رفتن به مطلب

فراخوان شرکت در دور دوم مسابقات تخته نرد

ارسال های توصیه شده

این پیامه انقضائه تاریخ نرم افزاره. من اصلاً نمیتونم نصب کنم این برنامه رو. یعنی نصب میکنم ولی همچنان میگه جاوا ران تایم رو نصب کن تا بتونی بازی کنی.

حالا عجله ای نیست ولی اگر کسی بلده بگه چیکار باید کرد.

فکر کنم کاربرهای داخل ایران برای دانلود چنین نرم افزارهایی از سایت های خارجی دچار مشکل میشن.فکر می کنم باید توی سایت های ایرانی دنبال دانلودش بود.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 123
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فکر کنم کاربرهای داخل ایران برای دانلود چنین نرم افزارهایی از سایت های خارجی دچار مشکل میشن.فکر می کنم باید توی سایت های ایرانی دنبال دانلودش بود.

آره اون سایتی که Mr.Specific لطف کرد و معرفی کرد فکر میکنم این قضیه بود. نمیذاشت دانلود کنم. با فیلی هم رفتم فیلی نمیذاشت دانلود کنم.:banel_smiley_4:

حالا برای بار سوم از

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
گذاشتم برای دانلود ببینم جواب میده یا نه.

لینک به دیدگاه

چون الان 3-4 نفر از دوستان با اين سايت مشكل دارند، شايد سايت ميزبان تغيير كنه در همان سايت قبلي برگزار شود.

حالا دوستان نام نويسي كنند. :a030:

لینک به دیدگاه

از بچه هایی که اینجا ثبت نام کردن کسی هست بیاد بریم یه دست تمرینی بازی کنیم...... یه کوچولو یاد گرفتم ولی میخوام با یکی بازی کنم راه بیوفتم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
لینکی که دادید برای نصب جاوا درسته ...ولی نصب نمیشه:ws3:

لینک دیگه لطفا معرفی بنمایید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

یعنی اینکه میخوای شرکت کنی؟

بنویسم؟

لینک به دیدگاه

فکر نمی کنم فقط همین دو تا سایت توی اینترنت باشه که تخته آنلاین داره.اگر این سایت نشد یه سایت خوب دیگه مثل flyordie پیدا می کنیم و توش بازی می کنیم.

بهتره توی سایت های ایرانی دنبال نصب جاوا ران تایم باشید.اگر مشکل برطرف شد که بقیه هم از اون سایت دانلود می کنند.

لینک به دیدگاه

دوستان، افرادی که فیل‌تر شکن داشته باشن، میتونن بسته به بروزری که استفاده می‌کنن، به صورت اتومات، آپدیت کنن جاوا رو

نیاز به دانلود از سایتا دیگه هم نیست

ولی خوب، برای دانلود از سایت داخلی ، Asandownload خوبه

لینک به دیدگاه

من رفتم بازی کردم...یعنی افتضاح بودم بعد این 3 سال فقط یه برد داشتم:icon_pf (34):

من شرکت نمیکنم...شرکت کنم فقط موجبات شادی دوستان رو فراهم میکنمو بس:ws3::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من رفتم بازی کردم...یعنی افتضاح بودم بعد این 3 سال فقط یه برد داشتم:icon_pf (34):

من شرکت نمیکنم...شرکت کنم فقط موجبات شادی دوستان رو فراهم میکنمو بس:ws3::icon_pf (34):

شما شرکت کنید، قول میدیم شاد نشیم. :ws3:

لینک به دیدگاه

:100: پیشنهاد: ترجیحاً از بروزر کروم استفاده کنید. چون برای من هیچ مشکلی ندارد. با اینکه فایرفاکی همزمان بخاطر اینکه جاوا مربوطه آپدیت نیست و اجازه ادامه دادن نمی دهد. از سایت زیر ورژن آفلاین جاوا مخصوص فایرفاکس را با فیـــلترشکن دانلود کردم. (راستش بدون فیلــترشکن تست نکردم. شاید هم میشد!)

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

شما هم دانلود کرده و سپس نصب کنید.

لینک به دیدگاه
پس منو اول با یکی همگروه کنید که خیلی حرفه ای باشه باختم دچار افسردگی نشم:icon_pf (34):

بالاخره کدوم سایت شد؟:ws3:

قرعه کشی میشه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...