رفتن به مطلب

سومین جلسه طوفان فکری ( ویژه سال نو )

hasti1988

ارسال های توصیه شده

من یه پیشنهاد داشتم خیلی وقت بود تو مخم بود.

اونم قرار دادن بازی آنلاین تخته نرد و شطرنج تو انجمنه. یا بازی های آنلاین دیگه که معروف باشه.:ws3:

بشه باکاربرای مختلف بازی کرد. به نظرم این ایده واقعاً کاربر پسند باشه.

لینک به دیدگاه

شما رو به ته دیگ ماکارونی ، نرین گوگل رو زیر و روو نکنین واسه تاپیک تخصصی !

حتی شده abstract یه مقاله رو ترجمه کنین ، خودتون برین بنویسین!

بحث اگه جذاب باشه با همون سر مقاله هم شکل میگیره.

لینک به دیدگاه

یه جا خونده بودم ژاپنی ها برای تاسیس یه شرکت و کارهای مشابه، گروه خودشون(کارکنان،شرکا) رو از اقوام خودشون جمع میکنن خیلی تعجب کرده بودم..

تشکیل جلسات مدیریتی واقعی خیلی خوبه، یه جورهایی نزدیکی و اعتماد رو بیشتر میکنه و میشه گفت مدیریت ژاپنی. البته منهای تنش های احتمالی. در جریان فروم های دیگه نیستم ولی برای نواندیشان نقطه قوت محسوب میشه. ادامه بدین

لینک به دیدگاه

یه ایده داشتم برای به اشتراک گذاری ویدئو یه آپلود سنتر خیلی قوی میخواد ولی میتونه خیلی موفق باشه دانلود آموزشهای نرم افزاری خود بچها مستند ها یه بخش کوچکی هم سرگرمی به نظر من که جواب میده ولی از نظر فنی باید بررسی بشه فضا و دامنه سایت اجازه نمیده میشه روش فکر کرد واسه آینده

الان ما چندین کار کردیم که همشون نصفه و نیمه مونده

از بهتریناش میشه به قسمت کاریابی سایت توجه کرد که خیلی مظلوم واقع شده هستی خودت در جریان در مورد این قسمت هم نظر بچها رو میشه پرسید که چگونه میشه پویا شه

یا بخش فروشگاه که همچنان بدون مسئوله وداره خاک میخوره

به نظرم اینا هم تو اولویته:w16::a030:

لینک به دیدگاه

من داشتم به این فکر میکردم یه بخش به نام مشاوره و راهنمایی برای خرید (حالا دیجیتال یا همه) قرار داشته باشه / خیلی بارها شده من از بعضی دوستان که حرفه ای هستن در رابطه با خرید یه قطعه مشورت کردم یا بعضی موقعها هم دوستان لطف داشتن و از من خواستن که نظری در رابطه با خرید فلان چیز بدم ... خوب میشه اگه این بخش وجود داشته باشه و به جای بهره مندی از نظر یه فرد خاص از نظر همه استفاده بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه امکانش هست

اگه پست اول توی هر تاپیک توی تموم صفحه ها نمایش داده بشه خیلی خوبه !!! اینجوری دیگه نمیخاد به صفحه ی اول برگردی و پست اول رو بخونی تا موضوع دستت بیاد .

و اینکه اگه یه پرش به سمت بالا هم داشته باشیم خیلی خوبه دستم پوکید از بس اسکورر موس رو پایین و بالا کردم :ws37:

مر30:icon_gol:

لینک به دیدگاه
به نظر من اگه امکانش هست

اگه پست اول توی هر تاپیک توی تموم صفحه ها نمایش داده بشه خیلی خوبه !!! اینجوری دیگه نمیخاد به صفحه ی اول برگردی و پست اول رو بخونی تا موضوع دستت بیاد .

و اینکه اگه یه پرش به سمت بالا هم داشته باشیم خیلی خوبه دستم پوکید از بس اسکورر موس رو پایین و بالا کردم :ws37:

مر30:icon_gol:

پرش رو که داریم...!

لینک به دیدگاه

چه خوبه تحول و پیشرفت تو سال جدید.

منکه خیلی دوست دارم.

من همیشه دوست داشتم و دارم مقاله بنویسم.ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.اصلا در چه حدی باشه خوبه.شامل چی باشه خوبه و ...

به نظر من همه ی تالار ها شروع کنن به نوشتن 1 مقاله در مورد رشته خودشون.

هر کی دوست داره عضو بشه و 1 موضوع انتخاب کنند و شروع کنن به نوشتن.اینجوری هم خودمون 1 پیشرفتی میکنیم هم انجمن.

مرسی

لینک به دیدگاه

اجازه بدید انجمن فقط علمی نباشه و به گفت گوی آزاد به چشم اسپم کده نگاه نکنید تفریح هم بشه اینجا کرد مشکلی نداره جسورانه عمل کنید محافظه کار نباشید از بحث استقبال کنید با نردتخته خیلی موافقم حتی اوکی بدین من خودم مسابقاتش رو برنامه ریزی میکنم میشم مسول نردتخته :ws3:بخش فعالیت آنلاین رو باز کنید به کاربرا اعتماد کنید یه چیزی هم میخوام میدونم خیلی سنگینه, چطوری سایت میتونه مثل فیسبوک اتفاقات جدید رو خودش این بالا خبر بده احتیاج به رلود نباشه؟ (این همون server side scripting هستش؟ :ws38:)

لینک به دیدگاه

بحث خیلی خوبی رو شروع کردید.ممنون

نظرات دوستان رو که می خوندم بعضیاش خیلی خوب بود , مثل سرگرمی های آنلاین یا مناظره

اما حرفی که آتروس عزیز گفت رو من چندین بار تا حالا بهش فک کرده بودم.اونم راه انداختن دوباره ی تاپیک هاییه که نیمه کاره موندن.تو هر قسمت انجمن تاپیک های بسیار مهمی وجود داره که تاریخ آخرین پست هاش بعضا مال یکی دو سال قبله !

من میگم مدیرای هر قسمت بگردن و تاپیک های با ارزشی رو که بی استفاده موندن رو شناسایی کنن.

تم انجمن هم از نظر من خوبه , ولی جا داره بهتر و جذاب تر بشه

یه پیشنهاد هم دارم :

توی یاهو و فیسبوق هم گروه تشکیل بدیم(گروه فعال)

لینک به دیدگاه

بنظر من اگر تالار تاریخ رو فعال کنیم و مدیران یک اتاق گفتگو بذارن و در آن در باره بزرگان و نام آوران بحث و گفتگو بشه و همینطور مسابقاتی در همین تالار برگزار شود فروم جذابتر خواهد شد...

نظر امیر اقا هم جالبه تخته نرد و شطرنج بازی قشنگیه و میتونه سرگرم کننده باشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از تاپيك بسيار مفيد شما

پيشنهادات بنده در راستاي ارتقاي علمي (هدف اصلي سايت):

1. پلاگين نرم افزار Forum runner روي انجمن نصب شود.

مزايا: ديدن پيغام هاي پروفايل، پيغام هاي خصوصي، امتيازات كسب شده، شركت در تاپيك ها و ارسال نظر و .... از طریق نرم افزار موبایل

2. به بحث مديران روابط عمومي تالارها بسيار بسيار بيش از پيش اهميت داده شود.

دليل: تالار مهندسي مكانيك به عنوان اولين تالاري كه مدير روابط عمومي داشت، هميشه به اين فكر بوده كه انجمن نوانديشان با توجه به پتانسيل بالايي كه داره را در ساير انجمن ها و سايت ها تبليغ كنه. متأسفانه در طول دو سال اخير اين تبليغات در سطح انجمن با روند خيلي كندي مواجه بود و در اكثر مواقع به اين امر اصلا توجهي نشد و صرفاً يك عنوان بود. بنابراين مديران روابط عمومي بايد اين كارايي رو داشته باشند كه انجمن و تالار خود رو واقعاً تبليغ كنند.

3. تعامل مديريت سايت با مديران تالارها.

دليل: بهترين شخصي كه از اوضاع تالارش باخبر هست مدير اون تالاره نه كس ديگه اي. به همين دليل اين مدير تالار هستش كه از كمبودها و كاستي ها در تالار خودش مطلع است. پس اگه اين تعامل بين مديريت سايت و مديران تالارها وجود داشته باشه 100% باعث افزايش بازدهي تالار و نتيجتاً انجمن نوانديشان خواهد شد. لذا در تصميم گيري هاي مهم با مدير تالار مشورت شود.

4. استفاده از كليپ هاي ويدئويي در تاپيك ها:

دليل: برخي تالارها شايد فايل هاي تصويري در امر آموزش داشته باشند كه با اين كار ميتونيم قدمي نو برداريم. سرويس هايي نظير

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
كه قبلا هم به محمد گفته بودم كه اين امكان فراهم بشه كه بتونيم از كليپ هاي سايت آپارات به مانند يوتيوب در سايت استفاده كنيم.

فعلاً همين.

اگه مورد ديگه اي به خاطرم رسيد حتماً بيان خواهم كرد.

:a030:

لینک به دیدگاه

تقسیم کار و تشکیل کار گروه تخصصی

مثلا من و 4 تا از بچه ها برق که به میکرو کنترلر علاقه داریم یه کار گروه میکرو تشکیل میدیم و یه برنامه مثلا 3 ماهه میریزیم که تو میکرو پیشرفت کنیم.

و هر دفعه یکی از بچه ها مسئول اینه که موضوع را تا یه جایی پیش بببره جلو .

این جوری در آحر یه تاپیک آموزش کامل میکرو داریم و تازه کار هم تقسیم شده به کسی فشار نمیات!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...