رفتن به مطلب

ثبت نام مســــــابقه علمی تابســــتان 93 (دور پنجم)

ارسال های توصیه شده

تو ترس داری آخه 63izs7n.gif63izs7n.gif63izs7n.gif

آره خب مخالفم یه برقی همیشه اولویتش رشته خودشه و همه فکر و ذکرش برقه منم غیر برق خوشم نمیاد :whistle:

اینا ضعف نیست استراتژی و تیزهوشی که دارم همه رو تحلیل میکنم :gnugghender:

حتما ترس دارم که رفتی کارآگاه استخدام کردی رفتار و گفتار من رو زیر نظر بگیره :ws28:

که مخالفی! میخوای اصلا تو سوالا رو طراحی کنی بعد بدی ما ازت بپرسیم؟ اینطوری خوبه؟ خوشت میاد؟:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 555
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من همه رو زیر نظر دارم پ چی فکر کردی همه تون رو از قبل آنالیز کردم یه برقی باید همه چی رو تحلیل کنه :w02::whistle:

هنوز شروع نشده که تواضع نشون بدید :banel_smiley_4:

من از سوال های غیر از برق مخالفم اگه بیاد ج نمیدم (حتما میخوان سوال بپرسن که کفن مرده چند تیکه اس و.......... والا:ws3:

میگن از آن نترس که های و هوی دارد از آن بترس که رفته با بقیه تبانی کرده و خیالش از اول شدن راحته من همینجا از همین تریبون ببخشید تایپک مسابقات رو زیر سوال می برم مسئولین بیان پاسخگو باشن :ws3: :icon_pf (34)::icon_pf (34):

تو شاید یه برقی باشی ولی معلومه مدیریتت ضعیفه :w02: برو داداش ما از این بادا نمی لرزیم، تو برو برا سومی به بعد تلاش کن ما هم باهات راه میایم :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
حتما ترس دارم که رفتی کارآگاه استخدام کردی رفتار و گفتار من رو زیر نظر بگیره :ws28:

که مخالفی! میخوای اصلا تو سوالا رو طراحی کنی بعد بدی ما ازت بپرسیم؟ اینطوری خوبه؟ خوشت میاد؟:ws3:

نه کسی رو استخدام نکردم خودم همه رو زیر ذره بین دارم :ws3: آره فکر خوبیه :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
تو شاید یه برقی باشی ولی معلومه مدیریتت ضعیفه :w02: برو داداش ما از این بادا نمی لرزیم، تو برو برا سومی به بعد تلاش کن ما هم باهات راه میایم :ws28:

اوه اوه اعتماد به سقفشو ببین الان مثلا داری پوز رشته اتو میدی که مدیری؟ :icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه کسی رو استخدام نکردم خودم همه رو زیر ذره بین دارم :ws3: آره فکر خوبیه :w02:

دیگه بدتر وقت نازنینت رو داری هدر میدی. من یه مدیرم هیچ وقت استراتژیم رو لو نمیدم :w02: فکر خوبیه؟؟؟؟ بشین تا بیاد :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اوه اوه اعتماد به سقفشو ببین الان مثلا داری پوز رشته اتو میدی که مدیری؟ :icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

دقیقا :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دیگه بدتر وقت نازنینت رو داری هدر میدی. من یه مدیرم هیچ وقت استراتژیم رو لو نمیدم :w02: فکر خوبیه؟؟؟؟ بشین تا بیاد :ws28:

اصلا نیازی به وقت تلف کردن نبود با یه نگاه حریفمو میشناسم :banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اصلا نیازی به وقت تلف کردن نبود با یه نگاه حریفمو میشناسم :banel_smiley_4:

خودت داری خودت رو نقض می کنی. از یه طرف میگی همه رو زیر نظر دارم از طرف دیگه هم میگی با یه نگاه همه رو میشناسم! یه کم صادق باش اگه نمیتونی لااقل جعفر باش! :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
3فاز وصل کنم بهت بترکی :gnugghender:

آی ملت ببینید تو روز روشن من رو تهدید به ترکوندن کرد! تو چرا انقدر از من ترسیدی؟ من دیگه حرفی ندارم :/

• Like 2
لینک به دیدگاه
خودت داری خودت رو نقض می کنی. از یه طرف میگی همه رو زیر نظر دارم از طرف دیگه هم میگی با یه نگاه همه رو میشناسم! یه کم صادق باش اگه نمیتونی لااقل جعفر باش! :ws3:

نقض نیست میگم زیر نظر دارم ولی بدون اتلاف وقت من راندمان کارم بالاس :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آی ملت ببینید تو روز روشن من رو تهدید به ترکوندن کرد! تو چرا انقدر از من ترسیدی؟ من دیگه حرفی ندارم :/

من از همین تریبون به همتون اخطار میدم بامن کل کل کنید = برق 3فاز :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:w58: خششششششششششششششششن :sad0:

چند تا فیلم برق گذاشتم برو ببین خشونت رو به معنای واقعیش لمس کنی :ws3: البته خطرناک هاشو نذاشتم گفتم شاید بریزن سرم که اینا چیه میذاری :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
این شکلک کل کل مارو نشون میده :w13: :ws28:

نخیر این شکلکا کل کل ما رو نشون میدن: من تو کل کل سرترم:vahidrk:

تو کم میاری :(87):

من دلداریت میدم :there:

تو اینجوری میشی :imoksmiley::w821:

و بعد :th_running1:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چند تا فیلم برق گذاشتم برو ببین خشونت رو به معنای واقعیش لمس کنی :ws3: البته خطرناک هاشو نذاشتم گفتم شاید بریزن سرم که اینا چیه میذاری :ws3:

برو کم من رو تهدید کن خوبیت نداره! نمیتونی با من رقابت کنی از الان مرد و مردونه انصراف بده :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
نخیر این شکلکا کل کل ما رو نشون میدن: من تو کل کل سرترم:vahidrk:

تو کم میاری :(87):

من دلداریت میدم :there:

تو اینجوری میشی :imoksmiley::w821:

و بعد :th_running1:

نه اینجوریه:

با گنده تر از خودت کل کل میکنی 63izs7n.gif

بعد اول میزنمت ایجوری میشی 295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif

بعد برق 3فاز رو میزنم بهت ایجوری میشی 645220_wacko2.gif

بعد رو سکو قهرمانی وا میسم446219_prispallsmile.gif

بعد با موتور فرار میکنم 232219_parssmile_v29.gif

:ws28::ws28::ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...