رفتن به مطلب

فراخوان مسابقه ادبی با موضوع پاییز

sam arch

ارسال های توصیه شده

wgadd485885p29jwfkk.jpg

دانه به دانه، محبتت ،برگ ریزان می شود بر سَرِ من و کوچه...

خاطرات برایم رنگی می شود...وقتی تکیه به دیواری می دهم..که جای دستانمان، قفل شده، در قلبش حَک شده...

لی لی بازی می کنم میان رقص برگ ها در حال فرود...

تا یک وقت...خِش خِش شان بلند نشود از لِه شدن زیر پای من...

سلام خزان...سلام خاطره ی پاییزی...دوباره برای دیدنت به کوچه ی دو نفره هایمان سر زدم...

امروز درست...10 خزان از نبودت گذشت...

.

.

.

سلام به روی ماه دوستان خوبم...:icon_redface:

روزشمار تقویم نشون می ده که داریم به برگ ریزون نزدیک می شیم..

البته کم و بیش کوچه،پس کوچه های بعضی شهرها از همین حالا رنگ خزون گرفته...

رسم بوده همیشه تو این فصل ما چنین مسابقه ای داشتیم..حالا به بهانه ی شعر یا دست نوشته ...

زیبا می شه به بهانه ی برگ ریزان این فصل..دست به قلم بشیم شروع این فصل رو به جشن بشنیم با هم و در کنار هم...:icon_redface:

.

.

.

موضوع نوشته ها:

فکر می کنم موضوع رو خاص نکنیم بهتر باشه...موضوع رو کلی و فقط با این شرط که رنگ و بوی از پاییز داشته باشه قرار می دیم...

می تونه یک نوشته ی ادبی باشه توی هر ژانری از ادبیات...از کمدی تا به درام...

می تونه خاطره ای باشه از شروع پاییز و بوی ماه مهر و مدرسه...چه در دوران گذشته ی دور و کودکی..چه دوره های جلوتر و جوانی...

بهانه مون فقط پاییز و هست و خزون..می خوایم همه رو به این بهانه دور هم جمع کنیم...مرز و حدود نزاشتیم..

.

.

.

نوشته ها حتما باید مربوط به خودتون باشه...نوشته ی کپی در مسابقه شرکت داده نمی شه...

و همچنین قاعده اش از قوانین کلی سایت بیرون نزنه!

.

.

.

با توجه به تجربه ی مسابقه ی قبلی و اینکه زمان زیادی رو اختصاص دادیم ولی کمکی در تعدد نوشته ها نکرد...این بار دو زمان بندی داریم...

زمان اول...تا پایان شهریور ماه...یعنی روز 31 شهریور ساعت 23 شب...

اگر تعداد مناسب بود..نظرسنجی با شروع پاییز استارت می شه....

در صورت به حد نصاب نرسیدن....

زمان دوم...تا پایان هفته ی اول مهر...یعنی 7 مهر ماه ساعت 23 شب خواهد بود...

.

.

.

خوشحال می شم برای شرکت نوشته هاتون رو برای من پیام خصوصی کنین...:icon_redface::icon_gol:

نکته:دوستانی که مایل هستن به مسابقات و نظرسنجی دعوت بشن به این تاپیک برن و از پست اول تشکر کنن و اگر می خوان دعوت نشن در صورت قرار دادن تشکر، تشکر خودشون رو حذف کنن:icon_redface::icon_gol:

• Like 41
لینک به دیدگاه

تا حالا 3 تا نوشته برام رسیده....

تا فردا اگه شد 5 تا.. نظرسنجی رو استارت می کنم...

وگرنه زمان دوم استارت می شه...تا 7 مهر ماه...

دوستایی که می خوان نظرسنجی با شروع پاییز استارت شه تا فردا وقت دارن که خودشون دست به کار شن و نوشته شون رو بفرستن...:icon_redface::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

مهلت اولیه واسه شرکت در مسابقه تموم شد...تعداد نوشته ها به 4 عدد رسید...یعنی به 5 تا نرسید...

با این اوصاف مهلت دوم از الان تا 7 مهر ماه ساعت 11 شب تمدید شد.

دوستان نوشته های خودشون رو برای من تا اون زمان پیام خصوصی کنید.:icon_redface:

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

مهم نیست نوشته ها چند خط باشن؟

سلام به روی ماه شما دوست خوبم...

نه مهم نیست...فقط نوشته ها از خودتون باشه....و اینکه موضوعش پاییز باشه...:icon_redface:

البته با حوصله ای که از دوستام سراغ دارن...فک کنم در سطور کوتاه تر بنویسین...خواننده بیشتری داشته باشین...:icon_redface:

• Like 6
لینک به دیدگاه

دوستان خوبم...تا فردا ساعت 23 وقت ارسال نوشته ها تون رو دارین....

در صورت حیات و برقراری نت....بعد از این ساعت نظرسنجی استارت می شه...:icon_redface::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...