رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سریال های خارجی

ارسال های توصیه شده

هنوز به طور رسمی تایید نشده تاریخ دقیقش، ولی معمولا اواسط اکتبر که میشه آخرای مهر پخشش شروع میشه :a030:

مرسی شیوا جان.فردا گیم اف ترون قسمت 9ش میاد دارم خل میشم

لینک به دیدگاه
هنوز به طور رسمی تایید نشده تاریخ دقیقش، ولی معمولا اواسط اکتبر که میشه آخرای مهر پخشش شروع میشه :a030:

مرسی شیوا جان.فردا گیم اف ترون قسمت 9ش میاد دارم خل میشم

خواهش

آره قسمت های 9 هم که دیگه گفتن نداره....

همه منتظریم

:gnugghender:

لینک به دیدگاه

منم الان دیدم قسمت 8 رو

عااااااااالی بود ! 20 دقیقه ی آخر مخصوصن !!!! چقد هیجان داشت .. جدا از صحنه ها و اتفاقا ، موزیک و صداگذاریش کلی هیجان داره ..

جان اسنو با این خوش شانسیایی که میاره بهش نمی خوره پسر ند استارک باشه ..

دلم واسه اون دختر وحشیه هم سوخت ..

صحبتای بین دنریس و تیریون هم خیلی خوب بود

یعنی قسمت 9 قراره چی بشه ؟!

لینک به دیدگاه
منم الان دیدم قسمت 8 رو

عااااااااالی بود ! 20 دقیقه ی آخر مخصوصن !!!! چقد هیجان داشت .. جدا از صحنه ها و اتفاقا ، موزیک و صداگذاریش کلی هیجان داره ..

جان اسنو با این خوش شانسیایی که میاره بهش نمی خوره پسر ند استارک باشه ..

دلم واسه اون دختر وحشیه هم سوخت ..

صحبتای بین دنریس و تیریون هم خیلی خوب بود

یعنی قسمت 9 قراره چی بشه ؟!

فردا صبح میاد تو سایت غصه نخور اصلا:ws3:

لینک به دیدگاه
پس من چیییییییییییی..........:4564::4564:..........دلم اب شد.......:w000:.......هی تعریف میکنید.........خو گناه دارم........:5c6ipag2mnshmsf5ju3:hanghead:

خیلی هم سریال ابکی ه :ws3: نبین. من ک اصلا نمیبینم :ws3:

بیگ بنگ تئوری ببین :w16:

لینک به دیدگاه

تازگیا شروع کردم سریال the last man on the earth رو میبینم. تا قسمت سوم که خوب بوده ژانرش کمدی هست فقط زمانش کوتاهه :ws37:

داستان در زمان آینده میگذره مردم دنیا به خاطر یک بیماری نسلشون منقرض شده و فقط یک مرد بازمونده که در جستجوی بازمانده های دیگه تمام ایالات آمریکا رو جستجو میکنه ولی اثری از هیچ انسان دیگه ای نیست بعد از دو سال وقتی نمیتونه فشار تنهایی رو تحمل کنه تصمیم میگیره خود کشی کنه ولی ... بقیشو لو نمیدم دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه
تازگیا شروع کردم سریال the last man on the earth رو میبینم. تا قسمت سوم که خوب بوده ژانرش کمدی هست فقط زمانش کوتاهه :ws37:

داستان در زمان آینده میگذره مردم دنیا به خاطر یک بیماری نسلشون منقرض شده و فقط یک مرد بازمونده که در جستجوی بازمانده های دیگه تمام ایالات آمریکا رو جستجو میکنه ولی اثری از هیچ انسان دیگه ای نیست بعد از دو سال وقتی نمیتونه فشار تنهایی رو تحمل کنه تصمیم میگیره خود کشی کنه ولی ... بقیشو لو نمیدم دیگه :ws3:

سلام گلی امتیازش چنده؟

لینک به دیدگاه

همی الان دیدم قسمت 9 گیم رو.

کلاه از سر بر میداریم بخاطر این سریال بی نظیر:a030:

اون ده دقیقه آخر مربوط به دنریس فوق العاده بود. هیجان و تنشی که داشت رو کامل منتقل میکرد. من که خیلی لذت بردم.

پ.ن: دوستان فقط خواهشا کسی اسپویل نکنه سریال رو مرسی

لینک به دیدگاه
همی الان دیدم قسمت 9 گیم رو.

کلاه از سر بر میداریم بخاطر این سریال بی نظیر:a030:

اون ده دقیقه آخر مربوط به دنریس فوق العاده بود. هیجان و تنشی که داشت رو کامل منتقل میکرد. من که خیلی لذت بردم.

پ.ن: دوستان فقط خواهشا کسی اسپویل نکنه سریال رو مرسی

الان دیدم :a030:

spoil چی میشه :ws3: مممم. شما چی میگین بهش تو فارسی؟ :ws3:

میگم این نن جون اژدها چرا اینقد زیپ وای میسته :ws3:

عجب قسمت بدی بود . اه اه :ws3: بشینم دوباره ببینم ها. اه .

ولی خداییش نیت اون جادوگر گروه براتیون چیه؟! جالب اینجاست سکریفایز کردن هیچ وقت در طی تاریخ ب " نور" نبوده :ws38: سهروردی یا همون شیخ اشراق ب نور پرستی معروف ه.

بگذریم. بحثش زیاده و پیمانه کم .

ولی خیلی پیام داره سریالش. لعنتی :banel_smiley_4: حواست نباشه س سوت مایند منیوپولیتد می شی :hanghead:

لینک به دیدگاه
الان دیدم :a030:

spoil چی میشه :ws3: مممم. شما چی میگین بهش تو فارسی؟ :ws3:

میگم این نن جون اژدها چرا اینقد زیپ وای میسته :ws3:

عجب قسمت بدی بود . اه اه :ws3: بشینم دوباره ببینم ها. اه .

ولی خداییش نیت اون جادوگر گروه براتیون چیه؟! جالب اینجاست سکریفایز کردن هیچ وقت در طی تاریخ ب " نور" نبوده :ws38: سهروردی یا همون شیخ اشراق ب نور پرستی معروف ه.

بگذریم. بحثش زیاده و پیمانه کم .

ولی خیلی پیام داره سریالش. لعنتی :banel_smiley_4: حواست نباشه س سوت مایند منیوپولیتد می شی :hanghead:

ببخشید، همون لو نده منظورم بود :ws3:

حالا من هی میخوام داستانو لود ندم، ولی آخرین سکانسش دیگه زیادی فانتزی بودش، ولی بنده محو ابهت و اقتدارش شدم خداییش

درباره اون دختره شیرین هم بنظرم اصلا در نیومده بود جریانش، انقد سریع و ریلکس ....

چرا برچسب اسپویلر نداره اینجا، ما راحت بتونیم بزاریم تو اسپویلر ، هی باید در لفافه سخن بگیم :w000:

لینک به دیدگاه
ببخشید، همون لو نده منظورم بود :ws3:

حالا من هی میخوام داستانو لود ندم، ولی آخرین سکانسش دیگه زیادی فانتزی بودش، ولی بنده محو ابهت و اقتدارش شدم خداییش

درباره اون دختره شیرین هم بنظرم اصلا در نیومده بود جریانش، انقد سریع و ریلکس ....

چرا برچسب اسپویلر نداره اینجا، ما راحت بتونیم بزاریم تو اسپویلر ، هی باید در لفافه سخن بگیم :w000:

برچسب اسپویلر چی ه ؟ :ws52:

ب محمد بگو :ws3:بسازه.

خوب هدف همینه ک ب ننه اژدها شخصیت کاریزماتیک بدن.

ب نظرم زیپ بودنش هم برا همین ه.

یا داشتن ته چهره معصوم و هیکل ریز میزه :ws3:

جالب همین انتخاب اسم هایی مثل " آریا " ک پیشتر دربارش گفتم ی جا. یادم نیست کجا بود

و همین

اسم، شیرین ه ! نقل ه ک شیرین ک ب فرهاد نرسید دادنش ب خسرو پرویز

و همین طور بحث درباره خدای هزار چهره ک تو این قسمت واقعا درک نکردم چطور اریا ب این قدرت رسید ک با ذهنش اینده رو ببینه ب کمک اون یارو و در حقیق در زمان سفر کنه !

سر سوزوندن اون دختره هم دهنم سرویس شد :banel_smiley_4: نامردا :icon_razz:

:hanghead:

:there:

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...