رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

باسلام

چندسوالی داشتم

بیمه تامین اجتمایی راقطع کنم(چون واقعاخدماتی ندارد) وفقط باخصوصی کارکنم یاباهردوکارکنم یافقط تامین اجتماعی راادامه بدم؟

حالا(البته دریک موضوع دیگرکه ظاهراپاک شده)فهمیدیم بیمه عمروسرمایه گذاری برای من وکسی که می خواهدآینداش راتضمین کندگزینه خوبی است.

خب یک بحث دیگرهم می ماندآن هم شرکت های بیمه است !به نظرشماکدام شرکت خدمات بیمه ودرکل خوب است؟می توانیدمزیت شرکت نام برده خودرانسبت به شرکتهای دیگربنویسید؟

سلام

دوست عزیز لطفا از حالا تو این تاپیک سوالاتتون رو مطرح کنید

اگر برای هر سوال یک تاپیک زده بشه بی نظمی میشه..ممنون:icon_gol:

بیمه تامین احتماعی برای بیماریهاس همونطور که میدونید و بیشتر بیمارستانهای دولتی طرف قرارداد هستن باهاش و همینطور مطبها و بیمارستانهای خصوصی

البته بیمه خصوصی و شخصی هم بی کاربرد نیست و تقریبا همین منافع رو داره

برای شرکتهای بیمه و اینکه کدومشون بهترن اطلاعات جامعی نداریم و اینکه نوعی تبلیغات میشهگ

در این مورد بهتره پرس و جو کنید و طبق تجربه افراد و اینکه از کدوم بیمه بیشتر راضی هستن استفاده کنید

مانمیتونیم بیمه خاصی رو پیشنهاد بدیم

بازم اگه دوست داشتین میتونید از دوستانتون بخواید به این تاپیک بیان و نظر شخصیشون رو بگن

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

دوست عزیز لطفا از حالا تو این تاپیک سوالاتتون رو مطرح کنید

اگر برای هر سوال یک تاپیک زده بشه بی نظمی میشه..ممنون:icon_gol:

بیمه تامین احتماعی برای بیماریهاس همونطور که میدونید و بیشتر بیمارستانهای دولتی طرف قرارداد هستن باهاش و همینطور مطبها و بیمارستانهای خصوصی

البته بیمه خصوصی و شخصی هم بی کاربرد نیست و تقریبا همین منافع رو داره

برای شرکتهای بیمه و اینکه کدومشون بهترن اطلاعات جامعی نداریم و اینکه نوعی تبلیغات میشهگ

در این مورد بهتره پرس و جو کنید و طبق تجربه افراد و اینکه از کدوم بیمه بیشتر راضی هستن استفاده کنید

مانمیتونیم بیمه خاصی رو پیشنهاد بدیم

بازم اگه دوست داشتین میتونید از دوستانتون بخواید به این تاپیک بیان و نظر شخصیشون رو بگن

:icon_gol:

باسلام وعرض پوزش درپستهای بعدی دقت می کنم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب چگونه می توانم ازدوستان دعوت کنم.

جواب سوال 1رامی شودکاملتربدهید؟

((

بیمه تامین اجتمایی راقطع کنم(چون واقعاخدماتی ندارد) وفقط باخصوصی کارکنم یاباهردوکارکنم یافقط تامین اجتماعی راادامه بدم؟))

باسپاس

ازهمین جاازشماودوستان عزیزدیگردعوت می کن نظرخودشون رابنویسند.

لینک به دیدگاه
باسلام وعرض پوزش درپستهای بعدی دقت می کنم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب چگونه می توانم ازدوستان دعوت کنم.

جواب سوال 1رامی شودکاملتربدهید؟

((

بیمه تامین اجتمایی راقطع کنم(چون واقعاخدماتی ندارد) وفقط باخصوصی کارکنم یاباهردوکارکنم یافقط تامین اجتماعی راادامه بدم؟))

باسپاس

ازهمین جاازشماودوستان عزیزدیگردعوت می کن نظرخودشون رابنویسند.

سلام

ممنون لطف میکنید:w16::icon_gol:

میتونید لینک پست رو برای دوستانتون بذارید تا بیان نظر بدن..

برای سوال اول من در کل توضیح دادم اما اگر فکر میکنید تامین اجتماعی مزایای خاصی نداره از بیمه خصوصی استفاده کنید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز

مدتی است که یکی ازهمسایه ها(آپارتمان)زیرزمین خانه راانبار کاشی،سرامیک و...کرده تاجای پیش رفته که باخیال راحت روی جوب اب راهم به اندازه 3-4مترپل بسته خاورگاهی تریلی کاشی،سرامیک راآورده باکمال خون سردی این بارهاراتخلیه کرده واین امرباعث سدودشدن راه عابرین هم می شوداین کارواین عمل مشکلات دیگری هم برای ماوهمسایگان دیگرعلاوه برصدای که درخانه ماایجادمی شود درست کرده وآن هم پل بستن غیرقانونی چون کوچه ماطوری قرارگرفته که ازسطح معمول پایین تراست واین پل باعث اب گرفتگی می شودوباعث امدن اب به کوچه وخانه هامی شود.

شایدشمابگوییدبا137تماس گرفته تامشکل حل شودولی این آقای (؟)ضاهرابه 137 پول داده (مشکل همیشگی ما)که هیچ اقدامی نمی شود.

icon_pf%20(34).gif

راه حل چیست؟

مرجع قانونی قوی ترازشهرداری کدام است؟

البته این سوال راپرسیده بودم وجوابهای نظیرشکایت به دادسر،و...

y65 و S a d e n a و Gandom.Eداده بودند(متشکرم)

ولی الان بایدبگویم اینکارهافایده ای نداشت.

انگارپارتیش خیلی کلفته.چون وقتی شهرداری بعدازاینهمه بروبیاقبول کردرودرش بلوک بزاره بلوک شهرداری را هم برداشت.:whistles:

یکی ازکارمندان شهرداری گفت این خیلی پول داره وتاچندروزدیگه هم می خواهدجوازتجاری بگیره انوقت هیچکاری دیگه نمیشه کرد.حالاچکارکنیم؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز

مدتی است که یکی ازهمسایه ها(آپارتمان)زیرزمین خانه راانبار کاشی،سرامیک و...کرده تاجای پیش رفته که باخیال راحت روی جوب اب راهم به اندازه 3-4مترپل بسته خاورگاهی تریلی کاشی،سرامیک راآورده باکمال خون سردی این بارهاراتخلیه کرده واین امرباعث سدودشدن راه عابرین هم می شوداین کارواین عمل مشکلات دیگری هم برای ماوهمسایگان دیگرعلاوه برصدای که درخانه ماایجادمی شود درست کرده وآن هم پل بستن غیرقانونی چون کوچه ماطوری قرارگرفته که ازسطح معمول پایین تراست واین پل باعث اب گرفتگی می شودوباعث امدن اب به کوچه وخانه هامی شود.

شایدشمابگوییدبا137تماس گرفته تامشکل حل شودولی این آقای (؟)ضاهرابه 137 پول داده (مشکل همیشگی ما)که هیچ اقدامی نمی شود.

icon_pf%20(34).gif

راه حل چیست؟

مرجع قانونی قوی ترازشهرداری کدام است؟

البته این سوال راپرسیده بودم وجوابهای نظیرشکایت به دادسر،و...

y65 و S a d e n a و Gandom.Eداده بودند(متشکرم)

ولی الان بایدبگویم اینکارهافایده ای نداشت.

انگارپارتیش خیلی کلفته.چون وقتی شهرداری بعدازاینهمه بروبیاقبول کردرودرش بلوک بزاره بلوک شهرداری را هم برداشت.:whistles:

یکی ازکارمندان شهرداری گفت این خیلی پول داره وتاچندروزدیگه هم می خواهدجوازتجاری بگیره انوقت هیچکاری دیگه نمیشه کرد.حالاچکارکنیم؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سلام دوست عزیز

متاسفانه وقتی پارتی و رشوه پاشون وسط باشه کار یکم پیچیده ر میشه ..مخصوصا طرف پارتی نفوذ بیشتری داشته باشه

اما سامانه شکایتی که لینکش رو گذاشتین برای تمام اشخاص حقوقی استفاده میشه اگه دقت کنید حتی تو گزینه دفتر ریاست جمهوری هم هست شما هم فکر میکنم

بهتره گزینه شهرداری تهران رو بزنید و به همین منوال تا اخر شکایتنامه پیش برید شاید تاثیرگذار باشه

اگرهم متاسفانه بی پاسخ بود که بعید نیست!

با شماره 129 (قاضی تلفنی)تماس بگیرین که راهنماییتون کنن:icon_gol:

راه حل دیگه ای به نظرم رسید در همین تاپیک بهتون اطلاع میدم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

متاسفانه وقتی پارتی و رشوه پاشون وسط باشه کار یکم پیچیده ر میشه ..مخصوصا طرف پارتی نفوذ بیشتری داشته باشه

اما سامانه شکایتی که لینکش رو گذاشتین برای تمام اشخاص حقوقی استفاده میشه اگه دقت کنید حتی تو گزینه دفتر ریاست جمهوری هم هست شما هم فکر میکنم

بهتره گزینه شهرداری تهران رو بزنید و به همین منوال تا اخر شکایتنامه پیش برید شاید تاثیرگذار باشه

اگرهم متاسفانه بی پاسخ بود که بعید نیست!

با شماره 129 (قاضی تلفنی)تماس بگیرین که راهنماییتون کنن:icon_gol:

راه حل دیگه ای به نظرم رسید در همین تاپیک بهتون اطلاع میدم:a030:

باسپاس ازشما دراین سامانه درقسمت دستگاهای که ازان شکایت دارید فقط گزینه بانکهاوجوددارد!

...

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دوستان حقوقدان لطفا کمک

ما یه مستجره ای داریم که الان سه ساله خونمونه. سال اول مشکلی نبود ولی از سال دوم، خیلی دیر به دیر کرایه میداد.

پارسال میخواستیم بیرونش کنیم ولی با کلی التماس و زاری که کرد، نتونستیم.

خلاصه سال سوم که دیگه کلا صاحب خونه شده، الان هفت هشت ماهه کرایه نداده و چیزی از رهنش باقی نمونده. الان که دیگه وقت قرار داد تموم شده و میخوایم که خونه رو تخلیه کنه، تهدید به خود سوزی میکنه :w58::w58:

الان با نداشتن اجاره نامه با مهر املاکی، باید چیکار کنیم که محترمانه این خانواده رو بیرون کنیم؟؟؟

لینک به دیدگاه
دوستان حقوقدان لطفا کمک

ما یه مستجره ای داریم که الان سه ساله خونمونه. سال اول مشکلی نبود ولی از سال دوم، خیلی دیر به دیر کرایه میداد.

پارسال میخواستیم بیرونش کنیم ولی با کلی التماس و زاری که کرد، نتونستیم.

خلاصه سال سوم که دیگه کلا صاحب خونه شده، الان هفت هشت ماهه کرایه نداده و چیزی از رهنش باقی نمونده. الان که دیگه وقت قرار داد تموم شده و میخوایم که خونه رو تخلیه کنه، تهدید به خود سوزی میکنه :w58::w58:

الان با نداشتن اجاره نامه با مهر املاکی، باید چیکار کنیم که محترمانه این خانواده رو بیرون کنیم؟؟؟

سلام عزیزم

با ااجازه ت پستت رو به تاپیک مخصوص خودش انتقال دادم تا اینجوری راحتتر سوالامونو بپرسیم و جواب بگیریم

چون اگر برای هر سوال یه تاپیک زده بشه ..اینجا بی دلیل شلوغ میشه:icon_redface:

منظورت اینه که هیچ مدرکی برای نشون دادن تاریخ و مقدار اجاره بها و این چیزا ندارین؟!

اگه چیزی ثبت نشده باشه هر دو خطا کردین..هم مستاجر هم موجر

اما بهتره به دادگاه یا کلانتری محل مراجعه کنید و بگید که به زور ملکتون رو در اختیار خودشون قرار دادن و تهدیدتون میکنن

و اگر شاهدی داشتین در زمان عقد اجاره نامه که البته چیزی ثبت نشده ولی چند نفر شاهد این اتفاق بودن به اونها هم اطلاع بدین برای شهادت بیان

بعدم دادگاه خیلی راحت حکم تخلیه خونه رو میده

اگه جایی رو نامفهوم توضیح دادم..باز در خدمتم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم

با ااجازه ت پستت رو به تاپیک مخصوص خودش انتقال دادم تا اینجوری راحتتر سوالامونو بپرسیم و جواب بگیریم

چون اگر برای هر سوال یه تاپیک زده بشه ..اینجا بی دلیل شلوغ میشه:icon_redface:

منظورت اینه که هیچ مدرکی برای نشون دادن تاریخ و مقدار اجاره بها و این چیزا ندارین؟!

اگه چیزی ثبت نشده باشه هر دو خطا کردین..هم مستاجر هم موجر

اما بهتره به دادگاه یا کلانتری محل مراجعه کنید و بگید که به زور ملکتون رو در اختیار خودشون قرار دادن و تهدیدتون میکنن

و اگر شاهدی داشتین در زمان عقد اجاره نامه که البته چیزی ثبت نشده ولی چند نفر شاهد این اتفاق بودن به اونها هم اطلاع بدین برای شهادت بیان

بعدم دادگاه خیلی راحت حکم تخلیه خونه رو میده

اگه جایی رو نامفهوم توضیح دادم..باز در خدمتم:icon_gol:

سلام گندم جان

مرسی راستش من نمیدونستم کجا بذارم دیگه تاپیک زدم :ws3:

دستت درد نکنه گلی بخاطر جواب کاملت :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

از لحاظ مدرک که اجاره نامه ها از سالا پیش هست ولی واسه امسال توی خونه قرار داد نوشتن و مهر املاکی نداره.

لینک به دیدگاه

اگه جایی رو نامفهوم توضیح دادم..باز در خدمتم:icon_gol: سلام گندم جان

مرسی راستش من نمیدونستم کجا بذارم دیگه تاپیک زدم :ws3:

دستت درد نکنه گلی بخاطر جواب کاملت :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

از لحاظ مدرک که اجاره نامه ها از سالا پیش هست ولی واسه امسال توی خونه قرار داد نوشتن و مهر املاکی نداره.

اشكال نداره عزيزم ميتونين از همونم استفاده كنين چون بالاخره امضاي خودشون هست

ببخشيد دير جواب دادم عزيزم:icon_gol:

شرمنده من پاسخ دوستمون رو تکمیل می کنم

اماکنی که اجاره داده می شود چنانچه اجاره نامه تنظیم شده باشد فرقی نداره دست نوشته یا بنگاهی باشد مهم این است که اجاره نامه به امضاء مالک ، مستاجر و دو شاهد رسیده باشد

این اجاره نامه مربوط به نیمه دوم سال 1367 به بعد باشد با مراجعه به شورای حل اختلاف و درخواست تخلیه ظرف ده روز ملک تخلیه و تحویل مالک می گردد اما چنانچه اجاره نامه ماقبل سال 1367 باشد و یا اجاره نامه نداشته باشد باید دادخواست تخلیه به دادگاه عمومی محل داده شود

تهدید به خودکشی جرم نیست و خودکشی نیز جرم محسوب نمی شود

بهترین اقدام طرح دعوی می باشد.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
با سلام .

یه سوالی داشتم یه فرزند می تونه قیم مادر سالمند خود بشه ؟ اون فرزند باید چه شرایطی داشته باشه ؟

با سلام

بابت تاخیر در پاسخگویی عذر میخوام

فرزند احتیاجی به شرایط خاصی برای قیمومت مادر نداره و مادر اگر سالمند یا از کار افتاده یا ندار باشه شامل نفقه اقارب میشه و رسیدگی به پدر و مادر از وظایف فرزند میشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام

بابت تاخیر در پاسخگویی عذر میخوام

فرزند احتیاجی به شرایط خاصی برای قیمومت مادر نداره و مادر اگر سالمند یا از کار افتاده یا ندار باشه شامل نفقه اقارب میشه و رسیدگی به پدر و مادر از وظایف فرزند میشه:icon_gol:

سلام مجدد.

خواهش میکنم این چه حرفیه .

اگه بین فرزندان اختلاف وجود داشته باشه و بخوان قیومیت بگیرن اون موقع چی ؟

ممنون. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام مجدد.

خواهش میکنم این چه حرفیه .

اگه بین فرزندان اختلاف وجود داشته باشه و بخوان قیومیت بگیرن اون موقع چی ؟

ممنون. :icon_gol:

یعنی هر کدوم به طور جداگانه بخوان از مادر نگهداری کنن؟یا فقط مخارج رو پرداخت کنن؟

دقیقا اختلاف بر سر چی باشه؟

لینک به دیدگاه
یعنی هر کدوم به طور جداگانه بخوان از مادر نگهداری کنن؟یا فقط مخارج رو پرداخت کنن؟

دقیقا اختلاف بر سر چی باشه؟

خرجی نداره مستمر بگیره . فقط به خاطر ایزایمر نمیتونه و دوس نداره تنها بمونه . اختلاف سر این موضوع هست که حقوق مستمری دس ت کی باشه و پول خرج کنه !

لینک به دیدگاه
خرجی نداره مستمر بگیره . فقط به خاطر ایزایمر نمیتونه و دوس نداره تنها بمونه . اختلاف سر این موضوع هست که حقوق مستمری دس ت کی باشه و پول خرج کنه !

اصولا این مسئولیت اول بین فرزندان ذکور بررسی میشه..کسی هم که میخواد مخارج رو به عهده بگیره و اختلافی سر این موضوع باشه،باید از طریق دادگاه اقدام کنه..

اولین الویت با پسر بزرگتر هست اما اگر دادخواست برای بررسی دادین..نماینده دادگاه رو میفرستن برای بررسی شرایط مالی و ...

احتمالا اگر به یکی از فرزندان صلاحیت مدیریت مالی داده بشه..حکم این هست که فرزند منتخب مخارج و پیگیری مالی رو ماهانه یا سالانه،بنا به توافق خود طرفین،با رسید به اطلاع بقیه فرزندان برسونه..اگرم مدرکی بر عدم صلاحیت دارین میتونین اعلام کنین،بعد از بررسی با توافق دیگر فرزندان،مسئولیت مالی به خواهان داده میشه

اگر سوالی هست در خدمتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...