رفتن به مطلب

قوانین تالار مکانیک

Mr. Specific

این تاپیک بدین منظور برپا شده است تا کاربران محترم قبل از هر گونه فعالیت در تالار مهندسی مکانیک ابتدا آنرا کامل مطالعه کنند تا در ادامه فعالیت خود به مشکل بر نخورند.
 
قوانین به شرح زیر است:
1)همانگونه که میبینید در تالار مکانیک برای موضوعات مختلف و گرایشهای مرتبط با مهندسی مکانیک بخشهای در نظر گرفته شده است بنابراین کاربران محترم توجه داشته باشند که هر پست را در بخش مربوط به آن پست قرار دهند.
 
2)در تاپیکهای مرجع spam نکنید وگرنه پست شما حذف خواهد شد. اگر در رابطه با هر موضوعی در تاپیک های مرجع سوال یا مشکلی دارید بصورت پیغام خصوصی یا پروفایل با کاربر مورد نظر که برقرار کننده آن پست است ارتباط برقرار کنید. اگر هم قصد تشکر از پستی را دارید روی گزینه
تشکر
کلیک کنید.
 
3)حتی الامکان از زدن پستهای تکراری خودداری کنید.
 
4)کاربران توجه داشته باشند که قبل از ایجاد هر تاپیک برای مسابقه یا سایر فعالیتهای گروهی در بخشهای مختلف تالار مکانیک، مدیر بخش مرتبط با موضوع فعالیت را در جریان نوع فعالیت قرار دهند و با مدیر آن بخش مشورت کنند.
 
5)اگر سوال یا مشکلی برایتان در هر بخش پیش آمد با مدیران تالار در میان بگذارید.
 
6)قابل توجه مدیران و همکاران مدیر در بخشهای مختلف : قبل از هرگونه تصمیم گیری جدی و کلی برای بخش مورد فعالیت خود یا کل تالار با اینجانب مشورت و تبادل نظر داشته باشید.
 
7)توجه داشته باشید که برای ارتقای سمت بایستی فعالیت مداوم داشته باشید و حداقل 100 پست ایجاد کرده و 100 امتیاز گرفته باشید.
 
8)قابل توجه دوستانی که علاقه دارند همکار مدیر تالار مکانیک باشند:همکاران مدیر توسط خود بنده معرفی میشوند و در جلسه مدیران گزینش فرد معرفی شده انجام میشود و تصمیم نهایی را در این مورد مدیریت کل سایت به اینجانب اعلام میدارند. بنابراین سعی کنید برای ارتقای سمت خود بیشتر تلاش کنید.
 
9)از همه کاربران تالار مهندسی مکانیک تقاضا دارم که در
حتما گرایشی را که در آن تحصیل کرده یا فارغ التحصیل شده اند را قید نمایند.
 
10)مدیران و همکاران مدیر و مشاور ارشد تالار حق شرکت در هیچ بحث و گفتگوی سیاسی و مذهبی و حذبی را ندارند در صورت مشاهده برابر قوانین از تالار اخراج و عنوان ایشان گرفته خواهد شد.
11)
برای درخواست کمک یا طرح کردن سوال نیاز نیست تاپیکی جداگانه زده بشه
...سعی شده در هر بخش تاپیکی تحت عنوان "سوالات خود را در رابطه با
XXX
مطرح کنید" ایجاد بشه تا ضمن انسجام مطالب ، کمک کردن افراد متخصص تالار به شما دوست عزیز سریعتر انجام بپذیره.
 
با تشکر"مدیریت تالار مهندسی مکانیک"
×
×
  • اضافه کردن...