رفتن به مطلب

بیشترین خاطرات تلخ و شیرین رو با نوشته های کدوم کاربر دارین؟

ارسال های توصیه شده

سلام.

از میون بیشترین ارسال کننده ها در کنار بیشترین سپاس شده های این انجمن

به این اسامی رسیدم.

برای من جالبه بدونم نظرات کدومشون خاطرات بیشتری داشته تا بیشتر مطالبشون رو بخونم.

واسه ایام بیکاری خوندن نوشته های پر خاطره خیلی مفیده. :ws3:

فیسبوک فیلــتره مجبوری به فروم های ایرانی روی بیندازی.

تو دو سه تا فروم دیگه نتیجه شو دیدم، انصافا خوب بود، تو فرومای ایرانی هم نوشته جالب پیدا میشه.

Mohammad Aref

Spow

ARCHI M

pesare irani

Ehsan

Maryam Zare

Mahnaz D

sam arch

-Nahal-

Neutron

Mr. Specific

سایر موارد

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Mohammad Aref واسه اینکه تالارها آپدیت بشه توفیق اجباری واسشون بوده که همه جا پست بزارن

:ws3:

Spow پست های فلسفی و مدیریتی و مکانیکی که تا حالا اکثر مطالبشون طرفدار داره...

ARCHI M دوست عزیزم اکثر پستاش تخصصی معماری هست...نمونه یک مدیر پرتلاش

pesare irani اکثر پست ها در گفتگوهای صمیمانه همه تالارها بوده...

:whistle:

Ehsan تعداد زیادی از پست هاشون قبلا پاک شد وگرنه رتبه نخست رو داشتن....از هر دو تا تاپیک یکیش هم در مورد گوسفند بود

Maryam Zare

w58.gifw58.gifw58.gif اصلا فکرش رو هم نمیکردم...البته بیشتر به دلیل پست های گذاشته شده در گفتگوی بشدت صمیمانه مکانیک در ایام جوانی هست..

Mahnaz D پست های تخصصی معماری و دل نوشته ها

:w02:

sam arch ادبیات و معماری...

-Nahal- پست های زیبا و دلنواز

Neutron تخصصی شهرسازی و یک مقدار هم ایشون به گاو ها علاقه داشتن...

Mahnaz D قضیه چیه؟

لینک به دیدگاه
سلام.

از میون بیشترین ارسال کننده ها در کنار بیشترین سپاس شده های این انجمن

به این اسامی رسیدم.

برای من جالبه بدونم نظرات کدومشون خاطرات بیشتری داشته تا بیشتر مطالبشون رو بخونم.

واسه ایام بیکاری خوندن نوشته های پر خاطره خیلی مفیده. :ws3:

فیسبوک فیلــتره مجبوری به فروم های ایرانی روی بیندازی.

تو دو سه تا فروم دیگه نتیجه شو دیدم، انصافا خوب بود، تو فرومای ایرانی هم نوشته جالب پیدا میشه.

Mohammad Aref

Spow

ARCHI M

pesare irani

Ehsan پستهاشو پاک کردن؛ ولی انصافا خیلی خوب می نوشت؛ زبونش تند و تیز بود! فکرش جور دیگه ای بود! خواننده حس گاو بودن بهشدست می داد و عشق به دیدن حیوونا رو پیدا می کرد! به علت نوشته هاش از گوسفند و گاو و ... خوشم میاد! گاو هلشتاین با اون جثه بزرگ رفته بودم پیشش وایستاده بودم؛ ببینم چه فرقی بین اون و بقیه هست!!

Maryam Zare

Mahnaz D

sam arch سام عزیز:icon_redface:، نازک تر از گل نمی گه! اول آشناییمون هم با یه تذکر شروع شده بود! هم طلبکار بودم و هم خطاکار!!:w000: به روم نیاورد!! :ws28:پست های ادبی و دل نوشته هاشو حوندم! آرامش خاصی داره ... از نوشته هاش نمی تونی بگی چن سالشه، دختره یا پسره، خودش و نوشته هاش خاص هستن...

-Nahal-

Neutron

Mahnaz D l نوشته هاش خاص هستن؛

سایر موارد

این نظره منه!

لینک به دیدگاه
خانوم Mahnaz D پارتی دارن که دو تا گزینه تو نظرسنجی دارن؟؟؟:ws3:
اشتباه شد.چطوری یک گزینه نظرسنجی رو ویرایش کنم؟.Mr.Specific بیاد جای Mahnaz D دوم.
لینک به دیدگاه

من با نوشته های imanکه معمولا هم خبر هستن:ws3:خاطره دارم

البته یه تاپیکی داشت که درباره دهه شصتیا بود ومن اون موقع تازه اومده بودم انجمن خیلی خوشم اومد و باهاش خاطره دارم آخه اونجا خیلی کل کل کردیم:ws3:

لینک به دیدگاه
پس چرا آقا مهدی(IEMAN)نیست؟:ws52:

اسی و سارا افشار کجان؟

این کاربرایی که اسمشون رو آوردم به خاطر بیشترین ارسال در کنار بیشترین سپاس بوده.

این کاربرانی که میگین اسمشون تو ده تای اول نبود، برای همین ننوشتم. :w16:

لینک به دیدگاه

درود..سپاسگزارم از دعوت....:icon_redface:

خاطرات من تو این پنجره ی مجازی از دوستان در اغلب موارد خوش بوده و مثبت...

عینکی که جلوی چشمان من هست...دارای لنزی هست که انرژی منفی رو از خودش رد نمی کنه...

خیلی کم پیش می آد که از واژه های دوستانم خاطره ی تلخی برام به یادگار مونده باشه....

اگرم پیش اومده باشه بر فرض نادر بودن...تو خاطرم موندگار نشده...لوح سیاه ندارم تو ذهنم که ثبت کنم این لحظه ها رو...می سپارمشون به بادِ فراموشی...:icon_redface:

اما خاطرات خوش...به هر اندازه به هر طول و عرضی کیفی از همه ی این دوستان دارم...و این شیرین هست...

قائل نیستم به جدا کردن و نشانه کردن یک نفر....ولی اگه بخوام به خاطرم بیارم..

محمد عارف عزیز که از اولین کسانی بود که پست هاشون رو دنبال می کردم...خوب یک سر داشتن و هزار سودا....و اینکه سعی می کردن یک منش عادلانه داشته باشن با همه برای من جالب بود...و اینکه تا می تونن از تنش ها می کاهن...با پست هاشون...خیلی جاها مشاهده کرده که بحث رو جمع کردن و نزاشتن برداشت های نابجا ایجاد شه..و البته نسبی هست..ممکن بعضی جاها موفق نبوده باشن...ولی سیاست و کنترل و مدیریت پست های ایشون با وجود صمیمت در نوشته ها بسیار بالا هست...

از سجاد عزیز...تاپیک ها پر مغزش یادم هست و احترامش به نظرات دیگران....یادم نمی ره اون پستشون تو یک تاپیک آخر سال که قرار بود برترین های سال انتخاب شن...و ایشون یک لیست بلند بالا از همه و به جرات از همه آورده بودن...جاشون البته خالی هست....

وونوس عزیز هم...بسیار شاد و پر انرژی تاپیک هاشون رو استارت می کنن و بسیار پیگیر...و برای بیشتر پست هاشون وقت بسیاری می زارن و سلیقه ی بسیاری توی ارسال تاپیک ها و پست هاشون هست....و من همیشه از خوندنشون لذت بردم..

پسر ایرانی عزیز هم که از ابتدا که در انجمن بودم...با اون تایتل اولیه شون....که روح ارشد انجمن بودن....و همه جا اثری از ایشون بود....یادم هست اون روزهایی که ایشون..همه ی تاپیک های محفلی رو آپ کرده بودن... ویک تصویر ازش گرفته بودن...که آخرین ارسال های انجمن همه برای ایشون بود...و نوشته بودن انجمن تحت سلطه ی روح ارشد....اینا همه خاطرات شیرین شیطنت های شیرین ایشون هست....که البته کمی کم رنگ شدن....:icon_redface:

احسان عزیز هم که یک سیاره هستن....نمی شه یک قسمت از شخصیت مجازی شون رو نشونه دار کرد و گفت و توصیفشون کرد....خیلی وقتا با پست هاشون خندیدم....خیلی وقت ها تامل کردم...خیلی وقتا هم از کنارشون رد شدم....در کل قسمت بزرگی از خاطرات انجمن هستن...که من هم به اندازه ی خودم از ایشون خاطره دارم....

خانم زارع هم...بیشتر با پست هایی که تو تالار ادبیات ازشون دیدم می تونم صحبت کنم...و گهگاهی هم که گذرم به تالار گفتگوی آزاد خورده...از معدود تاپیک های تامل برانگیز که تونستم بخونم...تاپیک های ایشون بوده....از روح دغدغه مند تاپیک ها و پست هاشون لذت می برم...

اولین پست ها رو از مهناز خانوم دیدم....و این صفحه از تاپیک یک روز....یک زندگی تاپیک نوشته های شخصی شون بود که با آهنگ استاد بنا مونده به یادم....و اینکه ایشون بودن که خیلی از تاپیک ها و زاویه ها انجمن رو بهم نشون دادن....پست هاشون و حال و هواشون خیلی شبیه من هست....هر جا پستی ازشون ببینم کم پیش می اد که نخونده از کنارش رد شم....مگر اینکه ندیده باشم...خوبی ایشون در پست هاشون اینکه....هر انچه هستن در پست هاشون هویدا ست...در ابراز احساستشون مضایقه نمی کنن....:icon_redface:

سارا خانوم هم که ابتدا یادمه که همیشه به این فکر می کردم چرا حرفی که من 10 سطر کِش می دم تا بتونم بزنمش...ایشون تو 2 سطر کامل و جامع می تونن بزنن....

خیلی وقتا و در اکثر مواقع رشک بردم به این احساس ناب در نوشته های ادبی و همچین موجز و مختصر بودن شون...که قالبا با یک تصویر رنگ می گیره این پست ها....

نوترون عزیز هم که....یک اعجوبه ای بودن....و البته صریح....از صراحت لهجه ی پست هاشون لذت می بردم...کاری که خودم اصلا قادر به انجامش نیستم...ولی از اینکه یک دوستی به راحتی می تونه این صراحت رو در کلام داشته باشه لذت می بردم....هر جا هستن موفق باشن و پیروز...

آقای خاص....بیشتر با تاپیک بیت آقای خاص می شناسمشون....نوشته هاشون شیله پیله نداره....البته که نشان های خاص بودن تو پست هاشون هست....

و این سایر کاربران...برای من که بهشون رای دادم می شن همه ی کاربرهایی که پست هاشون رو خوندم و حی یک بار سپاس من پای پست هاشون بود...تا به اونجا که پست هاشون از دایره ی حرمت خارج نشده بود...با این توصیف دایره خیلی بزرگ می شه...البته این میون بودن دوستانی که نوع احساس در نوشتارشون خیلی برای من لذت بخش بود...حتی گاهی منبع نوشتار من هست....همون طور که الان هم با خوندن وبلاگ هاشون خیلی حس های خوب می گیرم...و شروع می کنم از همون حس ها نوشتن.....:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون از دعوتتون

راستش من با همه آشنا نیستم اما بر حسب اتفاق نوشته sam arch رو خوندم خوشم اومده و تقریبا دنبال میکنم

Nahal رو هم خوشم اومده بقیه رو هم یا تخصصی رشته هاشون بوده یا نخوندم :ws37:

لینک به دیدگاه
من معمولا با نوشته همه کاربرا خاطره دارم چون همه رو تقریبا خوندم و منو یاد ایام جوانی میندازه

ایام جوانی؟ شما چند سالتون هست؟

من نوشته هاتون رو تعقیب کردم اکثرا جوک کپی میکنید، ماشالله سر زنده اید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ایام جوانی؟ شما چند سالتون هست؟

من نوشته هاتون رو تعقیب کردم اکثرا جوک کپی میکنید، ماشالله سر زنده اید. :icon_gol:

من فکر کنم بابا بزرگ انجمن باشم از نظر سنی :ws3:

در مورد کپی جوک هم باید بگم که بله درسته نظر من اینه که اگه میخوام روز خوبی داشته باشم حداقل باید دوستام هم شاد باشن به خاطر همین این کارو میکنم

ولی من چون توی جوک زیاد مطلب گذاشتم شما هم فقط اون مطلب هارو دیدین و مطلبهای اصلی رو نمیبینید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...