رفتن به مطلب

سوال های شما از EXCEl

ارسال های توصیه شده

میشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خو اوني هم كه من گفتم درسته ديگه كچل خان. هي ايراد الكي بگيرا :vahidrk:

مرسي اينو بلد نبودم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 428
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.من میخوام نمودارای a-b وhttp://www.noandishaan.com/forums/attachment.php?attachmentid=14726&stc=1&d=1383321030 D-E تو یه مختصات بکشم ولی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟:sigh:

لینک به دیدگاه
سلام.من میخوام نمودارای a-b وhttp://www.noandishaan.com/forums/attachment.php?attachmentid=14726&stc=1&d=1383321030 D-E تو یه مختصات بکشم ولی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟:sigh:

اينطوري منظورتونه؟

لینک به دیدگاه
سلام

چطور نموداری در اکسل رو میشه به صورت عکس و در فرمتهای مختلف ذخیره کرد؟

سلام عزيز

روي نمودار راست كليك كن گزينه copy رو بزن.

حالا ميتوني بياري تو paint يا photoshop يا powerpoint يا word يا .... paste كني.

اگه تو دوتاي اولي paste كني كه معلومه بايد چكار كني، اگر تو نرم افزارهاي آفيسي كه گفتم اين كار رو بكني روي نمودار راست كليك ميكني و گزينه save as picture رو ميزني. البته word بايد 2010 به بالا باشه كه اين قابليت رو داشته باشه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
كمك!!

اگه بخوايم Arctan رو توي اكسل بنويسيم، بايد چه جوري وارد كنيم؟:ws52:

چون اگه به شكل Arctan بنويسيم، برنامه نميخونه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

با atan باید بنویسید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

با یک Command Button فرمول نوشتم که نام کاربری و رمز عبور بخواد و در صورت درست بودن اجازه ورود بده

حالا چطوری میشه فرمولی نوشت که مثلا اگه یک فایل اکسل باز شد فرم مربوط به ورود اول مشخص بشه؟؟ و یا مثلا اگر به شیت2 رفتم اوم رمز ورود بخواد

لینک به دیدگاه
سلام

با یک Command Button فرمول نوشتم که نام کاربری و رمز عبور بخواد و در صورت درست بودن اجازه ورود بده

حالا چطوری میشه فرمولی نوشت که مثلا اگه یک فایل اکسل باز شد فرم مربوط به ورود اول مشخص بشه؟؟ و یا مثلا اگر به شیت2 رفتم اوم رمز ورود بخواد

سلام دوست عزيز

اين كد رو داخل ويژوال و در this worksheet كپي كنيد.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

اين كد رو داخل ويژوال و در this worksheet كپي كنيد.

من همین کد رو قبلا نوشته بودم حتی با if اما توی شیت1 نوشته بودم

ممنون:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

فرض کنید در ستون A ردیف های 2تا10 را که شامل تعدادی عدد میشه را نامگذاری کردم و در a20 جمع ستون را زدم

حالا چیکار کنم که اگر یک ردیف یه داده ها اضافه شد بجای 2تا10 جمع 2تا11 در a20 نوشته بشه؟؟؟

این فرمول رو هم نوشتم اما جوابی نگرفتم

لینک به دیدگاه
سلام

فرض کنید در ستون A ردیف های 2تا10 را که شامل تعدادی عدد میشه را نامگذاری کردم و در a20 جمع ستون را زدم

حالا چیکار کنم که اگر یک ردیف یه داده ها اضافه شد بجای 2تا10 جمع 2تا11 در a20 نوشته بشه؟؟؟

این فرمول رو هم نوشتم اما جوابی نگرفتم

باید محدوده رو به صورت داینامیک نام گذاری میکردی اونور مطرح میکردی تا بچه ها کلی جوابای متفاوت بهت میدادن:ws3:

لینک به دیدگاه
باید محدوده رو به صورت داینامیک نام گذاری میکردی اونور مطرح میکردی تا بچه ها کلی جوابای متفاوت بهت میدادن:ws3:

آه، اصلا یادم رفته بود:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

یک سوال ساده دارم یادم رفته، 99 درصد مطمئنم همینه ولی آیا کسی هست که یادش باشه؟؟

توو یک سل یک جواب محاسبه شده داریم بصورت مثلا 3.09e008 منظور چیه؟؟ اینجا e حرف بزرگ نمایش داده می شه!

3.09 ضرب در 10 به توان 8؟؟

8^10 * 3.09

لینک به دیدگاه
یک سوال ساده دارم یادم رفته، 99 درصد مطمئنم همینه ولی آیا کسی هست که یادش باشه؟؟

توو یک سل یک جواب محاسبه شده داریم بصورت مثلا 3.09e008 منظور چیه؟؟ اینجا e حرف بزرگ نمایش داده می شه!

3.09 ضرب در 10 به توان 8؟؟

8^10 * 3.09

خودتون درست گفتید. میشه 309000000

با انتخاب اون سل و generalکردن عدد هم میشه مطمئن شد.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

یه سوال در مورد نرم افزار اکسل دارم . می خوام یه فاکتور تهیه کنم مثلا فروشگاه لوازم الکترونیکی ، موبایل و لوازم جانبی رو همزمان داره . فرض کنیم می خواهیم فاکتور تمامی این محصولات در یک صفحه باشند و در ابتدا کاربر بتواند یکی از سه گزینه مربوط به انتخاب هر کدام از فاکتورها را انتخاب کند و پس از انتخاب این قسمت قسمتهای دیگر مربوط به تعرفه فاکتور اجناس دیگر غیر فعال شود و فقط در یک زمان بتوانیم روی یک بخش کار کنیم . ممنون می شم کمکم کنید

.....

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام...

چجوری میشه از یک ستون داده اونایی که از یک مقدار مشخصی بیشتر هستند رو جدا کرد و تو یک ستون دیگه کپی کرد؟

سلام

اينطوري:

فقط دقت داشته باش كه فرمول رو بايد آرايه اي استفاده كني.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...