رفتن به مطلب

من هیچوقت رفیق صمیمی نداشتم ...

ms13

ارسال های توصیه شده

من هیچوقت رفیق صمیمی (پسر) نداشتم...

یکی که باهم حال کنیم ... مرام و معرفت به خرج بدیم... یاور همیشه مومن هم باشیم ...

کلا اخلاقم یه جوریه که هیچکی ازم خوشش نمیاد :4564: مخصوصا پسرا .... اگه هم با یکی یه مدت رفیق نزدیک بشم بعد از مدتی ازم فاصله میگیره... نمیدونم چرا ؟! :hanghead:

لینک به دیدگاه
چرا مگه اخلاقت چجوریه؟؟:ws38:

بنظر خودم : متمدن ، بافرهنگ ، باهوش ، بامعرفت ، با همت

بنظر بقیه : احمق ، روان پریش ، عصبی ، بچه ننه(!) ، مضحک

لینک به دیدگاه

مگه چیکار میکنی ک این فکرو راجبت میکنن؟؟یا مثلا چی میگی؟؟

مگه میشه !!اصن از کجا میدونی بقیه راجبت این فکرو میکنن؟؟

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

خب به بقیه نشون بدین و ثابت کنین که این جور نیستین که فکر میکنن:w000:

شما یه مردین دیگه ما شاءالله:icon_redface:

حالا ک فعلا نگفته اخلاقش چوجوریه شاید مشکل از بقیه باش خب :ws38::5c6ipag2mnshmsf5ju3

تجربه نشون داده که معمولا مشکل از خود شخصه

چرا که اینکه شخص نتونه دوست صمیمی پیدا کنه به خلقیات خودش برمیگرده

همچنین حتی اگه بگیم بهش نخورده کسی که باهاش صمیمی بشه بازم مشکل از خودش بوده چون جایی نرفته که بهش بخوره:w16:

لینک به دیدگاه
مگه چیکار میکنی ک این فکرو راجبت میکنن؟؟یا مثلا چی میگی؟؟

مگه میشه !!اصن از کجا میدونی بقیه راجبت این فکرو میکنن؟؟

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ضایع بازی در میارم ... بعضی وقتا یه حرفایی میزنم که نباید بزنم ... کارایی میکنم که نباید بکنم ... اصلا اهل شوخی و خنده نیستم اما اگه ببینم یکی شوخی میکنه منم مثلا میام یه حرف خنده دار بزنم اما بدتر میشه ... یه حرفی میزنم که خودم ضایع میشم و بهم میخندند :w02:

میدونم دیگه... مطمئن مطمئنم ... توی فامیل که همه میگن این دیوونست ... آبروم رفته پیش همشون ... بقیه هم همین نظرا رو دارند در موردم .... دیگه لازم نیست که کسی بیاد بهت رک بگه که... خودت معنی رفتارهای آدما رو میفهمی ...

لینک به دیدگاه
یادم شد بگم : یه سری اخلاقای دخترانه دارم بخاطر همین پسرا حال نمیکنند باهام باشند!

خب اون رفتارارو بذار کنار...اگه دلیلشو میدونی ک حل کردنش راحته دوست محترم ...

لینک به دیدگاه
ضایع بازی در میارم ... بعضی وقتا یه حرفایی میزنم که نباید بزنم ... کارایی میکنم که نباید بکنم ... اصلا اهل شوخی و خنده نیستم اما اگه ببینم یکی شوخی میکنه منم مثلا میام یه حرف خنده دار بزنم اما بدتر میشه ... یه حرفی میزنم که خودم ضایع میشم و بهم میخندند :w02:

میدونم دیگه... مطمئن مطمئنم ... توی فامیل که همه میگن این دیوونست ... آبروم رفته پیش همشون ... بقیه هم همین نظرا رو دارند در موردم .... دیگه لازم نیست که کسی بیاد بهت رک بگه که... خودت معنی رفتارهای آدما رو میفهمی ...

خب چرا سعی نمیکنین که اینجور نباشین؟

لینک به دیدگاه

این دوست محترم فک کنم نیاز دارن خیلی منطقی و از ریشه با یکی صحبت کنن البته فک نمیکنم باید اینکارو بکنن!پس اینکارو بکنید و با ی مشاور یا ی کسی ک باهاش راحتید حرفاتونو بزنید اینجا ممکنه برداشتای اشتباهی بشه از شما :w16:

لینک به دیدگاه
من هیچوقت رفیق صمیمی (پسر) نداشتم...

یکی که باهم حال کنیم ... مرام و معرفت به خرج بدیم... یاور همیشه مومن هم باشیم ...

کلا اخلاقم یه جوریه که هیچکی ازم خوشش نمیاد :4564: مخصوصا پسرا .... اگه هم با یکی یه مدت رفیق نزدیک بشم بعد از مدتی ازم فاصله میگیره... نمیدونم چرا ؟! :hanghead:

دوست عزیز من یک جمله میگم از قدیم هم گفتن

خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو

امیدوارم از این ضرب المثل کسی حاشیه درس نکنه

اگر هم میخوای به صورت ریشه ایی این مشکلو حل کنی بقول دوست خوبم pearlaa پیش یک مشاور یا هرکسی که بهش اعتماد داری بری

لینک به دیدگاه
خب اون رفتارارو بذار کنار...اگه دلیلشو میدونی ک حل کردنش راحته دوست محترم ...

این دلایلی که میگم از نظر خودمه ... شاید دلایلش چیزای دیگست ...

بعد اینکه میگی رفتاراتو بزار کنار... این کارو نمیکنم ... چون من خودم شخصیت خودمو دوست دارم اما بقیه انگار خوششون نمیاد و من بخاطر جلب توجه و رضایت بقیه خودمو تغییر نمیدم...

لینک به دیدگاه
ملحد ، کافر ، تارک الصلاة ، حربی ، مرتد ، ملعون ، ضد اسلام ، زندیق و ... هستم ...

شایدم از اون طرف پشت بوم افتادین:hanghead:

لینک به دیدگاه
هی وای من !!! پس هیچی دیگه ... حدس من منتفیه !

یعنی حدس زدی مذهبی ام ؟ رو چی حساب ؟

(البته در گذشته مذهبی ، معتقد و بچه مثبت بودم یه هو تو 19 سالگی 180 درجه تغییر کردم و این بزرگ ترین اتفاق زندگیم بود ... کاش زودتر از اینها به حقیقت میرسیدم ... حیف از بچگی و نوجوونی که حروم شد ... گذشته ام ننگم هست...)

لینک به دیدگاه
شایدم از اون طرف پشت بوم افتادین:hanghead:

به هیچ دینی اعتقاد ندارم اما اصول اخلاقی و انسانی رو رعایت میکنم. و مهمترین چیز بنطرم همینه ... فرقی نمیکنه که مسیحی باشی یا یهودی یا مسلمون یا پیرو هر دین دیگه یا بی دین آدم با اخلاقی که باشی و برای کسی مزاحمت ایجاد نکنی یعنی آدم خوبی ای ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...