رفتن به مطلب

*تبریک به مدیر جدید روابط عمومی انجمن*

not found

ارسال های توصیه شده

دروود دوستان:icon_gol:

میدونم این تایپیک باید توسط مدیریت زده بشه و با این تایپیک خونم حلال میشه، ولی منو که میشناسن دوستان مدیر:ws3:

، کاری رو بخوام انجام بدم انجام میدم:whistle:

بعد از ماهها اذیت و آزار اینجانب:w02: و تحمل پرحرفی های بازم اینجانب:w02: از سوی مدیریت،

تصمیم گرفتم برا یه بارم که شده کار نیک کنم و استعفا بدم و دوستان رو تسکین اعصابی بدم کمی استراحت کنن در نبود من:ws3:

بالاخره از ما دیگه گذشت باید میدون رو بدیم دست جوونا:w58:( اول تا آخر هدفم این بود که یه جایی این جمله رو بگم، حس بزرگی میده):ws3:

(پ.ن: دلیل نبودنم تو انجمن همون دلیل استعفای من هست که البته شخصیه)

یک ماه پافشاری بر روی استعفا، بالاخره جواب داد و مدیر محترم استعفای بنده رو پذیرفتن و یک عدد مدیر جدید، ساخت وطنی تهیه کردن واسه انجمن.

دستشون درد نکنه، بهترین انتخاب ممکن بود.

سخنرانی بسه؛

این مدیر جدید کسی نیست جز،

.Yaprak:hapydancsmil:

مبارکت باشه آجو کوچولوی خودم، ایشالا چرخش واست بچرخه:ws3:

برای تو و همه دوستان نواندیشم آرزوی دنیای شادی رو دارم.:ws37:

الانم همه به صف بیاید تبریک بگید:banel_smiley_4:

• Like 27
لینک به دیدگاه

عخش منی توتو عخش منی....

مبالکه بدری جونکم....بهترین انتخاب بووووووووووووووود:hapydancsmil:

هانیه جون خسته نباشی عزیزم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

با تشکر و خسته نباشید از پانتالاشای عزیز با توجه به مدت حضور کم ایشون در مدیریت روابط عمومی جا داره تشکر ویژه ای ازشون بشه

اما باز با توجه به قوانین که حداقل برای عنوان باید مدت زمان مشخصی سپری شود عنوان داده نشده

و تاپیک هم قطعا به همین دلیل زده نشد براشون به هرحال من از طرف مجموعه مدیریت بهشون تبریک گفته وانشالا بعدا هم بتونیم باز بیشتر کنارشون باشیم:w16::ws37::icon_gol:

یه تبریک هم به مدیریت جدید روابط عمومی yarpakعرض میکنم و امیدوارم با راهنمایی های ستاره و پانتالاشا بتونن هرچه بهتر در این سمت به ما کمک کنند:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...