رفتن به مطلب

سومین جلسه طوفان فکری ( ویژه سال نو )

hasti1988

ارسال های توصیه شده

من دوباره نظر دارم:ws3:

تا حالا فکر کردین چقد زبانتون ضعیفه؟

تو هر تالاری 1 قسمت زبان تخصصی بذاریم و کلمه یاد بگیریم.روزانه هر نفر بیاد 1 تعداد کلمه با معنی بذاره .

ببینید تا آخر سال چندتا لغت یاد میگیرید.:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من در مورد تک تک کاربرای فعال هست

تجربه این چندسال اخیر بهم ثابت کرده اگر هرکدام از ما دانسته های خودمون رو در یک محل مجتمع شروع به گرداوری وبازنشر کنیم وبا طی زمان اپدیت شدن اگاهی هامون رو به اون تاپیک اضافه کنیم هرکدام صاحب یک مرجع ماندگار ویادگاری برای جویندگان مطلب خواهیم بود

هرکدام از ما به این مسئله نگاه کنیم به سادگی به سختی وراحتی کار پی میبریم

تنها مشکل دلسردی کاربران به هردلیلی هست که اگر تداوم فعالیت داریم باید از تلفیق مشکلات شخصیمون با اموزش های تخصصیمون جلوگیری کنیم

فرضا بنده اموزش زبان برنامه نویسی ایکس رو شروع میکنم

باید فارغ از مسائل ومشکلاتم با سایت یا کاربر یا فلان مدیر تا استنتاج نتیجه نهایی به کارم ادامه بدم و استقبال ی عدم استقبال از مطالب نباید موجب دلسردیم بشه

یه نکته کوچک هم اینکه بسیاری از ما در بحث هایی که ایجاد میشه علیرغم اینکه میتونیم نظر مفیدی ارائه بدیم یا چالشی رو مطرح کنیم بی خیال از کنار قضیه میگذریم در حالی که شاید سوال ساده ما چالش بزرگی برای کس دیگری باشد

لینک به دیدگاه
من دوباره نظر دارم:ws3:

تا حالا فکر کردین چقد زبانتون ضعیفه؟

تو هر تالاری 1 قسمت زبان تخصصی بذاریم و کلمه یاد بگیریم.روزانه هر نفر بیاد 1 تعداد کلمه با معنی بذاره .

ببینید تا آخر سال چندتا لغت یاد میگیرید.:hapydancsmil:

لغت یاد گرفتن فایده نداره باید متن کار کنیم که گروه ترجمه هست و از همه دعوت میشه اونجا بیان فعالیت کنن

لینک به دیدگاه

تهیه یک ارشیو جذاب وجدید وساده که بتوان در هر انجمن موضوعات ارسالی را بررسی کرد استفاده کرد ..تکمیل کرد .به روز رسانید وان را ادامه داد

باتشکر از همه دوستان خلاق وفعال وسخاوتمند در ارائه مطالب ....

لینک به دیدگاه

ایده هایی که همواره دوسشون داشتم

1- بزرگ کردن تالار گردشگری تا حد برگزاری تورهای حرفه ای

2- ساخت تیزر تبلیغاتی (قبلا ها میخواستم خیلی خوب باشه ولی الان در حد معقول هم راضیم)

3- رسوندن رتبه زیر 300 (رسیده بودیما این اواخر دوباره به دلیل مشکلات سروری اومدیم بالا:sigh:)

4- در صورت توان مالی و موافقت مدیریت سایت شرکت در نمایشگاهای تخصصی و حتی فروش مجلات و محصول بچها برای خود بچه ها

5-تبلیغات برون سایتی از قبیل دانشگاه ها مراکز علمی فرهنگی نمایشگاه ها حتی دارم نگاه میکنم به بیل بورد خیابون ها:w16:

شاید یه سری هاشون در حد یه ایده باقی بمونه ولی همواره هدفم بوده

لینک به دیدگاه

من ایده طوفانی ندارم ، ولی پیشنهاد میدم ، به جای بنرهایی که واسه گرفتن تبلیغات گذاشتید ، یکیش رو واسه تبلیغ تالارهای همین انجمن بزارید .

چون اینجوری جالب نیست ، سه تا بنر بالای سایت ، واسه گرفتن تبلیغات .

میتونید بجای یک یا دوتاشون ، بنر واسه " مسابقات تالارها " یا هر تاپیکی که زود به زود آپدیت میشه بزارید . :a030:

لینک به دیدگاه
لغت یاد گرفتن فایده نداره باید متن کار کنیم که گروه ترجمه هست و از همه دعوت میشه اونجا بیان فعالیت کنن

خب خیلی ها وقت ترجمه ندارن

وقتی دایره لغاتت زیاد باشه میتونی ترجمه کنی :ws3:

بعدشم رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود:w16:

لینک به دیدگاه

منتظر ایده های شما از نوع ذهن نواندیشی هستیم ....در این مرحله هر ایده از طرف شما که ثبت می گردد یک گام به سوی پیشرفت محسوب میشود.....:a030:

پس از جمع آوری ایده ها وارد مرحله دوم طوفان (نقد و بررسی ایده ها) خواهیم شد.......:w72:

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد دارم من!

به نظرمن برای ارتباط بهتر بچه ها با هم و مدام پیغان ندادن روی پروفایل همدیگه چت رومی شبیه سایت کلوب یا فیسبوک اینجا ایجاد بشه به شکلی که وقتی که من روی اسم یکی کلیک میکنم و یه باکس جدید باز میشه و چت میکنم و همچنین چت گروهی بشه کرد

البته یه کم امکانات بالا میخواد ولی اگه محمد اینو راه بندازی نواندیشان کلی رونق پیدا میکنه

:w16:

لینک به دیدگاه

ایجاد یه تاپیک برای هر کدوم از بچه ها که بخواهند محصولی برای ارائه داشته باشن در فروشگاه .....

یه سایتی که عضو هستم اونجا این کار انجام شده...بعنوان مثال استیکرهای دیواری ، زیور آلات و.... مدیریت ارشد صحت و سقم موضوع رو بررسی و یه سری مدارک ازشون میگیره و اینطوری کاربرا دلشون برای خرید قرص میشه... میتونن سفارش بگیرن و با پست ارسال کنن.....

لینک به دیدگاه

درراستای فرمایش هستی خانوم میشه یک بنگاه ارائه خدمات طراحی کرد (هرچند خود انجمن یک مرکز ارائه خیلی خوبیه )که بتونه نیاز های کاربران انجمن یا خارج از انجمن روبه صورت جدی ومتعهدانه بادریافت حق الزحمه پشتیبانی کنه(فعالیتهایی مثل ترجمه ..جستجوی مقالات وارسال .... که در اینجا یک عده به عنوان ارائه دهنده خدمات ثبت نام میکنند وعده ای هم میتوانند به عنوان مشتری وعده ای هم به عنوان واسط یا بازار یاب وباضمانت پرداخت حق الزحمه نیاز راکشف واز طریق انجمن ان را رفع نمایندو بادریافت فرانشیزاز مزایای آن برخوردار شوند

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

حرکت انجمن از جامعه مجازی به سمت حقیقی تر شدن فعالیتها

باتوجه به چند میتینگی که از انجمن تو ی نمایشگاه کتاب واردوی یک روزه از دوستان نواندیشی دیدم وقتی تاپیک دکتر حسابی رو استارت زدم به ذهنم اومد یه بازدیدی از منزل دکتر حسابی از طرف جمع نواندیشان صورت بگیره وبه عنوان یه میتینگ علمی و تفریحی در پرونده فعالیتهای انجمن ثبت بشه ..واما هدف من از این بازدید

1-آشنایی با بزرگان کشور وتوسعه این فعالیت

2-تهیه واهدا یک لوح یادگاری بسیار ساده از طرف انجمن (بااستفاده از تمام سلیقه ها وخلاقیتهایی که در دوستان نواندیش وجود داره وبا قرار دادن پست تشکر همه دوستان علاقه مند به اهدا این لوح به این مراکز وقرار دادن در معرض دید عموم در این موزه ها وتا حدودی پرنگ تر شدن نواندیشان در جامعه حقیقی )

3-بسط این فعالیت به بازدید از کارگاهها وکارخانجات وملاقات با صاحبان کسب وکار وکارآفرینان برتر کشور (شاید یک کار افرین یا صاحب یک صنعت به راحتی وقت خاصی برای یک شخص قرار ندهد واستقبال چندانی نکند اما وقتی موضوع به یک جمع با آرم گروه نواندیشسان منتهی بشه احساس میکنم با استقبال بهتری از کارفارینان و...روبرو خواهیم شد ).

احساس میکنم تا حدودی بلند پروازانه نظر دادم اما مطمئنا در ارتقا کیفیت وکارنامه فعالیت نواندیشان تاحدودی موثر است ...

برای هماهنگی با افراد ومراکز مختلف فک میکنم طیف وسیع کاربران در رشته های مختلف کمک حال خوبی خواهدد بود ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...