رفتن به مطلب

چرا عکس دخترها در اعلامیه ترحیم نیست؟

masi eng

ارسال های توصیه شده

اگه بحث سراعلامیه هست یک راه حل ساده است اون اینه که عکس شوهر-برادر- یایک مممممممممممممممردخانواده رابندازیم وبگیم مرحومه دختر یاخواهر این مرداست.:ws3:

و...

اینهم مدرک اینقدردیرجنبیدیدکه یکی ایده رادزدید!:ws28:63190_BDqt2Nl9.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تازه تو وایبر و اینستگرام میزارن عکساشونو ولی تو اعلامیه نه این برام سواله؟؟؟؟:ws38:

اره به خدا... خيلي نامردن.. من دارم تلاش ميكنم. عكسم چاپ بشه... چه معني داره...:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
فک کنم تاپیک جواب داده معصومه جان ! :ws3:

چند روز پیش عکس یه خانمی تو اعلامیه ش بود! قبلا تو قزوین نمیزدن ! :a030:

:ws3:دقيقا منم از روزي كه اين تاپيك رو زدم اعلاميه رو ميبينم. عمه خودم يكيش..:ws3:

لینک به دیدگاه

تقریبا میشه گفت تمامی دین ها زن رو به عنوان یه کالا میبینن که یه سری وطایف داره که باید به نحو احسن انجامش بده و مرد ها حق دارن که اون رو بخرن صاحب تن و روحش بشن.

این تفکر که خیلی از مردها دارن واقعیتی انکار ناپذیره و شاید در این بین خودشون هم مقصر نباشن چون با این نوع تفکر رشد کردن و چندین هزار ساله این تفکرات غلط در ذهن ما ریشه زده

تنها راه نجات از این تفکرات خشکانده ریشه های این تفکراته

لینک به دیدگاه
:ws3:دقيقا منم از روزي كه اين تاپيك رو زدم اعلاميه رو ميبينم. عمه خودم يكيش..:ws3:

میگم اگه جواب میده یه تاپیک مرتبط به بیکاری و سابقه کار و پارتی بزنیم تا شاید مشکل ما هم حل بشه ! :ws3:

لینک به دیدگاه
میگم اگه جواب میده یه تاپیک مرتبط به بیکاری و سابقه کار و پارتی بزنیم تا شاید مشکل ما هم حل بشه ! :ws3:

خدايي ميگما .. من تو هر مبحثي وارد شدم اوكي شده نميدونم چرا.. تعريف نكردم از خودماااا ولي واقعا ميگم. ادم وقتي دنبال كار ميگرده كار پيدا نميكنه تا كار پيدا ميكني صدنفر بهت پيشنهاد كار ميدن. مثل امروز من. موافقم با نظرت. ولي خب موضوعشو به من بده و با پيام داخلشووو. تاپيك رو استارت بزنيم شايد يه فرجي بشه...:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...