رفتن به مطلب

طراحی نرم افزار محاسبات آنلاین

M!Zare

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان بعد از اینکه تیم تشکیل شد بنظرتون برای هماهنگی بین اعضا بنظرتون چیکار کنیم؟

من دقیق نمیدونم برسم که همراهیتون کنم یانه. ولی سعی میکنم تا جایی که بتونم باهاتون پیش برم. البته در حد مورد نیاز اطلاعات ندارم.فقط برای یادگیری :a030:

لینک به دیدگاه

پروژه اول رو شروع میکنیم...دوستان داده ها رو من آماده میکنم..براتون در یک فایل ورد مرتب کنم؟ یا خودتون شیوه دیگه ای رو مد نظر دارید؟

دوستان برنامه نویس هم ایملیشون رو برای من پیغام خصوصی کنند تا بقیه کار رو هماهنگ کنیم..

لینک به دیدگاه
پروژه اول رو شروع میکنیم...دوستان داده ها رو من آماده میکنم..براتون در یک فایل ورد مرتب کنم؟ یا خودتون شیوه دیگه ای رو مد نظر دارید؟

دوستان برنامه نویس هم ایملیشون رو برای من پیغام خصوصی کنند تا بقیه کار رو هماهنگ کنیم..

قراره رو چه موضوعی کار بشه؟؟؟

لینک به دیدگاه
برنامه ی برای تبدیل مساحت هایی که داده بودین نوشتم،

اینجا آپلودش کنم؟:ws38:

نه، فقط میتونیم به بقیه بگیم که در اولین گام ما توانستیم...منتظر نرم افزار ما باشید:w02:

لینک به دیدگاه

خب هر دو برزگواری که برای پروژه اول مسئولیت پذیرفتن به خوبی انجامش دادن...از هر دو بزرگوار بسیار سپاسگذارم...

اما بریم سراغ پروژه های بزرگتر...دوست عزیزی که دوست نداشت اسمش فاش شود:ws3:، موارد زیر رو مطرح کردن : انتخاب مبدل ها، یا انتقال حرارت، یا محاسبه فشار بر بدنه اجسام در زیر آب، کانال های روباز، پمپ، خواص سیال درون لوله...نظر شما چیست؟ همه این موارد نیاز به همکاری بین تیم محاسبه گر و برنامه نویس داره..

بنظر شما چگونه می توان برنامه ای رو نوشت و سپس به سازمانی فروخت؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به نظرم دوستانی که آشنا دارن تو صنعت با خودشون توی صنعت کار می کنن باید اول ببینیم اون سازمان چه نیاز هایی دارن که ما بتونیم واسشون برنامه بنویسیم . ما دانشجو ها که نمی دونیم تو صنعت چه خبره چه نیاز هایی دارن:ws52:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
خب هر دو برزگواری که برای پروژه اول مسئولیت پذیرفتن به خوبی انجامش دادن...از هر دو بزرگوار بسیار سپاسگذارم...

اما بریم سراغ پروژه های بزرگتر...دوست عزیزی که دوست نداشت اسمش فاش شود:ws3:، موارد زیر رو مطرح کردن : انتخاب مبدل ها، یا انتقال حرارت، یا محاسبه فشار بر بدنه اجسام در زیر آب، کانال های روباز، پمپ، خواص سیال درون لوله...نظر شما چیست؟ همه این موارد نیاز به همکاری بین تیم محاسبه گر و برنامه نویس داره..

بنظر شما چگونه می توان برنامه ای رو نوشت و سپس به سازمانی فروخت؟

سلام

من تازه این مبحث رو دیدم!

مبدل که به نطرم به درد جایی نخوره. با اینکه خودم پروژه مبدل داشتم با متلب ولی به نظرم تا وقتی نرم افزاری مانند aspen هست، مثل این میمونه که از کریر برای تهویه مطبوع استفاده نکنیم! البته به نظر من. موضوع که برای کار زیاده. مثلا رباتیک، cfd و ... . ولی فکر میکنم اول باید مشخص کنید برای چه کاری میخواهید نرم افزار درست کنید؟! برای سازمان ها اگه باشه که باید خود سازمان ها سفارش بدن. یا اینکه ما بدونیم مشکلشون چیه لا اقل!

یکی از دوستان هم گفت که وقت زیادی میگیره، شدیدا موافقم.

راجع به پمپ تجربه ای ندارم. بدم نمیاد اگه پروژه ای باشه انجامش بدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...