رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

فعلا مویی دارم

سخته باهاش

میگین ماژیکی بهتره؟

آقا کی بود میگفت ابروهاشو با تیغ تمیز میکنه و از موچین استفاده نمیکنه؟

بیاد زاویه گرفتن تیغ رو نشون بده:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به به بحث شیرین آرایش و خط چشم :ws3:

من اولین باری که خط چشم گرفتم خط چشم مویی فلور مار گرفتم هنوزم از همین مارک استفاده میکنم...از جنسش خوشم میاد ... مشکیه ماته ... مثه مداد. ولی خو خطه چشمه...ماژیکی هم داره

با خط چشم ماژیکی که دیگه خیلی راحت میکشم ولی خودم مویی استفاده میکنم

یه خط چشمی هست خط چشم سنگیه (آکوا)...رنگ اینام قشنگه مشکیه ماته...به صرفه هم هست ، شونصد هزار بارم استفاده کنی سنگه تموم نمیشه...فقط قروفر زیاد داره به دوستانی که اعصاب آرایش ندارن پیشنهاد نمیشه

باید یه قلمو داشته باشین(000 یا قلم همین خط چشم مویی ها) بعد یه کوچولو آب بریزین رو خط چشم آکوا بعد با قلمو چشمتونو نقاشی کنین :ws3:

خط چشم فقط تمرین میخواد ... وگرنه هرچقد نگاه کنی چیزی یاد نمیگیری

من واسه خط چشم کشیدن و ابرو برداشتن از سنین خردسالی یه چند نفری رو کور و بی ابرو کردم تا بالاخره الان عین هلو ابرو برمیدارم و خط چشم میکشم:ws3:

لینک به دیدگاه

راستی..این شنبلیله رو امتحان کردم یه هفته...بسیار موها رو نرم و لطیف و براق و مشکی میکنه:w16:

فقط یه بدی داره اونم بووشه(بوو قرمه سبزی میره توو تارو پودِ لباس و پوست سر و اینا:whistle:) ولی اگه تحمل کنی 1 ماه استفاده کنی همچی جوااااااااااااب میده هاا:ws3: من طاقت نیاوردم همین 1 هفته کلا تعطیلش کردم

لینک به دیدگاه

یه سری چیز میز واسه شستشوی موهای چرب پیدا کردم شاید به دردتون بخوره :hanghead:

ـ روش درمان موهاي چرب و کف سر چرب

براي درمان اين موها بهتر است از شامپوهاي مخصوص همين موها که متناسب با آنها ساخته مي شوند، استفاده نماييد و همچنين براي درمان آن از راه گياهي مي توانيد از يکي از راه هاي زير استفاده کنيد:

ـ آب نارنج را گرفته و سپس آنرا صاف نماييد. ماليدن اين آب به موها، چربي هاي اضافي آنرا مي گيرد و پوست سر را نيز ضدعفوني مي کند و همچنين موها را براق مي نمايد. بعد از ماليدن اين آب و بعد از گذشت 40 دقيقه موها را خوب آبکشي کنيد.

ـ گرد زنبق براي موهاي چرب و روشن به عنوان شامپوي خشک به کار مي رود. براي اين کار بايد اندکي گرد را به سر خود بپاشيد . ده دقيقه صبر کنيد سپس با دقت و قدرت موها راشانه کنيد.

ـ براي چربي زدايي مو، هر دو روز يک بار، پوست سر را با جوشانده مخلوطي از گياهان زير مالش دهيد. اين جوشانده علاوه بر خاصيت چربي زدايي، موها را تقويت کرده و از ريزش آنها جلوگيري مي کند: تخم گشنيز، بابونه، گزنه، گل ختمي، شاه تره از هر کدام 20 گرم ، در نيم ليتر آب جوشانده، بعد از صاف کردن، پوست سر را با آن مالش دهيد.

ـ سر را با آب نمک و نعناع بشوييد .

ـ سفيده تخم مرغ را خوب هم زده تا سفت شود و کف کند، سپس آن را به کمک يک مويي به پوست سر بماليد و بگذاريد تا خشک شود، سپس موها را شانه زده تا سفيده تخم مرغ هاي خشک شده بريزد.

ـ برگ چغند را له کرده و آب آنرا از برگهايش خارج نماييد، اين آب براي گرفتن چربي سر بسيار مفيد مي باشد. پس از گذشت 2 ساعت مي توانيد موهايتان را آب کشي نماييد.

ـ استفاده از ليمو و ماليدن آب تازه آن به سر باعث مي شود که چربي سر گرفته شود و پوست نرم و شفاف شود.

ـ پوست سر را يک روز در ميان با يک قاشق چايخوري ، روغن عنصل به مدت يک ساعت مالش دهيد و سپس با صابون معمولي مانند صابون مراغه يا با گل سرشوي اثر چربي را از بين ببريد.

لینک به دیدگاه

چند تا نکته دیدم که میزارم ولی تجربه شخصی نیست :ws37:

. خشک کردن مو با حوله موی سر هنگامی که خیس است حساس و شکننده میشود. بیرونی ترین لایه پوست سر نیز هنگامی که موها تر هستند حساس تر میشود، بنابراین در این هنگام سعی نکنید موی سرتان را با حوله خشک کنید چون در مدت زمان انتهای موهای سرتان دوشاخ میشود. بهتر است موها را در کلاهی حوله ای قرار داده تا بدین طریق خشک شود. 2. استفاده از کرمها و لوازم آرایشی منقضی شده اگر از کرمها و مواد آرایشی که از تاریخ اعتبار گذشته است استفاده می کنید روی پوستتان جوش چرکی زده و دچار خارش میشود. چون این مواد زمان محدودی اعتبار دارند. این کرمها بعد از انقضاء اعتبار محل مناسبی برای رشد باکتری و میکرب می گردد. بنابراین هر چه سریعتر هر اندازه کرم منقضی شده دارید دور بریزید حتی اگر برای آن تاسف بخورید. 3.استفاده از دئودورانت درست بعد از موزدایی بعد از موزدایی، پوست نسبت به الکل و عطر بسیار حساس تر میشود. بنابراین هنگام شب موزدایی کنید و صبح هنگام دئودورانت استفاده کنید. 4.مراقبت پی در پی و مداوم از پوست استفاده فراوان از محصولات محافظ پوست، پوست را حساستر میکند. بنابراین سعی کنید از یک سری از محصولات آرایشی که برای پوستتان بعد از تست کردن مناسب است استفاده کنید. پیشنهاد ما برای مراقبت از پوستتان این است که بیشتر از مواد طبیعی استفاده کنید. 5.موی بافته وقتی موی سرتان را می بافید سعی کنید گره های بافته ها را محکم نپیچید . چون موی سر شما آسیب می بیند. پس گره ها را شل تر ببافید و حتی المکان از گیرة مو استفاده نمایید. 6. لاک زدن بدون استفاده از مواد نگهدارنده ناخن لاک زدن قبل از آغشته کردن ناخن به مواد نگهدارنده رنگ ناخن شما را بتدریج زرد می کند و ناخن شما زیبایی خود را از دست می دهد. یک لایه از ماده نگهدارنده مغذی ناخن شما خواهد بود و ناهمواریهای ناخن رانیز می پوشاند. 7.ترکاندن جوش های زیر پوستی و جوش های سر سیاه با انگشت دست انگشتان شما منبع میکروب هستند و این منجر به عفونت محل میشود. برای این کار از گاز استریل یا دستمال تمیز استفاده نمایید و سپس با پنبه آغشته به لوسیون صورت ، محل را شستشو دهید. 8. پاک کردن ماسک از صورت با آب شستن ماسک صورت با آب اثر آنرا کم می کند. پس بهتر است ماسک را با دستمال محصوص آرایش از صورت پاک کرد. 9. استفاده از لوسیون بدون موزدایی این کار باعث لکه شدن پوست میشود چون این کرم با آلودگیهای پوست ترکیب میشود. پس قبل از استفاده از لوسیون حتماً موزدایی کنید.

لینک به دیدگاه

. مرتب کردن مژه ها با انگشتان دست این کار باعث شکسته شده یا کنده شدن مژه ها میشود. پس بهتر است از برس مخصوص مژه استفاده گردد. 11. موزدایی در هر روز این کار اثر عکس دارد. یعنی پوست کلفتر میشود. پس یکبار در هفته کافیست. 12. استفاده از کرم ضد آفتاب در ساحل بعد از 30 دقیقه کرم اثر خود را از دست می دهد و اگر پوست در این هنگام در معرض آفتاب قرار گیرد، می سوزد. پس قبل از رفتن به ساحل از این کرم استفاده نمایید. 13. لاک زدن بلافاصله بعد از حمام کردن آب گرم ناخن را تا حدی متورم می کند. اگر در این هنگام لاک بزنید بعد از اینکه ناخن سرد شود لاک از ناخن شما جدا میشود.پس مدتی بعد از حمام کردن لاک بزنید نه بلافاصله بعد از آن. 14. خوابیدن وقتی که صورت آرایش دارد نتایج: پوست جوش می زند؛ پوست لکه میشود ؛ پوست خسته به نظر می آید.پس مهم نیست چقدر خسته باشید حتماً آرایش خود را قبل از خواب پاک کنید. 15. حمام های طولانی و داغ این کار 39 به طول°باعث خشکی پوست میشود. حمام نباید بیش از 10 دقیقه و بیش از دمای c انجامد. و در نهایت عادت کنید در پایان دوش گرفتن یکبار زیر آب سرد بروید ، این کار باعث میشود پوستتان حالت ایلاستیک خود را حفظ کند و شاداب تر بماند. بعد از دوش گرفتن بدن خود را با لوسیون یا شیر مخصوص آعشته کنید. 16. گاز گرفتن لبها هنگامی که خشک هستند این کار لبهای شما را زخمی می کند . پس با برس مخصوص و نرم لبهای خود را با کرم مناسب چرب کنید. 17. استفاده روزانه از مو پیچهای برقی و حالت دهنده این کار برای موهایتان مضر است چون دمای زیاد مو را خشک می کند و انتهای مو را از بین می برد. در عوض از مو پیچ های اسفنجی حتی هنگام خواب نیز میتوانید استفاده کنید. 18. اگر نزدیک بین هستید از عینک استفاده نکنید. وقتی به دور دست نگاه می کنید چشمان خود را به هم می زنید و این باعث چروک شدن پوست دور چشم میشود و امروزه با وجود مدلهای جدید و متنوع فریمهای عینک درست نیست که از عینک استفاده نکنید. 19. مالیدن چشمها مالیدن چشم باعث زخم شدن زلالیه میشود. بهتر است با ورزش یوگا خستگی دور چشمها را برطرف کنید. 20. استفاده از کف موس روی موی تر با این کار حالت مو برای مدت زمان کمتری می ماند. پس بهتر است موها را قبلاً کاملاً خشک نموده یا با سشوار یا حوله ، سپس از کف موس استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

اثرات مفید گلاب بر پوست بدن یکی از مهم ترین کاربردهای گلاب، جهت مواظبت از پوست است. گلاب برای انواع پوست ها به خصوص پوست های خشک و حساس مناسب است. یکی از موارد استفاده ی گلاب جهت پاک کردن پوست می باشد و می توان به جای محصولات شیمیایی پاک کننده، از آن استفاده کرد. استفاده ی دیگر آن جهت طراوت و تازگی پوست است؛ بدین گونه که پس از هر بار استحمام که منافذ پوست بازتر هستند، گلاب را به پوست صورت بمالید. در این حالت اسانس موجود درگلاب به سرعت جذب پوست می شود که با توجه به اثرات آن در افزایش جریان خون، باعث شادابی پوست می گردد. البته استفاده ی مداوم از این روش می تواند این اثرات مطلوب را ایجاد کند. گلاب به دلیل داشتن خاصیت ضد عفونی کننده و هیدراته (آبدار) کردن برای پوست سر و مو مفید است. گلاب حتی برای رفع جوش های بدن نیز موثر است. برای این کار مقداری گلاب را با جوش شیرین مخلوط کنید تا خمیر نرمی به دست آید. سپس این خمیر را مدت یک ساعت یا تمام شب ( موقع خواب ) روی جوش های خود قرار دهید . گلاب به دلیل داشتن خاصیت ضد عفونی کننده و هیدراته (آبدار) کردن برای پوست سر و مو مفید است. برای این کار، با استفاده از یک قطره چکان، گلاب را روی پوست سر خود بریزید.

لینک به دیدگاه

12 نکته برای کاهش جوشهای صورت :

1- صورت خود را بیش از حد نشویید.

تنها کثیف بودن پوست منجر به بروز آکنه و جوش نمی شود، بلکه بسیاری از انواع لکه ها و جوش های پوستی به دلیل شستشوی زیاد پوست به وجود می آیند، زیرا شستشوی زیاد سبب تحریک پوست می شود. مواد شوینده پوست، مثلا صابون ها، حاوی مواد شیمیایی هستند که تماس بیش از اندازه این مواد با پوست منجربه کاهش سلامت پوست و در نتیجه بروز لکه ها و جوش های پوستی می شود. می توان مناطق مستعد بروز جوش های پوستی را با یک پاک کننده‌ی ملایم و آب گرم، روزی دو بار شست تا تحریک پوست برای بروز جوش های پوستی را به حداقل رساند. 2- از صابون های بدون چربی استفاده کنید. چربی صابون وارد خلل و فرج پوست شده و زمینه را برای بروز لکه ها و جوش های پوستی فراهم می کند. به همین منظور، از صابون هایی که بر روی آنها نوشته شده ضد آکنه، استفاده کنید. صابون ها، حاوی مواد شیمیایی هستند که تماس بیش از اندازه این مواد با پوست منجربه کاهش سلامت پوست و در نتیجه بروز لکه ها و جوش های پوستی می شود 3- می توانید غذاهای مورد علاقه خود را مصرف کنید. این تفکر درست نیست که خوردن شکلات و غذاهای چرب ارتباط مستقیم با بروز جوش و آکنه دارد. آکنه زمانی رخ می دهد که منافذ پوستی توسط چربی سلول های پوستی و باکتری های طبیعی پوست بسته شوند و سبب بروز ورم و التهاب شوند. استفاده از برخی غذاها منجر به بروز واکنش های هورمونی در بدن می شود که باعث تولید بیش از حد سلول های پوست و یا تولید چربی بیش از حد خواهد شد. ولی باید از مصرف بیش از حد غذاهای چرب مثل پیتزا و نیز شکلات خودداری کنید. 4- به مقدار زیاد آب بنوشید. نوشیدن آب در طول روز سبب می شود تا بدن شما دچار کم آبی نشود. 5- کرم ضدآفتاب بزنید. از کرم های ضد آفتاب بدون چربی، با فاکتور محافظت در برابر نور خورشید (spf)30 استفاده کنید تا از رسیدن طیف وسیعی از اشعه فرابنفش نور آفتاب به پوست جلوگیری نمایید. حتما کرم بدون چربی بخرید تا منافذ پوست را مسدود نکند و منجر به بروز آکنه های پوستی نشود. کرم ضد آفتاب را هر دو ساعت یک بار مجددا استفاده کنید. 6- به صورت مداوم از مواد آرایشی استفاده نکنید. از مصرف مواد آرایشی چرب خودداری کنید. استفاده از این گونه مواد چرب، منافذ پوست را مسدود می کند و جوش های پوستی و آکنه زیادی را ایجاد می کند. از مواد آرایشی استفاده کنید که حاوی مواد معدنی سبک و پودری شکل هستند که احتمال بروز جوش و آکنه را کمتر می کند. قبل از استفاده از مواد آرایشی، صورت خود را با آب سرد بشویید و بعد از پاک کردن آرایش نیز حتما صورت خود را شستشو دهید. 7- از برنزه کردن پوست به شدت اجتناب کنید. این تفکر نادرست است که می گوید : برنزه کردن سبب پاک شدن پوست از آلودگی ها می شود. این یک واقعیت است که اشعه فرابنفش، خطر ابتلا به سرطان پوست، پیری زودرس و چین‌وچروک را افزایش می دهد . همچنین استفاده از برخی مواد و داروها، قبل و حین برنزه کردن، آسیب پوست توسط اشعه فرابنفش را چند برابر می کند.

8- از مصرف محصولاتی که سبب چرب شدن موها می شود اجتناب کنید. از موادی مانند ژل مو که حاوی چربی زیادی است اجتناب کنید. همیشه موهای خود را تمیز نگه دارید. اگر موهای چربی دارید، روزانه آنها را بشویید. 9- حتی المقدور از تماس زیاد موهای سر با پوست جلوگیری کنید. به خاطر داشته باشید که مو حاوی چربی است و تماس زیاد چربی آن با پوست، سبب مسدودشدن منافذ پوست شده و جوش های پوستی ایجاد می کند.

10- جوش های خود را نترکانید. ترکاندن جوش ها سبب بدترشدن اوضاع می شود و فرایند بهبودی را کندتر می کند. جوش ها حاوی مواد آلوده ای هستند که با ترکیدن، مواد آلوده خود را به دیگر مناطق پوست انتقال می دهند. 11- به صورت خود دست نزنید. از لمس کردن صورت و مالش صورت خودداری کنید، زیرا سبب بدترشدن آکنه می شود. در این مواقع تلفن همراه خود را دورتر از پوست بگیرید و از گذاشتن دستتان زیر چانه اجتناب کنید. 12- برای مصرف کرم از دست خود استفاده نکنید. از وسیله هایی مانند پنبه، برای مصرف کرم و وسایل آرایشی استفاده کنید. دست و انگشتان، میکروب زیادی را حمل می کنند که می توانند منجر به جوش و آکنه شوند. در آخر اگر جوش های پوستی شما را آزار می دهند، به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید، زیرا راه‌های درمان زیادی برای حل مشکل شما وجود دارد.

لینک به دیدگاه

خواص شیر روی پوست

تحقیقات نشان داده است پروتئین، کلسیم و ویتامین b۱۲ موجود در شیر نقش مهمی در پیشگیری از بروز عوارض پوستی همچون خشکی، شکنندگی و اگزما دارد. همچنین اسید لاکتیک موجود در شیر در بیشتر لوسیون‌های صورت و کرم‌های پوست استفاده شده و نقش نرم‌کننده و شاداب‌کننده بر پوست دارد. استفاده یک تا دو بار در هفته از ماسک های خانگی شیر می تواند از بروز پیری و چروک های ریز زودرس جلوگیری کند.

ماسک شیر و جوانه گندم به دلیل منابع پروتئینی بالا می تواند موجب سفتی پوست و رفع افتادگی چروک شود. به این منظور ابتدا چهار قاشق غذاخوری جوانه گندم تازه را کاملا له کنید، یک نصف میوه آووکادو را رنده کرده و با جوانه گندم مخلوط کنید. سپس سه قاشق غذاخوری آرد جوانه گندم و یک عدد سفیده تخم مرغ را نیز اضافه کرده و با نصف لیوان شیر مخلوط کنید. مایع به دست آمده را روی پوست کاملا تمیز قرار دهید و بعد از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه آن را با آب ولرم بشویید.

ماسک بادام نیز باعث حفاظت و رطوبت پوست می شود. یک قاشق غذاخوری شیر را با پودر بادام بخوبی مخلوط و سپس یک قاشق چای خوری عسل به آن اضافه کنید. این ماسک را برای ۱۵ دقیقه روی پوست صورت و گردن قرار دهید. سپس آن را با آب ولرم بشویید.

مخوط شیر و نمک پوست صورت شما را فوق العاده نرم و ملایم می کند. بر این اساس می توانید یک قاشق چایخوری نمک را در دو قاشق سوپخوری شیر بریزید و هم بزنید و هنگام خواب به صورت خود بمالید. ماسک سیب و شیر لایه بردار بوده و پوست را جلا می بخشد. یک عدد سیب را رنده کرده و با یک لیوان شیر مخلوط کنید و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست قرار دهید.

از ماسک شیر و آرد برنج و ماسک نشاسته و شیر نیز می توان برای جوان سازی و شاداب کردن انواع پوست استفاده کرد. پس یک قاشق غذاخوری آرد برنج را با نصف لیوان شیر مخلوط کرده و شب هنگام خواب روی پوست تمیز و شسته شده بگذارید و همزمان یک لیوان شیر نیز میل کنید. پس از جذب کامل ماسک و خشک شدن آن روی پوست، صورت را با آب سرد و خنک بشویید.

همچنین می توانید یک قاشق مرباخوری نشاسته را با دو قاشق مرباخوری شیر با هم مخلوط کرده و روی پوست قرار دهید و همزمان یک لیوان شیر که در آن یک قاشق غذا خوری نشاسته حل کرده اید، بنوشید. توجه داشته باشید که ابتدا نشاسته را در کمی آب سرد حل کرده و بعد در لیوان شیر بریزید و مخلوط کنید تا مایع یکدستی شود. در کنار استفاده از ماسک هایی که با شیر تهیه می شود و اثر مثبت بر پوست شما دارد، با نوشیدن یک لیوان شیر در روز علاوه بر شفافیت صورت، سلامت دندان، ناخن ها، موها و در نتیجه زیبایی خود را تضمین کنید.

لینک به دیدگاه

ضدآفتاب‌های گیاهی

کلم بروکلی گیاهی خوشمزه حاوی آنتی‌اکسیدهای قدرتمند، آنتی هیدروکسی که مقادیر قابل توجهی از ویتامین a می‌باشد.مجتبی حمیدی، متخصص پوست و مو گفت: کلم بروکلی و کدو حلوایی سبزیجاتی به ظاهر کم طرفدار هستند اما بهترین دوست برای موهای آسیب دیده و رنگ شده می‌باشند به خصوص موهایی که بارها و بارها رنگ و دکلره شده است. وی افزود: این گیاهان خوشمزه حاوی آنتی اکسیدهای قدرتمند، آنتی هیدروکسی و اسید طبیعی که سلول‌های مرده پوست را برطرف کرده، پوست را درخشان می‌کند و مقادیر قابل توجهی از ویتامین a می‌باشند.وی اذعان داشت: اسیدهای چرب موجود در این محصولات جالیزی در از بین بردن چین و چروک‌های پوست موثر است. وی خاطر نشان کرد: کدو حلوایی به دلیل داشتن مقادیر بالای بتاکاروتن که اغلب در میوه‌ها و سبزی‌های نارنجی رنگ مثل هویج و کدو حلوایی به وفور یافت می‌شود و از پوست صورت در برابر اشعه ماورای بنفش محافظت می‌کند و مصرف عصاره آن روزانه می‌تواند تاثیر محافظتی کرم ضد آفتاب را افزایش دهد. وی بیان کرد: این گیاه با وجود ویتامین b,c برای رشد و بهبود موهای آسیب دیده بسیار مفید و مثمر ثمر است و حتی در درمان بیماری‌ها و بالابردن مهارت و توان مغز، تقویت تراکم استخوانی و به خصوص پیشگیری از سرطان‌ها بسیار مفید وخوردن آن بسیار توصیه می‌شود.

لینک به دیدگاه

برای لطافت پوست این ماسک را پیشنهاد میکنم:

نصف قاشق غذاخوری نشاسته (یا کمتر) را با 6 قاشق غذاخوری شیر سرد مخلوط کرده و روی حرارت بگذارید تا کمی جوش بخورد (3-4 دقیقه).

وقتی غلظتش را حس کردید از روی حرارت بردارید.

بگذارید کمی دمایش پائین بیاید تا پوست اذیت نشود و به پوست خود بمالید و بعد از حداکثر 30 دقیقه صورت خود را با آب ولرم بشوئید.

فراموش نکنید که قبل از استفاده از ماسک، صورت خود را با آب و کف یا هر لوسیون دیگری تمیز کنید.

لینک به دیدگاه
امروز هرکاری کردم غیر کار مفید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اومدم یه دونه , درست یه دونه مژه مو با قیچی کوتاه کنم یهویی پلک زدم نصف مژه هام رفت داخل قیچی و چیده شد :4564:

مجبور شدم برا اینکه چشام تا به تا :w58: دیده نشه مال اون یکی چشمو هم کوتاه کردم :icon_pf (34):

حالا سوالم از دوستان متخصص اینه آیا مژه هام دوباره رشد می کنن

اگه آره چقدر طول می کشه

اصلا کسی تجربه ای مانند منو داشته (فکر نکنم ):hanghead:

اجی سارا ینی اینقد بیکار بودی ؟ :w000:

مژه رو کی میچینه اخه ؟ :w000:

فک کنم رشد میکنه ، بالاخره مو هست و ریشه داره ، روغن بادوم بزن ، ایشالا رشد میکنه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

اومدم یه دونه , درست یه دونه مژه مو با قیچی کوتاه کنم یهویی پلک زدم نصف مژه هام رفت داخل قیچی و چیده شد :4564:

مجبور شدم برا اینکه چشام تا به تا :w58: دیده نشه مال اون یکی چشمو هم کوتاه کردم :icon_pf (34):

اگه آره چقدر طول می کشه

من قبلا این اتفاق افتاد که مژه هام رو آتیش سوخت بعد با قیچی باید مرتب میشد و طبیعتا کوتاه :5c6ipag2mnshmsf5ju3:4564:

اما بعد از مدتی رشد کرد و شد شکل اولش:mpr:

جای نگرانی نیس به نظرم yes.gif

لینک به دیدگاه

اگه آره چقدر طول می کشه

:ws3:

چرا عزیزم.رشد میکنن.روی خط رویش مژه هات سرمه بکش.بعد اینکه روغن بادوم هم که فاطمه گفتن خوبه:w16:

لینک به دیدگاه
خب از کجا بدونم سرمه اش واقعیه

اصلا سرمه واقعی رو از کجا میشه گیر اورد

چه شکلیه

بعضیا شبیه دوده لوله بخاری هستن

بعضیاشون هم حالت روغنی دارن

کدومش واقعیه

مراحل ساختش که کار هر کسی نیست

از یه سنگ درست میشه

من دارم ، شکل همون دود لوله بخاریه ، روغنی نیست :ws52:

لینک به دیدگاه
راس میگی ؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب چقدر طول کشید تا به حالت قبلیش برگرده

عجب غلطی کردم :4564:

آره نگران نباش :w16:

مال خیلی وقت پیشه دقیق یادم نیس اما شاید 10-12 روز:ws52:

دوباره میشه مثه روزه اولش :ws37:

لینک به دیدگاه
مرسی بچه ها این حرفاتون خیلی بهم دلداری داد:icon_gol:

خیلی پشیمونم :sigh:

به این فک کن که مزه هات از قبل هم بلندتر میشه :ws3:

حالا به این نکته توجه کن ببین با اینکار مژه ها رشدش از قبل بیشتر میشه مثه مو که میگن مرتب کوتاه بشه رشدش بیشتر میشه :ws52:

من یادم نمیاد بعدش رشدش بهتر بود یا نه :ws3:

لینک به دیدگاه

اگه آره چقدر طول می کشه

من و دخترخاله هام دوران نوجونیم شنیده بودیم که کوتاه کردن مژه برای رشدش خیلی خوبه..اتفاقا 3تامونم امتخان کردیم...اما یادم نمیاد از قبلش بلندتر شد یا نه

..مث اولش میشه شاید بلندترم بشه حتا!!روغنایی که بچه ها گفتن رو بزن مطمئن باش که مژه هات از قبلشم بهتر میشه:w02:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بچه ها ی سوالی داشتم.

همه جا میگن لباس زیر رو باید با شوینده های بدون بو شست...شما چی رو پیشنهاد میکنید...من که هر شوینده ای دیدم معطر بوده؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بعد برا موخوره و تقویت مو چ تجربیاتی دارین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...