رفتن به مطلب

بهداری نواندیشان

Ala Agrin

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 211
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

احتمال داره کم خونی داشته باشی شما!

تالاسمی مینور یا فقر آهن

از غده ی تیروئید هم میتونه باشه

اما دکتر برید حتما

افسردگی

و خیلی چیزای دیگه هم میتونه باشه

لینک به دیدگاه
سلام

من بی اشتهایی دارم حال تهوع هم دارم مشکل از کجاست؟ هنوز وقت نکردم پیش متخصص برم...

احمدی نژاد رئیس جمهور یه کشور وقتی چاوز مرد شبانه یک کشور با 80 میلیون جمعیت رو ول کرد رفت مجلس ترحیم چاوز نگفت وقت ندارم!

آخه چه چیزی مهم تر از سلامتی اونم وقتی که آدم به همچین روزی میوفته!

من یبار روده هام چرک کرده بود به دلیل خوردن آب استخر اینجوری بودم.

لینک به دیدگاه
سلام

من بی اشتهایی دارم حال تهوع هم دارم مشکل از کجاست؟ هنوز وقت نکردم پیش متخصص برم...

سلام دوست عزیز....

شما به جای استارت یه تایپیک سوالتون رو در بهداری سایت مطرح میکردید بهتر بود.و اما .....

شما چند وقته دچار بی اشتهایی شدین؟

دارویی در حال حاضر مصرف میکنید؟

بیماری خاصی دارید مثل کم کاری تیروئید و یا مشکل قلبی ؟

مزه ها رو تشخیص میدید؟

لطف کنید جواب این سوالا رو بدین تا تشخیص داده بشه ..........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام ارام جونم ، دومین دندون عقلم داره در میاد ( البته فک کنم ، همچین که احساس میشه ) فکم داره از درد میترکه :4564:

هیچی نمیتونم بخورم :4564:

ایا راهی برای تسکین هست ؟ :sad0:

لینک به دیدگاه

دروود

مدت یک ماه هست که fluvoxamine و risperidone مصرف میکنم ولی هنوز فکر و خیال اذیتم میکنه.

این دارو ها نمونه ی خارجی ندارن ؟ چه مدت طول میکشه اثر کنن ؟

تجویز این دارو ها رو تایید میکنید یا دکترم رو عوض کنم ؟ :hanghead:

لینک به دیدگاه
دروود

مدت یک ماه هست که fluvoxamine و risperidone مصرف میکنم ولی هنوز فکر و خیال اذیتم میکنه.

این دارو ها نمونه ی خارجی ندارن ؟ چه مدت طول میکشه اثر کنن ؟

تجویز این دارو ها رو تایید میکنید یا دکترم رو عوض کنم ؟ :hanghead:

مهندس جان خب بگو مشکلت چیه که اینا رو برات دکتر نوشته؟

گفتم تا هستی ازت بپرسم که بعد که خانم دکتر اومدن سوالت بی جواب نمونه

لینک به دیدگاه
سلام ارام جونم ، دومین دندون عقلم داره در میاد ( البته فک کنم ، همچین که احساس میشه ) فکم داره از درد میترکه :4564:

راه جل این که باید جراجیش کنی یعنی بکشیش:ws3:

قرقرهکردن آب نمک هم تاثیر گذاره واسه تسکین

لینک به دیدگاه
راه جل این که باید جراجیش کنی یعنی بکشیش:ws3:

قرقرهکردن آب نمک هم تاثیر گذاره واسه تسکین

ممنون تجربتونو در اختیارم قرار دادین

جراحی رو میترسم ولی حتما فعلا با همون اب نمک سر میکنم :5c6ipag2mnshmsf5ju3:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام ارام جونم ، دومین دندون عقلم داره در میاد ( البته فک کنم ، همچین که احساس میشه ) فکم داره از درد میترکه

:4564:

سلام فاطمه جان........

خب ببین گلم اگه وضعیت دندونات خوبه و همین دوندون عقلت جاش مناسبه تو فکت منظورم اینه که باعث نامرتبی فک نشه و بعدا کج و کوله دربیاد و باز رویش این دندون باعث فشار به به دندانهای رویش شده ت نمیاره بذار رویش کنه.......اگه غیر این موارد بود میتونی بکشی......عزیزم درد هم طبیعیه خب ......میتونی مسکن بخوری.....کیسول سفالکسین بد نیست هر 8 ساعت یه بار مصرف کنی........

باز سوالی باشه در خدمتم.......

لینک به دیدگاه
سلام فاطمه جان........

خب ببین گلم اگه وضعیت دندونات خوبه و همین دوندون عقلت جاش مناسبه تو فکت منظورم اینه که باعث نامرتبی فک نشه و بعدا کج و کوله دربیاد و باز رویش این دندون باعث فشار به به دندانهای رویش شده ت نمیاره بذار رویش کنه.......اگه غیر این موارد بود میتونی بکشی......عزیزم درد هم طبیعیه خب ......میتونی مسکن بخوری.....کیسول سفالکسین بد نیست هر 8 ساعت یه بار مصرف کنی........

باز سوالی باشه در خدمتم.......

فدای مهربونیات :icon_gol:

نه فشار نمیاره چون تازه داره در میاد

چشم مسکن میخورم کامل که رشد کرد اگه دیدم نامنظم میشن میکشم

بازم ممنون از لطف و توجهت عزیزم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
فدای مهربونیات :icon_gol:

نه فشار نمیاره چون تازه داره در میاد

چشم مسکن میخورم کامل که رشد کرد اگه دیدم نامنظم میشن میکشم

بازم ممنون از لطف و توجهت عزیزم :icon_gol:

خواهش گلم.........

خب همین اتفاقا این دندونها خیلی هم کمک حال دندانهای اسیاب هستن در جویدن غذاها.........

البته سعی کن دستکاریش نکنی چون گاهی فک و لثه خارش پیدا میکنه و یا درد خفیفی که حس اینو داری دست بزنی یا زبونت رو بزنی درد و خارش کاهش پیدا میکنه اما همین باعث کج شدن و نا مرتب بودنش میشه ......مسواک اون نقطه هم سعی کن خیلی ملایم بکشی و از یه مسواک کاملا نرم استفاده کنی........:a030:

لینک به دیدگاه
ای سق سیاه :ws3: حرف گوش کن از این بیشتر؟ همون تشخیص جنابت بود:gnugghender:

همه چیز ازم منع شده .دکتره میگه سیگار میکشی میگم نمیکشم میگه میدونی میکشی:ws28:

کوه را چکار کنم نمیتونم که نرم:gnugghender:

مگه به تشخیصم شک داشتی؟:w02::ws3:

ببین رضا جان.میتونی کوه بری اما مثل سابق نه .مسیرهای کوتاه رو برو و هر چند قدم که رفتی حتما بشین و یه چند دقیقه ای نفس تازه کن و به خودت سخت نگیر اگه حس کردی تپش قبلبت بیشتر شده و حالت خستگی و سفتی در سینه هات ایجاد شده بهتره راه رو ادامه ندی و برگردی .سعی کن تنها هم نری کوه و از گروه هم فاصله نگیری..........میدونم عاشق کوهنوردی هستی برای همین میگم این روش رو برو....:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

جراحی دندون درد نداره مثل یه دنودن کشیدن معمولیه !!!

ولی سواله من اینه که 8 روزه که دندون عقلمو جراحی کردم و 2 تا بخیه خورده و بخیه ها رو هم دو روزه که کشیدم ولی جای دندون عقلم هنوز جوش نیومده یعنی سوراخه هنوز زبون که میزنم گوده !

اینکه چرا هنوز جوش نخورده و این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه یعنی باعث نمیشه غذا توش بمونه و وقتی که جوش خورد غذا توش بمونه ؟!؟

مرسی:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...