رفتن به مطلب

استقبال داغ داغ از بچه های قدیمی

ارسال های توصیه شده

تو لطف میکنی. این فرصتا رو بیشتر بکن دیگه :ws3:

نوبته توئه که بگی چرا نمیای :gnugghender: البته قولو که گرفتم دیگه :whistle:

از صبح علی الطلوع تا اله شوم کار میکنم خرج زن و بچه در میارم :))))

قول رو دادم دیگه... میام ایشالله

لینک به دیدگاه

]

تو لطف میکنی. این فرصتا رو بیشتر بکن دیگه :ws3:

نوبته توئه که بگی چرا نمیای :gnugghender: البته قولو که گرفتم دیگه :whistle:

چشم من سعی خودمو میکنم بیشتر بیام حتما

:ws3:

لینک به دیدگاه

:w58::ws52::jawdrop: یعنی منو میلاد و خود محمد فقط بودیم از قدیمیا

اصلا چطوره اینجا بگین چیکار میکنین الان که نمیرسین بیایین

منظورم اینه یه آماری از خودتون بدین که ببینن بچه ها هر کدوم بعد این چند سال به کجا رسیدین

از خودم شروع میکنم

دوسال تو شرکت مشاوره کار کردم

دیدم ظلم داره بهم میشه شدم مدیر پروژه دیدم هنوز همون آش و همون کاسه

بعد تصمیم گرفتم جدا بشم و پروژه ای کار کنم

که جدا شدم و این کارو کردم

چندتا پروژه خفن ورداشتم که یکیش تو کل کشور اول شد و توی سایت پایلوت شد واسه بقیه مشاورا

مهر نظام مهندسیمو گرفتم بعدش

الانم یه چند وقته خودم دفتر زدم و یکی دو نفرم نیرو گرفتم واسم کار کنن

ترم آخر ارشد برنامه ریزی علوم تحقیقات بروجردم هستم

:ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
:w58::ws52::jawdrop: یعنی منو میلاد و خود محمد فقط بودیم از قدیمیا

اصلا چطوره اینجا بگین چیکار میکنین الان که نمیرسین بیایین

منظورم اینه یه آماری از خودتون بدین که ببینن بچه ها هر کدوم بعد این چند سال به کجا رسیدین

از خودم شروع میکنم

دوسال تو شرکت مشاوره کار کردم

دیدم ظلم داره بهم میشه شدم مدیر پروژه دیدم هنوز همون آش و همون کاسه

بعد تصمیم گرفتم جدا بشم و پروژه ای کار کنم

که جدا شدم و این کارو کردم

چندتا پروژه خفن ورداشتم که یکیش تو کل کشور اول شد و توی سایت پایلوت شد واسه بقیه مشاورا

مهر نظام مهندسیمو گرفتم بعدش

الانم یه چند وقته خودم دفتر زدم و یکی دو نفرم نیرو گرفتم واسم کار کنن

ترم آخر ارشد برنامه ریزی علوم تحقیقات بروجردم هستم

:ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:

نه خوب قدیمیا هم میان گه گداری دیروز سارا افشار اومده بود - سپیده بودش فروغ یه سری زد شقیق هم که دیدیش

موفق باشی اورین دوست قدیمی خوب پله هارو بالا بردی :w16:

لینک به دیدگاه

سلام. بعد از یک سال و اندی اولین پستیه که میدم. مدت زیادیه که کاری با کامپیوتر ندارم. یه زمان همش پشت سیستم بودم پیج انجمن هم جلو روم باز بود هی رفرش میکردم و پست میدادم. اما مدت زیادیه که دیگه وقتشو ندارم. دیروز بود اگه اشتباه نکنم یه سر زدم امروزم کاملا اتفاقی پیش اومد. ممد جان من پیشنهاد میدم یه اپلیکیشن واسه موبایل بسازید که بچه های قدیمی که عموما مشغول گرفتاری های روزمره هستند از اون طریق بتونن به سایت سر بزنن. حالا فعلا که هستیم در خدمتتون.

لینک به دیدگاه
سلام. بعد از یک سال و اندی اولین پستیه که میدم. مدت زیادیه که کاری با کامپیوتر ندارم. یه زمان همش پشت سیستم بودم پیج انجمن هم جلو روم باز بود هی رفرش میکردم و پست میدادم. اما مدت زیادیه که دیگه وقتشو ندارم. دیروز بود اگه اشتباه نکنم یه سر زدم امروزم کاملا اتفاقی پیش اومد. ممد جان من پیشنهاد میدم یه اپلیکیشن واسه موبایل بسازید که بچه های قدیمی که عموما مشغول گرفتاری های روزمره هستند از اون طریق بتونن به سایت سر بزنن. حالا فعلا که هستیم در خدمتتون.

به بههه. خوش اومدی ابوالفضل جان.

راستش یه اپلیکیشن درست کردیم، ولی خب بیشتر در حدیه که بشه آخرین مطالب بخشای مختلفو دید که به زودی میذاریمش واسه دانلود

ولی خب واسه سر زدن و صحبت با بقیه نمیشه استفادش کرد. اپلیکیشن forum runner نسبتاً خوبه واسه اینکار. از اون طریق میشه به هر انجمنی که توش ثبت شده باشه میشه سر زد. که نواندیشانه ثبته تو بخش آموزشی :w16:

لینک به دیدگاه

به به ابوافضل خان گل شمایید قدم رنجه فرمودین به کلبه قدیمیتون عشخم خوش اومدی صفای قدمت :icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون از لطفت محمد عزیز :ws3:

اول تولد انجمن را به همه دوستان تبریک میگم و یک خسته نباشید و تشکر جانانه هم تقدیم شخص شما :w16:

آهان، موضوع اصلی یه چیز دیگه بود :ws3: خب من که هر روز دارم اینجا سر می‌زنم :whistle: ولی فرصت شرکت در بحث‌ها و ... کمتر پیش میاد متاسفانه :sigh: شاید این هم از عوارض کهولت سن باشه:ws3:

لینک به دیدگاه
ممنون از لطفت محمد عزیز :ws3:

اول تولد انجمن را به همه دوستان تبریک میگم و یک خسته نباشید و تشکر جانانه هم تقدیم شخص شما :w16:

آهان، موضوع اصلی یه چیز دیگه بود :ws3: خب من که هر روز دارم اینجا سر می‌زنم :whistle: ولی فرصت شرکت در بحث‌ها و ... کمتر پیش میاد متاسفانه :sigh: شاید این هم از عوارض کهولت سن باشه:ws3:

قربانت :a030:

بابا کهولت سن چیه :icon_pf (34): پس منم الان کلاً فسیل شدم زیرخاکم دیگه :ws3:

حضورتون تو بحثا هم اینکه به بقیه انگیزه میده هم اینکه از اطلاعات شما هم استفاده می کنیم دیگه :ws3:

مثلاً اون بحثی که درباره حکمروایی با احمد داشتی خیلی واسه بقیه از جمله خود من خوب و آموزنده بود :w16:

لینک به دیدگاه
به بههه. خوش اومدی ابوالفضل جان.

راستش یه اپلیکیشن درست کردیم، ولی خب بیشتر در حدیه که بشه آخرین مطالب بخشای مختلفو دید که به زودی میذاریمش واسه دانلود

ولی خب واسه سر زدن و صحبت با بقیه نمیشه استفادش کرد. اپلیکیشن forum runner نسبتاً خوبه واسه اینکار. از اون طریق میشه به هر انجمنی که توش ثبت شده باشه میشه سر زد. که نواندیشانه ثبته تو بخش آموزشی :w16:

محمد این tapatalk رو نمیشه باش اومد انجمن؟

لینک به دیدگاه
محمد این tapatalk رو نمیشه باش اومد انجمن؟

چرا با tapatalk هم میشه. ولی خب forum runner یه کمی بهتره و شکیل تره :w16:

فقط اولش باید داخلش انجمن رو دفعه اول از لیست انجمنایی که هست پیدا کنید (تو شاخه Science > Education هستش به اسم Noandishaan) بعدش بذارینش تو favorites که دیگه بعدا راحت از اونجا می تونید بیارید.

لینک به دیدگاه
قربانت :a030:

بابا کهولت سن چیه :icon_pf (34): پس منم الان کلاً فسیل شدم زیرخاکم دیگه :ws3:

حضورتون تو بحثا هم اینکه به بقیه انگیزه میده هم اینکه از اطلاعات شما هم استفاده می کنیم دیگه :ws3:

مثلاً اون بحثی که درباره حکمروایی با احمد داشتی خیلی واسه بقیه از جمله خود من خوب و آموزنده بود :w16:

اختیار دارید :ws3:

از لطفت ممنونم. برای خود من هم خیلی آموزنده بود. ایشالا بتونیم ادامه بدیم :)

لینک به دیدگاه

من اومدم به قدیمی ها یک پیغام بدم

که :

همون بهتر که دیگه به سایت نمیاین ، از وقتی شماها نمیاین ، سایت خیلی بهتر شده ، مخصوصا با ورود من :ws3:

والااااااااا

هم تقصیر خود شماست که این قدیمی ها رو لوس کردین و نازشون رو میکشین فکر میکنن حالا چه خبره ، ولشون کنید بابا :ws3:

لینک به دیدگاه

درود...

امیدوارم دوستان در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشن...

من که کلا نت گردی و فروم بازی رو کنار گذاشتم و فقط در موارد خاصی ازشون استفاده میکنم. با گذشت زمان خیلی چیزها تغییر میکنه و مسلما همه ما اون آدمهایی نیستیم که برای اولین بار گزینه عضویت رو زدیم. علایق انسان، برنامه ها ، دیدگاهاش و خیلی موارد دیگه تغییر میکنه. دورادور برنامه های انجمن رو پیگیرم و از موفقیت های بچه ها خوشحال میشم. اما خب خودم دیگه حس و حال فعالیت ندارم.

لینک به دیدگاه

لطفا قدیمیها حضورشون پررنگ بشه..

اقا من دنبال کاربری به نام گرافیکم از دوستای قدیمی منه اینجا... اسم کاربریش گرافیک اواتارشم علامت سوال با جرقه های اتش...

بابا من به نام گیاه دوست اینجا بودماااااااا بشناسین قدیمیااااااا

لینک به دیدگاه
سلام :ws3:

من هروقت استعفا دادم میام انجمن ... ولی حقوق میگیرم ساعتی :ws3:

دیگه چی بگم محمد؟ :ws3:

سلام سپیده خانوم گل قبوله من تقبل مبکنم محمد اره رو بگو خیر میبینی:ws3::icon_gol:

لینک به دیدگاه

من به شخصه اعتراف میکنم نسبت به. انجمن بی شعور شدم.

هر روز دانشگاه دارم از ۸ تا ۲... بعضی روزا هم تا ۴. بعدش هم سره کارم! اعتراف خفن تر از این؟ جون من؟

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
سلام به همه دوستان عزیز

خب فردا تولد 5سالگیه انجمنه و به بچه های قدیمی گفتم اگه میتونن بیان. یه سریام فردا قراره بگم.

این تاپیکو زدم تا یه استقبال داغ داغ تو مایه های صندلی داغ ازشون بکنیم :gnugghender:

هرکدوم از بچه های قدیمی رو دیدین که اومده یقشو بگیرین بیارین تو این تاپیک که فقط به این یه سوال جواب بدن :w02:

رک و راست بیاین بگین ببینم چرا سر نمیزنین بهمون یا انقدر دیر به دیر میاین :vahidrk:

فک کنم مشغله!

خیلی درد کمر شکنیه ممد...تا دوران دانشگاهمون بود...تا حدودی وقتمون آزاد بود...فکر و خیال کمتر داشتیم...بعد خدمت نمیدونم!

آدم سعی می کنه بیشتر یاد بگیره تا یاد بگیره...هرچی سن آدم میره بالا،مشغله فکریش بیشتر میشه...مسئولیتاش بیشتر میشه.

ولی غلطه...باید برنامه داشت و برای هر چیزی وقت مناسبی تخصیص داد. :icon_redface:

چسب...بیشتر میایم.:hanghead:

راستی ممد...یه آمار تو پست اول بذار از قدیمیایی که گفتن میان و فعالیت می کنن...رشتشونم بنویس...تو برنامه های بعدیمون به دردمون می خوره!:gnugghender:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...