رفتن به مطلب

بیشترین خاطرات تلخ و شیرین رو با نوشته های کدوم کاربر دارین؟

ارسال های توصیه شده

من هیچ کدام.. کدوم گزینه رو باید بزنم؟:ws52:

من وقتی میام نواندیشان.. بودنم. درکنار دوستان عزیز. همش خاطرات شیرین بوده.. وخاطره تلخی ندارم. واینکه این خاطرات مختص یه نفر نبوده. بلکه همه جمع دوستان نواندیشان بوده...:icon_gol:

دستتون درد نکنه. نواندیشان.. واقعا ذهن نواست.. ذهنی که نو میاندیشه و ارامه. کسی که اسوده است.. و راحت و مهربان . میتونه با ذهن باز اندیشه کنه. و من تبریک میگم به تمام کاربرای عضو شده نواندیشان..:icon_gol:

به افتخار خودتون چون محرمه نمیگم دس بزنید به افتخار خودتون صلوات.:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میشه گفت با نوشته های همشون خاطره دارم (از مزایای خیلی خیلی قدیمی بودن :ws3:)

ولی خب اکثر اوناییکه تو لیست اسمشون هست تو موقعیتای خاص یاده نوشته هاشون میافتم

اما موندگارترین خاطرات نوشتاری من تو سایت از نوشته های سام عزیز هست:ws37:

لینک به دیدگاه

چه نظر سنجی جالبی:ws3:فکر کن با نوشته های ممد عارف خاطره داشته باشی:whistle::w02:

جدا از شوخی نوشته های دوستان ادبیاتی sam arch و nahal بالطبع واسه من جالب تر وشیواتره:w16:

لینک به دیدگاه
هم خاطره شیرین دارم و هم تلخ که شاید هیچکومشون فراموش شدنی نباشن حالا حالاهاحداقل وقتی انجمن میام یادم میافته:hanghead:

مچکرم.

من تو سئوالم خاطرات تلخ رو هم نوشتم، ولی کسی پاسخی بش نداد.یعنی کسی که کمتر رای میاره، بیشتر بهش دید منفی وجود داره یا دید بی تفاوتی؟

و عجیب تر اینکه چرا خاطرات تلخ عنوان نشد، یعنی تلخی ها باید تو سینه ها دفن بشن؟

لینک به دیدگاه
مچکرم.

من تو سئوالم خاطرات تلخ رو هم نوشتم، ولی کسی پاسخی بش نداد.یعنی کسی که کمتر رای میاره، بیشتر بهش دید منفی وجود داره یا دید بی تفاوتی؟

و عجیب تر اینکه چرا خاطرات تلخ عنوان نشد، یعنی تلخی ها باید تو سینه ها دفن بشن؟

من دفن میکنم بقیه رو نمیدونم

لینک به دیدگاه

چه نظر سنجی عجیبی!

خاطره داشتن افراد با یه متن چطور ممکنه ملاک علاقه مندی سایر افراد به اون متن بشه؟

من خوم چون بیشتر توی تالار ادبیات نوشته های دوستان رو می خونم از بین لیست بالا از نوشته های sam arch بیشتر خوشم میاد

ولی دوستان خوش قلم بسیارند

مثلا جناب معین که اسمشون توی لیست نبود

ولی این گزینه آخر خیلی جالبه!!

لینک به دیدگاه
چه نظر سنجی عجیبی!

خاطره داشتن افراد با یه متن چطور ممکنه ملاک علاقه مندی سایر افراد به اون متن بشه؟

من خوم چون بیشتر توی تالار ادبیات نوشته های دوستان رو می خونم از بین لیست بالا از نوشته های sam arch بیشتر خوشم میاد

ولی دوستان خوش قلم بسیارند

مثلا جناب معین که اسمشون توی لیست نبود

ولی این گزینه آخر خیلی جالبه!!

کجای نظرسنجی عجیبه؟

به نظرتون ماندگارترین موسیقی ها یا فیلمای هرکشور یا جهان چطوری انتخاب میشن؟

از مردمش نظرسنجی میکنن که با کدوما بیشتر خاطره دارین، هر کدوم بیشتر رای آورد میشه ماندگارترین یا پر خاطره ترین.

یکی میتونه با یک ترانه لحظه خوب داشته باشه یکی لحظه بد، ولی مهم اینهکه تاثیرش رو دیگران زیاد بوده.

حالا گزینه های فیلم مثلا میتونه بیشترین فروش توی گیشه باشه.

برای گزینه های اینجا ، چون من آشنایی با کاربرا ندارم از بین کسانی بود که بیشترین ارسال رو در کنار بیشترین سپاس داشتن.

گزینه آخر هم واسه این بود که ممکنه کسی نوشته و امتیازش کم باشه اما روی خیلیا تاثیر گذار باشه.

امیدوارم شفاف توضیح داده باشم و شما هم قبل از سریع محکوم کردن به همه جوانب نگاه کنین.

مچکرم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون از دعوت.

هـــــــوم... خاطره با نوشته های شخصیتهای مجازی در این انجمن...؟ :ws38:

خوب من مدت زیادی از عضویتم در این انجمن نگذشته. ولی خوب مواردی که از فعالیت های بعضی از کاربران نامبرده به ذهنم میرسد، اینها هستند که شـــاید بشود گفت خاطره:

pesar irani: آواتار ترولی که قبلا داشتند، با مزه بود.

Ehsan: تاپیک هائی که باعث میشد، در تالار گفتگوی آزاد شرکت کنیم.

Mahnaz D: با بعضی از پستهای این خانم در تاپیک سوتی ها بسیار خرسند گشتیم.

sam arch: دوست دارم مانند قبل دست نوشته های ادبی ایشان را بخوانم.

-Nahal-: این دوستمان من را یاد ژله و دسر می اندازد.

Mr. Specific: یک اصلاح طلب که اگر اشتباه نکنم همان آقای خاص/اسماعیل کنکوری ارشد هستند که دقایقی پیش از سور و سات تولدشان برگشتیم.

:whistle:

لینک به دیدگاه

به نظر من صرف تعداد نوشته نمیتونه ملاک باشه.

مثلا فیلم اخراجی ها2 پر فروش ترین فیلم شد، اما چثدر خاطره داره؟

میتونین نوشته های کاربرایی مثل Peyman و سیندخت و Waffen رو هم مطالعه کنید. کم نوشتن ولی انصافا خوب و تر تمیز نوشتن.

• :a030:
    تو این جمع هم اکثر کاربرا مطالب خوبی دارن.
  • ولی من رایم رو به مهندس Ehsan میدم. فقط به این دلیل که دقیقا میزد به مرکز فتنه و مرض تو این جامعه.

• :a030:

لینک به دیدگاه
ممنون از دعوت.

هـــــــوم... خاطره با نوشته های شخصیتهای مجازی در این انجمن...؟ :ws38:

خوب من مدت زیادی از عضویتم در این انجمن نگذشته. ولی خوب مواردی که از فعالیت های بعضی از کاربران نامبرده به ذهنم میرسد، اینها هستند که شـــاید بشود گفت خاطره:

pesar irani: آواتار ترولی که قبلا داشتند، با مزه بود.

Ehsan: تاپیک هائی که باعث میشد، در تالار گفتگوی آزاد شرکت کنیم.

Mahnaz D: با بعضی از پستهای این خانم در تاپیک سوتی ها بسیار خرسند گشتیم.

sam arch: دوست دارم مانند قبل دست نوشته های ادبی ایشان را بخوانم.

-Nahal-: این دوستمان من را یاد ژله و دسر می اندازد.

Mr. Specific: یک اصلاح طلب که اگر اشتباه نکنم همان آقای خاص/اسماعیل کنکوری ارشد هستند که دقایقی پیش از سور و سات تولدشان برگشتیم.

:whistle:

رای ندادین !

خواهشا اگه کسی نظر میده رای هم بده، یا اگه رای میده نظرش رو هم بگه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
یک هفته خلا کامل توی انجمن

اگه زندگی واقعیم هم اینطور بود چه خوب بود، هر کاری نتیجه بد میداد، برمیگشتیم عقب ریست میکردیم. :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...