رفتن به مطلب

استقبال داغ داغ از بچه های قدیمی

ارسال های توصیه شده

حرفتون درست ولی وقتی سن یه نفر میره بالا نوع انرژی گرفتنش هم فرق میکنه گاهی.

یه زمانی با چند تا از بچه ها اینجا من خاله بودم و با بچه ها فامیل بازی داشتیم و اون زمان برام جالب بود ولی الان با دیدن این تاپیکا لذتی نمیبرم چون حس میکنم کودکانه شده برام.

نهال جان ببخش اسمتونو نمی دونم

الان شما هیچ چیزی تو زندگی واقعی ندارین که خوشحالتون کنه بهتون روحیه بده و یا برعکس دغدغتون باشه اگه اره خوب میتونین اینجا مطرحش کنین خوب برای بچه ها هم تجربه خوبیه که در اینده شاید گریبونگیرشون بشه

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
نهال جان ببخش اسمتونو نمی دونم

الان شما هیچ چیزی تو زندگی واقعی ندارین که خوشحالتون کنه بهتون روحیه بده و یا برعکس دغدغتون باشه اگه اره خوب میتونین اینجا مطرحش کنین خوب برای بچه ها هم تجربه خوبیه که در اینده شاید گریبونگیرشون بشه

:icon_gol::icon_gol:

خواهش میکنم.سارا :a030:

تو زندگی واقعیم دلیل برای شادی زیاد دارم ولی شادی یه حس درونی هست که تو نوشته ها کمتر میشه نوشت.

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم.سارا :a030:

تو زندگی واقعیم دلیل برای شادی زیاد دارم ولی شادی یه حس درونی هست که تو نوشته ها کمتر میشه نوشت.

سارا جان منظورم بعد اجتماعی فرده نه حس درونی خوب بعضی مسائل هستش که میتونه مشترک باشه بین اعضای یه جامعه چه خوب و چه بد و میتونه تو هر مرحله ای از زندگی با رشد و تعالی فرد مورد بررسی قرار بگیره ببینین برای ما جاافتاده که نت برای بیکارا برای دانشجوها نمی دونم هر چی اونی که کار و زندگی نداره هستش و این درست نیست الان انجمن یه کتابخونه اطلاعات جامع هستش که هر کس در هرضمینه ای که خواست میتونه بخونه استفاده کنه و داشته هاشو به اشتراک بذاره واین باعث پیشرفت و ارتقا علمی و اجتماعی فرد میشه

پس همیشه حرفی برای شنیدن و گفتن وجود داره

ممنون از حضور خوبتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
حرفتون درست ولی وقتی سن یه نفر میره بالا نوع انرژی گرفتنش هم فرق میکنه گاهی.

یه زمانی با چند تا از بچه ها اینجا من خاله بودم و با بچه ها فامیل بازی داشتیم و اون زمان برام جالب بود ولی الان با دیدن این تاپیکا لذتی نمیبرم چون حس میکنم کودکانه شده برام.

میشه تاپیکهایی زد که بقول شما کودکانه نباشه.

لینک به دیدگاه
میشه تاپیکهایی زد که بقول شما کودکانه نباشه.

اره میشه.منظورم از تاپیک های کودکانه تاپیکهایی بود که یکی میگه دخترم و یکی میگه بابا ...فامیل بازی

لینک به دیدگاه
جواب تلخ می‌زیبد لب لعل شکرخا را - حافظ

نصیحت گوش کن جانا که از جان دوست‌تر دارند جوانان سعادتمند پند پیر دانا را

همان شعر :w16:

لینک به دیدگاه
. میگن موزیسین فوق عالی وقتی تونست آخرین و بهترین آهنگشو بسازه و بزنه , دیگه سازش رو زمین میذاره و نمیزنه.

خیلی از بچه های پیش کسوت انجمن هم شاید به این مرحله رسیدن. یعنی همه آنچه را که میخواستن بگن تا حدودی گفتن. همه دق دلی ها و اعتراضاتی که تو ذهنشون قلمبه شده بود به یه شکلی بزبون اوردن.

همه محبت ها و دوستی ها و درد دل هایی رو که یه عمر فرصت بیانش رو نداشتند اینجا به مرحله عمل رسوندن. شوخی ها , خنده ها , بحث ها و حتی دعوا ها .

هر روز با انبوهی از اطلاعات روبرو شدن و کلی معلومات کسب کردن

کلی هم به دیگران در فراگیری خیلی از مهارتهای اجتماعی کمک کردن.

روشهای بحث و گفتگو رو بخوبی یاد گرفتن.

دیگه میدونن که هر حرفی رو باید چه جوری بگن تا به هدف بخوره. میدونن که با هر سلیفه و تیپی چه جوری رفتار بکنند که به اون هدفشون برسن.

آره خیلی چیزا رو یاد گرفتن.

و وقتی شما میبینی که اعتراض میکنند و از کیفیت گله میکنند به این معنی نیست که بار ارزشی و کیفیت مطالب تالار کم شده . نه . اینا بیشتر فهمیدن و این مسائل دیگه براشون ساده و پیش پا افتاده بنظر میرسه.

برا همینه که من بهشون تذکر دادم که اگه به حد بلوغ فکری رسیدین و اینجا براتون کوچیک شده , سعی نکنید در و دیوارو خراب کنید . اینجا محدوده اش تا همین حدّه. یا بمونین و مثل سابق همون رویه رو ادامه بدید و یا طرحی نو تر در اندازید . دیگه اعتراض و ایراد بنی اسرائیلی نگیرید. ایراد بنی اسرائیلی اینه که خود انسان هیچ کاری نکنه اونوقت از همه چی شاکی باشه و همش از دیگران بخواد تا براش کاری بکنند.

جالب بود..

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
منم جزو قدیمیها محسوب میشم آیا؟ :ws52:

قدیمی نه ولی فسیل چرا

شوخی کردم بفرما چایی شیرینی گلم خوش اومدین:a030::icon_gol:

بیشتر سر بزن نترس سرت چیزی نمی شه سپید:ws37:

لینک به دیدگاه
قدیمی نه ولی فسیل چرا

شوخی کردم بفرما چایی شیرینی گلم خوش اومدین:a030::icon_gol:

بیشتر سر بزن نترس سرت چیزی نمی شه سپید:ws37:

یکم از فسیلی اونورترم ... :) نفت شدم الان دیگه، از 7 تا 4 تو شرکتم، اینقد شلوغه سرم که نگو، وگرنه خودم که خیلی دوس دارم اینجا باشم

لینک به دیدگاه
یکم از فسیلی اونورترم ... :) نفت شدم الان دیگه، از 7 تا 4 تو شرکتم، اینقد شلوغه سرم که نگو، وگرنه خودم که خیلی دوس دارم اینجا باشم

خوبه که نفت باشی میدونی بشکه ای چنده؟؟؟؟

ما بیشتر دوست داریم باشی

بیا یه ذره هم باشه کلیه:w16:

لینک به دیدگاه
خوبه که نفت باشی میدونی بشکه ای چنده؟؟؟؟

ما بیشتر دوست داریم باشی

بیا یه ذره هم باشه کلیه:w16:

نه نمدونم ، حالا چند هست؟! :ws3: ، سعی میکنم بیشتر بیام، شرط دارم ولی، من بشم ادمین، ممد هم بشه کاربر ... نظرتون چیه؟! خوش میگذره ها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...