رفتن به مطلب

ثبت نام مســــــابقه علمی تابســــتان 93 (دور پنجم)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 555
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فریماه خانوم نگران نباشید ..الان به انتقادتون رسیدگی شد ..البته با اجازه خود خود :ws3:مجری خانوم

:ws28::ws28::ws28:بلی دیدم دستتون درد خیلی باحال بود:ws28:البته آجی ما تو دنیا همتا ندارن 622513_286.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28:بلی دیدم دستتون درد خیلی باحال بود:ws28:البته آجی ما تو دنیا همتا ندارن 622513_286.gif

خوااااااااااهش:ws3:

از روی ارادت بودبه مجری سرحال وباحال ....اما خدایی تابلوه داره به نفع میگیره :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
فریماه خانوم نگران نباشید ..الان به انتقادتون رسیدگی شد ..البته با اجازه خود خود :ws3:مجری خانوم
رسیدگی میشه:girl_yes2:

:ws49:

:icon_pf (17):

• Like 3
لینک به دیدگاه

از روی ارادت بودبه مجری سرحال وباحال ....اما خدایی تابلوه داره به نفع میگیره :ws28:

من مجریم داور یکی دیگه ست:ws49:

• Like 3
لینک به دیدگاه

:ws28::ws28:سرحال و باحال اونم چه باحالی خدایی ها :ws3:اما کلا به همه افتخار میکنه:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:ws28::ws28:سرحال و باحال اونم چه باحالی خدایی ها :ws3:اما کلا به همه افتخار میکنه:ws28:

مخلصیم:icon_redface: دیگه یه افتخاری ازم برمیاد دریغ نمیکنم:icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
من مجریم داور یکی دیگه ست:ws49:

نه ..نه ..خودتونو دست کم نگیرید ..خدایی استعداد داوری هم داریدااااا...مثل داور ایران آرژانتین که همش به نفع اونا میگرفت :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه ..نه ..خودتونو دست کم نگیرید ..خدایی استعداد داوری هم داریدااااا...مثل داور ایران آرژانتین که همش به نفع اونا میگرفت :ws3:

دقیقا به خاطر همین شباهت مجوز داوری ندادن به من:53tnkbetm2eof1u84pj

• Like 3
لینک به دیدگاه

آبجی همینکارارو میکنی خانوم مجری ازت طرفداری نمیکنه ....بابا نگاه کن همه از خانو مجری دارن تعریف میکنن ..تو هم یاد بگیر ..آخه پای جایزه واین حرفا وسطه ..زود باش آبجی برا اول شدن هنوزم دیر نشده هاااا از همین الان شروع کن .:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آبجی همینکارارو میکنی خانوم مجری ازت طرفداری نمیکنه ....بابا نگاه کن همه از خانو مجری دارن تعریف میکنن ..تو هم یاد بگیر ..آخه پای جایزه واین حرفا وسطه ..زود باش آبجی برا اول شدن هنوزم دیر نشده هاااا از همین الان شروع کن .:ws3:

نه پاپا خانوم مجری از همون اول به من میبالید بوخدا:ws3:اول که میشیم 44921_connie_finishlin.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
مجری خوب این مسابقه طرفدار کسی نیست...

این بر چسب ها بهش نمیچسبه.....زنده باد مجری بی طرف مسابقات:a030:

شوخی میکنیم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
متوجه نیست که:viannen_38:

:62izy85:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بیا آرتاش خانوم من میگم ..همه دارن از مجری تعریف میکنن ...اینابراشون امتیازه دیگه :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بیا آرتاش خانوم من میگم ..همه دارن از مجری تعریف میکنن ...اینابراشون امتیازه دیگه :ws3:

آهان یاد گرفتم الان منم تعریف میکنم

ای مجری مجری عجب مجری هستی تو خیلی مجری مجری هستی اصلا خود مجری هستید مجری که مجری نباشه مجری نیست که204917_Jumpy.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه
نه پاپا خانوم مجری از همون اول به من میبالید بوخدا:ws3:اول که میشیم 44921_connie_finishlin.gif

منم شک ندارم ..اما یه کم بیشتر هوای خانوم مجری رو داشته باش ...باور کن ...به نفعته ..یه جاهایی به دردت میخوره ..از آقایاسر یاد بگیر

• Like 3
لینک به دیدگاه
منم شک ندارم ..اما یه کم بیشتر هوای خانوم مجری رو داشته باش ...باور کن ...به نفعته ..یه جاهایی به دردت میخوره ..از آقایاسر یاد بگیر

چشم داداش الان این گلو تقدیم میکنم به خانوم مجری باشد که رستگار شوم257217_love070.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
شوخی میکنیم:a030:

عــه؟؟شوخی با خانوم مجری؟؟؟؟؟؟؟:ws38:

خانم مجری من اگه جای شما بودم از این گروه ۵۰ امتیاز کم میکردم:ws3:

البته میدونم شما اینقد بزرگوارید که این جوونا رو میبخشید!!!:w16:

آقا مهدی این چه حرفیه که میزنید؟؟؟؟؟:ws38:

شما فک کردید من به خاطر یه مدال از مجری تعریف میکنم و یا تخریبش میکنم؟؟؟؟

ایشون انسان بزرگواری هستن:w16:

من فقط برای رضای خدا از ایشون تعریف میکنم...:ws3:

این تسبیح من کو؟؟؟؟؟؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...