رفتن به مطلب

سوال عشقی

ms13

اگه واقعا عاشق یکی باشید اما اون بگه شما رو دوست نداره چ  

19 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اگه واقعا عاشق یکی باشید اما اون بگه شما رو دوست نداره چ

ارسال های توصیه شده

سلام

اگه واقعا عاشق یکی باشید اما اون بگه شما رو دوست نداره چیکار میکنید ؟ بی خیالش میشید یا دست از سرش بر نمیدارین تا شاید نظرش در موردتون عوض بشه ؟ از کجا معلوم که راست میگه ؟ اگه راست میگه چقدر احتمال داره که نظرش تغییر کنه ؟

• Like 20
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 85
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

خب ببین دوست عزیز آدم نمیتونه کسی رو به زور عاشق خودش کنه ولی باید سعی کنه آدم دوست داشتنی باشه

و اینم نمیشه مگر اینکه آدم خودش باشه

گاهی واقعا طرف ارزش اینم نداره که آدم بخواد دوسش داشته باشه که البته الان که اینو گفتم یاد تاپیک گربه essiافتادم ولی خب به نظر من بهتره همش دورش نچرخه بلکه ازش فاصله بگیره

یه جایی خوندم که میگه اگر کسی رو دوست داشتید ازش فاصله بگیرید اگر اون دوستتون داشته باشه که میاد طرفتون اگر نه،بدون که از اول برای همدیگه نبودید

• Like 10
لینک به دیدگاه

من تو را دوست دارم و تو دیگری را و دیگری را ...

واقعا چرا اینجوریه ؟

چرا اونیکه ما دوستش داریم اون ما رو دوست نداره ؟

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلام

اگه واقعا عاشق یکی باشید اما اون بگه شما رو دوست نداره چیکار میکنید ؟ بی خیالش میشید یا دست از سرش بر نمیدارین تا شاید نظرش در موردتون عوض بشه ؟ از کجا معلوم که راست میگه ؟ اگه راست میگه چقدر احتمال داره که نظرش تغییر کنه ؟

دوست عزیز عشق یک طرفه واقعا خوب نیس.... و در اینده به مشکل بر میخورید.

میتونید ازش فاصله بگیری و رهاش کنی اگه به سمتت برگشت قسمتت بوده و یا مهری از تو بر دلش قرار داره وگرنه که سهم تو نیس.

• Like 6
لینک به دیدگاه

آخی....ایشالا که نیمه گمشده ات رو پیدا کنی....

ولی اینکه اینکه کسیو دوست داشته باشی ولی دیگری بهت علاقه ای نداشته باشه به نظرم بهتره رهاش کنی! البته اگه مطمئنی که واقعا دوست نداره!!! شایدم دوستت داره ولی میخواد ببینه چندمرده حلاج هستی!!!:ws52:

اینکه از کجا بفهمی که ایا راست گفته رو نمیدونم! ولی معمولا دخترها اگه کسیو دوست نداشته باشند خب میگن علاقه ای به ادامه رابطه نداریم و میخوان کات بشه! نمیدونم طرفت چطور ادمی هست!

ان شالله موفق باشی:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

اگه 2بار بگه و اونم نه تو یه لحظه، مثلا تو 2روز مختلف بگه 100 درصد بی خیال می شم:sigh: عمره آدما انقدری نیست که بخاطره کسایی که دوسمون ندارن هدر بره:a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

ازش فاصله میگیرم و عادی میشم.اگه اون باید با من باشه خودش برمیگرده طرفم و اگه نه که حداقل بیشتر از این درگیر یه عشق یه طرفه ی تلخ نشدم.

اینکه بخوام دست از سرش برندارم تا شاید بتونم نظرشو عوض کنم باعث میشه بدتر ازم متنفر بشه و خودمم نابودو و بی ارزش بشم.

• Like 8
لینک به دیدگاه

دوست نداشتن مدلایه مختلف داره بنظرم ولی اینکه رک بهت گفته، برو ازش تشکر کن.

میتونم بفهمم حست موقعی که تاپیکو باز کردی چی بوده ولی باید این حقیقتو بگم که هیچ...هیچ کمکی از مطرح کردن مشکلت (که اصلن شوخی نداره) بهت نخواهد شد...

چند تا راه پیش روته:

-ازش بخوای یه کاری کنه که ازش متنفر شی.

-ازش متنفر شو.

-درواقع یه جوری فکرشو-اون وجهه مثبت ساخته شده تو ذهنت از خصوصیاتش که جذبت کرده رو-از سرت بیرون کن.

-اگه بحث ثبات احساسی مطرح نشه یکی که مناسب تره رو پیدا کن.

-اونقدر مهارتهای کلامی و شخصیتیتو قوی کن که بتونی متقاعدش کنی.

-بسوز و بساز.

-خودتو راحت کن-واسه این اینقدر راحت از خودکشی صحبت میکنم چون زیاد دیدم!-ولی اصلن بهش فکرم نکن بعنوان راه حل نهایی. دقیقن مثل حس شیرین بی وزنی ای میمونه که قبل از اینکه از بالای برج کوبیده بشی به زمین و متلاشی بشی بهت دست میده.

و اگه کمکت میکنه-که فکر میکنم شاید آرومترت کنه-منم یه مشکلی شبیه تورو دارم.

• Like 8
لینک به دیدگاه
سلام

شاملو میگه: حتی اگر هزار سال عاشق تو باشم ،

یک بوسه

ـ یک نگاه حتی ـ حرامم باد !

اگر تو عاشق من نباشی

دوست عزیز شما خودتون رو بجای طرف مقابل بزارید، آیا از ابراز علاقه پی در پی شخصی که شما دوستش ندارید ، ازرده خاطر نمی شوید...یکبار بصورت کامل حرفتتون رو بزنید و اگر حس کردید واقعا شما رو دوست نداره، اصرار بی مورد نکنید.

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلام

خب نمی خوادتت دیگه آخه چرا آدم عاقل وقتو عشقو انرژیتو احساستو پاش حروم کنی؟؟ عوضش برو دنبال یکی دیگه مطمئنا کسی هست که با یه اشاره ات از عشقت بمیرهو زنده بشه برو دنبال اون شخص :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

اگه اون بگه دمسم نداره من به دوست داشتنش ادامه میدم امااا توی دل خودم...یه جورایی یواشکی دوستش دارم.....مطمئنا ازش متنفر نمیشم و هر وقت نیاز داشته باشه کمک میکنم بهش...چون دوست داشتن زوری نیست!

ممکنه نظرش عوض شه ممکنه هم عوض نشه.....وقت گذاشتن واسه عوض شدن نظرش اشتباهه!

ممکنه تظاهر به دوست نداشتن کنه اما خب یه چیز واضحه آدما تا یه حدی میتونن فیلم بازی کنن...

به نظرم درصد تغیر نظرش توی آدما متفاوته....و به اینکه کسی توی زندگی طرف باشه و چیزای دیگه بستگی داره....

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

سلام.

باید فهمید که نظر واقعی شو گفته یانه.

اگه واقعا به شما علاقه نداره.بهتره که موضوعو فراموش کنی.:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اگر یکی دیگه پیدا کنی خود به خود بی خیال این یکی میشی :w16:

معذرت میخوام مهندس ولی این نسخه خطرناکی هست....حتی به کسانی که شکست عاطفی میخورند توصیه میکنند تا چهارماه اصلا به گزینه دیگه ای فکر نکنند...

• Like 4
لینک به دیدگاه
اگر یکی دیگه پیدا کنی خود به خود بی خیال این یکی میشی :w16:

یار اگر رفت و حق صحبت دیرین نشناخت

حاش لله که روم من ز پی یار دگر

• Like 4
لینک به دیدگاه

من این راهو یک بار تا آخرش رفتم

اگه واقعا دوست نداشته باشه..........آخرش میرسه به نابودی خودت......اگه میبینی واقعا دوست نداره از همین اول رهاش کن.......

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...