رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

این زمونه گذشت کردن رو به حساب ترسیدن یا نقطه ضعف داشتن یا وظیفه دونستن یا ...... میذارن .... :hanghead:

چرا ارزش ها برعکس شدن ؟؟؟

راست میگی ضرر میکنی. راستگویی بد شده. دوستان دروغ بگید!!!! :banel_smiley_4:

یک رویی = ساده لوحی = سرت کلاه رفتن. دوستان دورو باشید!!!! :banel_smiley_4:

محبت خالصانه نکنید. دوستان گرگ صفت باشید!!!! :banel_smiley_4:

خالی بندی. اغراق گری. مال مردم خوری. گرون فروشی. کار مردم عقب انداختن. سرکار گذاشتن. پرونده سازی کردن. خیانت و .... :hanghead:

گاهی وقت ها میگم

کاش پدر و مادرم ما رو مثل گرگ های خیابون و کلا جامعه تربیت میکردن... :sigh:

کاش نمی فهمیدیم اینقدر عذاب نمیکشیدیم... :sigh:

چرا ارزش ها دارن برعکس میشن ... :sigh:

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 8
لینک به دیدگاه

7 عادت بدم رو روی یک کاغذ نوشتم و گذاشتم زیر شیشه میزم تا هر روز با دیدنش یادآوری کنم که این عادات باید کنار گذاشته بشه بدترینش فکر کردن و نگرانی از آینده ای هست که هنوز نیومده همین افکار پلید این ساعت منو کشونده به سر کار تا کمی فکرم منحرف بشه

• Like 8
لینک به دیدگاه

ی دفتر قدیمی داشتم که اسمشو گذاشته بودم دفترچه اعتراف گناهای که میکردم ومیفهمیدم توش مینوشتم بعد از چند سال پیداش کردم الان میبینم چه مظلومانه گناهم بود

خرید کارت بازی بدون اجازه

نرفتن سر کلاس و پیچوندن سوالای خانواده

• Like 7
لینک به دیدگاه

آفرین بچه ها ...

میخوام مثل مهدی و رضا اشتباهات و عادت های بدمو بنویسم. بعضی عادت ها هستن مدام و مدام دارم تکرار میکنم و مدام چوبشو میخورم ....

راستگویی بیش از حد!!! زیادی روراستم با همه!!! وقتی کسی دروغ میگه بهم زود از کوره در میرم!!!!

دروغ بده ولی گاهی اوقات باید سیاست داشته باشم. لازم نیست همیشه راست بگم کارها رو خراب کنم...

لازم نیست وقتی کسی رو که ازش خوشم نمیاد میبینم علنا با قیافه و رفتارم بهش بفهمونم...

یکم باید زبون باز بشم وگرنه طرد میشم ....

:sigh:

• Like 10
لینک به دیدگاه

میشه واسم از ته دلتون دعا کنید؟!

دلم آروم بشه...

درد نکشم...

خواهش میکنم از تک تکتون...

هرجا هستید دعام کنید...

خوب بشم...

عطیه...94/7/6

• Like 7
لینک به دیدگاه

چقدر بدِ که کارتو نتونی به سلیقه خودت اونجور که دوست داری انجام بدی و حتما باید به سلیقه یکی دیگه باشه

به جا اینکه ازت خروجی رو بخوان تو نحوه نوشتن برنامه دخالت میکنن....خیلی زور داره

• Like 6
لینک به دیدگاه

1- این روزها دست دادن ظریف و اوباما سوژه ای شده برای عربده کشی عده ای، در بین رؤسای جمهور آمریکا حداقل اونهایی که دوره زمامداریشون رو به یاد دارم از کلینتون جرج بوش پسر و اوباما به جرأت میتونم بگم اوباما صلح طلب ترین رئیس جمهور بوده، رئیس جمهوری که تا حدامکان از بروز جنگ جلوگیری کرده و بین دیپلماسی و جنگ انتخاب اولش دیپلماسی بوده، جدا از عملکرد دولت در سایر حوزه ها دیپلماسی خارجی و ترمیم وجه بین المللی ایران نمره خیلی خوبی دریافت میکنه. اما بی شرفی عده ای جنگ طلب وطنی که نانشون از خون تأمین میشه چنین چیزی رو بر نمیتابه.

2- بالغ بر 45 نفر از کشته های حادثه اخیر مکه از نیشابور هستند نکته ای که واقعا دل آدم رو به درد میاره اینه که خانواده ها هنوز باور ندارند عزیزشون رو از دست دادن واقعا هر روز مواجهه با خانواده های که هنوز امید دارند که عزیزشون برگرده زجر آوره

• Like 10
لینک به دیدگاه

چن سال پيش كه كتاب جاودانگي ميلان كوندرا رو ميخوندم نميدونستم

دركش نمي كردم ولي حالا

حالا

حالا مي فهمم چه مرگمه

تازه با ماهيت كرم درونم آشنايي پيدا كردم

نه مي تونم تو درونم بكشمش نه مي تونم سر به راهش كنم

كرم سركش درون من

:hanghead:

نگاهي دوباره به تاپيك خودم

http://www.noandishaan.com/forums/thread137708.html

• Like 12
لینک به دیدگاه

انقدر خبر مرگ جوون میشنوم....

میترسم...

نه از خودم نه واس جون خودم....

واس اطرافیانم...

بخدا حتی پدر و مادرم میخوان برن بیرون انقدر نذر میکنم تا برگشتنشونم فقط گریه میکنم که زود بیان...

میترسم...

خدایا خودت آرومم کن...داغونم.

• Like 4
لینک به دیدگاه

ميگن و هميشه گفتن پشت هر مرد موفقي يه زن هس

راستش تعداد مرداي موفق انقدر زياد ه كه ديگه عادي شده

بايد بگن پشت هر زن موفق حتما و حتما يه مرد روشنفكر هس

ديروز وقتي تو راه ، پشت تلفن به مامانم گفتم كه تو راه مشهدم

بعد كلي سين جين كردن كه چرا و برا چي و... كلي سفارشم كرد كه مواظب خودم باشم و نميدونم كجا ميخوام شب رو بمونم و چي قراره بخورم

لباس گرم برداشتم و اوووووووه كلي چيز ديگه

نمي خواستم بهشون بگم ميخواستم برم بيام بعدش بگم اما ديدم عذاب وجدان نميزاره

من هيچوخت چيزي رو از خونواده ام پنهون نكردم و حتما اگه جايي قرار بود برم ازشون اجازه مي گرفتم

بخاطر همين گفتم و با گفتن الان ميدونم تا برگردم خونه نگرانم مي مونه

اما بابا

نظر بابا برام خيلي مهم تر بود از اين نظر كه از ديد يه مرد يه پدر ميخواستم بدونم چي ميگه در مورد اينكارم

من قبلا تنهايي سفر كردم ولي به شهرهايي كه قبلا چن بار با خونواده رفته بودم هرچن حتي برا تنهايي مسافرت كردنم يادمه اون موقع دقيقا يه ماه طول كشيد رضايت بابا رو بگيرم

اونجا شرايط فرق مي كرد قبل رفتنم جا و مكان و حتي بليط رفت و برگشتم مشخص بود اما حالا اين بار

من هيچ شناختي از مشهد نداشتم ( قبلا وقتي يه بچه بغلي بودم به مشهد اومده بودم ) انقدر عجله اي شد كه حتي نمي دونستم كجا بايد بمونم شب رو

همين جوري به اميد خدا راه افتادم و زدم به جاده

ولي كلي تو دلم استرس داشتم

استرس داشتم تا زموني كه از مامان نظر بابا رو پرسيدم

مامان ، بابا فهميد چي گفت

مامان : هيچي مگه قراره چي بگه وقتي قبول كرده دختر جوون و مجردش تنها تو تهرون زندگي كنه خب اينو هم مي تونه قبول كنه ديگه

اگه يه ذره به عقل و شعورت شك داشت كه اصلا نميزاشت تنهايي زندگي كني

نه مامان دقيقا بگو عكس العملش چي بود

مامان : هيچي فقط خنديد سينا يه خرده غرغر كرد ولي بابات گفت ساراست ديگه بهش شك ندارم خودش بلده چيكار كنه

بابا

باباي هميشه خوب من

مرد روشنفكر و قابل اعتماد من

هميشه باش هميشه سالم و شاد باش و مايه دلگرمي من

پ. ن: من هنوز خودمو موفق نميدونم مونده به اون جايگاهي كه مدنظرمه برسم ولي واقعا باور كنيد داشتن همچنين مردي كه باورت داشته باشه و بهت دل گرمي بده واقعا نعمتيه

• Like 14
لینک به دیدگاه

برادر زادم امسال میره کلاس سوم داشتم کتاباشو نگاه میکردم کتاب فارسی (نوشتاری و خوانداری:w58:) بله خوانداری اشتباه تایپی نیست، جدا از معادل سازی ها چرند سراسر این کتاب تزریق فرهنگ اعراب از حکایت های بغداد گرفته تا چرندیات بهلول و افسانه های حاتم طائی ، بگذریم از کتابهایی که تحت عناوین مختلف سبک زندگی و تفکراتی که برای عقیم کردن ذهن یک کودک لازمه و اون کودک رو در یک سری اوهام و تصورات خیالی غرق میکنه، ترجیح میدم اگه بچه ای داشته باشم خودم بهش درس بدم تا بفرستمش به این سیستم متعفن.

• Like 6
لینک به دیدگاه

پیرو پست دختر باران ، از بین دخترای انجمن تفکرات و شخصیت دو نفر رو متمایز از سایرین میدونم ، آرام و سارا اگر زمانی دختری داشته باشم دوست دارم مثل این دوتا گلدختر بار بیاد

• Like 7
لینک به دیدگاه

من زندگیمو دوست دارم... واسش میجنگم...

زندگی بالا و پایین داره... باید ساخت...

آیا این حرف ها درستن؟؟؟؟

دندون لق رو باید کشید...

آیا این حرف درسته؟؟؟؟

میگن سته به موقعیتش داره!!!

تو موقعیت زیر کدوم درسته؟

دختر خالم چند ماهه عروسی کرده. خانواده همسرش بلا نیست سرش نیاورده باشن.

همسرش هم بین خانواده - خصوصا مادر بیوه - و زنش مونده. بیشتر طرف مادر و خانوادشه. مادرش هم طبقه بالاشون زندگی میکنه!

طفلی اول زندگی گتک خورده فحش شنیده تف کردن جلو پاش...

میگه به امید تغییر همسرم فعلا میمونم... :hanghead:

مثل خواهر کوچکتر بوده برام.. دلم براش میسوزه.. :5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3

واسش دعا کنید.

خپا لعنت کنه خانواده هایی که بین دو زوج رو بهم میزنن :vahidrk:

• Like 9
لینک به دیدگاه

آدما مخصوصا خانوما احتیاج دارن که با یکی درد دل کنن. وقتی یکی به حرفت گوش میده، با شادیت شاد و با ناراحتیت ناراحت میشه، آدم احساس سبک شدن میکنه. :w16:

این روزا احساس می کنم این نیازم خیلی زیاد شده. دوستای خیلی خوبی هم توی دبیرستان و هم توی دانشگاه داشتم که با هم راحت بودیم و کلی حرف می زدیم ولی اکثرا درسو ادامه ندادن و ازدواج کردن و بچه دار شدن.

حالا دیگه جنس حرفامون، دیدمون و خیلی چیزا عوض شده، با اینکه قبلا بیشتر همشون صحبت می کردم ولی الان وقتی تو جمعشون هستم حس می کنم حرفی واسه گفتن ندارم و اکثرا شنونده ام.

یه دوستی خیلی خوبو واسه یه مدت کوتاه تجربه کردم ولی خیلی کوتاه بود:hanghead:

دلم یه دوستی ناب میخواد، یه دوستی خوب دو طرفه، یه دوستی که بتونم راحت در مورد هر مسئله ای باهاش حرف بزنم و مطمئن باشم که میدونه چقدر دوسش دارم و حرفامو به منظور بد برنداره. وقتی حرفیم ناراحتش میکنه همون لحظه بگه تا سوء تفاهمی ایجاد نشه، یه دوستی که از همه چیز هم با خبر باشیم، وقتی هر کدوم نباشیم نگران هم باشیم. واسه هم مهم باشیم و ...

• Like 10
لینک به دیدگاه

هرچی پراکندگیِ داده کمتر باشه میانگین ملموس تره. ریاضیش میشه هر چی واریانس یا انحراف معیار به صفر نزدیک تر باشه قابلیت توصیف کنندگی میانگین بیشتر و بهتره.

خوشگل بودن فاکتور های زیادی داره که یا قبل اندازه گیری نیستند یا بازه تغییرات وسیعی دارند وسعت دامنه تغییرات اگر با کم بودن تعداد نمونه همراه باشه باعث پراکندگی داده در این مثال خاص میشه پس میانگین یک توصیف گر اماری خوب نیست اینجا.

ولی فرض کن قد یک نفر 190 باشه به راحتی با ده نمونه اماری میتونه تشخیص بده از میانگین بالاتره.

شخصا از میانگین خوشم نمیاد چون میزان هم رنگ جماعت بودن رو نشون میده به داده های پرت خیلی اهمیت نمیده یه جورای دیکتاتوره :)

بی ربطه ولی از ادمایی که واریانس نگاه شون به زندگی بالاست خوشم میاد چون دنیا رو متفاوت تر میبنند.

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...