رفتن به مطلب

ثبت نام مســــــابقه علمی تابســــتان 93 (دور پنجم)

ارسال های توصیه شده

کشمش دم داره خانم این واسه اشیاس :banel_smiley_4:.............واسه رو کم کردن تو هم که شده جوابشو پیدا میکنم حتی اگه بلد نباشم........ تو برو مدیریتتو بخون آررررررررررررررررررررره با من کل کل نکن بد می بینی :vahidrk::whistle:

آره از کل کل با شما خاطرات خوبی ندارم :w16: ترجیح میدم ادامه ندم تو مسابقه همه چیز مشخص میشه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 555
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سارا جون بنظرم شما باید بری به نظافت خونتون بپردازی.عزیزم تو مسابقه علمی چیکار میکنی؟207821_386120_viannen_81.gif

عزیزم کل کل هم آداب خودش رو داره، سعی کن اون آداب رو همیشه رعایت کنی. موفق باشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
:ws28: خیلی باحالی تو باید طنزنویس میشدی، البته فانتزی نویس هم بشی بد نیست توهم فانتزیات قوی و مستحکمه :ws3:

بله که باحالم کجاشو دیدی حالا اینجوری پشت پی سی نشین :putertired:برو ظرفاتو بشور به توصیه هم گروهیم دقت بنما :ws3:

لینک به دیدگاه
آره از کل کل با شما خاطرات خوبی ندارم :w16: ترجیح میدم ادامه ندم تو مسابقه همه چیز مشخص میشه.

کم اوردی اینجوری سوت بزن :whistle:

• Like 1
لینک به دیدگاه
کم اوردی اینجوری سوت بزن :whistle:

کم نیاوردم ولی اینجوری که پیش میره انگار داره زیاده روی میشه. موفق باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
عزیزم کل کل هم آداب خودش رو داره، سعی کن اون آداب رو همیشه رعایت کنی. موفق باشی:icon_gol:

تو هم به من گفتی این، کشمش دم داره برای بار دوم :banel_smiley_4: جنبه داشته باش :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
تو هم به من گفتی این، کشمش دم داره برای بار دوم :banel_smiley_4: جنبه داشته باش :ws3:

این یعنی چی ؟ من متوجه نشدم :w58:

کوروش خان کل کل هم تا یه حدی جالبه، این رو با جواب هم گروهیتون متوجه شدم من الان میخواستم جواب هم گروهی شما رو بدم دلخوری پیش میومد. پس کل کل رو تموم کنید تمرکز کنیم رو مسابقه لطفا.

لینک به دیدگاه
این یعنی چی ؟ من متوجه نشدم :w58:

کوروش خان کل کل هم تا یه حدی جالبه، این رو با جواب هم گروهیتون متوجه شدم من الان میخواستم جواب هم گروهی شما رو بدم دلخوری پیش میومد. پس کل کل رو تموم کنید تمرکز کنیم رو مسابقه لطفا.

دمت گرم هم گروهی :ws48:

این کوروش رو بی خیال، ایشون معلومه غیر برق هیچی بلد نیست جواب بده :ws3: بهش میگم انصراف بده قبول نمی کنه :ws28:

تو این نظر گفتی این کوروش (این واسه اشیاست) هیچی جر برقم بلد نیست :banel_smiley_4: خب منم اومدم ج دادم ولی تو الان زودی به خودت گرفتی ......شوخی بود دیگه چرا زود ناراحت میشی شد قضیه اونروز من :icon_pf (34):

اگه دلخور شدی ببخشید هم از طرف خودم هم ،هم گروهیم قصدمون فقط شوخی بود نه بیشتر :w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
تو این نظر گفتی این کوروش (این واسه اشیاست) هیچی جر برقم بلد نیست :banel_smiley_4: خب منم اومدم ج دادم ولی تو الان زودی به خودت گرفتی ......شوخی بود دیگه چرا زود ناراحت میشی شد قضیه اونروز من :icon_pf (34):

اگه دلخور شدی ببخشید هم از طرف خودم هم ،هم گروهیم قصدمون فقط شوخی بود نه بیشتر :w16:

والا تو محاوره روزمره ما این رو برا انسان هم به کار می بریم معمولا :w16: من منظوری نداشتم واقعا ببخشید.

نه ناراحت نشدم، من جنبه کافی برا کل کل دارم فقط دیدم شما به خصوص هم گروهیتون خیلی قضیه رو جدی گرفتین ترسیدم ادامه بدم ناراحتی پیش بیاد. بعد این بهتره حرفامون رو تو مسابقه بزنیم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

.: مســابقه علمی تابســـتانه 93 :.

دوستان من امروز افطاری دعوتم جایی:دی

به همین خاطر ساعت 10 نمیتونم باشم.

سوالان رو آقا ایمان لطف میکنن ساعت 10 برای گروه ها ارسال میکنن.

لطفا جواب هارو فقط سرگروه برای من ارسال کنه.

هنوزهم تا ساعتت 22امشب فرصت ثبت نام هستش

ممنون

• Like 6
لینک به دیدگاه
والا تو محاوره روزمره ما این رو برا انسان هم به کار می بریم معمولا :w16: من منظوری نداشتم واقعا ببخشید.

نه ناراحت نشدم، من جنبه کافی برا کل کل دارم فقط دیدم شما به خصوص هم گروهیتون خیلی قضیه رو جدی گرفتین ترسیدم ادامه بدم ناراحتی پیش بیاد. بعد این بهتره حرفامون رو تو مسابقه بزنیم.

اگه جدی میگرفتم از این شکلک فانتزی ها نمیذاشتم:ws3: ،خواسم بدونی اینا همش شوخیه خودمم میدونم زیاد از حد کل کل کنیم شاید دلخوری پیش بیاد به هرحال ببخشید.... ایشالله آلمان آرژانتینتونم 7تایی میکنه :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سارا جون چرا ناراحت میشی.من اگه اینو بهم میگفتی ناراحت نمیشدم.این فقط یه کل کل دوستانه است.شما هم هر چی دوس داشتی بگو.اشتی عزیزم؟210019_ndsht6wrzwgnpeo4.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
سارا جون چرا ناراحت میشی.من اگه اینو بهم میگفتی ناراحت نمیشدم.این فقط یه کل کل دوستانه است.شما هم هر چی دوس داشتی بگو.اشتی عزیزم؟210019_ndsht6wrzwgnpeo4.gif

من قهر نبودم نازنین جان :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
.: مســابقه علمی تابســـتانه 93 :.

دوستان من امروز افطاری دعوتم جایی:دی

به همین خاطر ساعت 10 نمیتونم باشم.

سوالان رو آقا ایمان لطف میکنن ساعت 10 برای گروه ها ارسال میکنن.

لطفا جواب هارو فقط سرگروه برای من ارسال کنه.

هنوزهم تا ساعتت 22امشب فرصت ثبت نام هستش

ممنون

سوالات ارسال شد، اگه مشکلی بود، بگین دوباره ارسال کنم، لیست ارسال شده:

bc1p0wqp9cmdqh4qkg.png

• Like 9
لینک به دیدگاه

bc1p0wqp9cmdqh4qkg.png

ممنون لطف کردی:ws37:

• Like 6
لینک به دیدگاه

میگم خوب شد آرتاش خانم هستا وگر نه من تو این لیست آخر بودم......:ws3:

اصلا هم منظوری نداشتم و حرفم بر اساس حروف الفبا بود.....:whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه
میگم خوب شد آرتاش خانم هستا وگر نه من تو این لیست آخر بودم......:ws3:

اصلا هم منظوری نداشتم و حرفم بر اساس حروف الفبا بود.....:whistle:

دوست من همیشه اوله....:w000:

اینو اخر مسابقه کاملا متوجه میشید....:ws3::gnugghender:

• Like 4
لینک به دیدگاه
دوست من همیشه اوله....:w000:

اینو اخر مسابقه کاملا متوجه میشید....:ws3::gnugghender:

خیلی ممنونم آتنا خانم.....:icon_gol::icon_gol:

واقعا من به داشتن دوستی مث شما افتخار میکنم.....ولی من این همه نیستم که شما میفرمایید:icon_redface:

همه فهمیدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟من همیشه اولم!!!!بحث تمام......:w000:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خیلی ممنونم آتنا خانم.....:icon_gol::icon_gol:

واقعا من به داشتن دوستی مث شما افتخار میکنم.....ولی من این همه نیستم که شما میفرمایید:icon_redface:

همه فهمیدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟من همیشه اولم!!!!بحث تمام......:w000:

من نفهمیدم بگو بلند تر بگه:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...