رفتن به مطلب

ثبت نام مســــــابقه علمی تابســــتان 93 (دور پنجم)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 555
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم میگم این هانیه رو از مسئول مسابقات بردارین، اسمش روش هست دیگه : نات فوند ، یعنی کسی که نمیتونه برای کس دیگه یار پیدا کنه :ws3: برای همین نمیتونه زیاد گروه تشکیل بده :ws3:

منو کسی جایی نذاشته که بخواد برداره:banel_smiley_4:

تو چرا اسمتو نمیذاری سوسانو؟؟:ws38:

آخه کوه نمک داشت:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
منو کسی جایی نذاشته که بخواد برداره:banel_smiley_4:

تو چرا اسمتو نمیذاری سوسانو؟؟:ws38:

آخه کوه نمک داشت:w02:

نمیشه بزارم اصغر اقا؟ :ws3: اسم بقالی سرمحلمون، اخه اونم تو مغازش کلی خیار شور داره :ws3:

باشه مشکلی نیست شما یار ما رو جور کن به بچه ها میگم کار به کار ریاست و موقعیت شما نداشته باشن :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.ممنون از مسابقه خوبی که طراحی کردی.بالاخره یه ذره از وقت تابستونمون پر میشه.من عاشق این جور مسابقه ها هستم.خواستم بگم من و koroshe-hakhamanesh با هم همگروه هستیم:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز.ممنون از مسابقه خوبی که طراحی کردی.بالاخره یه ذره از وقت تابستونمون پر میشه.من عاشق این جور مسابقه ها هستم.خواستم بگم من و koroshe-hakhamanesh با هم همگروه هستیم:icon_gol:

سلام، خواهش میکنم:ws37:

خیلی عالی

کی سرگروه میشه؟:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اصلا ابهت گروه رو ببین چقدر طولانی نوشته شده :whistle::Ghelyon:

داداش اگه قدرت به طولانی بودن اسم بود الان باید تیم ترینیداد و توباگو ، هر سال قهرمان جام جهانی میشد :ws3: شما هم اسم تیمتون مثل همون ترینیداد و توباگو هست که حتی به جام جهانی هم راه پیدا نمیکنه چه برسه به قهرمانی :ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
داداش اگه قدرت به طولانی بودن اسم بود الان باید تیم ترینیداد و توباگو ، هر سال قهرمان جام جهانی میشد :ws3: شما هم اسم تیمتون مثل همون ترینیداد و توباگو هست که حتی به جام جهانی هم راه پیدا نمیکنه چه برسه به قهرمانی :ws28:

تو اول تکلیف جنسیتت رو مشخص کن تو اون تاپیک که در رفتی نگفتی :ws3: بعدشم هرکه با کوروش در افتد ور افتد :whistle:

لینک به دیدگاه

به جای اینکه دنبا کروموزومت باشی جواب منو بده صدات کردممممممممممممممم....:ws3:

سارا آقای محترمsara068 با شماااااااام...میشی هم گروه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
به جای اینکه دنبا کروموزومت باشی جواب منو بده صدات کردممممممممممممممم....:ws3:

سارا آقای محترمsara068 با شماااااااام...میشی هم گروه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ok.lets go:ws3:

بچه ها این هم تیمی ما چون خارج زندگی میکنه مجبورم باهش انگلیسی حرف بزنم ، مجبورم :ws3:

hey jijo , im the head of our team , any thing that i say you must follow it, do you understand???

ببخشید بچه ها ، مجبور بودم همین اول یک سری خط و نشون براش بکشم ، بهرحال اینها اصول تیم داری هست که شما ها زیاد سر در نمیارین :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ok.lets go:ws3:

بچه ها این هم تیمی ما چون خارج زندگی میکنه مجبورم باهش انگلیسی حرف بزنم ، مجبورم :ws3:

hey jijo , im the head of our team , any thing that i say you must follow it, do you understand???

ببخشید بچه ها ، مجبور بودم همین اول یک سری خط و نشون براش بکشم ، بهرحال اینها اصول تیم داری هست که شما ها زیاد سر در نمیارین :ws3:

من دارم واس شما که...سارا جون عزیزم ...:ws3:

سارا جون اون یه مشکل بود که حل نشد...آبروی منو نبر...:4564:

دارم واست نمکدون...

• Like 2
لینک به دیدگاه
اقا اگه میشه در اسرع وقت گروه ما رو منحل کنید ، این هم تیمی ما مونث هست ، من مذکرم ، یکسره داره جون جون میگنه ، من حواسم پرت میشه گروه به فسق و فجور کشیده میشه :ws3:

با تشکر از مسئولین دلسوز این دوره از مسابقات:ws3:

دوستان شوخی میکنه این ساراجون...

ایشون نیز مونث هستند...:ws3:

شماها بالاخره تصمیمتون چی شد؟:banel_smiley_4:

هرچند من به هویت این سارا خانم مشکوکم:banel_smiley_4:

خب خب خب... ببنید اینجا چه خبره...

بدون حرف پیش رتبه اول متعلق به گروه خوش فکره:ws3:

حاضرم با هر کی خواست شرط ببندم:w02:

میلاتی با 6تا چراغ روشن اومده:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب خب خب... ببنید اینجا چه خبره...

بدون حرف پیش رتبه اول متعلق به گروه خوش فکره:ws3:

حاضرم با هر کی خواست شرط ببندم:w02:

رتبه اول قبلا رزرو شده برای ما....

شما برید دنبال بقیه رتبه ها....:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...