رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

کاش هردردی درمانی میداشت...

مث درد دلتنگی های من...

و غرق درانتظاری دور...

و خیال به این امید که تو...

..

.

.

.

خواهی آمد...

و...

من به امید زنده ام...

لینک به دیدگاه

و تنها یک نگاه ایدئولوژیک است که میتواند بین مرگ یک کودک و کودک دیگر تفاوت قائل شود پس کماکان ننگ بر ایدئولوژی

لینک به دیدگاه

از جنگ به شدت متنفرم:hanghead:بیچاره آدمایی که بی گناه میمیرن به خاطر سیاست به خاطر قدرت طلبی یه عده:hanghead:بیچاره مردم فلسطین بیچاره اونایی که جلو چشمشون عزیزانشونو از دست میدن:5c6ipag2mnshmsf5ju3بعضی حیونا شرافتمندتر از بعضی از انسانها هستن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

دلم میخواد میرفتم

کلاس آواز

کلاس ساز

کلاس رقص

کلاس کلاس کلاس :ws37:

از تلف کردن وقت اونم بیهوده متنفرمممممممممممممم

چه کارا میتونستم یاد بگیرم که نشد:hanghead:

پس کی این تعطیلات لعنتی تموم میشه

تازه یک ماهش گذشته 2 ماه مونده

تعطیلات نیس که ، لحظات عذابه :hanghead:

لینک به دیدگاه

گذشته از تمامی کل کل ها این جام جهانی یک چیز رو ثابت کرد ، اون چیزی که همیشه پیروزه سیستمه، عامل ثبات ، پیروزی و موفقیت کشتن احساسات و پیروی از یک سیستم یکپارچه مبتنی بر تفکره ، دوران قهرمان ها تموم شده و ملتی که همیشه به دنبال یک قهرمان برای نجاتشه صددرصد شکست خوردس.

لینک به دیدگاه

با هزار راه و حرف میشه هزاران هزار نفر رو واسه خودت تا اخر عمرت نگه داری ، میتونی کاری کنی با محبت و مهربونی کنارت باشن

و با یه کلمه میتونی صدها هزار نفر رو از خودت برونی

بنظرتون کدوم بهتره ؟

عقل چی حکم میکنه ؟ :ws37:

لینک به دیدگاه

امروز به یک عملی فکر میکردم که اگه خدام بهش فکر میکرد خیلی عالی میشد :ws37:

کاش قبل تولد خدا قبل دنیا اومدن به کسی که میخواد دنیا بیاد گل زندگیشو نشون میداد و میگفت حالا تو میخوای انسان بشی پس مختاری ، ایا میخوای بری به این دنیا یا نه ؟

اونوقت زندگی عالی و دنیا گلستون میشد :ws37:

لینک به دیدگاه

داعش ، بوکوحرام ، القاعده ، النصره ، جیش العدل ، طالبان ، حماس ، حزب الله ، جندالله و ده ها گروه ریز و درشت اسلامی تروریست ، این ایدئولوژی برآمده از ریگزارهای عربستان چی از جون بشریت میخواد

لینک به دیدگاه

هر وقت اعلامیه جوون میدیدم یه روز کامل دپرس میشدم که جوون مرگ شد که بیچاره پدر مادرش:hanghead:

اونارو نمیشناختمو ناراحت میشدم :5c6ipag2mnshmsf5ju3اما وقتی کسی رو بشناسی و ببینیش و حرف بزنی و.......:hanghead:و یهو خبر مرگشو بشنوی اونم جوون تحملش خیلی سخته:5c6ipag2mnshmsf5ju3

وقتی اشکای مامانمو به خاطر اون بنده خدا دیدم خیلی خیلی دلم به مامانش سوخت که اون چه عذابی میکشه :sigh:مرگ جوون خیلی سخته:icon_gol:

خدا رحمتش کنه:icon_gol:

آدم از یه لحظه بعد خودشم خبر نداره:5c6ipag2mnshmsf5ju3هرچقدرم اذیت و شلوغی کردم حلالم کنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

این روزا ...

تو این سالای اخیر ...

ینی همین یکی دو ساله

مث آدمی هستم که فردا امتحان داره و حالا شب امتحانش فرا رسیده

تند تند برگه هاشو ، جزوه هاشو کتاباشو پیدا میکنه و تند تند ورق میزنه

داره صبح میشه و پر از استرسه و باید همه چیو جم و جور کنه تا از امتحان نیفته

شدم حیرون و عجول واسه جم و جور کردن زندگیم

واسه اینکه از امتحان نیفتم ازمون کم نشم و قبول شم

قبول شم و آیندم روشن شه

چقد وقت کم دارم و دستم بستست باید عجله کنم ...

نزا مث این شکلک شم که در جا میدوئه و هیچوقت به مقصد نمیرسه ... نزا تلاشم بیهوده شه . لطفا ...:th_running1:

لینک به دیدگاه

زندگی بهم یاد داده اگر کسی رو به هر دلیلی یه جای از زندگیت جا گذاشتی و رفتی و بعدش دیدی نه تنها چیزی ازت کم نشده بلکه بهت آگاهی هم اضافه شده .

پس شک نکن و دیگه برنگرد و پیداش نکن

یا اگه دوباره تو مسیر دیدیش سعی کن با حفظ فاصله ات ازش باهاش هم مسیر بشی .

اگر دوباره خواستی یکی بشی بیشتر به خودت آسیب میرسونی چون اون تغییری نکرده و فقط این خودت هستی که با وجود عاقل شدن و بزرگ شدن توی این مسیر زجر میکشی.

هر کسی رفت خدا نگهدارش حالا که این کارت باشه چه دوستت چه یک اتفاق توی زندگیت . چه حتی عشقت اصلا مهم نیست اگه از هم جا موندید نباید بخاطرش برگردی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...