رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

چقدر مردن سخته........هر چقدرم راجع بهش حرف بزنیم بازم نمیشه درکش کرد...وقتی که پرونده زندگی ادم بسته میشه دیگه هیچی همراش نیس جز کاراش!

الهی بمیرم برای عسل...برای پسرش...

• Like 10
لینک به دیدگاه

خدايا اين بغضمان گاهي اوقات بدجور گريبانگيرمان ميشود...به تلنگري بشكن اين حباب را تا در هوايت بپريم...هرچند بي بال و پر

خدايا غرق سكوتيم سكوتي دهشناك...كه گهگاه ترس برمان ميدارد و از ترس فريادي برميكشيم...اما نميدانيم چرا هرچه فرياد سرميدهيم ..خلآ ي هم در هوا ايجاد نميكنيم.حتي پري هم نميجنبد از فريادمان.

• Like 9
لینک به دیدگاه

چقدر سردم چقدر بی تفاوت.... میدانم ناعادلانه قضاوت کردم.میدانم ناعادلانه پافشاری کردم. همه را میدانم ولی این را بهتر میدانم ک این کار را برای محافظت از هردومان کردم.باور کن روزی میرسد که تو خاموش میشوی و امیدوارم آن روز حال امروز مرا بفهمی ک چقدر به بودنت نیاز داشتم و بیخیالت شدم.

• Like 7
لینک به دیدگاه

سال تمام شد!!!! هنوز هم در تعجب گذر زمانم. چه زود روزهای پیاپی آمدند و رفتند و من بی خبر از این گذشتن به آینده نگاه میکردم.خدایا آن که دوستم داشت ریاکاری بیش نبود , باشد اشکالی ندارد من تنها به تو تکیه میکنم ک تو کافی هستی برای تمام لحظات دلتنگی زندگیم.

• Like 5
لینک به دیدگاه

بايد همانجا بماني..و من اينجا. بماني كه وقت دلتنگي پنجره ي اتاق را باز كنم به خيال بودنت.. بودنمان! بودنمان..چه كلمه ي مبهمي..براي تو اما نه..كه تو هميشه دم از بودن زده اي و من چقدر از اين كلمه بيزارم..

• Like 5
لینک به دیدگاه

اگر نیاز نبود...

تو بیهوده تر از آنی که...

البته من تو را دوست دارم!

خود را بزرگ مپندار

این چشمان من است...

و من نخواهم

تو پایان می یابی

نه آنگونه که تمام شدم!...

• Like 10
لینک به دیدگاه

کنارم بودی ،میدیدمت ..

اما..

بیشتر از هر زمان دیگری .. بیشتر از فرسنگها فاصله .. بیشتر از هر راه دور ... دوریت رنجم داد

تو کنارم بودی .. اما ..

احساسم به نبودنت رای میداد

و چه صادق بود احساسم

راست میگفت!

تو قدمهایت با دیگری هماهنگ بود.

و تنها صدایی که میشنیدی صدای او بود!

• Like 10
لینک به دیدگاه

خدایا من عدالتت رو خواستم نه مرگشو خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخدااااااااااااااااااااااااااااااااا چرا؟اچرا؟ خدا سیاه پوشمون کرد. من این عدالتو نمیخواستم خدا

• Like 9
لینک به دیدگاه

با توام رفيق

تو اين دوره و زمونه

نه سواد

نه تخصص

نه ...

اينطور چيزا بدردت نميخوره

باور كن

قبولم نداري

تجربه كن

ولي بعدا نگو ، نگفتم آ