رفتن به مطلب

گفتگویی با شهرسازای نواندیش

ارسال های توصیه شده

سلام به همه شهرسازا

بچه ها پیشنهاد داده شده بوده که یه بخش ویژه بازار کار شهرسازی هم در نظر بگیریم. به نظرتون چه چیزایی می تونه تو این بخش باشه؟

بچه ها از چیزایی می پرسن که وجود خارجی نداره:ws3:

به نظر من راجع به شهرسازی صحبت کنیم بهتره:ws3:

لینک به دیدگاه
بچه ها از چیزایی می پرسن که وجود خارجی نداره:ws3:

به نظر من راجع به شهرسازی صحبت کنیم بهتره:ws3:

آره منم موافقم راجب شهرسازی صحبت شه

منم می خوام بدونم،می خوام از حرفاتون یاد بگیرم:w16:

لینک به دیدگاه
آره منم موافقم راجب شهرسازی صحبت شه

منم می خوام بدونم،می خوام از حرفاتون یاد بگیرم:w16:

بچه ها خیلی زود استقبال کردن:ws17:

اول یه خاطره بگم:ws3:یه رفیق داشتیم موضوعی که واسه پایان نامه کارشناسیش انتخاب کرده بود و رد شد این بود"نقدی بر ادبیات شهرسازی در ایران":ws28:

لینک به دیدگاه
بچه ها خیلی زود استقبال کردن:ws17:

اول یه خاطره بگم:ws3:یه رفیق داشتیم موضوعی که واسه پایان نامه کارشناسیش انتخاب کرده بود و رد شد این بود"نقدی بر ادبیات شهرسازی در ایران":ws28:

تازه خبر نداری که منم تو استقبال هستم:ws3::gnugghender:

لینک به دیدگاه
سلام به همه شهرسازا

بچه ها پیشنهاد داده شده بوده که یه بخش ویژه بازار کار شهرسازی هم در نظر بگیریم. به نظرتون چه چیزایی می تونه تو این بخش باشه؟

سلام

نظر من اینه که کارایی رو که مهندسای شهرساز میتونن انجام بدن تعریف کنیم(البته کسایی که کار کردن)تجربه های عملی بهتری دارن(نه یکی مث جوزف:ws28:)

بخش های مختلف که یه شهرساز میتونه توش دخالت داشته باشه رو دسته بندی کنیم بعد روی هر کدوم بحثم داشته باشیم؟

من با مهندس عمرانا خیلی مشکل دارم....یه کاری کنید رشته ما بره تو مغزشون!!!:4564:همش میگن ما دقیقا نفهمیدیم رشته شماکجا به کار میاااااااااد:vahidrk:

لینک به دیدگاه
سلام

نظر من اینه که کارایی رو که مهندسای شهرساز میتونن انجام بدن تعریف کنیم(البته کسایی که کار کردن)تجربه های عملی بهتری دارن(نه یکی مث جوزف:ws28:)

بخش های مختلف که یه شهرساز میتونه توش دخالت داشته باشه رو دسته بندی کنیم بعد روی هر کدوم بحثم داشته باشیم؟

من با مهندس عمرانا خیلی مشکل دارم....یه کاری کنید رشته ما بره تو مغزشون!!!:4564:همش میگن ما دقیقا نفهمیدیم رشته شماکجا به کار میاااااااااد:vahidrk:

خیلی موافقم اول از این شروع شه که چه کارایی انجام می دن؟

خب برو بچه های شهرسازی شروع کنید

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

مثل اینکه گرد و خاک اینجا رو باید خودم بگیرم

خب شروع می کنیم

.

.

.

.

.

.

فرض کنید طراحی یک میدان (میدان توپخانه سابق یا همان امام خمینی:ws3:) را به شما شهرسازان داده اند، توی طراحی این میدان به چه چیزی بیشتر توجه می کنید؟عنصر اصلی تاثیر گذار در این میدان برای شما چیست؟

لینک به دیدگاه
مثل اینکه گرد و خاک اینجا رو باید خودم بگیرم

خب شروع می کنیم

.

.

.

.

.

.

فرض کنید طراحی یک میدان (میدان توپخانه سابق یا همان امام خمینی:ws3:) را به شما شهرسازان داده اند، توی طراحی این میدان به چه چیزی بیشتر توجه می کنید؟عنصر اصلی تاثیر گذار در این میدان برای شما چیست؟

بهتر نیست تاپیک جدا واسش بزنی که بحث هم قاطی نشه :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام به همه شهرسازا

به نظرم بهتره اول از همه کسایی که کار میگنن بگن از کجا شروع کردن حتی اگه دوست دارن میتونن حقوق اولشونو هم بگن حتتتتی حقوق الانشونم بگن (نزنید منو:whistle:)

بعد بگن کنار درس خوندن ما باید چی کار بکنیم که وقتی وارد بازار کار میشیم کمتر گیج بزنیم؟

به عنوان یه سوال نسبتا اختصاصی هم بگن چقدر ارشد خوندن تو شرایط کاری تاثیر داره؟ اگه نداره که بیخود خودمونو معطل ارشد نکنیم:banel_smiley_4:

بعد در این میون احیانا می تونید پارتی ما بیکارا هم بشید :w02:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

منم تصميم گرفتم اگه بشه، اين تابستون كه مياد برم سر كار! :ws37:

ولي نميدونم از كجا بايد شروع كنم... :hanghead:

اگه دوستاني كه كار ميكنن، بگن كه از كجا شروع كردن تا نتيجه مطلوب گرفتن يا اينكه از كجا شروع كردن و نتيجه مطلوب رو نگرفتن، براي ما تازه كارها خيلي خوبه!:ws3:

عاقا بيايد از تجربياتتون بگيد ديگه! :guntootsmiley2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...