رفتن به مطلب

کمک و راهنمایی در مورد خرید گیتاررررر

pesare irani

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من چپ دست هستم چیکار کنم :4564:

ایراد نداره. سیم گیتار از پایین (صدای زیر) به بالا (صدای بم) تنظیم شده. اگه این ترتیب رو عوض کنی میشه برای چپ دست ها.

ولی اینکارو نکن و نمیکنن معمولاً.

عادت میکنی. من تا حالا یه گیتاریست دیدم اونم گیتاریستِ گروه آرین بود که گیتارش چپ دست بود.

لینک به دیدگاه
ایراد نداره. سیم گیتار از پایین (صدای زیر) به بالا (صدای بم) تنظیم شده. اگه این ترتیب رو عوض کنی میشه برای چپ دست ها.

ولی اینکارو نکن و نمیکنن معمولاً.

عادت میکنی. من تا حالا یه گیتاریست دیدم اونم گیتاریستِ گروه آرین بود که گیتارش چپ دست بود.

خب اخه کار ایی دست راست من 10 درصد دست چپ من نیست ت ت :hanghead:

لینک به دیدگاه
خب اخه کار ایی دست راست من 10 درصد دست چپ من نیست ت ت :hanghead:

فکر میکنی. حداقال تو زمینه گیتار زدن با تمرین درست میشه.

مثل نوشتن. اگه از اول دبستان مجبورت میکردن با دست راست بنویسی الان خب دست راستت فعال بود.

اینم همونه. اول ابتدائیه گیتار زدن. تو این زمینه خیلیا مثل شما هستن. بعد یه مدت عادت میکنی.

لینک به دیدگاه
فکر میکنی. حداقال تو زمینه گیتار زدن با تمرین درست میشه.

مثل نوشتن. اگه از اول دبستان مجبورت میکردن با دست راست بنویسی الان خب دست راستت فعال بود.

اینم همونه. اول ابتدائیه گیتار زدن. تو این زمینه خیلیا مثل شما هستن. بعد یه مدت عادت میکنی.

خدا کنه ه ه هه ه :icon_gol:

فردا زنگ بزنم نمایندگی هایی یاماها ببینم قیمت چند میدن ن :sad0:

لینک به دیدگاه

میون بحثتون ...:icon_gol:

کلاس ها ی موسیقی چقدر گرون شده.....:w000:

اونروز بعد سه سال زنگ زدم پرسیدم ...یه استاد هست 50 تومن 4 جلسه ش ..یکی مشهوره و اینا 60 تومن...فکر کنم اون هم واسه 4 تا نیم ساعت...یعنی چی آخه؟؟؟:sad0:

لینک به دیدگاه

اونروز بعد سه سال زنگ زدم پرسیدم ...یه استاد هست 50 تومن 4 جلسه ش ..یکی مشهوره و اینا 60 تومن...فکر کنم اون هم واسه 4 تا نیم ساعت...یعنی چی آخه؟؟؟:sad0:

من جلسه ای 5 تومن میرفتم. ولی یکی از دوستم 7-8 سال پیش جلسه اس 10000 تومن میرفت. استادش معروف بود.

اگه استادش خوبه می ارزه برو.

لینک به دیدگاه

اینجا هم طرف فرق بین دسته بیل و فولوت رو نمیدونه

4 جلسه 50 هزاررررررررررررررررر:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اینجا هم طرف فرق بین دسته بیل و فولوت رو نمیدونه

4 جلسه 50 هزاررررررررررررررررر:banel_smiley_4:

فک کنم نرخ کشوریه ، اخه اینجام همین قیمته :w02:

لینک به دیدگاه

برای شرو چه مارک و مدلی خوبه ه

خودتون با چه مارکی شرو کردید

وسایل جانبی که برا شرو نیازه چیه؟؟

موقع خرید به چه چیزایی باید دقت کرد

فرق گیتار ها (تفاوت قیمت ها) با هم تو چیه

و........

TAEL_SmileyCenter_Misc%20(147).gif

ممنون میشم کمک کنید :pot:

من این مدل ها رو قیمت کردم م

استیج c542 ==>

340 هزار

بست فان jycg 160

360 هزار

سانتانا cg10bk

370 هزار

یاماها c70

300 داشت 240 هم داشت

بچه ها خوب راهنمایی کردن....به نظر منم واسه شروع همون یاماها c70 ایده آله ، اگه باز میخوای کمتر هزینه کنی c40 بخر اونم بد نیست اکثر استادها قبولش دارن واسه شروع

گیتار نیاز به وسایل جانبی خاصی نداره یه پیک و دفتر نت میخوای که اونارم از هرجا گیتارتو بخری اشتانتون بهت میدن !! ممکنه مترونوم هم لازم داشته باشی که اونو اگه استاد تشخیص بده خودش بعدا" بهت میگه بخری

چپ دست بودنتم مسئله ای نداره بابا... شاید حتی به نفعتم باشه آکورد گرفتن با دستی که بهش مسلطی راحت تره خب :ws3:

لینک به دیدگاه
درود بر دوستان

:ws53:

میخواستم یه کم راجع به گیتار اطلاعات به من بدید:ws35:

اتفاقا" من میخواستم یه کم اطلاعات بگیرم:banel_smiley_4:

برای شرو چه مارک و مدلی خوبه ه

فک کنم واسه تازه کارا هر مارکی خوپ پاشه:ws3:

خودتون با چه مارکی شرو کردید

من نه دارم و نه شروع کردم شایدم هیچوق شرو نکنم:whistles:

وسایل جانبی که برا شرو نیازه چیه؟؟

یه کم زور بازوووووووووو:ws28:

موقع خرید به چه چیزایی باید دقت کرد

فروشنده، آدرس فروشگا، مشتریای دیگه:hapydancsmil:

فرق گیتار ها (تفاوت قیمت ها) با هم تو چیه

فقط تو گیتاره:hapydancsmil:

و........

TAEL_SmileyCenter_Misc%20(147).gif

ممنون میشم کمک کنید :pot:

فعلا" که دست و بالم خالیه، تا سر برج واستا یه کاریش میکنیم

:w02:

لینک به دیدگاه

من 4 سال پیش با راهنمایی استادم ، یاماها c70 خریدم.برای شروع خوبه اما هرچی باشه یه ساز کارخونه ایه و الان استادم بهم گفته باید سازمو عوض کنم و ساز حرفه ای دست ساز بخرم.قیمت هم 4 میلیون! :banel_smiley_4: البته قیمت پایین تر در حد 1 میلیون هم هستا اما بعدها که پیشرفته تر میشیم بازم باید عوضش کنیم ! در کل برای شروع از همین سازهای موجود در بازار میتونی استفاده کنی...

به نظر منم اول باید یه استاد پیدا کنی و ازش راهنمایی بخوای تا مارک های خوب و قیمت هارو بهت بگه.همینجوری نرو بخر واسه خودت icon_pf%20(34).gif

دیگه اطلاعات من در همین حد بود :ws3:

لینک به دیدگاه
من 4 سال پیش با راهنمایی استادم ، یاماها c70 خریدم.برای شروع خوبه اما هرچی باشه یه ساز کارخونه ایه و الان استادم بهم گفته باید سازمو عوض کنم و ساز حرفه ای دست ساز بخرم.قیمت هم 4 میلیون! :banel_smiley_4: البته قیمت پایین تر در حد 1 میلیون هم هستا اما بعدها که پیشرفته تر میشیم بازم باید عوضش کنیم ! در کل برای شروع از همین سازهای موجود در بازار میتونی استفاده کنی...

به نظر منم اول باید یه استاد پیدا کنی و ازش راهنمایی بخوای تا مارک های خوب و قیمت هارو بهت بگه.همینجوری نرو بخر واسه خودت icon_pf%20%2834%29.gif

دیگه اطلاعات من در همین حد بود :ws3:

چند وقته داری کلاس میری شما؟

الان کامل میزنی؟

چه سبکایی؟

لینک به دیدگاه
چند وقته داری کلاس میری شما؟

الان کامل میزنی؟

چه سبکایی؟

من همون 4 سال پیش شروع کردم.اما مدت طــــــولانی وقفه افتاد به خاطر دانشگاه.از همون اول با کلاسیک شروع کردم.تجربه پاپ ندارم...اگه وقفه نداشتم الان خیلی حرفه ای بودم اما در حال حاضر در حال ورود به مرحله حرفه ای هستم (همون اولاش گیر کردم :ws3:) سبک کلاسیک خیلی زمان بر هست و خیلی هم علاقه و پشتکار می خواد چون تکنیک زیاد داره.در صورتیکه همه دوست دارن تند تند آهنگ بزنن :ws3:

لینک به دیدگاه
من همون 4 سال پیش شروع کردم.اما مدت طــــــولانی وقفه افتاد به خاطر دانشگاه.از همون اول با کلاسیک شروع کردم.تجربه پاپ ندارم...اگه وقفه نداشتم الان خیلی حرفه ای بودم اما در حال حاضر در حال ورود به مرحله حرفه ای هستم (همون اولاش گیر کردم :ws3:) سبک کلاسیک خیلی زمان بر هست و خیلی هم علاقه و پشتکار می خواد چون تکنیک زیاد داره.در صورتیکه همه دوست دارن تند تند آهنگ بزنن :ws3:

دلیل خاصی داشت رفتین کلاسیک؟ چرا پاپ نه؟

معمولاً بچه هایی که با کلاسیک شروع میکنن زده میشن. چون به قول شما سخته و زمان بر. ولی چون خیلی از استادا اول کلاسیک تجویز میکنن خیلی ها هم میرن.

لینک به دیدگاه
دلیل خاصی داشت رفتین کلاسیک؟ چرا پاپ نه؟

معمولاً بچه هایی که با کلاسیک شروع میکنن زده میشن. چون به قول شما سخته و زمان بر. ولی چون خیلی از استادا اول کلاسیک تجویز میکنن خیلی ها هم میرن.

آخه خیلیا عشق خونون دارن اما من دوست داشتم ریشه ای تر یاد بگیرم.کلاسیک یه جورایی سبک مادره تو گیتار.هر کی رو کلاسیک مسلط باشه ف خیلی راحت می تونه پاپ یاد بگیره چون انگشت گذاری های سختی داره. استاد منم میگه از هر 20 نفر که کلاسیک میان ، فقط سه چهار نفر ادامه می دن !

منم با اینکه علاقه دارم اما یه جاهایی دلم تنوع می خواد ! تمریناتش یکمی یکنواخته . ولی حرفه ای که بشه آدم دیگه لذت بخش می شه.

لینک به دیدگاه
آخه خیلیا عشق خونون دارن اما من دوست داشتم ریشه ای تر یاد بگیرم.کلاسیک یه جورایی سبک مادره تو گیتار.هر کی رو کلاسیک مسلط باشه ف خیلی راحت می تونه پاپ یاد بگیره چون انگشت گذاری های سختی داره. استاد منم میگه از هر 20 نفر که کلاسیک میان ، فقط سه چهار نفر ادامه می دن !

منم با اینکه علاقه دارم اما یه جاهایی دلم تنوع می خواد ! تمریناتش یکمی یکنواخته . ولی حرفه ای که بشه آدم دیگه لذت بخش می شه.

ولی من به خیلیا از جمله استارتر عزیز که میخوان تازه شروع کنن توصیه میکنم با پاپ شروع کنن اگه خواستن ریشه ای یاد بگیرن بعدش برن کلاسیک هم یاد بگیرن.

با پاپ بعد 3-4 ماه میشه یه صدایی از تو گیتار درآورد ولی کلاسیک این جوری نیست.

بازم ممنون.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ولی من به خیلیا از جمله استارتر عزیز که میخوان تازه شروع کنن توصیه میکنم با پاپ شروع کنن اگه خواستن ریشه ای یاد بگیرن بعدش برن کلاسیک هم یاد بگیرن.

با پاپ بعد 3-4 ماه میشه یه صدایی از تو گیتار درآورد ولی کلاسیک این جوری نیست.

بازم ممنون.:icon_gol:

صد در صد کلاسیک اینجوری نیست.کلا کسایی که دوست دارن هرچه زودتر آهنگ بزنن و بخونن ، برن پاپ خیلی بهتره :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...