رفتن به مطلب

کمک و راهنمایی در مورد خرید گیتاررررر

pesare irani

ارسال های توصیه شده

درود بر شما.:icon_gol:

دوست عزیزم من خودم Yamaha C70 دارم که خیلی هم راضیم. من 4-5 سال پیش گرفتم 105 تومن الان شده 300؟ جلالخالق!!! :w58:تو 4-5 سال قیمتش 3 برابر شده ولی کار خدا رو میبینی تورم همون 11%!

دیگه خودتم قیمت ها رو زدی. بخوای یه گیتاره سطح بالا بخری زیر 500 تومن نمیشه. بعد هم ممکنه بعد یه مدت از سرت بیوفته ساز زدن الکی 400-500 خرج کردی.

همین C70 بگیر عالیه. هم برای شروع خوبِ هم وقتی یاد گرفتی خیالت راحت جواب کارتو میده. گیتار مثل کیبورد نیست مدل های مختلفش زمین تا آسمون فرقشون باشه.

اون اختلاف رو دقیق نمیدونم چرا ولی به احتمال زیاد اون ارزونتره تقلبیه. در اینکه بخوای بفهمی اصله یا تقلبی هم از یه جای مطمئن بخر.

منم مثل دوستام بهت توصیه میکنم حتماً برو کلاس برای شروع و از استادت کمک بخواه که از کجا بگیری. اینکه بهت بگم موقع خرید حواست به اینش باشه اونش باشه فایده نداره. از یه جای مطمئن بخر مشکلی پیش نمیاد.

لوازم جانبی هم یه کیف یا همون ساک برای جابجاییش که حتماً لازمه و همین.

تیونر میخوای برای کوک کردنش که الان نرم افزار (AP Tuner) هست که به راحتی کار تیونرِ 40-50 تومنی رو برات میکنه.

دیگه چیزی لازمه 100% نیست اگه خواستی بگیر نخواستی نگیر. یه پایه بگیر که گیتارو وقتی لازم نداری بذاری روش گوشه اتاق کلاس داره! وگرنه من خودم میذارم تو کیفش و میذارم یه گوشه اتاق.

بازم سوالی باشه من در خدمتم.:icon_gol:

خیلی ممنون از پاسخ گویی

راستیتش منم امروز تو نت چرخیدم دو سه تا سایت تخصصی موسیقی رفتم

اونجا هم خیلی ها گفتن c70 خیلی خوبه

اونجا از گیتار اریا هم م حرف بود میگفتن ن هم قیمته اما صداش خیلی خوبه :hanghead:

برا شما چنیه یا اندونزی:ws38:

الان من تو نت چند تا نمایندگی یاماها رو گیر اوردم که فردا تماس بگیرم م م قیمت ببینم چند میدن

راهی برا تشخیص اصل و فرعی بودن وجود نداره:ws38:

c70 مشکی رنگ نیست؟؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی ممنون از پاسخ گویی

راستیتش منم امروز تو نت چرخیدم دو سه تا سایت تخصصی موسیقی رفتم

اونجا هم خیلی ها گفتن c70 خیلی خوبه

اونجا از گیتار اریا هم م حرف بود میگفتن ن هم قیمته اما صداش خیلی خوبه :hanghead:

برا شما چنیه یا اندونزی:ws38:

الان من تو نت چند تا نمایندگی یاماها رو گیر اوردم که فردا تماس بگیرم م م قیمت ببینم چند میدن

راهی برا تشخیص اصل و فرعی بودن وجود نداره:ws38:

C70 مشکی رنگ نیست؟؟

c70 مشکی رو نمیدونم. من خودم قهوه ای دوست داشتم اونو گرفتم. بعدم اصالتش به نظر من بیشتره. چیز خاصی نیست میتونی بپرسی دیگه.

در مورد گیتار آریا هم من اصلاً اطلاعاتی ندارم.

میخوای همینجوری بگیری یا میخوای کلاس هم ثبت نام کنی؟

لینک به دیدگاه
c70 مشکی رو نمیدونم. من خودم قهوه ای دوست داشتم اونو گرفتم. بعدم اصالتش به نظر من بیشتره. چیز خاصی نیست میتونی بپرسی دیگه.

در مورد گیتار آریا هم من اصلاً اطلاعاتی ندارم.

میخوای همینجوری بگیری یا میخوای کلاس هم ثبت نام کنی؟

نه کلاس هم میخوام برم مم

چقد طول میکشه ه ادم راه بیوفته یه کمی

من هر جا رفتم

اینجا من یه مرکز گیر اوردم

دو نفر فروشنده هم بودن میگفتن ما تدریس هم میکنیم

همشون گفتم ماهی 4 جلسه (هفته ای یه جلسه ) ماهی 50

اون اموزگاه گفت ترمی 150 که اونم ماهی 4 جلسه

یه ترم سه ماه طول میکشه :hanghead:

نگفتید گیتارتون برا کجاس ؟؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
نه کلاس هم میخوام برم مم

چقد طول میکشه ه ادم راه بیوفته یه کمی

من هر جا رفتم

اینجا من یه مرکز گیر اوردم

دو نفر فروشنده هم بودن میگفتن ما تدریس هم میکنیم

همشون گفتم ماهی 4 جلسه (هفته ای یه جلسه ) ماهی 50

اون اموزگاه گفت ترمی 150 که اونم ماهی 4 جلسه

یه ترم سه ماه طول میکشه :hanghead:

نگفتید گیتارتون برا کجاس ؟؟:hanghead:

شرمنده دوباره که پستو خوندم متوجه شدم اینو جواب ندادم. مال من چینیه.

ببین استاده خوب خیلی تاثیر داره. اون مغازه دار هایی که شما میگی خودشون رفتن پیش یکی یاد گرفتن حالا اومدن میخوان مطالب اون استاد رو به شما منتقل کنن. در بهترین حالت بتونن 50-60% از حرف های استاد خودشون رو بهتون منتقل کنن. در واقع اینا استادِ آموزش گیتار نیستن. بلکه گیتار زدن بلدن. این دوتا خیلی مهمِ.

حالا من اصلاً ندیدمشون ها. ممکنه واقعاً کارشون خوب باشه. فقط گفتم حواست به این قضیه باشه.

کلاس هاش هفته ای یک جلسه و هر جلسه یک ساعت طول میکشه. (یعنی نرم اینه، حالا شاید بعضی جاها متفاوت باشه)

به طور متوسط اگر واقعاً خودتون هم همت کنید و استعدادش رو داشته باشید بعد از 16 جلسه دیگه باید بتونی یه صدایی از توش دربیاری. اگر نت های آهنگی رو گذاشتی جلوت بتونی بزنی و ... اون هم نه حرفه ای! یعنی همین که شروع کنی به زدن همه میفهمن مبتدی هستی! در این حد. اگه خوره گیتار باشی و روزی 5-6 ساعت تمرین کنی و ... بعد 1 سال میتونی خیلی روون و حرفه ای بزنی.:icon_gol:

یعنی اصلاً فکر نکن بعد یه ترم دیگه کامل یاد گرفتی و ...

لینک به دیدگاه
شرمنده دوباره که پستو خوندم متوجه شدم اینو جواب ندادم. مال من چینیه.

ببین استاده خوب خیلی تاثیر داره. اون مغازه دار هایی که شما میگی خودشون رفتن پیش یکی یاد گرفتن حالا اومدن میخوان مطالب اون استاد رو به شما منتقل کنن. در بهترین حالت بتونن 50-60% از حرف های استاد خودشون رو بهتون منتقل کنن. در واقع اینا استادِ آموزش گیتار نیستن. بلکه گیتار زدن بلدن. این دوتا خیلی مهمِ.

حالا من اصلاً ندیدمشون ها. ممکنه واقعاً کارشون خوب باشه. فقط گفتم حواست به این قضیه باشه.

کلاس هاش هفته ای یک جلسه و هر جلسه یک ساعت طول میکشه. (یعنی نرم اینه، حالا شاید بعضی جاها متفاوت باشه)

به طور متوسط اگر واقعاً خودتون هم همت کنید و استعدادش رو داشته باشید بعد از 16 جلسه دیگه باید بتونی یه صدایی از توش دربیاری. اگر نت های آهنگی رو گذاشتی جلوت بتونی بزنی و ... اون هم نه حرفه ای! یعنی همین که شروع کنی به زدن همه میفهمن مبتدی هستی! در این حد. اگه خوره گیتار باشی و روزی 5-6 ساعت تمرین کنی و ... بعد 1 سال میتونی خیلی روون و حرفه ای بزنی.:icon_gol:

یعنی اصلاً فکر نکن بعد یه ترم دیگه کامل یاد گرفتی و ...

خواهش میکنم این چه حرفیه ه ه :icon_gol:

خب پس حالا حالا ها کار دارم م

از دوستاتون مدل دیگه یا مارک دیگه ای دارن ن

نظرتون راجع به استیج stagg چیه

طرف میگفت اون هم از خانواده یاماهاست

لینک به دیدگاه

خدمت داداش گلم عارضم که....:ws37:

یادمه 8 سال پیش همین جایی بودم که تو بودی....:hanghead:

البته امکانات نت اون موقع نبود...تو اون شهری که من بودم موسیقی خلاصه می شد در بلرزون و بچرخون توسط اُرگ..:2rqfst4:

مرکز موسیقی نداشت...یک سمساری بود....رفتم توش یک گیتار اون گوشه افتاده بود...فاصله سیم ها تا باره های گیتار یک چیزی تو مایه های 4 سانت می شد...ما هم اُشکول گرفتیم!:banel_smiley_4:

بعد که رفتیم مرکز فرهنگی...استاده نگاه کرد..گفت این رو از کوجااا آوردی؟!..گفتم از سمساری.....ملت روده بر شدن از خنده...

تازه فهمیدم بابا باید برم جای دیگه دونبال این آلات موسیقی!..به شهر همجوار...:ws37:

ببین دوست خوبم....تو چه سبکی می خوای کار کنی؟:ws38:

یک وقت تو می خوای گیتار یاد بگیری که یاد بگیری! :ws37:

یعنی سبک پاپ....آکورد بگیری و ترانه ها رو بخونی.....اون موقع من بهت می گم زیاد خرج نکن....به جاش برو تو یک مغازه ساز فروشی...گیتار رو بگیر دستت..نگاه کن فاصله ی پرده و سیم های گیتار هر چه کمتر کیفیت گیتار بهتر!...سی 40 و سی 70 یاهاما خوبه....سالنشون جواب می ده...:w16:

الحمرا مشکی هم خوبه یکم گرون تره....:ws37:

البته اگه بخوای صدا بپیچه تو فضا...گیتار آکوستیک بگیر...الته با دستات خیلی سخته زدنش..چون همه ی سیم هاش فلزی هست...باید از مضراب(وسیله ای که دست می گیری و با اون سیم گیتار رو حرکت می دی) استفاده کنی برای زدن...البته می تونی با دست بزنی..بعد از یک مدت شهید می شه انگشتات:mornincoffee:

یک وقت هست می خوای گیتار رو یاد بگیری به صورت کلاسیک!..:ws37:

اون موقع داداش باید خودت رو آماده کنی برای یک پورسه ی طولانی...باید ابزارهای جانبی که دوستان گفتن هم بگیری...پایه و از این حرفا....تازه اگه حوصله ناخن گذاشتن نداری...مضراب رو هم بگیر...البت دل می خواد و علاقه...چون من هم اول رفتم به نیت کلاسیک و نُت خوانی و قطعه زدن....رسیدم به پاپ....:banel_smiley_4:

حالا اون میون یک سری هم زدیم به فلاینگمو هم زدیم.....

گیتار مثه پوشاک به مارک نیست...به صدایی هست که از سالنش می آد...

:ws37:باید یک اینکاره ببری که گوشهاش قوی باشه..از این آدم ها که بدون تیونر گیتارشون رو کوک می کنن....یک دور گیتار رو بزنه..راحت بهت می گه این گیتار برات کار می کنه یا نه!:ws37:

راستی خواستی پاپ کار کنی..باره بند هم بگیر....البته این برای بعدهاته..که خواستی آکورد های نزدیک سالن رو بگیری و بزنی...:w16:

لینک به دیدگاه
خدمت داداش گلم عارضم که....:ws37:

یادمه 8 سال پیش همین جایی بودم که تو بودی....:hanghead:

البته امکانات نت اون موقع نبود...تو اون شهری که من بودم موسیقی خلاصه می شد در بلرزون و بچرخون توسط اُرگ..:2rqfst4:

مرکز موسیقی نداشت...یک سمساری بود....رفتم توش یک گیتار اون گوشه افتاده بود...فاصله سیم ها تا باره های گیتار یک چیزی تو مایه های 4 سانت می شد...ما هم اُشکول گرفتیم!:banel_smiley_4:

بعد که رفتیم مرکز فرهنگی...استاده نگاه کرد..گفت این رو از کوجااا آوردی؟!..گفتم از سمساری.....ملت روده بر شدن از خنده...

تازه فهمیدم بابا باید برم جای دیگه دونبال این آلات موسیقی!..به شهر همجوار...:ws37:

ببین دوست خوبم....تو چه سبکی می خوای کار کنی؟:ws38:

یک وقت تو می خوای گیتار یاد بگیری که یاد بگیری! :ws37:

یعنی سبک پاپ....آکورد بگیری و ترانه ها رو بخونی.....اون موقع من بهت می گم زیاد خرج نکن....به جاش برو تو یک مغازه ساز فروشی...گیتار رو بگیر دستت..نگاه کن فاصله ی پرده و سیم های گیتار هر چه کمتر کیفیت گیتار بهتر!...سی 40 و سی 70 یاهاما خوبه....سالنشون جواب می ده...:w16:

الحمرا مشکی هم خوبه یکم گرون تره....:ws37:

البته اگه بخوای صدا بپیچه تو فضا...گیتار آکوستیک بگیر...الته با دستات خیلی سخته زدنش..چون همه ی سیم هاش فلزی هست...باید از مضراب(وسیله ای که دست می گیری و با اون سیم گیتار رو حرکت می دی) استفاده کنی برای زدن...البته می تونی با دست بزنی..بعد از یک مدت شهید می شه انگشتات:mornincoffee:

یک وقت هست می خوای گیتار رو یاد بگیری به صورت کلاسیک!..:ws37:

اون موقع داداش باید خودت رو آماده کنی برای یک پورسه ی طولانی...باید ابزارهای جانبی که دوستان گفتن هم بگیری...پایه و از این حرفا....تازه اگه حوصله ناخن گذاشتن نداری...مضراب رو هم بگیر...البت دل می خواد و علاقه...چون من هم اول رفتم به نیت کلاسیک و نُت خوانی و قطعه زدن....رسیدم به پاپ....:banel_smiley_4:

حالا اون میون یک سری هم زدیم به فلاینگمو هم زدیم.....

گیتار مثه پوشاک به مارک نیست...به صدایی هست که از سالنش می آد...

:ws37:باید یک اینکاره ببری که گوشهاش قوی باشه..از این آدم ها که بدون تیونر گیتارشون رو کوک می کنن....یک دور گیتار رو بزنه..راحت بهت می گه این گیتار برات کار می کنه یا نه!:ws37:

راستی خواستی پاپ کار کنی..باره بند هم بگیر....البته این برای بعدهاته..که خواستی آکورد های نزدیک سالن رو بگیری و بزنی...:w16:

چقد بحث تخصصی شددددددددددددددددددددددد:ws3:

کلا هنگیدم م م

نمیدونم از بچه گی شنیده بودم م م گیتار رو با ناخن انگشت کوچیکه میزنن

منم از اون موقع به عشق اون همیشه انگشت کوچیک سمت چپ ام ناخنش رو نمیزنم

هنوز ه هنوزه نمیزنم تا خودش بشکنه:4564:

C70 فکر کنم یه گیتار کلاسیک باشه ه

حلا ادم شرو کنه هه اگر دید دیگه اشباع شدددددد میتونه عوض کنه و بالاتر بره ه

من بودجه بین 300 تا 350 کنار گزاشتم برا گیتارررررررررررررررررررر:hanghead:

باید یک اینکاره ببری که گوشهاش قوی باشه..از این آدم ها که بدون تیونر گیتارشون رو کوک می کنن....یک دور گیتار رو بزنه..راحت بهت می گه این گیتار برات کار می کنه یا نه!:ws37:

منظورتون رو نفهمیدم

الان مثلا من بخوام یه c70 بخرم

بازم نیاز به کارشناس دار م م که گیتار رو تست کنه :hanghead:

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم این چه حرفیه ه ه :icon_gol:

خب پس حالا حالا ها کار دارم م

از دوستاتون مدل دیگه یا مارک دیگه ای دارن ن

نظرتون راجع به استیج stagg چیه

طرف میگفت اون هم از خانواده یاماهاست

راستش من در مورد انواع دیگه اطلاعات زیادی ندارم. این C70 هم چون خودم راضی بودم بهتون پیشنهاد کردم.:icon_gol:

اگه تصمیمت جدیه برای خرید برو یه موسسه از استاداش بپرس.

ولی اگه واقعاً تصمیمت جدیه. نمیخوای بعد 2-3 ماه بندازیش گوشه خونه. خیلیا رو دیدم رفتن خریدن و کلاس و ...ولی بعدش دلشونو زده و ول کردن. ببین اصن فکر نکن راحتِ و ... اینایی که میبینی تو ویدئو ها و ... میزنن واقعاً حرفه ای هستن. کلی کار کردن شدن این. نری کلاس بعد یه ماه ببینی چقدر سختِ بیخیال شی.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
راستش من در مورد انواع دیگه اطلاعات زیادی ندارم. این C70 هم چون خودم راضی بودم بهتون پیشنهاد کردم.:icon_gol:

اگه تصمیمت جدیه برای خرید برو یه موسسه از استاداش بپرس.

ولی اگه واقعاً تصمیمت جدیه. نمیخوای بعد 2-3 ماه بندازیش گوشه خونه. خیلیا رو دیدم رفتن خریدن و کلاس و ...ولی بعدش دلشونو زده و ول کردن. ببین اصن فکر نکن راحتِ و ... اینایی که میبینی تو ویدئو ها و ... میزنن واقعاً حرفه ای هستن. کلی کار کردن شدن این. نری کلاس بعد یه ماه ببینی چقدر سختِ بیخیال شی.:icon_gol:

میشه یه کم از سختی هاش بگی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
چقد بحث تخصصی شددددددددددددددددددددددد:ws3:

کلا هنگیدم م م

نمیدونم از بچه گی شنیده بودم م م گیتار رو با ناخن انگشت کوچیکه میزنن

منم از اون موقع به عشق اون همیشه انگشت کوچیک سمت چپ ام ناخنش رو نمیزنم

هنوز ه هنوزه نمیزنم تا خودش بشکنه:4564:

C70 فکر کنم یه گیتار کلاسیک باشه ه

حلا ادم شرو کنه هه اگر دید دیگه اشباع شدددددد میتونه عوض کنه و بالاتر بره ه

من بودجه بین 300 تا 350 کنار گزاشتم برا گیتارررررررررررررررررررر:hanghead:

منظورتون رو نفهمیدم

الان مثلا من بخوام یه c70 بخرم

بازم نیاز به کارشناس دار م م که گیتار رو تست کنه :hanghead:

باید تمام ناخونای دست راستت بلند باشه به جز اون کوچیکه..اون اِشانتیونه:ws3:

فردا پس فردا خواستی آرپژ بزنی به همه ی انگشتات نیاز داری....:ws37:

در مورد سوالت هم نه...هم آره...

ببین اگه جای مطمئن می ری و می دونی که جنس اصل هست....که هیچی...:ws37:

ولی در غیر این صورت همون فرد مربوطه رو ببر....:ws3:

سی هفتاد خوبه....تایید می کنم با همین بودجه ای که داری هم سازگاره....:ws37:

ببین اگه فردا پس فردا خواستی که ملودی هم بزنی برای راحت بودن...از این دسته ناقص هاش بگیر...از اینا که تقارن نداره این نیمه و اون نیمه گیتار...:ws37:

لینک به دیدگاه
میشه یه کم از سختی هاش بگی:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سختیه خاصی منظورم نیست. کلاً دارم میگم.:icon_gol:

اولش که اصن انگشتای اون دستی که آکورد میگیری تمام تاول میزنه بعد مجبوری با هون تاول دوباره کار کنی و کار کنی تا نوک انگشتات کرخت بشه. مثل خطاطها که یه قسمتایی از دستاشون این شکلی میشه.

حوصله روزی 2-3 ساعت وقت گذاشتنو داری؟ باید کلی تمرین کنی تا دستت روون بشه. اصن فکر نکن یه گیتار بخری و چندماه برم کلاس و مثل اون پسره که داره تو PMC ساز میزنه منم بزنم! واقعاً کار ساده ای نیست.

من دوستی داشتم که میگفت روزی 8-9 ساعت تمرین میکردم!!! فک کن! از بس که علاقه داشت به گیتار.

لینک به دیدگاه
باید تمام ناخونای دست راستت بلند باشه به جز اون کوچیکه..اون اِشانتیونه:ws3:

فردا پس فردا خواستی آرپژ بزنی به همه ی انگشتات نیاز داری....:ws37:

در مورد سوالت هم نه...هم آره...

ببین اگه جای مطمئن می ری و می دونی که جنس اصل هست....که هیچی...:ws37:

ولی در غیر این صورت همون فرد مربوطه رو ببر....:ws3:

سی هفتاد خوبه....تایید می کنم با همین بودجه ای که داری هم سازگاره....:ws37:

ببین اگه فردا پس فردا خواستی که ملودی هم بزنی برای راحت بودن...از این دسته ناقص هاش بگیر...از اینا که تقارن نداره این نیمه و اون نیمه گیتار...:ws37:

من چپ دستم چیکار باید بکنم م م :icon_pf (34):

برا چپ دست ها گیتار هستش

منظورت از تقارن نداشتن چیه

مگه همه c70 ها یه شکل نیستن دسته هاشون :w58:

لینک به دیدگاه
سختیه خاصی منظورم نیست. کلاً دارم میگم.:icon_gol:

اولش که اصن انگشتای اون دستی که آکورد میگیری تمام تاول میزنه بعد مجبوری با هون تاول دوباره کار کنی و کار کنی تا نوک انگشتات کرخت بشه. مثل خطاطها که یه قسمتایی از دستاشون این شکلی میشه.

حوصله روزی 2-3 ساعت وقت گذاشتنو داری؟ باید کلی تمرین کنی تا دستت روون بشه. اصن فکر نکن یه گیتار بخری و چندماه برم کلاس و مثل اون پسره که داره تو PMC ساز میزنه منم بزنم! واقعاً کار ساده ای نیست.

من دوستی داشتم که میگفت روزی 8-9 ساعت تمرین میکردم!!! فک کن! از بس که علاقه داشت به گیتار.

واقعا نکات جالبی میگی ممنون ن ن

اخه خیلیا هستن این فکر رو میکنن که بگیرن گیتار رو و بعد دو سه ماه میشن شهرام شکوهی :ws3:

(من و دوستم میخوایم بگیریم دوستم اینطوریه :ws3:

منم یه چیزایی تو سرم هست اما نه انقد من فکر میکنم بعد دو سه ماه میشم جیبسیکینگ :ws28: (شوخی میکنم :icon_pf (34):)

لینک به دیدگاه
واقعا نکات جالبی میگی ممنون ن ن

اخه خیلیا هستن این فکر رو میکنن که بگیرن گیتار رو و بعد دو سه ماه میشن شهرام شکوهی :ws3:

(من و دوستم میخوایم بگیریم دوستم اینطوریه :ws3:

منم یه چیزایی تو سرم هست اما نه انقد من فکر میکنم بعد دو سه ماه میشم جیبسیکینگ :ws28: (شوخی میکنم :icon_pf (34):)

ببن یعنی اونایی که دور و بر شهرام شکوهی هستن ساز میزنن. باور کن بگم طرف 5-6 ساله داره میزنه تا اون شده شاید بی ربط نگفته باشم!

بعدم اون شغلش اینه دیگه! یعنی داره از این راه قوت قالب برای خانوادش فراهم میکنه.:ws28: بدون چقدر حرفه ایه!

مثلاً بعد یه ترم تو میشی پراید (اون قبلنا که ارزون بودا) اون الان سانتافه است!

لینک به دیدگاه
ببن یعنی اونایی که دور و بر شهرام شکوهی هستن ساز میزنن. باور کن بگم طرف 5-6 ساله داره میزنه تا اون شده شاید بی ربط نگفته باشم!

بعدم اون شغلش اینه دیگه! یعنی داره از این راه قوت قالب برای خانوادش فراهم میکنه.:ws28: بدون چقدر حرفه ایه!

مثلاً بعد یه ترم تو میشی پراید (اون قبلنا که ارزون بودا) اون الان سانتافه است!

بابا اون تو tvp اومده بود میگفت من از بچگی دارم میزنم م

بعد این که کامل یاد گرفتم تازه رفتم پیش استاد های ساز های ایرانی تا بیشتر یاد بگیرم م م

والا اونالان بوگاتی ورن هستش

ما هم م فولکس قورباغه ای:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...