ببین باب میلت بود باقی قسمتاشم دانلود کن.:w16:

قبل از ورودت به جامعه سریال بازها باید این هشدار رو بدم که دنیای سریالی خیلی اعتیاد آوره...باید کنترل خوبی رو خودت داشته باشی و ساعت های خاصی رو به دیدن سریال اختصاص بدی.

سریالایی که معرفی کردم اگر روشون کلیک کنی میری به سایتی که ازونجا میتونی لینک دانلودشون رو بگیری...تنها کاری که باید بکنی ثبت نام تو اون سایته.

مزیتی که اون سایت داره اینه که تنها با ثبت نام میتونی از بالاترین سرعت دانلود که برابر با لینک مستقیم هست برخوردار بشی.

زیرنویس سریالها و فیلمها رو هم میتنی از آدرس زیر دریافت کنی:

http://s5.tinysub.org/

موفق باشیم....:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
من زیاد زمینه پلیسی جنایی نیگا نکردم ولی بین آرایی که بین سریالا تو سایت IMDB هستش سریالای
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
و
و در نهایت دو سریالی که جدیداً شروع شدن (و شروع خوبی هم داشتن) به اسمای
و
رو معرفی میکنم که در حال ساخت هم هستن...اگر قدری تخیلی هم برات قابل قبول باشه سریال Fringe رو معرفی میکنم که واقعاً شاهکاره و تا حدودی مرتبط با رشتت هم هست...البته 5فصله و تموم شده.:4564:

پیشنهاد میکنم از هرکدوم قسمت اولش رو دانلود کن ببین باب میلت بود باقی قسمتاشم دانلود کن.:w16:

قبل از ورودت به جامعه سریال بازها باید این هشدار رو بدم که دنیای سریالی خیلی اعتیاد آوره...باید کنترل خوبی رو خودت داشته باشی و ساعت های خاصی رو به دیدن سریال اختصاص بدی.

سریالایی که معرفی کردم اگر روشون کلیک کنی میری به سایتی که ازونجا میتونی لینک دانلودشون رو بگیری...تنها کاری که باید بکنی

تو اون سایته.

مزیتی که اون سایت داره اینه که تنها با ثبت نام میتونی از بالاترین سرعت دانلود که برابر با لینک مستقیم هست برخوردار بشی.

ممنون از راهنمایی هات:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

میدونم اینجا تاپیک سریالهای خارجی اما من چون تازه چند سریال رو دیدم.

خواستم اینا رو پیشنهاد کنم ببینید

اولیش - آرایشگاه زیبا 1369- این سریال فوق العاده است واقعا دیدنش لذت بخشه

دومیش - دایی جان ناپلئون 1355- دیدن چند باره ی این سریال به همه توصیه میکنم . ای کاش ناصر تقوایی باز هم سریال می ساخت. عاشق صدای هوشنگ لطیف پور راوی داستان هستم.

سومیش - سلطان و شبان 1363- دیدن مهدی هاشمی تو این نقش همیشه برام لذت بخش بوده

ببخشید

لینک به دیدگاه
من زیاد زمینه پلیسی جنایی نیگا نکردم ولی بین آرایی که بین سریالا تو سایت IMDB هستش سریالای
و
و در نهایت دو سریالی که جدیداً شروع شدن (و شروع خوبی هم داشتن) به اسمای
و
رو معرفی میکنم که در حال ساخت هم هستن...اگر قدری تخیلی هم برات قابل قبول باشه سریال Fringe رو معرفی میکنم که واقعاً شاهکاره و تا حدودی مرتبط با رشتت هم هست...البته 5فصله و تموم شده.:4564:

سریالایی که معرفی کردم اگر روشون کلیک کنی میری به سایتی که ازونجا میتونی لینک دانلودشون رو بگیری...تنها کاری که باید بکنی

تو اون سایته.

ممنون از پست کامل شما

ولی در مورد فرینج گفتید شاهکاره باهاتون موافق نیستم، علی رغم اینکه موضوع خیلی جذابی داشت اما فصل آخرش دیگه واقعا آب بندی بود خودشون هم موندن توش و فقط ت کردنش که بره، فصل های اولیش خیلی قوی تر بود ولی هرچی جلوتر رفت متاسفانه از دست خودشون هم خارج شد

ولی با همه ی این تفاسیر ارزش داره

:a030:

لینک به دیدگاه

چندین ماه انتظار به پایان رسید و طرفداران مردگان متحرک یا واکینگ دد در همین هفته شاهد پخش پنجمین فصل از این سریال بی‌نظیر بودند. سریالی که به گفته‌ی سازندگانش، بیشتر از همیشه به مجموعه کامیک‌ها و منبع اقتباس آن وفادار است و در عین حال همه را غافلگیر خواهد کرد.

به گزارش "کافه سینما"، مردگان متحرک که بالاتر از آثاری هم‌چون «بازی تاج و تخت» و «بریکینگ بد»، پربیننده‌ترین سریال شبکه‌های کابلی به شمار می‌آید، یک بار دیگر و با میانگین 17.3 میلیون ببینده، رکورد شکست و شبکه‌ی ای‌ام‌سی هم از تمدید سریال برای فصل ششم خبر داد. سال گذشته، این سریال رکورد 16.1 میلیون بیننده را به نام خود ثبت کرده بود.

No Sanctuary ( بدون پناهگاه)، اولین اپیزود از فصل پنجم که خیلی‌ها آن را بهترین اپیزود در کل واکینگ دد خوانده اند، تنها دو روز بعد از پخش با رای حدود 5500 هزار کاربر آی‌ام‌دی‌بی و با امتیاز 9.7، در صدر فهرست بهترین اپیزودهای این سریال قرار گرفته است. اسکات گریمپل و گریگوری نیکوترو، نویسندگی و کارگردانی این اپیزود را بر عهده داشته اند. قسمت بعدی واکینگ دد، یکشنه‌ی آینده از شبکه‌ی ‌ای‌ام‌سی پخش خواهد شد.

کافه سینما

لینک به دیدگاه

جا داره تو این تاپیک من مجددا مینی سریال Black Mirror رو معرفی کنم. علاقه مندان جدی سینما این سریال رو از دست ندن

مینی سریال

محصول2011 انگلستان. کلا دو فصله که هر فصل شامل 3 قسمت میشه. درباره ی تاثیرات تکنولوژی در زندگی امروز بشر هست و همینطور نگاهی انتقادی به پیشرفت تکنولوژی داره. خیلی خوش ساخته و تاثیر گذار.حرفی که میخواد بزنه خیلی خوبه

خوبیش هم اینه که کلا 6 قسمت بیشتر نیست.

متاسفانه خیلی مهجور واقع شده تو ایران. علی رغم مضمون ارزشمند و ساخت فوق العاده ای که داره، من هرجا اسم سریال میاد بصورت دیفالت این سریال رو معرفی میکنم تا از این ناشناختگی دربیاد. سریالی استثنایی، تاثیرگذاره و بشدت خوش ساخته. از دستش ندید دوستان

لینک به دیدگاه
چندین ماه انتظار به پایان رسید و طرفداران مردگان متحرک یا واکینگ دد در همین هفته شاهد پخش پنجمین فصل از این سریال بی‌نظیر بودند. سریالی که به گفته‌ی سازندگانش، بیشتر از همیشه به مجموعه کامیک‌ها و منبع اقتباس آن وفادار است و در عین حال همه را غافلگیر خواهد کرد.

به گزارش "کافه سینما"، مردگان متحرک که بالاتر از آثاری هم‌چون «بازی تاج و تخت» و «بریکینگ بد»، پربیننده‌ترین سریال شبکه‌های کابلی به شمار می‌آید، یک بار دیگر و با میانگین 17.3 میلیون ببینده، رکورد شکست و شبکه‌ی ای‌ام‌سی هم از تمدید سریال برای فصل ششم خبر داد. سال گذشته، این سریال رکورد 16.1 میلیون بیننده را به نام خود ثبت کرده بود.

No Sanctuary ( بدون پناهگاه)، اولین اپیزود از فصل پنجم که خیلی‌ها آن را بهترین اپیزود در کل واکینگ دد خوانده اند، تنها دو روز بعد از پخش با رای حدود 5500 هزار کاربر آی‌ام‌دی‌بی و با امتیاز 9.7، در صدر فهرست بهترین اپیزودهای این سریال قرار گرفته است. اسکات گریمپل و گریگوری نیکوترو، نویسندگی و کارگردانی این اپیزود را بر عهده داشته اند. قسمت بعدی واکینگ دد، یکشنه‌ی آینده از شبکه‌ی ‌ای‌ام‌سی پخش خواهد شد.

کافه سینما

ببخشید شیوا جان بابت اسپم

نکته ای هست که میخوام بگم.

این آی ام دی بی فقط یک دیتا بیس هست نه ارزش و رای.

بیشتر جنبه فان داره تا اینکه سایت جدی باشه. این تالار خودمون حرفای جدی تری توش هست تا ای ام دی بی

لینک به دیدگاه
ببخشید شیوا جان بابت اسپم

نکته ای هست که میخوام بگم.

این آی ام دی بی فقط یک دیتا بیس هست نه ارزش و رای.

بیشتر جنبه فان داره تا اینکه سایت جدی باشه. این تالار خودمون حرفای جدی تری توش هست تا ای ام دی بی

نه خواهش میکنم، اون پست که صرفا جنبه ی خبری داشت. ولی در کل این سایت تا یه حدی میتونه کمک کنه نه بیشتر.

ارزش گذاری فیلما و سریالا صرفا بر مبنای امتیازشون در imdb رو منم قبول ندارم، اما تا یه بخشی میتونه کمک کنه. خودم تا حالا 70 80 درصد نمره هام نزدیک بوده به این سایت، اما حرف تو هم کاملا درسته. بعضی فیلما و مخصوصا سریالا رو نمره هاشو میبینیم تو imdb به این صورت در میاد آدم :w58: که درباره سریال خیلی بیشتر صدق میکنه چون مخاطباش بیشتر تینیج هستن و نمره یرخی زیاد میدن

:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

من همزمان دارم این 3 تا سریالو میبینم

zlfex49cpnh7t6zsbdu6.jpgm5gjb1ld3fbltnbqi28.jpgatgb5wmmbq7j303mf0q.jpg

چه اسلام حراسی داره میکنه این اررو دیگه دارن عربی حرف میزنن نقش منفیای فیلم ولی من عاشق این سریالم

والکینگ دد فصل قبل بهتر بود به نظر من تا اینجا از این فصل زیاد خوشم نیومد

بریکیگ بدم فوقلادس ولی والتر دیگه خیلی خبیس شده ولی دوسش دارم هنوز

لینک به دیدگاه
بچها راسته که سریال Game Of Thrones

قراره تا 6و7 فصل ساخته بشه بخاطر بوجه نداشتن:4564:

من اینو نشنیدم ولی چیزی که شنیدم این بوده که یه مقدار قراره ریتمش رو تندتر کنن نسبت به کتابا تو فصل های بعدی چون خیلی هزینه بره

لینک به دیدگاه
من همزمان دارم این 3 تا سریالو میبینم

zlfex49cpnh7t6zsbdu6.jpgm5gjb1ld3fbltnbqi28.jpgatgb5wmmbq7j303mf0q.jpg

چه اسلام حراسی داره میکنه این اررو دیگه دارن عربی حرف میزنن نقش منفیای فیلم ولی من عاشق این سریالم

والکینگ دد فصل قبل بهتر بود به نظر من تا اینجا از این فصل زیاد خوشم نیومد

بریکیگ بدم فوقلادس ولی والتر دیگه خیلی خبیس شده ولی دوسش دارم هنوز

واکینگ این قسمت آخری این فصل جدیده رو اصلا دوست نداشتم ولی فصل جدیدش شروعش خیلی طوفانی بود خوب شرو شد

بریکینگ رو همه بی نهایت تعریف میکنن من فقط فصل اولش رو دیدم ولی به هیچ عنوان جذبم نکرد، اصلا حوصله شو ندارم با اینکه همه میگن ببین فصلای بعد بهتر میشه ولی گذاشتمش کنار خودم فعلا، ریتمش خیلی کنده :hanghead:

شما تا چه فصلی دیدی؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

ماه گذشته شبکه ی HBO اعلام کرد که برای اولین بار در تاریخ سینما و تلوزیون، می خواهد فصل چهارم سریال Game of Thrones را به همراه اولین تریلر فصل پنجم در سینماهای IMAX اکران کند.

سرانجام روز گذشته همراه بود با انتشار رسمی فصل 5ام این سریال که قرار است 12ام آوریل 2015 فصل 10 قسمتی خود را آغاز کند.

شبکه ی HBO، خالق بعضی از مهمترین سریال های تاریخ تلوزیون از جمله The Wire و True Detective در نظر دارد این سریال موفق را که بر اساس مجموعه رمان نغمه ی یخ و آتش به قلم جورج مارتین می باشد تا حداقل 8 فصل جلو ببرد.

اولین تریلر رسمی فصل 5ام این سریال زیبا را می توانید به صورت مستقیم از لینک زیر دریافت کنید :

منبع : تاینی موویز

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

پخش فصل 2 سریال*"True Detective"*از تابستان شروع میشود+تریلر

1r88c1p14swrhn6ktywr.jpg

ساعاتی پیش شبکه تلوزیونی HBO اولین تریلر رسمی از فصل 2 سریال "True Detective" وهمچنین تاریخ پخش آن را منتشر کرد.

بر این اساس پخش فصل دوم این سریال از تاریخ 21 JUN برابر با 31 خرداد اغاز خواهد شد

sfxduigtrcd97yoxajxx.jpg

این سریال که با پخش فصل اول و با درخشش زوج Matthew McConaughey و Woody Harrelson حسابی سروصدا به پا کرد وعلاوه بر نظر مثبت منتقدین طرفداران زیادی نیز پیدا کرد وبرنده جایزه امی نیز شد.

این سریال قرار است در هر فصل داستان و بازیگران متفاوت نسبت به فصل قبل داشته باشد.داستان فصل دوم در کالیفورنیا رخ میدهد. جایی که سه کاراگاه و یک تبهکار با یکدیگر همکاری می کنند

تا پرده از قتلی مخوف که زندگی همگی آنهارا تحت تاثیر قرار داده، بردارند.

در فصل دوم این سریال بازیگرانی از قبیل Colin Farrell و Vince Vaughn و Rachel McAdams و Taylor Kitsch نقش های اصلی را بر عهده دارند.

منیع

بی صبرانه منتظرشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...