رفتن به مطلب

ثبت نام مســــــابقه علمی تابســــتان 93 (دور پنجم)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 555
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اشتباه برداشت نشه....گفتم بشر چون شما جزء پری های انجمن هستید اینجور گفتم.....:icon_redface:

خدایا منو بکش!!!!! الان!!!!!

آقا سهند که اوله اما اون گر دارن گروه دوم چیه گذاشتید اونجا آخه؟؟؟؟؟؟؟اونا که خودشونم قبولوه ما اوله!!:w000:

اون سومی هم خیلی جوک خوبی بود الان میرم تو خنده بازار مینوسم بچه ها بخندن......خخخخخخ:ws3:

صندلی رو هستم....فقط نمیدونم صندلیاش چجوریه اگه وی آی پی داره بلیط وی آی پی بگیرید!!:ws28:

نشنیدم یکم بلندتر نطق بفرماییدددد473317_292.gifد

داداش تاپیکو اشتباه اومدید خنده بازار یه جا دیگه اس حالا بچه ها به جوک آقا کوچلو بخندید تا بوغده ای نشن:ws28:727217_243.gif

میگم میخواید شما برید با آبجیاتون هم گروه بشید بلکه سه نفری بتونید آخر بشید!!!!:ws3:

من با مجری محترم صحبت میکنم که قبول کنه این گروه استثنائا سه نفره باشه!!!!:biggrin:

پس چی؟؟؟؟؟مگه نیس؟؟؟؟؟؟؟؟ وی آی پی نداره عیب نداره اما جای منو حداقل بندازید جلو کولر!!!:banel_smiley_4:

613517_punish2.gifشما با حاجیتون همون اول شِت و پِت نشین باس خداروشکر کنید عامو

• Like 3
لینک به دیدگاه
اضافه شد. فقط کی سرگروه؟:ws38:

بذا ناصر بیاد اگه قبول کرد اون سرگروه باشه

• Like 5
لینک به دیدگاه
میگم میخواید شما برید با آبجیاتون هم گروه بشید بلکه سه نفری بتونید آخر بشید!!!!:ws3:

من با مجری محترم صحبت میکنم که قبول کنه این گروه استثنائا سه نفره باشه!!!!:biggrin:

پس چی؟؟؟؟؟مگه نیس؟؟؟؟؟؟؟؟ وی آی پی نداره عیب نداره اما جای منو حداقل بندازید جلو کولر!!!:banel_smiley_4:

آبجیای من بدون دخالت من از پس شوما برمیان..بپا شت و پت نشی داداش:w02:

مگه استادیومه آخه:banel_smiley_4:باشه میگم یه پنکه مختص شما بذارن کنار صندلیت:w16:

کل کل کنم که آخه کم میارید گندم خانم!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

احساس تواضع میکنم چون آقا سهند بزرگتره....مث جوونای این دوره زمونه نیستم که با بزرگتر از خودشون کل کل میکنن و کری میخونن:w888:

آها اینو بگو:ws28:

خب کم آوردی چرا بحث کوچیکتر بزرگتری میکنی بگو دیگه کل کل نکنم بزرگتر مجلس علمی نواندیشان:w888:

:w58:

چی شد؟؟:ws52:

نشنیدم یکم بلندتر نطق بفرماییدددد473317_292.gifد

داداش تاپیکو اشتباه اومدید خنده بازار یه جا دیگه اس حالا بچه ها به جوک آقا کوچلو بخندید تا بوغده ای نشن:ws28:727217_243.gif

613517_punish2.gifشما با حاجیتون همون اول شِت و پِت نشین باس خداروشکر کنید عامو

ایول آجی عاشقتم:ws49:

گروه آرتاش شدیدا حمایت میشود:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
دوستان من همگروهمو یافتم:w02:

من و sun-shineعزیز یه گروهیم

و الان شدیدا حریف میطلبم بجز خانواده م البته:w02:

ثبت شد. فقط مونده سرگروه:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

دوستان من از حضور در این دور مسابقات انصراف میدم :banel_smiley_4:

هم گروهی پیدا نکردم. انشالله دور بعد با بچه محلامون میام :icon_razz:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سارا جان با الهه صحبت کردی اونم گروه ندااره فکر کنم خوب باشه باهم همگروه بشید میخوای من صحبت کنم

• Like 6
لینک به دیدگاه
سارا جان با الهه صحبت کردی اونم گروه ندااره فکر کنم خوب باشه باهم همگروه بشید میخوای من صحبت کنم

همینجا بهش پیغام دادم جواب نداد. بی خیال دیگه دور بعد کامل تو انجمن جا میفتم اون وقت برا همگروهی شدن با من کار به گیس و گیس کشی میرسه :ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بیخود:w000:

برو صوبت کن بیا:w000:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...