رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران باشگاه رئال مادرید (قوهای سپید) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

:whistles:

هی پول بدین داور بخرین

اصلا نانی دید اون یارو اومد پشتش؟:w000:

به نظرم منچستر خیلی خوب بازی کرد.انتظارشو نداشتم.کلی هم موقعیت داشت

آمار بازی

pbwb8oym51gv76hxo.jpg

منم فکر میکنم داور سختگیری کرد.

ضربه که زد به دنده آربلوا.

ولی میشه تصور کرد که تعمدی نبود.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 131
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باز هم رئال برد :a030:

به همه دوستای گلم تبریک میگم :icon_gol:

چه با نانی چه بی نانی رئال می برد :w16: :w02:

فرگوسن برای این بازی طرحی بجز دفاع تا دقایق 70 ،80 و بعدش هم آوردن رونی و والنسیا و استفاده از زده حملات نداشت :w16:

اگه راموس به خودمون گل نمی زد صد سال سیاه هم منجستر نمی تونست گل بزنه :w02:

لینک به دیدگاه
بله همونی که شما میگین:banel_smiley_4:

منتها بنده خدا این دروازبانه از ترس این که کاسیاس برنگرده سرجاش، داره خودکشی میکنه تو دروازه!!!!:w02:

:ws3:

کاسیاس با مصدومیتی که داره نمی تونه به این زودی ها برگرده هنو یکی دو هفته طول میکشه :w16:

این موضوع هم خودش به پوئن عالی محسوب میشه برای رئال :a030:

البته لوپز هم دروازبان خوبیه از همین رئال هم شروع کرده بعد رفته به تیم های دیگه :w16:

مطمئنم آرزوی برگشتنش رو هم داشت:hanghead:

لینک به دیدگاه

اولین واکنش به حذف منچستر از سوی موسسه sport bet

موسسه شرط بندی Sport Bet به دلیل حذف "ناجوانمردانه" تیم منچستر یونایتد از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، پول تمامی کسانی که بر روی پیروزی یونایتد شرط بسته بودند را بازمی‌گرداند.

شب گذشته و در حساس‌ترین دیدار دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا‏، تیم رئال مادرید موفق شد با برتری 2-1 مقابل منچستر یونایتد به دور بعدی مسابقات راه پیدا کند.

3c2240e77b9d10c7a3051ac34f3e9564d416eece.jpg

در 55مین دقیقه مسابقه و در حالیکه یونایتد با حساب 1-0 از حریف خود پیش بود، لویئز نانی به دلیل برخورد با رافائل آربلوئا از سوی داور اخراج شد. این اخراج شوک بسیار بزرگی را به جهان فوتبال وارد کرد چرا که، بسیاری از اهالی فن از جمله، کارشناسان مارکا، اسکای اسپورتس و ESPN بر این اعتقاد بودند که نانی در زمان وارد آوردن ضربه دیدی کافی را نداشته است و در سخت‌گیرانه‌ترین حالت داور می‌بایست او را با کارت زرد جریمه می‌کرد و نه کارت قرمز!‌

یونایتد پس از 10 نفره شدند به سرعت دو گل را دریافت کرد و در کمال ناباوری حذف شد. موسسه Sport Bet نیز این شکست را ناجوانمردانه خواند و در بیانیه‌ای نوشت:‌ ” ما پس از تصمیم بحث برانگیز داوری در مورد آن صحنه کارت قرمز که باعث حذف یونایتد در این مرحله لیگ قهرمانان شد، تمامی مبالغ‌ دریافتی از سوی افرادی که بر روی این تیم شرط بندی کرده بودند را بازپس دادیم. این بازی جذاب و دیدنی با کارت قرمز عجیب و غریب نانی، بال منچستر یونایتد، دچار خدشه شد و شرایط شکست این تیم را فراهم کرد. “‌

Sport Bet ادامه داد: ” زمانی که تمامی جهان در شوک مطلق فرو رفت، ما نیز تصمیم گرفتیم که حرکت درست را انجام دهیم و پول‌های دریافتی را به صاحب‌های اصلی‌شان بازگردانیم. تمامی افرادی که بر روی پیروزی منچستر یونایتد در این مسابقه، تساوی این مسابقه، صعود منچستر یونایتد به مرحله بعد و قهرمانی منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا این فصل شرط بندی کرده بودند، مبالغ خود را پس خواهند گرفت. امیدواریم که مشتریان خوب ما از این حرکت عادلانه لذت ببرند. “

و شما با چه لذتی از برد حرف میزنید......

لینک به دیدگاه
الان دیگه تیم برتر نیستید :w02:

حرفی هست؟

تمام روزها و سالهای گذشته رو بذار کنار

امروز تیم شما یه تیم معمولیه :w02:

دو بار توسط تیم ما در 4 روز سوراخ شد.

پس رقمی نیستید

در آستانه حذف از جام باشگاهها هستید

حرفیه؟ :ws3:

آقا شما خوبیییی؟؟؟w58.gif

منکه گفتم الان مهمه و راجع به الان صحبت کن خودت از تاریخ صحبت کردی!

اگه بارسا یه تیم معمولی باشه پس شما باید در سطح خیلی پایینی قرار داشته باشد که با همچین اختلافی از هر نظر (امتیاز ، گل زده ، تعداد پاس های صحیح ، درصد مالکیت توپ و ...) زیر بارسا قرار دارید.:ws37:

هر وقت یه مقدار به ما نزدیک شدین بیا باهم صحبت می کنیم.

اگه داوری ها نبود که شما امسال هیچ جامی نمی گرفتید.

تو حذفی سر بارسارو بریدن و تو چمپیونز لیگ سر منچستر رو!!

و نکته جالب اینجاست که شما از یک همچین بردی که از باخت بدتره چقدر خوشحالید....

لینک به دیدگاه

اینطوری که پدرام خودشو میکشه من بیشتر به قدرت رئال ایمان میارم:))

عزیز من ، من اگه جای تو بودم تا سال دیگه تو افق محو میشدم با این افتضاحی که تیمت تو 5 روز به بار آورد:دی

لینک به دیدگاه

عزیز من ، من اگه جای تو بودم تا سال دیگه تو افق محو میشدم با این افتضاحی که تیمت تو 5 روز به بار آورد:دی

ااااا سهیل بچه گناه داره خب :w000:

دیگه این تقصیر رئاله اینجوری تیم ها را لوله میکنه:vahidrk:

لینک به دیدگاه
ااااا سهیل بچه گناه داره خب :w000:

دیگه این تقصیر رئاله اینجوری تیم ها را لوله میکنه:vahidrk:

از اول فصل تا حالا که زیر مایین بذار از اون زیر بیاین بیرون یه نفسی بکشید بعدا اینجوری صحبت کنید.

جایگاه تیم ها تو جدول همه چیزو ثابت میکنه.معلومه که کی تو چه شرایطی قرار داره.

شما فعلا برید با اتلتیکو رقابت کنید.

شما منطقی و درست صحبت نمی کنید.هیچ کدوم از حرفاتون واقع گرایانه نیست.

به همین دلیل صحبت کردن با شما فوق العاده بی فایست.

بیخیال دیگه اینجا صحبتی نمی کنم.

لینک به دیدگاه
از اول فصل تا حالا که زیر مایین بذار از اون زیر بیاین بیرون یه نفسی بکشید بعدا اینجوری صحبت کنید.

جایگاه تیم ها تو جدول همه چیزو ثابت میکنه.معلومه که کی تو چه شرایطی قرار داره.

شما فعلا برید با اتلتیکو رقابت کنید.

به نظرم تا سقوط نکردین دسته پایین برید سریع بیارین سرطان را که دیگه کار از کار گذشت نمیشه کاری کرد:ws28:

لینک به دیدگاه
آقا شما خوبیییی؟؟؟w58.gif

منکه گفتم الان مهمه و راجع به الان صحبت کن خودت از تاریخ صحبت کردی!

اگه بارسا یه تیم معمولی باشه پس شما باید در سطح خیلی پایینی قرار داشته باشد که با همچین اختلافی از هر نظر (امتیاز ، گل زده ، تعداد پاس های صحیح ، درصد مالکیت توپ و ...) زیر بارسا قرار دارید.:ws37:

هر وقت یه مقدار به ما نزدیک شدین بیا باهم صحبت می کنیم.

اگه داوری ها نبود که شما امسال هیچ جامی نمی گرفتید.

تو حذفی سر بارسارو بریدن و تو چمپیونز لیگ سر منچستر رو!!

و نکته جالب اینجاست که شما از یک همچین بردی که از باخت بدتره چقدر خوشحالید....

خیلی جدی گرفتی قضیه رو پدرام :d

در چند هفته باقیمانده این اختلاف کمتر میشه

لینک به دیدگاه

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD]کد خبر : 1000369 زمان ارسال : جمعه 1391/12/18 11:56

[h=1]اظهارنظر کولينا درباره اخراج ناني[/h]

[h=2] داور بازنشسته ايتاليايي نه تنها کارت قرمز ناني در ديدار برابر رئال مادريد را درست مي داند بلکه معتقد است داور ترکيه اي بايد ريو فرديناند را هم از بازي اخراج مي کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00027717.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] رئال مادريد در دور برگشت يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با نتيجه دو بر يک منچستر يونايتد را در ديداري جنجالي شکست داد و به مرحله يک چهارم نهايي صعود کرد.

به گزارش ايسنا،در اين ديدار شاکر، داور ترک در دقيقه 56 ناني را با کارت قرمز از بازي اخراج کرد که واکنش تند سرآلکس فرگوسن و تماشاگران حاضر در ورزشگاه را به دنبال داشت، حتي ژوزه مورينيو سرمربي رئال هم پس از پايان بازي اعتراف کرد که خطاي ناني کارت قرمز نداشت.

هر چند بسياري از فوتبال دوستان و کارشناسان، شکست منچستر يونايتد را به عملکرد بد دوار ترک نسبت مي دهند اما پير لويجي کولينا داور بازنشسته ايتاليايي در اظهار نظر جالبي گفت که دوار ترک در اخراج ناني کاملا درست عمل کرد.

کولينا که شش بار به عنوان بهترين داور جهان انتخاب شد، به نقل از روزنامه "حريت" گفت: شاکر در اخراج ناني درست عمل کرد. او عملکرد خوبي داشت و من از 10 نمره 8.2 به او مي دهم. نه تنها اخراج ناني درست بود بلکه داور بايد ريو فرديناند را هم به خاطر تشويق تمسخر آميز بعد از کارت قرمز ناني اخراج مي کرد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
100%

مثل بارسا نیست که توی قرن 21 پا گرفته.

رئال همیشه یک تیم فوق العاده بوده. بارسا الان پا به عرصه ظهور گذاشته

همه طرفداران بارسا رو اگه ازشون بپرسی 10 سال پیش طرفدار چه تیمی بودند: نمیگن بارسا :ws28:

ولی از یه رئالی بپرسی مثل شیر و با قاطئیت میگه: رئال

اینه تفاوت.

باد به همین زودی ها سمت وزشش عوض میشه و طرفدار یه تیم دیگه میشن :ws3:

برو جمع کن بابا :banel_smiley_4:

رئال بخاطر (جامهای زورکی) رئال شده

دستهای پشته پرده این تیمو میخوای بگم برات؟!!!!بگم؟!!!:ws3:

اقای خاصتون هم که............!:ws28:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام

دیدم جای این تاپیکم تو انجمن خالیه. اینو واسه رئالی های گل زدم.

هرچی دوست دارین اعم از اخبار باشگاه نقل و انتقال بحث پیش بینی درباره ی بازی ها و کُری خوانی فقط و فقط اینجا :w02:

کار خوبی کردی داداش،زنده باد رئال و رئالی .به امید کسب دهمین جام:a030:

لینک به دیدگاه
برو جمع کن بابا :banel_smiley_4:

رئال بخاطر (جامهای زورکی) رئال شده

دستهای پشته پرده این تیمو میخوای بگم برات؟!!!!بگم؟!!!:ws3:

اقای خاصتون هم که............!:ws28:

دوستانی که از حسادت دارن میترکن مجبور نیستن بیان تاپیک هوادارن رئال.:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...