رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سریال های خارجی

ارسال های توصیه شده

GOT-S05.Sopil.jpg

چهار قسمت اول از فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت یک روز قبل از پخش رسمی سریال به صورت آنلاین به سرقت رفت و منتشر شد .قسمت دزدیده شده، که به نظر می رسد از نسخه های فرستاده شده به مطبوعاتبه سرقت رفته است، بیش از 100،000 بار در تنها سه ساعت دانلود شده است...!

فایلها برای اولین بار در تورنت ردیاب خصوصی IPT کشف شد و خیلی زود راه خود را به سایت های عمومی ماننددزدان دریایی خلیج، RARBG و KickassTorrents باز کرد.زمانی که چهار قسمت ابتدایی فصل به صورت آنلاین منتشر شد یک منبع موثق اعلام کرد که انتشار توسط مطبوعات صورت گرفتهاین سرقت ضربه بزرگی به HBO زد و قطعا در آینده مشکلاتی در ساخت و پخش این سریال بوجود خواهد آمد

منبع: توسط تیم تاپ سریال و طرفداران سریال بازی تاج و تخت

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام سریال بازای خسته.

walking deadکه نیازی به معرفی نداره

Game of Thrones هم که حرف نداره.

برای اونایی که به ژانر اکشن و هیجانی علاقه دارن سریال arrow رو پیشنهاد میکنم خوبه هر چی جلو تر میره قشنگ تر میشه اگه وقت دارید ببینید حتما.

بزودی چند تا سریال خوب جدید بهتون معرفی میکنم:ws3::gnugghender:

لینک به دیدگاه
سلام سریال بازای خسته.

walking deadکه نیازی به معرفی ندارهGame of Thrones هم که حرف نداره.

برای اونایی که به ژانر اکشن و هیجانی علاقه دارن سریال arrow رو پیشنهاد میکنم خوبه هر چی جلو تر میره قشنگ تر میشه اگه وقت دارید ببینید حتما.

بزودی چند تا سریال خوب جدید بهتون معرفی میکنم:ws3::gnugghender:

arrowرو دیدم.جالبه.و،عاشق بازی تاج و تختم.خیلی جالبه.ینی خیلی وقت پیش دیدم...

لینک به دیدگاه

من جدیدا دارم سریال Rectify رو می بینم

دو فصل هستش. فعلا 4 5 قسمتشو دیدم خوشم اومد. درام خوش ساختیه . البته ریتمش خیلی تند نیست. ولی تر و تمیزه. اگه دنبال چیزی تو سبک درام و جنایی میگردید گزینه خوبیه، صد البته بعد از سریال های محشری مثل True Detective و Fargo

Rectify-Poster.jpg

لینک به دیدگاه
arrowرو دیدم.جالبه.و،عاشق بازی تاج و تختم.خیلی جالبه.ینی خیلی وقت پیش دیدم...

مجتبی سیزن جدیدش اومده بکیر ببین من تا 5 دیدم فکر کنم این سیزن آخر باشه:4564:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
من نگه داشتم کامل بیاد بعد ببینم :|

هیشگی گیم اف ترونز نمیبینه؟!

قسمت 6 رو دیدم افسرده شدم

:hanghead: :ws44:

من می بینم :ws3:

همیشه برام مونث هایی ک خودشون رو قدرت محض زیبایی فرض می کنن جالب التحقیق بودن :banel_smiley_4: صحنه ای ک اسنو یارو زنه رو پس زد باحال بود

خیلی دلم برا این دختره می سوزه. دختر بزرگ استارک :banel_smiley_4: حماقت هایی داشته. ولی خداییییش خیلی بهش ظلم می شه. این اخری هم ک دیگه اخرش بود. :hanghead:

دقت کردین پسر کوچیکه استارک خبری نیست :ws38:

من هنوز ب نظرم اون ننه اژدها بر حق تره. باز یکم اخلاقیات حالیش می شه. بقیه شون ک هیچی:icon_pf (34): بعد اون جفری ک خداییش خیل گاو بود. این پسره، همین تازه داماد قسمت 6 پ. از همه منفور تره ب نظرم :w000:

لینک به دیدگاه

همیشه برام مونث هایی ک خودشون رو قدرت محض زیبایی فرض می کنن جالب التحقیق بودن :banel_smiley_4: صحنه ای ک اسنو یارو زنه رو پس زد باحال بود

خیلی دلم برا این دختره می سوزه. دختر بزرگ استارک :banel_smiley_4: حماقت هایی داشته. ولی خداییییش خیلی بهش ظلم می شه. این اخری هم ک دیگه اخرش بود. :hanghead:

من هنوز ب نظرم اون ننه اژدها بر حق تره. باز یکم اخلاقیات حالیش می شه. بقیه شون ک هیچی:icon_pf (34): بعد اون جفری ک خداییش خیل گاو بود. این پسره، همین تازه داماد قسمت 6 پ. از همه منفور تره ب نظرم :w000:

کار خوبی میکنی:ws3:

خوشم میاد یادم رفته اینایی که گفتیس باید بشینم دوباره یه مرور کنم:ws28:

دختر بزرگ ـه استارک هنوز همونطوره؟!

جفری چقد چندش بود انقد خوشحال شدم مرد:ws3:

ننه اژدها منظورت اون دختر موبلند بوره اس اسمش چی بود تو سریال یادم رفته:ws28:

لینک به دیدگاه

از چی خوشت میاد؟

مگه چطور بود؟ هنوز پشمک ه. وای میسته همه بهش زور می گن :banel_smiley_4:

منم خوشال شدم. ولی مرگش ساده بود :banel_smiley_4: باید خفن تر می مرد :ws3:

اره دیگه.همون بلونده. اسمش یادم نیست. ترویس ؟ ی چیزی تو این مایه ها.

لینک به دیدگاه
از چی خوشت میاد؟

مگه چطور بود؟ هنوز پشمک ه. وای میسته همه بهش زور می گن :banel_smiley_4:

منم خوشال شدم. ولی مرگش ساده بود :banel_smiley_4: باید خفن تر می مرد :ws3:

اره دیگه.همون بلونده. اسمش یادم نیست. ترویس ؟ ی چیزی تو این مایه ها.

از اینکه یادم رفته شخصیت ها رو بگی نگی یا یسری جزئیاتُ:ws3:

شُل مغز بود دیگه :| ای بابا حرص میده منُ این دختر فقط

آره موافقم :icon_razz:

تو اون 4 فصل من هم بنظرم این دختر بقول تو ننه اژدها بهتر تونست رهبری کنه و با منطق بره جلو

لینک به دیدگاه

سانسا علی رغم بدبیاری هایی که داره ولی هر چی میگذره خیلی پخته و آبدیده تر شده چندتا چشمه هم دیدیم ازش تو همین فصل جدید، مطمئنا یه نقشه هایی برای این رمزیِ سادیست داره.

پسر کوچیکه استارک فک کنم تو این فصل کلا قرار نیس بش بپردازن. یه جا خوندم عواملش گفته بودن فک کنم. رفته داره آموزش میبینه مثلا پیش اون کلاغ یک چشم فک کنم.

این رمزی فک کنم مرگ دردناکی در انتظارش باشه. این جور که بوش میاد . بی صبرانه منتظرم. :w02:

و در انتها اشاره ای داشته باشیم به کالیسی زاده ی طوفان مادر دراگون ها :ws3:

بدجوری داره سوتی میده. یه مقداری ناامید شدم ازش ولی همچنان شخصیت مورد علاقمه و به نظر خودم هم بیشتر از همه شایسته ی اون تخت آهنی پادشاهی هست. لازم به ذکره که یه چشمه هایی از دیوانگی و جنون خاندان تارگارینارو رو کرد 2 قسمت پیش. (سوزاندن و تماشای سوختن اون رییس قبیله هه) قابل تامل بود.

:ws3:

فقط حیف که زودی داره ت میشه این فصل هم. انقد شخصیت ها و داستان های موازی زیاده که واقعا دیگه 10 قسمت ج نمیده

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

نه مینایی ، سانسا تیریپ پولتیک برداشته داره راه میفته کم کم :w02:

ننه اژدها کلیسی، دنریس تارگاریان، زاده ی طوفان، مادر اژدهاها و سوخته نشده در آتش

جون من حال کردی القابشو کامل گفتم :w02:

خخخخ

لینک به دیدگاه
از اینکه یادم رفته شخصیت ها رو بگی نگی یا یسری جزئیاتُ:ws3:

شُل مغز بود دیگه :| ای بابا حرص میده منُ این دختر فقط

آره موافقم :icon_razz:

تو اون 4 فصل من هم بنظرم این دختر بقول تو ننه اژدها بهتر تونست رهبری کنه و با منطق بره جلو

الان باز اربنیست میاد میگه همه پسرا میگن این دختره بر حقه :banel_smiley_4:

شبیه پیامبرا س :ws3:

ولی تو فصل جدید. خیلی جالب سیستم مشروعیت حکومتی رو نشون دادن

تا اینجا سریال صرف این شد ک ضمیر ناخوداگاه بیننده بره سمت مقبولیت حکومت ها و همین طور قبح ریزی ذاتی اعمالی مثل دروغگویی و غیره.

اما از اینجا رفت سمت مشروعیت و ب نظرم کم کم باید بره سمت کتاب ( کتابهای ممنوعه و کتابهای محبوب و غیره و غیره ):ws3: شاید تو فصهل های 7-8

لینک به دیدگاه
سانسا علی رغم بدبیاری هایی که داره ولی هر چی میگذره خیلی پخته و آبدیده تر شده چندتا چشمه هم دیدیم ازش تو همین فصل جدید، مطمئنا یه نقشه هایی برای این رمزیِ سادیست داره.

پسر کوچیکه استارک فک کنم تو این فصل کلا قرار نیس بش بپردازن. یه جا خوندم عواملش گفته بودن فک کنم. رفته داره آموزش میبینه مثلا پیش اون کلاغ یک چشم فک کنم.

این رمزی فک کنم مرگ دردناکی در انتظارش باشه. این جور که بوش میاد . بی صبرانه منتظرم. :w02:

و در انتها اشاره ای داشته باشیم به کالیسی زاده ی طوفان مادر دراگون ها :ws3:

بدجوری داره سوتی میده. یه مقداری ناامید شدم ازش ولی همچنان شخصیت مورد علاقمه و به نظر خودم هم بیشتر از همه شایسته ی اون تخت آهنی پادشاهی هست. لازم به ذکره که یه چشمه هایی از دیوانگی و جنون خاندان تارگارینارو رو کرد 2 قسمت پیش. (سوزاندن و تماشای سوختن اون رییس قبیله هه) قابل تامل بود.

:ws3:

فقط حیف که زودی داره ت میشه این فصل هم. انقد شخصیت ها و داستان های موازی زیاده که واقعا دیگه 10 قسمت ج نمیده

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

موافقم.

سوزوندن ه هیچ. اونی ک یارو رو جلو مردم گردن زد دیگه اخرش بود :banel_smiley_4: قدرت همینه البته.

اسمش رمزی ه؟ ادم دوس داره جرش بده :ws3: این حرکت اخریش هم ک دیگه جایی برا بحث نذاشت :icon_razz:

لینک به دیدگاه
نه مینایی ، سانسا تیریپ پولتیک برداشته داره راه میفته کم کم :w02:

ننه اژدها کلیسی، دنریس تارگاریان، زاده ی طوفان، مادر اژدهاها و سوخته نشده در آتش

جون من حال کردی القابشو کامل گفتم :w02:

خخخخ

این سانسایی که من دیدیم تا راه بیفته تخت پادشاهی تصرف شده :ws3:

قورت دادی سریالُ لذت بردم :ws28:

لینک به دیدگاه
الان باز اربنیست میاد میگه همه پسرا میگن این دختره بر حقه :banel_smiley_4:

شبیه پیامبرا س :ws3:

ولی تو فصل جدید. خیلی جالب سیستم مشروعیت حکومتی رو نشون دادن

تا اینجا سریال صرف این شد ک ضمیر ناخوداگاه بیننده بره سمت مقبولیت حکومت ها و همین طور قبح ریزی ذاتی اعمالی مثل دروغگویی و غیره.

اما از اینجا رفت سمت مشروعیت و ب نظرم کم کم باید بره سمت کتاب ( کتابهای ممنوعه و کتابهای محبوب و غیره و غیره ):ws3: شاید تو فصهل های 7-8

نه خب بر حقه :ws3:

یه هاله نورانی کم داره فقط:whistle:

نخیر اینطور نمیشه برم دانلود کنم ببینم :|

----

@Shiva-M

واقعا چرا اینجا نیستی شیوا من ازت بگیرم این فصلُ :sigh:

حال ندارم صبر کنم خب چیه :|

لینک به دیدگاه
نه خب بر حقه :ws3:

یه هاله نورانی کم داره فقط:whistle:

نخیر اینطور نمیشه برم دانلود کنم ببینم :|

----

@Shiva-M

واقعا چرا اینجا نیستی شیوا من ازت بگیرم این فصلُ :sigh:

حال ندارم صبر کنم خب چیه :|

چرا واقعا چرا :sigh:

تازه اگه بدونی با کیفیت بالا میگیرم هر قسمتو حالش رو میبرم :w02:

خوب شبا بزار دانلود شه،6 قسمت بیشتر نیس، لینک میخوای بگو بدم، تک دست من:w02:

لینک به دیدگاه
چرا واقعا چرا :sigh:

تازه اگه بدونی با کیفیت بالا میگیرم هر قسمتو حالش رو میبرم :w02:

خوب شبا بزار دانلود شه،6 قسمت بیشتر نیس، لینک میخوای بگو بدم، تک دست من:w02:

احیاناً قصد خرید نداری بیای این ورا:whistle:

خیلی هم عالی حالشِ ببر اساسی :ws3:جای من هم کیف کن:w02:

آره عزیزم لینک بده شرکت میزارم دانلود شه نت پر سرعته:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...